U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë

para një muaji - Sharri

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet. Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa...

U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë

para një muaji - Bota Sot

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet. Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa...

U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë

para një muaji - Gazeta Express

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet. Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa...

U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë

para një muaji - Zyrtare

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet. Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa...

U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë

para një muaji - in7

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet. Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa...

U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë

para një muaji - Gazeta Metro

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet. Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa...

U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë

para një muaji - Tetova Sot

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet. Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa...

U kap mat me Atdheun, Bora Zemani reagon ashpër për herë të parë

para një muaji - GazetaBlic

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ditën e djeshme u bënë kryefjala e medieve rozë për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjet. Në atë video Bora dhe Atdheu u panë duke e shoqëruar njëri-tjetrin, teksa...

Bora Zemani sqaron videon që u bë virale ku u kap mat me Atdheun

para një muaji - Revista Kosovarja

Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina ditën e djeshme ishin kryetema e medias rozë, kjo pas publikimit të një video ku dyshja shihen së bashku. Ata prej kohësh po përfliten për një lidhje dhe kjo video u mor...

Bora Zemani reagon për videon me Atdheun që aludoj se dyshja janë në lidhje

para një muaji - Lajmi.net

Ndërkohë, Bora Zemani ka reaguar përmes një storie në Instagram e cila nxiti edhe më shumë thashetheme se është në një lidhje me Atdheun, shkruan lajmi.net. Moderatorja e njohur tha se videoja ka qenë...

Në lidhje me Atdheun? Flet për herë të parë Bora Zemani

para një muaji - Lexo

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderators, Bora Zemani. Kjo ka ardhur pasi Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora pas...

Video që u publikua me Atdheun? Bora Zemani thyen heshtjen dhe flet një herë e mirë për situatën

para një muaji - Almakos

Bora Zemani ka reaguar pas videos që qarkulloi një ditë më parë në rrjetet sociale ku ajo dhe ish-konkurrenti i Përputhen Atdheu shfaqeshin shumë të afërt me njëri tjetrin.Ajo shprehet se pamjet janë marrë...

VIDEO/ “100% single dhe e fokusuar te Arbori”/ Bora Zemani dhe Atdheu i “Për’puthen” “kapen mat” duke…

para një muaji - Java News

Prej ditës së djeshme në rrjet po qarkullon një video që ka ngritur sërish dyshimet se Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina mund të jenë bashkë. Vetëm pak ditë më parë, gjatë një bisede virtuale me ndjekësit...

Atdheu dhe Bora Zemani kapen mat në Tiranë?

para një muaji - GazetaBlic

Dyshja u përfolën për një lidhje së fundi. Atdhe Xharavina njihet si fytyrë publike pas pjesëmarrjes në emisionin e dashurisë “Përputhen”. Është mjaft i përfolur për stilin e jetesës, por jo vetëm. Atdheu...

Bora Zemani ‘kapet mat’ me Atdheun (Foto)

para një muaji - Lexo

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderators, Bora Zemani. Kjo ka ardhur pasi Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora pas...

U përfolen për lidhje dashurie, paparazzit i kapin ‘mat’ Atdheun dhe Boren

para një muaji - Indeks online

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani. Kjo ka rrjedhur pasi që Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora...

Atdheu dhe Bora Zemani kapen mat në Tiranë

para një muaji - Insajderi

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani. Kjo ka rrjedhur pasi që Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora...

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina kapen mat

para një muaji - Revista Kosovarja

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani. Kjo ka rrjedhur pasi që Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora...

Atdheu dhe Bora Zemani kapen mat në Tiranë?

para një muaji - Lajmi.net

Atdhe Xharavina njihet si fytyrë publike pas pjesëmarrjes në emisionin e dashurisë “Përputhen”, shkruan lajmi.net. Është mjaft i përfolur për stilin e jetesës, por jo vetëm. Atdheu ka një reputacion me...

Atdheu dhe Bora Zemani kapen mat në Tiranë?

para një muaji - Zyrtare

Dyshja u përfolën për një lidhje së fundi. Atdhe Xharavina njihet si fytyrë publike pas pjesëmarrjes në emisionin e dashurisë “Përputhen”, shkruan lajmi.net. Është mjaft i përfolur për stilin e jetesës,...

Atdheu dhe Bora Zemani kapen ‘mat’ së bashku në Tiranë

para një muaji - Tetova Sot

Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora Zemanit. Shpeshherë ai është ngacmuar dhe pyetur në lidhje me të, apo pyetja më e shpeshtë është: A je në një lidhje me Borën? Gjë të cilën ai e ka mohuar,...

E papritur: Atdheu dhe Bora Zemani kapen ‘mat’ bashkë!

para një muaji - ATV Live

Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora Zemanit. Shpesh herë ai është ngacmuar dhe pyetur në lidhje me të, apo pyetja me e shpeshtë është: A je në një lidhje me Boren? Gjë të cilën ai e ka mohuar,...

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina kapen mat

para një muaji - Gazeta Metro

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani. Kjo ka rrjedhur pasi që Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora...

Atdheu dhe Bora Zemani kapen mat në Tiranë

para një muaji - Bota Press

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderators, Bora Zemani. Kjo ka rrjedhur pasi që Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK