Horoskopi 15 shtator

para një dite - TV21

Dashi Sot suksesi do të jetë i juaji !! Prisni çdo llojeç ndryshimesh, të cilat nëse i trajtoni siç duhet, promovoni karrierën edhe jetën tuaj private. Mos harroni se në disa raste kërkohet shumë program...

Horoskopi 15 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një dite - Albeu

Dashi Sot suksesi do të jetë i juaji !! Prisni çdo llojeç ndryshimesh, të cilat nëse i trajtoni siç duhet, promovoni karrierën edhe jetën tuaj private. Mos harroni se në disa raste kërkohet shumë program...

6 gjëra që duhet t’i mbash gjithmonë për veten tënde

para një dite - Ekonomia Online

Shumica duan që dikush t’i dëgjojë historitë tona për zemërthyerjet dhe dhimbjet e jetës. Sidoqoftë, me gjithë dëshirën për të krijuar një lidhje të thellë me njerëzit, gjithmonë duhet të ketë nga ato...

A jeni në punën e duhur, kuptojeni me 9 pyetje

para një dite - Ekonomia Online

“A është puna ime e përshtatshme për mua?” Nëse doni të gjeni kuptimin në punën tuaj, të realizoheni, qoftë edhe gëzimin në atë që bëni, të qenët vetvetja, vazhdimisht, duhet t’i jepni përgjigje këtyre...

Jeni të lodhur! Tri mënyra për ta vënë veten në radhë të parë më shpesh

para një dite - Revista Kosovarja

Jeni të rraskapitur pas një dite tjetër të ngarkuar. Pra, kur një mik të telefonon duke të kërkuar që ta ndihmosh, është gjëja e fundit që dëshiron të bësh. Megjithatë pesha e ndihmës zbehet në krahasim...

8 arsye pse nuk jeni të lumtur në punë

para një dite - Ekonomia Online

Puna duket se nuk po ju ecën edhe aq mirë tani, por e mbani mend sa të lumtur ishit në fillim? Tani ju e gjeni veten në një gjendje të pakënaqësisë në punë. Pse jeni të pakënaqur në punë? Ka shumë arsye...

9 shenja se ju nuk e respektoni aspak veten

para një dite - Ekonomia Online

Mund të jetë e vështirë për të ndarë kohë për të menduar për atë që ju nevojitet për veten tuaj, në veçanti nëse keni një ditë plot stres. Por e vërteta është që ju duhet ta bëni këtë. Askush nuk mund...

Largo dështakët nga jeta jote që të arrish sukses

para një dite - Ekonomia Online

Për të qenë i suksesshëm do të thotë “Të jetosh një jetë të madhe”, por për të arritur këtë duhej të heqim qafe humbësit me të cilët shoqërohemi. Nuk arrini t’i dalloni kush janë? BusinessMag ju njeh me...

Dritarja që ju tërheq më shumë zbulon anët negative të karakterit tuaj

para një dite - Bota Press

Testet psikologjike dhe ato të personalitetit janë shumë të njohura. Zgjedhjet tona, aktivitetet e preferuara, aftësitë dhe interesat mund të zbulojnë shumë për karakterin që kemi. Nëse doni të dini më...

Hendeku ideal i moshës midis fëmijëve, sipas ekspertëve

para një dite - Telegrafi

Sapo të lindni fëmijën tuaj të parë, të gjithë rreth jush do të fillojnë t’ju ‘bombardojnë’ me pyetjen se kur keni ndërmend të keni një fëmijë të dytë. Ekspertët analizuan sesi një hendek më i vogël, mesatar...

Sipas ekspertëve ky është hendeku ideal i moshës midis fëmijëve

para një dite - Bota Sot

Sapo të lindni fëmijën tuaj të parë, të gjithë rreth jush do të fillojnë t’ju ‘bombardojnë’ me pyetjen se kur keni ndërmend të keni një fëmijë të dytë. Ekspertët analizuan sesi një hendek më i vogël, mesatar...

Ja si ndikon sot hëna tek shenjat e zodiakut

para një dite - Revista Kosovarja

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj të marte dhe javës që kemi hyrë, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta...

Ja si ndikon sot hëna e plotë në shenjën e virgjëreshës, tek i gjithë horoskopi

para një dite - Lajmi.net

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj të marte dhe javës që kemi hyrë, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta...

Testi i personalitetit: Zgjidhni një fotografi dhe zbuloni se cila është pika juaj e dobët

para 2 dite - Albeu

Nëse keni zgjedhur: Nr. 1 Ju jeni një person që nuk jeni të kënaqur me një jetë sipërfaqësore. Ju jeni të etur për lidhje të thella me njerëzit përreth jush, në të gjitha fushat. Ajo që është e rëndësishme...

Ç’thonë yjet për ju? Dashuria, puna dhe shëndeti në lupën e yjeve

para 2 dite - Vizion Plus

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj jave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje, por mos...

Tri mënyra të lehta për ta vënë veten në radhë të parë më shpesh

para 2 dite - Telegrafi

Jeni të rraskapitur pas një dite tjetër të ngarkuar. Pra, kur një mik të telefonon duke të kërkuar që ta ndihmosh, është gjëja e fundit që dëshiron të bësh. Megjithatë pesha e ndihmës zbehet në krahasim...

Testi i personalitetit: Zgjidhni një fotografi dhe zbuloni se cila është pika juaj e dobët

para një dite - Lajmi.net

Nëse keni zgjedhur: Nr. 1 Ju jeni një person që nuk jeni të kënaqur me një jetë sipërfaqësore. Ju jeni të etur për lidhje të thella me njerëzit përreth jush, në të gjitha fushat. Ajo që është e rëndësishme...

Tri mënyra të lehta për ta vënë veten në radhë të parë më shpesh

para 2 dite - RTK

Larg kufizimit, kufijtë ju japin hapësirë për të treguar dhembshuri. “Ato ju lejojnë të njihni veten dhe lejojnë që të tjerët t’ju njohin”, thotë Terri Cole. “Kjo do të thotë të kuptosh dëshirat e tua...

Horoskopi 14 Shtator 2021

para 2 dite - Klan

Horoskopi 14 Shtator 2021 Dashi- Do të jeni të vendosur dhe me dëshirën për të bërë të gjitha gjërat përnjëherë. Do të përjetoni emocione të forta me familjarët tuaj. Gjatë ditës mund të keni dhe konflikte...

Horoskopi 14 shtator 2021: Nga dashuria te financat, të papriturat e sotme për çdo shenjë

para 2 dite - Albeu

Dashi Gjatë kësaj dite do dini mirë si të silleni përballë vështirësive të vogla që do ju dalin. Hëna dhe Neptuni do ju bëjnë shumë më të qartë. Nëse keni një lidhje jeta juaj do mbrohet gjithë kohës nga...

Ja si ndikon sot hëna e plotë në shenjën e virgjëreshës, tek i gjithë horoskopi

para 2 dite - Lexo

Dashi-Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj të marte dhe javës që kemi hyrë, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta...

Java fillon dhe mbaron shumë mirë për këto 3 shenja të horoskopit

para 2 dite - Lajmi.net

Virgjëresha Nëse ditëlindja ju bie në ndonjë nga ditët e kësaj jave,13-19 shtator, atëherë akoma më mirë. Gjatë javës duhet të ndiheni jashtëzakonisht të sigurt. Ajo që keni vendosur për të arrirë është...

Horoskopi për ditën e martë, 14 shtator 2021

para 2 dite - Vizion Plus

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj jave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje, por mos...

Shenjat se po punoni shumë, filloni të jetoni

para 2 dite - Bota Sot

Në një kohë kur kultura e biznesit është shumë konkurruese, të punosh shumë dhe të qëndrosh i dedikuar janë bërë cilësi të nevojshme që të qëndroni në biznes. Në fakt, këto janë shprehi të pritura. Mirëpo,...

Horoskopi, 14 shtator 2021 – Njihuni me parashikimin e yjeve

para 2 dite - Mapo

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj të marte dhe javës që kemi hyrë, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta...

Koha e duhur për të bërë atë që dëshironi, çfarë parashikojnë yjet sot

para 2 dite - ABC News

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj jave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje, por mos...

Horoskopi 14 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 dite - Java News

Dashi Sot është dita e duhur për të kuptuar se çfarë vërtet dëshironi dhe të njihni më mirë veten tuaj. Mos u mërzitni për gjëra që nuk ia vlejnë dhe krijoni një atmosferë rreth jush, e cila do t’ju bëjë...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para 2 dite - Lexo

Dashi-Një zhvillim i papritur mund të ndodhë në jetën tuaj, Kjo mund të përfshijë një person të ri në jetën tuaj ose rishfaqjen e dikujt nga e kaluara. Kjo prani mund të nxisë ndryshime personale ose profesionale....

Horoskopi sot nuk ka gjëra të mira

para 2 dite - Lajmi.net

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj jave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje, por mos...

Horoskopi 14 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 dite - Infokusi

Dashi Sot është dita e duhur për të kuptuar se çfarë vërtet dëshironi dhe të njihni më mirë veten tuaj. Mos u mërzitni për gjëra që nuk ia vlejnë dhe krijoni një atmosferë rreth jush, e cila do t’ju bëjë...

Horoskopi për ditën e martë, 14 shtator 2021, shenjat me fat

para 2 dite - FaxWeb

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj jave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje, por mos...

Horoskopi 14 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 dite - Arbresh

Dashi Sot është dita e duhur për të kuptuar se çfarë vërtet dëshironi dhe të njihni më mirë veten tuaj. Mos u mërzitni për gjëra që nuk ia vlejnë dhe krijoni një atmosferë rreth jush, e cila do t’ju bëjë...

Mos e fshihni mërzinë e inatin pas buzëqeshjes! Shenja që do ndikohet nga hëna, parashikimi i horoskopit, 14 shtator 2021

para 2 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 14 Shtator, 2021 7:07 Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj të marte dhe javës që kemi hyrë, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të...

Horoskopi 14 shtator

para 3 dite - TV21

Dashi Gjatë kësaj dite do dini mirë si të silleni përballë vështirësive të vogla që do ju dalin. Hëna dhe Neptuni do ju bëjnë shumë më të qartë. Nëse keni një lidhje jeta juaj do mbrohet gjithë kohës nga...

Horoskopi 14 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 3 dite - Albeu

Dashi Sot është dita e duhur për të kuptuar se çfarë vërtet dëshironi dhe të njihni më mirë veten tuaj. Mos u mërzitni për gjëra që nuk ia vlejnë dhe krijoni një atmosferë rreth jush, e cila do t’ju bëjë...

Çka kanë parashikuar yjet për ju nesër?

para 3 dite - Indeks online

Dashi Sot është dita e duhur për të kuptuar se çfarë vërtet dëshironi dhe të njihni më mirë veten tuaj. Mos u mërzitni për gjëra që nuk ia vlejnë dhe krijoni një atmosferë rreth jush, e cila do t’ju bëjë...

Horoskopi ditor, e martë 14 shtator 2021

para 3 dite - Revista Kosovarja

Dashi Yjet parashikojnë një ditë të bukur sot për ata që janë në çift. Komunikimi i mirë që do tregoni sot karshi partnerit do bëjë që të merreni vesh më së miri. Megjithatë tregohuni të kujdesshëm për...

“Nuk i duroj dot kolegët e mi”

para 3 dite - Bota Sot

Sapo ju lini punën, prisni që të vazhdoni me jetën tuaj, të takoni njerëz të rinj dhe të keni opsione më të mira. Nëse keni patur kohë të vështira në universitet atëhere ka qenë një dritë në fund të tunelit:...

Ekspertët kanë gjetur një hendek ideal midis moshave të fëmijëve

para 3 dite - Bota Sot

Sapo të lindni fëmijën tuaj të parë, të gjithë rreth jush do të fillojnë t’ju ‘bombardojnë’ me pyetjen se kur keni ndërmend të keni një fëmijë të dytë. Ekspertët analizuan sesi një hendek më i vogël, mesatar...

Shenjat se po punoni shumë, filloni të jetoni

para 3 dite - Ekonomia Online

Në një kohë kur kultura e biznesit është shumë konkurruese, të punosh shumë dhe të qëndrosh i dedikuar janë bërë cilësi të nevojshme që të qëndroni në biznes. Në fakt, këto janë shprehi të pritura. Mirëpo,...

Fati yt/ Horoskopi, 14 shtator 2021

para 3 dite - Lexo

Dashi-Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj të marte dhe javës që kemi hyrë, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta...

Gjëja e parë që vëreni në këtë imazh zbulon një fakt të rëndësishëm për karakterin tuaj

para 3 dite - Bota Sot

E vetmja gjë që duhet të bëni është të shikoni imazhin më poshtë dhe të identifikoni gjënë e parë që vutë re. Ka diçka në mendjen tonë që na bën t’i kushtojmë vëmendje mundësive të ndryshme dhe që zbulon...

Si ta bëni një burrë t’ju dashurojë përsëri?

para 3 dite - Arbresh

Shpesh mund të dëgjoni gra që u ankohen partnerëve të tyre se “nuk e dinë se çfarë duan” dhe humbasin interesin, pavarësisht nëse është një fazë e hershme e një marrëdhënieje apo një krizë e moshës së...

Gjërat që të gjithë duhet t’i dinë para se të mbushin 40 vjeç

para 3 dite - Bota Sot

Jeta është ajo që ndodh kur jeni të zënë me planet tuaja. Një ditë kupton se po mbuish 40 vjeç dhe një dekadë e re është në horizont. Është koha për të vënë në praktikë gjithçka që keni mësuar nga të njëzetat...

Bëhuni gati për një javë shpërthyese, yjet kanë parashikuar emocione të mëdha gjatë datave 13-19 shtator

para 3 dite - Revista Kosovarja

DASHI: Ky muaj do t’ju dhurojë emocione dhe shumë gjëra të bukura. Puna, miqësia dhe dashuria do të shkojnë mirë. Tani keni rastin që të shuani mëritë e së shkuarës. Vetëm bëni kujdes, pasi një problem...

Horoskopi ditor, 14 shtator 2021

para 3 dite - Gazeta Metro

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj jave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje, por mos...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e martë, 14 shtator 2021

para 3 dite - NOA

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj të marte dhe javës që kemi hyrë, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta...

7 gjëra që të gjithë duhet t’i dinë para se të mbushin 40-vjeç

para 3 dite - ABC News

Jeta është ajo që ndodh kur jeni të zënë me planet tuaja. Një ditë kupton se po mbuish 40 vjeç dhe një dekadë e re është në horizont. Është koha për të vënë në praktikë gjithçka që keni mësuar nga të njëzetat...

Test psikologjik: Gjëja e parë që vëreni në këtë imazh zbulon një fakt të rëndësishëm për karakterin tuaj

para 3 dite - Revista Kosovarja

E vetmja gjë që duhet të bëni është të shikoni imazhin më poshtë dhe të identifikoni gjënë e parë që vutë re. Ka diçka në mendjen tonë që na bën t’i kushtojmë vëmendje mundësive të ndryshme dhe që zbulon...

Ekspertët kanë gjetur një hendek ideal midis moshave të fëmijëve

para 3 dite - KosovaPress

Sapo të lindni fëmijën tuaj të parë, të gjithë rreth jush do të fillojnë t’ju ‘bombardojnë’ me pyetjen se kur keni ndërmend të keni një fëmijë të dytë. Ekspertët analizuan sesi një hendek më i vogël, mesatar...

“Nuk i duroj dot kolegët e mi”

para 3 dite - Ekonomia Online

Sapo ju lini punën, prisni që të vazhdoni me jetën tuaj, të takoni njerëz të rinj dhe të keni opsione më të mira. Nëse keni patur kohë të vështira në universitet atëhere ka qenë një dritë në fund të tunelit:...

Rikthehet fati! Këto shenja të horoskopit do të surprizohen gjatë kësaj jave

para 3 dite - Lajmi.net

Dashi Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për ju. Duket se fati po ju sprovonte me qëllim, për të njohur karakterin dhe forcën tuaj. Zemra juaj mund të ketë përjetuar dhimbje, por mos e humbisni shpresën...

Njerëzit më dembelë u përkasin këtyre shenjave të horoskopit

para 3 dite - Lexo

Të jesh dembel me raste nuk ka ndonjë problem, madje shpesh herë ne zgjedhim ta kalojmë fundjavën thjesht duke ndenjur dhe parë filma. Por, për disa shenja zodiakale kështu është çdo ditë e tyre, duke...

Test psikologjik: Gjëja e parë që vëreni në këtë imazh zbulon një fakt të rëndësishëm për karakterin tuaj

para 3 dite - Lajmi.net

Ka diçka në mendjen tonë që na bën t’i kushtojmë vëmendje mundësive të ndryshme dhe që zbulon karakterin tonë të vërtetë. Nëse keni parë: Një person Nëse silueta ishte gjëja e parë që tërhoqi vëmendjen...

Prisni surpriza, këto janë shenjat më me fat të javës

para 3 dite - ABC News

Dashi Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për ju. Duket se fati po ju sprovonte me qëllim, për të njohur karakterin dhe forcën tuaj. Zemra juaj mund të ketë përjetuar dhimbje, por mos e humbisni shpresën...

Horoskopi 13-19 shtator: Nga jeta sentimentale te buxheti, çfarë e pret secilën shenjë këtë javë

para 3 dite - Albeu

Dashi Venusi do ua mbrojë jetën gjatë gjithë kësaj jave dhe do ju ndihmojë të realizoni të gjitha objektivat. Nëse keni një lidhje Marsi do jetë ai që do ua mbroje në çdo moment atë. Priten vetëm momente...

Njerëzit më dembelë u përkasin këtyre shenjave

para 3 dite - Infokusi

Ato njihen për lehtësinë me të cilën i marrin gjërat, që në fakt kur është me masë, është një aftësi e dëshirueshme. Të jesh dembel me raste nuk ka ndonjë problem, madje shpesh herë ne zgjedhim ta kalojmë...

Shenjat e vërteta që tregojnë se burri nuk ju do më

para 3 dite - Bota Sot

Sipas Steve Harvey, autorit të romanit të njohur “Act Like a Lady, Think Like a Man”, Dashuria e një një burri shprehet në tre forma: ai deklaron të drejtat e tij për ju në publik, ju mbron dhe kujdeset...

Nëse ju të dy keni kaluar nëpër këto 6 vështirësi, asgjë s’mund t’ju ndajë

para 3 dite - Lajmi.net

Një martesë e shëndetshme nuk është një dhuratë, por një zgjedhje dhe një punë shumë e madhe e jona. Ndonjëherë të dorëzohesh të duket mënyra më e thjeshtë, shkruan Living. Është më pak sfiduese se sa...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Shtator 2021

para 3 dite - Java News

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj jave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje, por mos...

Prisni surpriza, këto janë shenjat e horoskopit më me fat të javës

para 3 dite - Lexo

Dashi Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për ju. Duket se fati po ju sprovonte me qëllim, për të njohur karakterin dhe forcën tuaj. Zemra juaj mund të ketë përjetuar dhimbje, por mos e humbisni shpresën...

Njerëzit më dembelë u përkasin këtyre shenjave

para 3 dite - Bota Sot

Ato njihen për lehtësinë me të cilën i marrin gjërat, që në fakt kur është me masë, është një aftësi e dëshirueshme. Të jesh dembel me raste nuk ka ndonjë problem, madje shpesh herë ne zgjedhim ta kalojmë...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 shtator 2021

para 3 dite - Alsat-M

Dashi Shmangni konfrontimet e panevojshme, pasi kjo vetëm do t’ju shkaktojë stres të padëshiruar. Mund të gjendeni në një situatë të re emocionuese, e cila gjithashtu mund t’ju sjellë fitime financiare....

Horoskopi 13 Shtator 2021

para 3 dite - Klan

Horoskopi 13 Shtator 2021 Dashi -Nëse ka diçka për të cilën duhet të luftoni, është koha ta bëni tani sepse keni bërë kërkimet e duhura për të arritur suksesin. Ka ardhur koha për të vepruar. Demi -Nëse...

Horoskopi13 shtator 2021: Shenja që do ta nis javën me përmirësime të paimagjinueshme

para 3 dite - Albeu

Dashi Kjo do jetë një ditë goxha e ngarkuar me punë dhe angazhime të tjera, megjithatë ju do arrini ta menaxhoni kohën dhe nuk do i lini asnjë çast pas dore ata që keni në zemër. Jeta në çift do jetë e...

Sa duhet të tolerojmë në lidhje?

para 3 dite - Revista Kosovarja

Të gjithë e dimë së marrëdhëniet nuk janë gjithmonë lule e mjaltë. Mirëpo sa duhet të tolerojmë në lidhje? Mos harroni se lidhja juaj duhet t’ju bëjë të ndiheni të ngazëllyer dhe të lumtur për jetën. Jo...

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 13.09.2021 nga Daniela Grrica Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë....

Horoskopi, 13 shtator 2021 – Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 3 dite - Mapo

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht,...

Horoskopi për sot, 13 shtator 2021

para 3 dite - Vizion Plus

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht,...

Dy shenjat më me fat për sot

para 3 dite - Bota Sot

Demi Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Bëhuni gati për një javë shpërthyese, yjet kanë parashikuar emocione të mëdha gjatë datave 13-19 shtator

para 3 dite - FaxWeb

DASHI: Ky muaj do t’ju dhurojë emocione dhe shumë gjëra të bukura. Puna, miqësia dhe dashuria do të shkojnë mirë. Tani keni rastin që të shuani mëritë e së shkuarës. Vetëm bëni kujdes, pasi një problem...

10 shenja të vërteta që tregojnë se burri nuk ju do më

para 3 dite - Epoka e Re

Sipas Steve Harvey, autorit të romanit të njohur “Act Like a Lady, Think Like a Man”, Dashuria e një një burri shprehet në tre forma: ai deklaron të drejtat e tij për ju në publik, ju mbron dhe kujdeset...

Njerëzit më dembelë që keni njohur në jetë me siguri u përkasin këtyre shenjave

para 3 dite - Lajmi.net

Të jesh dembel me raste nuk ka ndonjë problem, madje shpesh herë ne zgjedhim ta kalojmë fundjavën thjesht duke ndenjur dhe parë filma. Por, për disa shenja zodiakale kështu është çdo ditë e tyre, duke...

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet

para 3 dite - ABC News

Dashi Shmangni konfrontimet e panevojshme, pasi kjo vetëm do t’ju shkaktojë stres të padëshiruar. Mund të gjendeni në një situatë të re emocionuese, e cila gjithashtu mund t’ju sjellë fitime financiare....

Horoskopi 13 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 3 dite - Java News

Dashi Sot dita është ideale për të planifikuar udhëtimin, të cilin keni kaq shumë kohë që e prisni. Hëna dhe yjet ju sjellin energji pozitive në sektorin e dashurisë. Demi Familja ka nevojë për ju. Kushtojini...

Test psikologjik: Gjëja e parë që vëreni në këtë imazh zbulon një fakt të rëndësishëm për karakterin tuaj

para 3 dite - Lexo

Ka diçka në mendjen tonë që na bën t’i kushtojmë vëmendje mundësive të ndryshme dhe që zbulon karakterin tonë të vërtetë. Për ta vërtetuar këtë, “Italia Feed” paraqet këtë test dhe e vetmja gjë që duhet...

Shenjat me fat për sot

para 3 dite - Lexo

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Të...

Horoskopi javor 13-19 shtator 2021

para 3 dite - Bota Sot

Dashi Venusi do ua mbrojë jetën gjatë gjithë kësaj jave dhe do ju ndihmojë të realizoni të gjitha objektivat. Nëse keni një lidhje Marsi do jetë ai që do ua mbroje në çdo moment atë. Priten vetëm momente...

Parashikimi i horoskopit, shenjat më me fat për sot, këshilla që s’duhet injoruar

para 3 dite - Lajmi.net

Dashi Shmangni konfrontimet e panevojshme, pasi kjo vetëm do t’ju shkaktojë stres të padëshiruar. Mund të gjendeni në një situatë të re emocionuese, e cila gjithashtu mund t’ju sjellë fitime financiare....

Horoskopi javor, 13 – 20 shtator 2021

para 3 dite - Revista Kosovarja

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi 13 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 3 dite - Infokusi

Dashi Sot dita është ideale për të planifikuar udhëtimin, të cilin keni kaq shumë kohë që e prisni. Hëna dhe yjet ju sjellin energji pozitive në sektorin e dashurisë. Demi Familja ka nevojë për ju. Kushtojini...

Njerëzit më dembelë që keni njohur në jetë me siguri u përkasin këtyre shenjave

para 3 dite - FaxWeb

Të jesh dembel me raste nuk ka ndonjë problem, madje shpesh herë ne zgjedhim ta kalojmë fundjavën thjesht duke ndenjur dhe parë filma. Por, për disa shenja zodiakale kështu është çdo ditë e tyre, duke...

Horoskopi i të hënës/ Shenjat që do të kenë debate të forta

para 3 dite - FaxWeb

Dashi-Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi-Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht,...

‘Drejt sukseseve mund të arrini edhe pa u dukur’/ Parashikimi i horoskopit, shenjat më me fat për sot, këshilla që s’duhet injoruar

para 3 dite - Dosja.al

13 Shtator, 2021 7:04 Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht...

Horoskopi, 13 shtator 2021

para 4 dite - TV21

Dashi Kjo do jetë një ditë goxha e ngarkuar me punë dhe angazhime të tjera, megjithatë ju do arrini ta menaxhoni kohën dhe nuk do i lini asnjë çast pas dore ata që keni në zemër. Jeta në çift do jetë e...

Horoskopi javor për periudhën nga 13 – 20 shtator

para 4 dite - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi për ditën e hënë, 13 shtator 2021

para 4 dite - Indeks online

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht,...

Merrni frymë thellë dhe lexoni çfarë duhet të bëni kur partneri ju tradhëton!

para 4 dite - Bota Sot

Momenti kur zbulon se partneri të tradhton me dikë tjetër, është padyshim momenti më i keq i jetës suaj. Të gjithë ne mund të përjetojmë një situatë të ngjashme, ndaj nëse ju ndodh, këto janë gjërat që...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e hënë, 13 shtator 2021

para 4 dite - NOA

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht,...

Këto janë 5 shenjat që keni gjetur njeriun e jetës tuaj

para 4 dite - ABC News

Sa e lehtë është të gjesh “marrëdhënien e jetës”? A ka ndonjë shenjë se keni gjetur njeriun e jetës tuaj që duhet të keni gjithmonë parasysh? Sipas Lesli Doares, një çift dhe këshilltar martese, është...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 13 shtator 2021

para 4 dite - Java News

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht,...

Shëndeti, paratë, partneri! Ja se çfarë thonë yjet për ju

para 4 dite - Vizion Plus

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Horoskopi 12 Shtator 2021

para 4 dite - Klan

Horoskopi 12 Shtator 2021 Dashi- Tregohuni të arsyeshëm ju të dashuruarit sepse në të kundërt mund të keni probleme të mëdha me njëri-tjetrin. Mendoni për të ardhmen. Në planin financiar do t’i bëni llogaritë...

Puna, shëndeti dhe dashuria! Ja surprizat që kanë yjet për ju nga data 13 deri në 19 shtator

para 4 dite - Java News

Dashi Keni përpara një javë për të përjetuar ngjarje të papritura ose të pakëndshme në punën tuaj. Ato mund të jenë të lidhura me një grua nga ekipi juaj ose me një që është klienti juaj. Do të ketë më...

Horoskopi, 12 shtator 2021 – Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 4 dite - Mapo

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Dashuri apo ndarje, çfarë parashikon sot horoskopi

para 4 dite - Gazeta Express

Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Një furi e shpejtë e ditës është ajo që ju nevojitet për të nxitur trurin tuaj që të shkoni në drejtimin e duhur. Sa i përket dashurisë ndiheni në krye të botës dhe...

Njihuni me parashikimin e horoskopit për sot

para 4 dite - Vizion Plus

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Horoskopi/ Njihuni me parashikimin për shenjat e zodiakut ditën e sotme

para 4 dite - Java News

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por sot është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 shtator 2021

para 4 dite - Bota Sot

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Lajme të mira ju presin këtë të diel! Kini kujdes nga disa persona, mund të nxjerrin sekretet tuaja…Horoskopi nga Paolo Fox, 12 shtator 2021

para 4 dite - Dosja.al

Paolo Fox 12 Shtator, 2021 7:03 Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme...

Horoskopi, 12 shtator 2021

para 5 dite - TV21

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

HOROSKOPI/ 12 shtator 2021, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 5 dite - Albeu

Dashi Duhet të provoni diçka të re dhe të jeni të gatshëm të dilni dhe shijoni jetën me të gjitha kënaqësitë e saj. Kjo ndodh sepse Hëna hyn në shenjën e zodiakut të Shigjetarit, sektori juaj i aventurës....

10 shenja që jeni rritur nga prindër narcisistë…

para 5 dite - Klan

10 shenja që jeni rritur nga prindër narcisistë… Nëse jeni të pavendosur, shpesh fajësoni veten dhe keni vetëbesim të ulët, mund të jetë një shenjë se jeni rritur nga prindërit narcistë. Prindër të tillë...

Horoskopi ditor, e diele 12 shtator 2021

para 5 dite - Revista Kosovarja

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Tetë shenja që tregojnë se është koha për t’i dhënë fund lidhjes tuaj

para 5 dite - Bota Sot

Ndarjet janë jashtëzakonisht të vështira, madje studiuesit thonë se të kalosh një periudhë të ndarjes mund të krahasohet me kapërcimin e një varësie. Përfundimi i një lidhjeje bëhet veçanërisht komplekse...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e dielë, 12 shtator 2021

para 5 dite - Bota Sot

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e dielë, 12 shtator 2021

para 5 dite - NOA

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Horoskopi për ditën e dielë, 12 shtator

para 5 dite - Java News

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen...

Horoskopi 11 Shtator 2021

para 5 dite - Klan

Horoskopi 11 Shtator 2021 Dashi- Është një ditë shumë e mirë, veçanërisht për ata që merren me biznes, udhëtime, menaxhime apo programime. Ndryshimet në reagimet e partnerit tuaj do të jenë të papritura,...

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 11.09.2021 nga Daniela Grrica Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja,...

Horoskopi, 11 shtator 2021 – Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 5 dite - Mapo

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të...

Diçka e paparashikuar ju pret, njihuni me Horoskopin për ditën e sotme

para 5 dite - ABC News

Dashi Jini të fshehtë për investimet tuaja dhe për qëllimet në të ardhmen. Qëndrimi juaj i pakujdesshëm do të jetë një shqetësim për prindërit tuaj. Mund të ndërmerrni një udhëtim të shkurtër, por të ëmbël...

Diçka e paparashikuar ju pret, njihuni me Horoskopin për ditën e sotme

para 5 dite - ABC News

Dashi Jini të fshehtë për investimet tuaja dhe për qëllimet në të ardhmen. Qëndrimi juaj i pakujdesshëm do të jetë një shqetësim për prindërit tuaj. Mund të ndërmerrni një udhëtim të shkurtër, por të ëmbël...

Diçka e paparashikuar ju pret/ Njihuni me Horoskopin për ditën e sotme

para 5 dite - Java News

Dashi Jini të fshehtë për investimet tuaja dhe për qëllimet në të ardhmen. Qëndrimi juaj i pakujdesshëm do të jetë një shqetësim për prindërit tuaj. Mund të ndërmerrni një udhëtim të shkurtër, por të ëmbël...

Diçka e paparashikuar ju prej, njihuni me Horoskopin për ditën e sotme

para 5 dite - ABC News

Dashi Jini të fshehtë për investimet tuaja dhe për qëllimet në të ardhmen. Qëndrimi juaj i pakujdesshëm do të jetë një shqetësim për prindërit tuaj. Mund të ndërmerrni një udhëtim të shkurtër, por të ëmbël...

Horoskopi ditor, e Shtunë 11 Shtator 2021

para 5 dite - Bota Sot

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të...

Dikush po bën ‘spektakël’ me këtë shenjë! Mos u tregoni shumë bujarë….Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e shtunë, 11 shtator 2021

para 5 dite - Dosja.al

Paolo Fox 11 Shtator, 2021 7:00 Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK