Arta Nitaj xhiron veten në veturë, ndërsa bën lëvizje provokuese nën ritmet e këngës së Bardhit

para një muaji - Telegrafi

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit e saj të shumtë fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria,...

Arta Nitaj publikon foto ku shihet e zhveshur në vaskë

para një muaji - Tetova Sot

Arta Nitaj ka provokuar përsëri ndjekësit e saj. Ajo ka postuar një ‘Instastory’ ku u shfaq e shtrirë në vaskë teksa vëmendja shkoi tek linjat trupore. Arta është shfaqur komplet e zhveshur, gjë që nuk...

Fifi vjen me poza e shtrirë në tokë

para një muaji - Bota Sot

Artistja e njohur, Fifi, njihet për stilin e saj të veçantë. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale e cila ndarë me ndjeksat foto e video nga jeta profesionale dhe nga jeta e përditshme. Së fundi,...

Arta Nitaj xhiron veten në veturë, ndërsa bën lëvizje provokuese nën ritmet e këngës së Bardhit

para një muaji - Express.mk

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit e saj të shumtë fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria,...

Arta Nitaj xhiron veten në veturë, ndërsa bën lëvizje provokuese nën ritmet e këngës së Bardhit

para një muaji - Express.mk

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit e saj të shumtë fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria,...

Fifi tregon linjat gjysmë e zhveshur me poza e shtrirë në tokë

para një muaji - Revista Kosovarja

Artistja e njohur, Fifi, njihet për stilin e saj të veçantë. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale e cila ndarë me ndjeksat foto e video nga jeta profesionale dhe nga jeta e përditshme. Së fundi,...

“Një ditë çdo gjë do ketë kuptim”, Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza ngacmuese

para një muaji - Top24

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur punën prej disa ditësh për një projekt të ri muzikor. Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz, së fundmi po ashtu ka realizuar edhe një fotosesion të veçantë...

Beatrix me poza atraktive nga aeroporti i pyet fansat: ‘Ma mir ktu a atje?’

para një muaji - Indeks online

Beatrix Ramosaj ka disa ditë që po gjendet në Austri. Nga atje, bukuroshja ka shpërndarë imazhe të ndryshme duke treguar vendet përrallore që janë në këtë shtet, shkruan Indeksonline. Sot ajo ka pozuar...

Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza

para një muaji - RTK

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur punën prej disa ditësh për një projekt të ri muzikor. Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz, së fundmi po ashtu ka realizuar edhe një fotosesion të veçantë...

“Një ditë çdo gjë do ketë kuptim”, Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza ngacmuese

para një muaji - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur punën prej disa ditësh për një projekt të ri muzikor. Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz, së fundmi po ashtu ka realizuar edhe një fotosesion të veçantë...

Me pozat sensuale, Fifi jep lajmin e shumëpritur

para një muaji - ABC News

Prej disa ditësh, këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi, e njohur me emrin artistic Fifi, ka nisur punën për një projekt të ri muzikor. Së fundmi, ajo ka realizuar edhe një set fotografik të veçantë si...

Përmes një fotografie super ‘hot’, Fifi jep lajmin e shumëpritur

para një muaji - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka qenë shumë aktive me projektet muzikore. Me sa duket, ajo nuk do të ndalet kështu të paktën sipas disa imazheve që ka publikuar në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic. Fifi...

“Një ditë çdo gjë do ketë kuptim”, Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza ngacmuese

para një muaji - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur punën prej disa ditësh për një projekt të ri muzikor. Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz, së fundmi po ashtu ka realizuar edhe një fotosesion të veçantë...

E tepron Fifi, shfaqet gjysme ë zhveshur në fotografinë e fundit

para një muaji - OraInfo

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur...

Fifi pozon e shtrirë në tokë gjysmë e zhveshur

para një muaji - Lajmi.net

Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje, shkruan lajmi.net. Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe...

Fifi përmes një foto seksi jep lajmin e shumëpritur

para një muaji - Indeks online

Këngëtarja kosovare Filloreta Raçi – Fifi, që kur ka humbur kilet e tepërta ka vendosur të ekspozojë më shumë nga linjat e saj. Ajo është duke punuar edhe projekte të reja, të cilat po i sjellë edhe në...

Me pozat sensuale, Fifi jep lajmin e shumëpritur

para një muaji - Ditapost

Prej disa ditësh, këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi, e njohur me emrin artistic Fifi, ka nisur punën për një projekt të ri muzikor. Së fundmi, ajo ka realizuar edhe një set fotografik të veçantë si...

Çka po paralajmëron Fifi me postimet e fundit

para një muaji - Gazeta Metro

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur punën prej disa ditësh për një projekt të ri muzikor. Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz, së fundmi po ashtu ka realizuar edhe një fotosesion të veçantë...

Fifi pozon e shtrirë në tokë gjysmë e zhveshur

para një muaji - Lajm

Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje, shkruan lajmi.net. Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe...

Fifi pozon vetëm me këmishë, duket tejet joshëse

para një muaji - Arbresh

Këngëtarja e njohur, Fifi po bënë bujë të madhe në industrinë muzikore. Së fundmi po ashtu ka realizuar edhe një fotosesion të veçantë e veshur vetëm në një këmishë ngjyrë gri, shkruan portali arbresh.info...

E tepron Fifi, shfaqet gjysme ë zhveshur në fotografinë e fundit

para një muaji - Almakos

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur...

Arta Nitaj publikon foto ku shihet e zhveshur në vaskë

para një muaji - Gazeta Express

Arta Nitaj ka provokuar përsëri ndjekësit e saj. Ajo ka postuar një ‘Instastory’ ku u shfaq e shtrirë në vaskë teksa vëmendja shkoi tek linjat trupore. Arta është shfaqur komplet e zhveshur, gjë që nuk...

Beatrix ka pozuar joshëse në pasqyrë

para një muaji - Bota Sot

Bukuroshja ka publikuar fotot joshëse në rrjete sociale. Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet. Këngëtarja...

Arta ndezë rrjetin me foton nudo nga vaska

para një muaji - OraInfo

Ajo gjithmonë është komentuar për format e saj të tërheqëse. Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj. Ajo ka realizuar një tjetër tatuazh...

Beatrix pozon joshëse në pasqyrë

para një muaji - Lajmi.net

Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net. Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka...

Arta ndezë rrjetin me foton nudo nga vaska

para një muaji - Almakos

Ajo gjithmonë është komentuar për format e saj të tërheqëse. Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj. Ajo ka realizuar një tjetër tatuazh...

Zhvishet Arta Nitaj

para një muaji - Indeks online

Modelja e famshme Arta Nitaj po kujdeset të sjellë poza tejet joshëse në llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka arritur të grumbulloj mbi 300mijë ndjekës, të cilët tregohen mjaftë të dhënë pas saj, shkruan...

Arta Nitaj provokon me foton e zhveshur në vaskë

para një muaji - GazetaBlic

Arta ka pozuar atraktive për rrjete sociale. Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore, shkruan lajmi.net. Ajo...

Arta Nitaj provokon me foton e zhveshur në vaskë

para një muaji - Lajmi.net

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore, shkruan lajmi.net. Ajo njihet për format trupore që posedon, teksa...

Arta Nitaj provokon me foton e zhveshur në vaskë

para një muaji - Gazeta Metro

Arta ka pozuar atraktive për rrjete sociale. Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore, shkruan lajmi.net. Ajo...

E mbështjellë vetëm me peshqir, Morena Taraku publikon foton para pasqyrës

para një muaji - Tetova Sot

Morena Taraku ndan shpesh në rrjete sociale momente nga jeta dhe përditshmëria e saj Krahas fotografive nga jeta e saj, ajo ndan edhe imazhe provokuese duke ekspozuar linjat trupore. Ajo ka publikuar në...

Arta Nitaj nuk përmbahet, pozon komplet e zhveshur në vaskë

para një muaji - Infokusi

Arta Nitaj ka provokuar përsëri ndjekësit e saj. Ajo ka postuar një ‘Instastory’ ku u shfaq e shtrirë në vaskë teksa vëmendja shkoi tek linjat trupore. Arta është shfaqur komplet e zhveshur, gjë që nuk...

Arta Nitaj pozon e zhveshur në vaskë, ngacmon imagjinatën e ndjekësve në rrjetet sociale

para një muaji - Top24

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj. Ajo ka realizuar një tjetër tatuazh në këmbën e saj të majtë, teksa nuk e ka zbuluar domethënien...

Arta Nitaj pozon e zhveshur në vaskë, ngacmon imagjinatën e ndjekësve në rrjetet sociale

para një muaji - Telegrafi

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj. Ajo ka realizuar një tjetër tatuazh në këmbën e saj të majtë, teksa nuk e ka zbuluar domethënien...

Arta Nitaj nuk përmbahet, pozon komplet e zhveshur në vaskë

para një muaji - GazetaBlic

Arta Nitaj ka provokuar përsëri ndjekësit e saj. Ajo ka postuar një ‘Instastory’ ku u shfaq e shtrirë në vaskë teksa vëmendja shkoi tek linjat trupore, shkruan GazetaBlic. Arta është shfaqur komplet e...

Arta Nitaj pozon e zhveshur në vaskë

para një muaji - Revista Kosovarja

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj. Ajo ka realizuar një tjetër tatuazh në këmbën e saj të majtë, teksa nuk e ka zbuluar domethënien...

Arta Nitaj ngacmon imagjinatën, del komplet e zhveshur

para një muaji - Arbresh

Modelja dhe aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj, ka postuar disa fotografi në instastory ku duket provokuese. Në njërën fotografi u shfaqë e shtrirë në vaskë, teksa e tërë  vëmendja shkoi tek format e trupit...

Arta Nitaj bën edhe një tatuazh

para një muaji - Bota Sot

Ajo ka një numër tatuazhe dhe ndërkohë, Arta ka shtuar edhe një. Përmes një video të publikuar në storie në Instagram, Arta Nitaj zbuloi se ka shtuar edhe një tatuazh të ri. Megjithatë, ajo nuk ka zbuluar...

Arta Nitaj shton edhe një tatuazh në trup

para një muaji - Ditapost

Përmes një video të publikuar në storie në Instagram, Arta Nitaj zbuloi se ka shtuar edhe një tatuazh të ri Megjithatë, ajo nuk ka zbuluar se çka ka vendosur të shkruaj apo të vizatojë në këmbën e saj...

Morena Taraku pozon para pasqyrës e mbështjellur vetëm me peshqirë

para një muaji - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, nuk po i ndal provokimet në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e mbështjellur vetëm me peshqirë dhe ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e fansave të...

Arta Nitaj shton edhe një tatuazh në trup

para një muaji - Lajm

Përmes një video të publikuar në storie në Instagram, Arta Nitaj zbuloi se ka shtuar edhe një tatuazh të ri, shkruan lajmi.net. Megjithatë, ajo nuk ka zbuluar se çka ka vendosur të shkruaj apo të vizatojë...

E mbështjellë vetëm me peshqirë, Morena Taraku pozon para pasqyrës

para një muaji - Lajmi.net

Morena Taraku është përdoruese e rrjeteve sociale e cila ndan momente të shumta nga përditshmëria, shkruan lajmi.net. Krahas fotografive nga jeta e saj, ajo ndan edhe imazhe provokuese duke ekspozuar tiparet...

Morena pozon e mbështjellë me peshqir para pasqyrës

para një muaji - Arbresh

Morena Taraku shfaqet gjithmonë provokuese dhe nuk ka se si të mos arrijë të jetë në qendër të vëmendjes. Modelja dhe këngëtarja e njohur është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa nuk mungojnë edhe...

Arta Nitaj shton një tatuazh më shumë në trupin e saj

para një muaji - Zhurnal

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo ndan thuajse çdo ditë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj...

Arta Nitaj shton edhe një tatuazh në trup, dedikim për kë?

para një muaji - GazetaBlic

Arta Nitaj ka bërë me dije se ka shtuar edhe një tatuazh në trup. Këtë e zbuloi përmes një ‘Instastory’ ku nuk ka dhënë më shumë detaje dhe nuk ka zbuluar për çfarë tatuazhi bëhet fjalë, shkruan GazetaBlic....

Arta Nitaj shton një tatuazh më shumë në trupin e saj

para një muaji - Telegrafi

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo ndan thuajse çdo ditë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj...

Morena provokon përsëri: Pozon para pasqyrës e zhveshur

para një muaji - Gazeta Metro

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, nuk po i ndal provokimet në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e mbështjellur vetëm me peshqirë dhe ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e fansave të...

Morena Taraku pozon para pasqyrës e mbështjellur vetëm me peshqirë

para një muaji - Ditapost

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, nuk po i ndal provokimet në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e mbështjellur vetëm me peshqirë dhe ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e fansave të...

Arta Nitaj shton edhe një tatuazh në trup

para një muaji - Lajmi.net

Përmes një video të publikuar në storie në Instagram, Arta Nitaj zbuloi se ka shtuar edhe një tatuazh të ri, shkruan lajmi.net. Megjithatë, ajo nuk ka zbuluar se çka ka vendosur të shkruaj apo të vizatojë...

Në këtë pjesë të trupit paska tatuazh Arta Nitaj

para një muaji - Infokusi

Arta Nitaj ka pozuar për rrjete sociale. Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet me paraqitje më natyrale por sigurisht e cila morri vëmendje të ndjekësve. Arta Nitaj njihet edhe për format trupore që...

Arta Nitaj më natyrale se kurrë

para një muaji - Revista Kosovarja

Arta Nitaj është njëra ndër personazhet më të komentuara, kjo për shkak paraqitjeve të saja që ka. Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, e kjo sigurisht ka ndodhur edhe me foton e...

Arta Nitaj shfaq tatuazhin në krah përmes ‘selfie-t’ të fundit

para një muaji - Lajmi.net

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet me paraqitje më natyrale por sigurisht e cila morri vëmendje të ndjekësve, shkruan lajmi.net. Arta Nitaj njihet edhe për format trupore që posedon, teksa nuk ngurron...

Arta Nitaj shfaq tatuazhin në krah përmes selfies të fundit

para një muaji - Gazeta Metro

Arta Nitaj ka pozuar për rrjete sociale. Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet me paraqitje më natyrale por sigurisht e cila morri vëmendje të ndjekësve. Arta Nitaj njihet edhe për format trupore që...

Morena Taraku shfaq linjat bombastike në fustan të ngushtë

para një muaji - Infokusi

Morena Taraku, arrinë gjithmonë vëmendje dhe komentohet jasht mase sidomos për paraqitjen fizike. Modelja nga Peja është duke kaluar kohë në Turqi prej ku ka pozuar edhe së fundi, Veshur një fustan ngjyrë...

Morena Taraku thekson tiparet trupore me veshjen e ngushtë

para një muaji - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë. Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit imazhe të shumta nga përditshmëria e...

Morena Taraku mahnitëse, tregon linjat e trupit në fustan të ngushtë

para një muaji - Telegrafi

Morena Taraku është një prej personazheve publike që komentohet vazhdimisht, e sidomos për paraqitjet e saj provokues, linjat trupore dhe stilin e veshjes. Edhe këtë herë, bukuroshja nga Peja nuk ka kaluar...

Morena Taraku shfaq linjat bombastike në fustan të ngushtë

para një muaji - Revista Kosovarja

Morena Taraku, arrinë gjithmonë vëmendje dhe komentohet jasht mase sidomos për paraqitjen fizike. Modelja nga Peja është duke kaluar kohë në Turqi prej ku ka pozuar edhe së fundi, shkruan “Kosovarja”....

Morena ekspozon këmbët joshëse në fustanin ngjyrë bezhë

para një muaji - Bota Sot

Këngëtarja njihet për mënyrën e jetesës dhe stilin e saj. Morena Taraku, është aktive me postime në rrjete sociale e cila ndan imazhe dhe video nga përditshmëria. Së fundmi, ka postuar foto e veshur elegante...

Morena ekspozon këmbët joshëse në fustanin ngjyrë bezhë

para një muaji - Lajmi.net

Morena Taraku, është aktive me postime në rrjete sociale e cila ndan imazhe dhe video nga përditshmëria, shkruan lajmi.net. Së fundmi, ka postuar foto e veshur elegante me një fustan me ngjyrë bezhë teksa...

Morena Taraku joshëse me fustanin ngjyrë bezhë

para një muaji - Arbresh

Morena Taraku, është shumë aktive në rrjete sociale ku ndanë imazhe dhe video nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ka postuar foto e veshur elegante me një fustan me ngjyrë bezhë teksa ka zbuluar këmbët...

Dëgjoni një sekuencë të shkurtër nga kënga e re e Fifit

para një muaji - TV21

Këngëtarja nga Ferizaj, Filloreta-Raçi e njohur me emrin skenik Fifi, ka nisur punën për një projekt të ri muzikor. Ajo së fundmi ka postuar një video në ”Instagram”, ku ka treguar se projekti i ri muzikor...

Ramosaj me imazhe plot stil nga muzeu “Kunsthistorisches” në Vjenë

para një muaji - RTK

Bukuroshja ka publikuar foto në rrjete sociale. Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet. Këngëtarja erdhi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK