Po Kim Kardashian a u grimua për Met Gala?

para një dite - Klan

Po Kim Kardashian a u grimua për Met Gala? Veshja e Kim Kardashian në ballon e Met Gala siguronte fshehjen totale të portretit dhe fizikut të saj, por çfarë kishte poshtë maskës? Ndërkohë, njerëzit vazhdojnë...

Kim Kardashian tregon sekretet e pamjes së frikshme në ‘Met Gala’

para një dite - Indeks online

Që prej parakalimit të Kim Kardashian në tapetin e kuq mediat nuk kanë pushuar me pyetjet dhe diskutimet mbi pamjen e saj, veshur me të zeza nga koka tek këmbët. Me disa foto të publikuara para pak minutash,...

Kim Kardashian me makijazh edhe nën kostumin e zi

para një dite - Koha.net

Kim Kardashian ka dalur pa e zbuluar fytyrën në ngjarjen e madhe të modës të hënën, Met Gala, në një kostum të zi nga koka te këmbët. Veshja e saj e zezë përbëhej edhe me një bluzë më të gjerë përsipër...

A po e ndjekë Kanye West përsëri Kim Kardashian në Instagram?

para një dite - Bota Sot

Reperi Kanye West ka rifilluar të ndjekë Kim Kardashian në Instagram pas një pushimi të shkurtër. Reperi 44 -vjeçar kishte hequr gruan e tij të ndarë nga rrjetet e tij sociale të hënën më 13 shtator në...

Nuk ishte Kanye, zbulohet personi misterioz që e shoqëroi Kim Kardashian në Met Gala

para një dite - Tetova Sot

Kim befasoi sërish me pamjen e saj! Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë. Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq...

Kanye West fillon ta ndjekë përsëri Kim Kardashian në Instagram

para një dite - Gazeta Metro

Reperi Kanye West ka rifilluar të ndjekë Kim Kardashian në Instagram pas një pushimi të shkurtër. Reperi 44 -vjeçar kishte hequr gruan e tij të ndarë nga rrjetet e tij sociale të hënën më 13 shtator në...

Nuk ishte Kanye, zbulohet personi misterioz që e shoqëroi Kim Kardashian në Met Gala

para një dite - Gazeta Express

Kim befasoi sërish me pamjen e saj! Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë. Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq...

U shfaq krejtësisht në të zeza, por çfarë fshihej poshtë maskës së Kim-it?

para një dite - Bota Sot

Edhe ata që nuk panë asgjë nga Met Gala e 2021-it, me siguri nuk e kanë humbur Kim-in dhe veshjen e saj për eventin e famshëm të modës. Si gjithmonë, ylli i Instagramit e kishte marrë seriozisht, por ndryshe...

Si e frymëzoi Kanye West veshjen e Kim Kardashian në Met Gala 2021?

para një dite - Lajmi.net

Gruaja e reperit, Kim Kardashian, mori pjesë në një darkë luksoze e veshur me një dukje të personalizuar Balenciaga e kompletuar me një maskë për kokën që errësoi fytyrën e saj plotësisht, transmeton lajmi.net....

Nuk qenka Kanye! Zbulohet personi misterioz që shoqëroi Kimi në tapetin e kuq të Met Gala 2021

para një dite - Ina

Nuk qenka Kanye! Zbulohet personi misterioz që shoqëroi Kimi në tapetin e kuq të Met Gala 2021 Kim befason sërish me pamjen e saj! Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi...

Nuk qenka Kanye! Zbulohet personi misterioz që shoqëroi Kimi në tapetin e kuq të Met Gala 2021

para një dite - GazetaBlic

Kim befason sërish me pamjen e saj! Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë. Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq...

Nuk ishte Kanye, zbulohet personi misterioz që e shoqëroi Kim Kardashian në Met Gala

para një dite - ATV Live

Kim befasoi sërish me pamjen e saj! Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë. Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq...

Nuk ishte Kanye, zbulohet personi misterioz që e shoqëroi Kim Kardashian në Met Gala

para një dite - Ekonomia Online

Kim befasoi sërish me pamjen e saj! Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë. Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq...

Pas veshjes së pazakontë të Kim Kardashian në Met Gala, vjen shpjegimi befasues nga ajo

para një dite - GazetaBlic

Kim Kardashian është e famshme për shfaqjen e besimit të trupit të saj në zbulimin e ansambleve, por ajo hoqi dorë nga pamjet e saj të dobëta për mbulimin nga koka te këmbët javët e fundit. Stili i Kim...

Kim Kardashian sërish ‘i tmerron’ njerëzit me veshjen e saj në ‘Met Gala 2021’

para 2 dite - Insajderi

Kim Kardashian befasoi të hënën teksa shkoi për një pamje krejtësisht minimaliste të frymëzuar nga burri i saj i ndarë Kanye West në natën më të madhe të modës. Miliarderja 40-vjeçare mbuloi plotësisht...

Kanye i bën ‘unfollow’ Kim-it në Instagram

para 2 dite - Klan

Kanye i bën ‘unfollow’ Kim-it në Instagram Tashmë Kanye West nuk e ndjek më Kim Kardashian në Instagram.Veprimi i reperit në mediat sociale vjen gati shtatë muaj pasi Kim paraqiti kërkesën për divorc.Të...

Zbulohet personi misterioz që e shoqëroi Kim Kardashian në Met Gala

para një dite - Epoka e Re

Kim befasoi sërish me pamjen e saj! Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë. Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq...

Kim Kardashian sërish ‘i tmerron’ njerëzit, shfaqet komplet në të zeza në Met Gala 2021

para 2 dite - Zhurnal

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në Met Gala duke përfshirë veshjen e saj mahnitshme nga “Thierry Mugler” në vitin 2019. Por Kim Kardashian befasoi shumë të hënën teksa shkoi për një pamje...

Nuk qenka Kanye! Zbulohet personi misterioz që shoqëroi Kimi në tapetin e kuq të Met Gala 2021

para një dite - Revista Kosovarja

Kim befason sërish me pamjen e saj! Ylli televiziv në Met Gala u shfaq e tëra e mbuluar në të zeza përfshi edhe fytyrën, ashtu siç bëri në New York disa ditë më parë. Kësaj radhe së bashku me Kim u shfaq...

Kim Kardashian rishkruan “rregullat” e tapetit të kuq në Met Gala

para 2 dite - ABC News

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në çdo dalje publike. Por Kim Kardashian i befasoi të gjithë teksa mori pjesë në Met Gala me një veshje të pazakontë. Ylli televiziv duket se ishte frymëzuar...

Kim Kardashian sërish ‘i tmerron’ njerëzit, shfaqet komplet në të zeza në Met Gala 2021

para 2 dite - Telegrafi

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në Met Gala duke përfshirë veshjen e saj mahnitshme nga “Thierry Mugler” në vitin 2019. Por Kim Kardashian befasoi shumë të hënën teksa shkoi për një pamje...

Ky është shpjegimi befasues pas veshjes së pazakontë të Kim Kardashian, Met Gala

para një dite - Lajmi.net

Stili i Kim Kardashian ka evoluar gjatë viteve. Ylli i televizionit të realitetit – i cili filloi karrierën e saj si stiliste personale për Paris Hilton – shpesh ka provuar pamje të ndryshme, por ajo zakonisht...

Veshja misterioze e Kim Kardashian në Met Gala

para 2 dite - Bota Sot

Met Gala mund të ketë përfunduar, mirëpo festat sapo kanë filluar. Dhe duket se është vendi ideal ku duhet të shfaqen Kim Kardashian dhe motra e saj modele, Kendall Jenner. Kardashian u shfaq me një veshje...

Kim Kardashian shfaqet komplet në të zeza në Met Gala 2021

para 2 dite - RTK

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në Met Gala duke përfshirë veshjen e saj mahnitshme nga “Thierry Mugler” në vitin 2019. Por Kim Kardashian befasoi shumë të hënën teksa shkoi për një pamje...

Kim Kardashian rishkruan “rregullat” e tapetit të kuq në Met Gala

para 2 dite - InfoShqip

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në çdo dalje publike. Por Kim Kardashian i befasoi të gjithë teksa mori pjesë në Met Gala me një veshje të pazakontë. Ylli televiziv duket se ishte frymëzuar...

Kim Kardashian tmerron njerëzit, kështu dukej ajo në Met Gala

para një dite - Revista Kosovarja

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në Met Gala duke përfshirë veshjen e saj mahnitshme nga “Thierry Mugler” në vitin 2019. Por Kim Kardashian befasoi shumë të hënën teksa shkoi për një pamje...

Kim Kardashian edhe në “Met Gala” shfaqet e mbështjellur kokë e këmbë në rroba të zeza, por kësaj radhe edhe me Kanye West

para 2 dite - Lajm

Ylli i “Keeping up with the Kardashians” përsëri është shfaqur me veshje interesante ashtu siç bëri në New York dy ditë më parë, shkruan lajmi.net. Kim e cila që kur nisi karrierën në botën e shoubizit...

Vishet komplet në të zeza, Kim Kardashian ‘i tmerron’ njerëzit në “Met Gala”

para 2 dite - Arbresh

Ylli televiziv, Kim Kardashian është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në “Met Gala”, me theks të veçantë veshjen e saj mahnitshme nga “Thierry Mugler” në vitin 2019. Kim Kardashian befasoi me veshjen...

Kim Kardashian sërish i tmerron njerëzit, shfaqet komplet në të zeza në Met Gala 2021

para 2 dite - Ekonomia Online

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në Met Gala duke përfshirë veshjen e saj mahnitshme nga “Thierry Mugler” në vitin 2019. Por Kim Kardashian befasoi shumë të hënën teksa shkoi për një pamje...

Paraqitja e fundit e Kim Kardashian çudit fansat

para 4 dite - Klan

Paraqitja e fundit e Kim Kardashian çudit fansat Ajo u shfaq e veshur me të zeza nga koka deri tek këmbët Kim Kardashian padyshim është një nga femrat më të përfolura në botë ku tërheq vëmendjen për look-un...

Kim Kardashiani fsheh fytyrën në një paraqitje në New York

para 4 dite - Koha.net

Kim Kardashiani ka befasuar të gjithë me një paraqitje që ka bërë në New York, për Javën e Modës atje. E famshmja 40-vjeçare është shfaqur para shumë njerëzve e veshur e tëra në veshje të zezë, të lëkurës....

Kim Kardashian shkon në “Met Gala” me veshje të çuditshme

para 4 dite - Revista Kosovarja

Kim Kardashian ka marrë vëmendjen e gjithë publikut me daljen e saj të fundit. Ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’ bëri një hyrje tronditëse, kur u shfaq e mbuluar plotësisht me kostum të zi lëkure...

Kim Kardashian irriton fansat me paraqitjen e saj

para 4 dite - Epoka e Re

Ylli televiziv, Kim Kardashian ka marrë vëmendjen e gjithë publikut me daljen e saj të fundit. Derisa hyri në hotelin Ritz-Carlton në Central Park South, ai u shfaq e mbuluar e tëra me kostum të zi. Ajo...

Kim Kardashian befason të gjithë, shkon në “Met Gala” me veshje të çuditshme

para 4 dite - Indeks online

Kim Kardashian ka marrë vëmendjen e gjithë publikut me daljen e saj të fundit. Ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’ bëri një hyrje tronditëse, kur u shfaq e mbuluar plotësisht me kostum të zi lëkure...

Kim Kardashian i befason të gjithë me daljen e fundit në publik

para 4 dite - ABC News

Kim Kardashian ka marrë vëmendjen e gjithë publikut me daljen e saj të fundit. Ylli i “Keeping up With the Kardashians” bëri një hyrje befasuese, kur u shfaq e mbuluar plotësisht me kostum të zi lëkure...

Me fytyrë të mbuluar e veshje lëkure, Kim Kardashian me stil të çuditshëm teksa arriti në New York përpara “Met Gala 2021”

para 4 dite - Telegrafi

Kim Kardashian është duke bërë një tjetër deklaratë të guximshme me stilin e saj. Ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, 40-vjeçe, ka lënë të gjithë të befasuar të shtunën në një kostum të zi lëkure...

E veshur nga koka tek këmbët me të zeza dhe fytyrën ja mbulon një maskë me zinxhir, Kim Kardashian habit me daljen në publik

para 4 dite - Dosja.al

Kim Kardashian 12 Shtator, 2021 16:02 NEW YORK – Kim Kardashian ka tërhequr vëmendjen e kamerave të shtunën teksa ka mbërritur në New York. Ajo ka zbritur nga një makinë e zezë e veshur e gjitha me “Balenciaga”....

E çuditshme paraqitja e fundit e Kim Kardashian

para 4 dite - Epoka e Re

Kim Kardashian ka shokuar të gjithë fansat e saj me veshjen e fundit, ku shfaqet e mbuluar kokë e këmbë me lëkurë të zezë. Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ka postuar në rrjetet sociale disa foto...

Kim Kardashian shihet me veshje lëkure kokë e këmbë

para 4 dite - Bota Sot

Kim Kardashian ndau fotot e ansamblit të guximshëm nga Balenciaga në Instagram, duke e mbishkruar postimin e saj me një emoji me thikë Kim Kardashian West po bën një tjetër deklaratë të guximshme me stilin...

Kim Kardashian del me veshje lëkure kokë e këmbë ndërsa mbërrin në New York

para 4 dite - Lajmi.net

Kim Kardashian West po bën një tjetër deklaratë të guximshme me stilin e saj, shkruan People. Ylli i Keeping Up with the Kardashians, ktheu kokën të shtunën duke u veshur lëkurë kokë e këmbë nga Balenciaga...

E rrallë, Kim Kardashian del e veshur kokë e këmbë

para 4 dite - Arbresh

Kim Kardashian ndau fotot e ansamblit të guximshëm nga Balenciaga në Instagram, duke e mbishkruar postimin e saj me një emoji me thikë. Kim Kardashian Ëest po bën një tjetër deklaratë të guximshme me stilin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK