Konkurrenti thotë se nuk ndryshon për askënd përkundër kritikave

para një muaji - Bota Sot

Konkurrenti i Kosovës, Eduard Kuçi, është kritikuar nga opinionisti Arjan Konomi. Gjatë emisionit të sotëm, opinionisti Konomi i është drejtuar konkurrentit për ofendimet që bën, e që sipas tij janë të...

“Mos ma ngri mua zërin”/ Plas keq mes Alvisës dhe Adës: Nuk jemi në rrugë, duhet të largohesh ose…

para një muaji - Top Channel

Alvisa dhe Ada janë përfshirë në një debat me tone të ashpra në studion e Për’puthen. Alvisa kërkoi që Ada të largohet nga programi ose të kërkojë falje ndaj çdo personi që e ka ofenduar, ndërsa kjo e...

“Do t’i kesh punët keq me mua”/ Opinionisti reagon me tone të ashpra ndaj Edit, çfarë nevrikosi Arjan Konomin

para një muaji - Top Channel

Teksa diskutohej për ofendimet në studio, opinionisti Arjan Konomi ka reaguar ashpër ndaj Edit duke i thënë se nuk duhet të përmendë më fjalë të rënda. Në të kundërt, i bëri të qartë se do i ketë punët...

“Je e pafytyrë”, ofendime të njëpasnjëshme në “Përputhen”

para një muaji - Indeks online

Vajzat po vazhdojnë të kenë debate të ashpra. Alvisa dhe Ada janë ato të fundit të cilat kanë pasur një debat me ofendime. “Je e pafytyrë, duhet të na kërkosh falje”, janë disa nga shprehjet e Alvisës...

Adës i ndodh kjo e papritur

para një muaji - Bota Sot

Ajo u bë pjesë e programit dhe vazhdimisht po komentohet për dukjen e saj. E gjithë kjo si shkak i linjave trupore e cila edhe po i ekspozon me veshjet që zgjedh. Iriada, ndërkohë po shfaqet provokuese...

“Kështu më ka mësuar jeta”, konkurrenti nga Kosova thotë se nuk ndryshon për askënd përkundër kritikave

para një muaji - Revista Kosovarja

Konkurrenti i Kosovës, Eduard Kuçi, është kritikuar nga opinionisti Arjan Konomi. Gjatë emisionit të sotëm, opinionisti Konomi i është drejtuar konkurrentit për ofendimet që bën, e që sipas tij janë të...

“Je e pafytyrë”, ofendime të njëpasnjëshme në “Përputhen”

para një muaji - Revista Kosovarja

Vajzat po vazhdojnë të kenë debate të ashpra. Alvisa dhe Ada janë ato të fundit të cilat kanë pasur një debat me ofendime. “Je e pafytyrë, duhet të na kërkosh falje”, janë disa nga shprehjet e Alvisës...

“Të ngre në ajër”, sherr në Përputhen mes Mikelës dhe Adës

para një muaji - Bota Press

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me Brunon. Gjatë debatit, vajzat gati patën përplasje fizike, por Bruno u ngrit...

“Je e pafytyrë”, ofendime të njëpasnjëshme në “Përputhen”

para një muaji - Lajmi.net

Alvisa dhe Ada janë ato të fundit të cilat kanë pasur një debat me ofendime, shkruan lajmi.net. “Je e pafytyrë, duhet të na kërkosh falje”, janë disa nga shprehjet e Alvisës e cila i ka përdorur drejt...

“Do t’i kesh punët keq me mua”/ Opinionisti reagon me tone të ashpra ndaj Edit

para një muaji - Lexo

Teksa diskutohej për ofendimet në studio, opinionisti Arjan Konomi ka reaguar ashpër ndaj Edit duke i thënë se nuk duhet të përmendë më fjalë të rënda. Në të kundërt, i bëri të qartë se do i ketë punët...

Pas pak muaj në “Përputhen”, Adës i ndodh kjo e papritur

para një muaji - Lajmi.net

E gjithë kjo si shkak i linjave trupore e cila edhe po i ekspozon me veshjet që zgjedh, shkruan lajmi.net. Iriada, ndërkohë po shfaqet provokuese edhe në takime me djemtë e emisionit, së fundmi në takim...

Pas pak muaj në “Përputhen”, Adës i ndodh kjo e papritur

para një muaji - Top24

Ajo u bë pjesë e programit dhe vazhdimisht po komentohet për dukjen e saj. E gjithë kjo si shkak i linjave trupore e cila edhe po i ekspozon me veshjet që zgjedh, shkruan lajmi.net. Iriada, ndërkohë po...

Tensione në “Për’puthen”, Ada i bën Edit “dhuratën” e pazakontë

para një muaji - Gazeta Express

Para pak javësh ka filluar sezoni i ri i emisionit “Për’puthen”, ndërsa tensionet kanë nisur mes konkurrentëve që tani, e në veçanti mes Adës dhe Edit. Dyshja papritur në studio zbuloi se nuk po flasin...

Tensione në “Për’puthen”, Ada i bën Edit “dhuratën” e pazakontë

para një muaji - GazetaBlic

Para pak javësh ka filluar sezoni i ri i emisionit “Për’puthen”, ndërsa tensionet kanë nisur mes konkurrentëve që tani, e në veçanti mes Adës dhe Edit. Dyshja papritur në studio zbuloi se nuk po flasin...

“Të ngre në ajër”, sherr në Përputhen mes Mikelës dhe Adës

para një muaji - Mapo

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me Brunon. Gjatë debatit, vajzat gati patën përplasje fizike, por Bruno u ngrit...

Tensione në Për’puthen, Ada i dhuron Edit biberon, ky i fundit ia hodhi fytyrës

para një muaji - GazetaBlic

Pa kaluar 1 muaj të programit ‘Për’puthen’ kanë nisur tensionet mes meshkujve dhe femrave, me theks të veçantë mes Adës dhe djalit nga Peja, Edit. Pas takimit të tyre të parë dhe me sa duket të fundit,...

“Kur të flasësh me mua, ta mbash…”/ Ada xhindos Edin me dhuratën që i sjell në studio

para një muaji - Top Channel

Për’puthen – Ditët e fundit, Ada dhe Edi kanë pasur debate të shumta me njëri-tjetrin, ndonëse takimi i tyre i parë shkoi më mirë. Në puntatën e sotme, Ada zgjodhi që të sillte një dhuratë duke përdorur...

Sa e dëmshme është të flini pranë telefonit?

para një muaji - Revista Kosovarja

Tone të ashpra pati sot mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon. Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në...

Dhurata ironizuese e Adës për Edin: Kur të flasësh me mua, mbaje në gojë

para një muaji - Indeks online

Në puntatën e sotme ka vazhduar debati i ‘nxehti’ mes Edit dhe Adës. Ajo vendosi që t’i sjellë një dhuratë dujke e ironizuar lidhur me komentet që ia ka bërë puntatat e shkuara, shkruan Indeksonline. ‘Princi’...

Tensione në Për’puthen, Ada i dhuron Edit biberon, ky i fundit ia hodhi fytyrës

para një muaji - Infokusi

Pa kaluar 1 muaj të programit ‘Për’puthen’ kanë nisur tensionet mes meshkujve dhe femrave, me theks të veçantë mes Adës dhe djalit nga Peja, Edit. Pas takimit të tyre të parë dhe me sa duket të fundit,...

Ada zemëron Edin pasi i sjell një biberon në studio

para një muaji - Lajmi.net

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Edi dhe Ada vetëm sa nxehën situatën mes tyre, shkruan lajmi.net. Konkurrenta e “Përputhen” i bëri një dhuratë fëmijësh Edit pasi në puntat e kaluara ajo e ofendoi atë...

“Kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë”/ Ada xhindos Edin me dhuratën që i sjell në studio

para një muaji - Lexo

Për’puthen – Ditët e fundit, Ada dhe Edi kanë pasur debate të shumta me njëri-tjetrin, ndonëse takimi i tyre i parë shkoi më mirë. Në puntatën e sotme, Ada zgjodhi që të sillte një dhuratë duke përdorur...

Ada flet për herë të parë për të kaluarën: Kam pasur një lidhje 8 vite e gjysmë

para një muaji - Tetova Sot

Ada, një nga konkurrentet e Për’puthen ka folur për herë të parë për të kaluarën e saj. Në takimin me Brunon, Ada ka zbuluar se ka pasur një lidhje për 8 vite e gjysmë, por nuk dëshiron të flasë për këtë....

Dhurata ironizuese e Adës për Edin: Kur të flasësh me mua, mbaje në gojë

para një muaji - Zyrtare

Në puntatën e sotme ka vazhduar debati i ‘nxehti’ mes Edit dhe Adës. Ajo vendosi që t’i sjellë një dhuratë dujke e ironizuar lidhur me komentet që ia ka bërë puntatat e shkuara, shkruan Indeksonline. ‘Princi’...

Konkurrentit i del video duke e puthur këngëtaren e njohur

para një muaji - Gazeta Express

Emisioni i dashurisë “Për’puthen” ka filluar sezonin e tretë me konkurrent të rinjë, por disa nga ta kanë qenë pjesë e ekraneve televizive edhe më herët. Konkurrenti, Bruno Shemsho ka qenë më herët pjesë...

Bëhet virale videoja, Arilena Ara shfaqet duke e puthur Brunon e “Për’puthen”

para një muaji - GazetaBlic

Edicioni i ri i “Për’puthen 3” tashmë ka filluar dhe të gjithë konkurrentët po pëlqehen nga ndjekësit e tyre. Edhe e kaluara e tyre ka filluar që të hulumtohet dhe të dalin në pah shumë gjëra që konkurrentët...

Dalin pamjet: Konkurrenti i “Përputhen” puth në buzë Arilena Arën në ekran (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Bruno Shemsho është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar deri tani në “Përputhen 3”. Ai ka fituar zemrat e publikut duke u shfaqur si djali karizmatik që ka gati gjithnjë një batutë. Pak...

Degradon sherri mes vajzave të “Përputhen”: Budallaçkë, je për gjynah (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Tone të ashpra pati mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon. Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në dorë...

“Qepe llapën, të kapi prej flokësh e të nxjerr jashtë”, plas sherri mes Mikelës dhe Adës, Bruno detyrohet t’i ndajë

para një muaji - Insajderi

Një debat i ashpër mes konkurrenteve të ‘Për’puthen’ ka ndodhur sot, ku tonet kanë qenë tejet të ngritura mes Adës dhe Mikelës. Gjatë debatit mes Brunos dhe Mikelës, kjo e fundit është përplasur me Adën,...

Konkurrentja e “Përputhen” e tepron me veshjen transparente në emision

para një muaji - Lajmi.net

Dhe, mbrëmë, Iriada krahas debatit me Mikelën i cili kaloi edhe në ofendime, ajo se çka ishte për tu komentuar ishte edhe veshja e saj, shkruan lajmi.net. E veshur me një bodysuit me ngjyrë rozë, konkurrentja...

Ada flet për herë të parë për të kaluarën: Kam pasur një lidhje 8 vite e gjysmë

para një muaji - InfoShqip

Ada, një nga konkurrentet e Për’puthen ka folur për herë të parë për të kaluarën e saj. Në takimin me Brunon, Ada ka zbuluar se ka pasur një lidhje për 8 vite e gjysmë, por nuk dëshiron të flasë për këtë....

Konkurrentja e “Përputhen” e tepron me veshjen transparente në emision

para një muaji - Top24

Dhe, mbrëmë, Iriada krahas debatit me Mikelën i cili kaloi edhe në ofendime, ajo se çka ishte për tu komentuar ishte edhe veshja e saj, shkruan lajmi.net. E veshur me një bodysuit me ngjyrë rozë, konkurrentja...

Bruno i “Përputhen” puth në buzë Arilena Arën në mes të emisionit

para një muaji - Revista Kosovarja

Një ndër konkurrentët që ka spikatur më shumë nga sezoni i ri i “Për’puthen” është pikërisht Bruno Shemsho. Më herët u mësua se ai ka marrë pjesë në klipin muzikor të këngës “Shoqnia” nga Sinan Hoxha që...

Në mes të emisionit, Bruno i “Për’puthen” i rrëmbeu një puthje Arilena Arës

para një muaji - Lexo

Një ndër konkurrentët që ka spikatur më shumë nga sezoni i ri i “Për’puthen” është pikërisht Bruno Shemsho. Më herët u mësua se ai ka marrë pjesë në klipin muzikor të këngës “Shoqnia” nga Sinan Hoxha që...

“Ik bëj hundën se e ke skandal”, sherri i patreguar mes vajzave të Përputhen

para një muaji - InfoShqip

Ada ishte në qendër të vëmendjes puntatën e sotme në Përputhen për shkak të zënkave që pati pothuajse gjatë gjithë kohës me Mikelën në fillim e pastaj me Ritvanën. Teksa Ada tha se i pëlqejnë njerëzit...

Dalin pamjet: Konkurrenti i ‘Përputhen’ puth në buzë Arilena Arën në ekran

para një muaji - Gazeta Metro

Bruno Shemsho është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar deri tani në “Përputhen 3”. Ai ka fituar zemrat e publikut duke u shfaqur si djali karizmatik që ka gati gjithnjë një batutë. Pak...

Ada flet për herë të parë për të kaluarën: Kam pasur një lidhje 8 vite e gjysmë

para një muaji - Revista Kosovarja

Ada, një nga konkurrentet e Për’puthen ka folur për herë të parë për të kaluarën e saj. Në takimin me Brunon, Ada ka zbuluar se ka pasur një lidhje për 8 vite e gjysmë, por nuk dëshiron të flasë për këtë....

Vajzat e Përputhen shpërthejnë në ofendime: Ti je idiote e injorante

para një muaji - Gazeta Metro

Tone të ashpra pati sot mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon. Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në...

Sa e dëmshme është të flini pranë telefonit?

para një muaji - Gazeta Metro

Tone të ashpra pati sot mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon. Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në...

“Shko lëpihu nga Ada”, plas sherri në “Për’puthen”

para një muaji - Sharri

Ne puntatën e sotme ka pasur një debat të ashpër mes Mikelës dhe Brunos. Pas disa fyerjeve ishte Bruno ai i cili e ofendoi Mikelën duke i thënë se është ende femër e paparë. Mikela e akuzoi atë se është...

Ritvana ia thotë troç Adës: Më ke thënë e ke hundën skandal, ti ofendon të tjerët

para një muaji - Top Channel

Teksa Ada tha se konkurrentët e paragjykojnë për pamjen e jashtme, ka ndërhyrë Ritvana duke zbuluar se kanë pasur një debat gjatë audicioneve. Ritvana tregoi se Ada i ka sugjeruar të bëjë operacione plastike,...

Edi bëhet xheloz? Bruno tregon çfarë i tha në prapaskenë: Jam puthur me Adën jashtë kamerave

para një muaji - Top Channel

Edi ka shfaqur shenja xhelozie për takimin e Adës me Brunon, i cili e ftoi të bënin një lojë me puthje. Gjatë debatit në studio, Bruno tregoi se Edi i ka rrëfyer në prapaskenë se në takimin që pati me...

Ada flet për herë të parë për të kaluarën: Kam pasur një lidhje 8 vite e gjysmë

para një muaji - Top Channel

Ada, një nga konkurrentet e Për’puthen ka folur për herë të parë për të kaluarën e saj. Në takimin me Brunon, Ada ka zbuluar se ka pasur një lidhje për 8 vite e gjysmë, por nuk dëshiron të flasë për këtë....

Ada flet për herë të parë për të kaluarën: Kam pasur një lidhje 8 vite e gjysmë

para një muaji - Bota Sot

Ada, një nga konkurrentet e Për’puthen ka folur për herë të parë për të kaluarën e saj. Në takimin me Brunon, Ada ka zbuluar se ka pasur një lidhje për 8 vite e gjysmë, por nuk dëshiron të flasë për këtë....

“Ik bëj hundën se e ke skandal”, sherri i patreguar mes vajzave të Përputhen

para një muaji - Tetova Sot

Ada ishte në qendër të vëmendjes puntatën e sotme në Përputhen për shkak të zënkave që pati pothuajse gjatë gjithë kohës me Mikelën në fillim e pastaj me Ritvanën. Teksa Ada tha se i pëlqejnë njerëzit...

“Mos më trego leshtë e kokës se të ngre në ajër”/ Plas keq mes Mikelës dhe Adës, Bruno detyrohet të ndajë vajzat

para një muaji - Top Channel

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me Brunon. Gjatë debatit, vajzat gati patën përplasje fizike, por Bruno u ngrit...

“Të kanë tradhtuar se nuk je e pjekur”/ Bruno debat të ashpër me Mikelën, zbulon çfarë kanë folur në telefon: Më kërcënove!

para një muaji - Top Channel

Bruno dhe Mikela kanë pasur debat të ashpër në studion e Për’puthen, ku kanë zbuluar bisedat në telefon jashtë programit. Bruno ka përmendur faktin që Mikela është tradhtuar nga ish i fejuari duke e cilësuar...

“O idiote, je injorante”/ Vajzat e Përputhen gati sa nuk u konfrontuan fizikisht

para një muaji - Gazeta Express

Tone të ashpra pati sot mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon. Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në...

“Shumë e bukur je”/ Alvisa komenton veprimet e Edit në takim: Blozë fare!

para një muaji - Top Channel

Për’puthen – Takimi me Edin ka përfunduar me komplimente të shumta, por duket se Alvisa nuk është mjaftuar me kaq. Edi i rrëfente Alvisës se nuk ndihet xheloz për asnjë nga djemtë konkurrentë. Ndërsa Alvisa...

Bruno debat të ashpër me Mikelën, zbulon çfarë kanë folur në telefon

para një muaji - Bota Sot

Bruno dhe Mikela kanë pasur debat të ashpër në studion e Për’puthen, ku kanë zbuluar bisedat në telefon jashtë programit. Bruno ka përmendur faktin që Mikela është tradhtuar nga ish i fejuari duke e cilësuar...

Plas sherri në Përputhen/ Vajzat gati sa nuk u konfrontuan fizikisht

para një muaji - Bota Sot

Tone të ashpra pati sot mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon. Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në...

“Shko lëpihu nga Ada”, plas sherri në “Për’puthen” mes Mikelës e Brunos

para një muaji - Indeks online

Ne puntatën e sotme ka pasur një debat të ashpër mes Mikelës dhe Brunos. Pas disa fyerjeve ishte Bruno ai i cili e ofendoi Mikelën duke i thënë se është ende femër e paparë, shkruan Indeksonline. Mikela...

“Ik bëj hundën se e ke skandal”, sherri i patreguar mes vajzave të Përputhen

para një muaji - Revista Kosovarja

Ada ishte në qendër të vëmendjes puntatën e sotme në Përputhen për shkak të zënkave që pati pothuajse gjatë gjithë kohës me Mikelën në fillim e pastaj me Ritvanën. Teksa Ada tha se i pëlqejnë njerëzit...

“O idiote, je injorante”/ Vajzat e Përputhen gati sa nuk u konfrontuan fizikisht

para një muaji - Tetova Sot

Tone të ashpra pati sot mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon. Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në...

“Shko lëpihu nga Ada”, plas sherri në “Për’puthen”

para një muaji - Infokusi

Ne puntatën e sotme ka pasur një debat të ashpër mes Mikelës dhe Brunos. Pas disa fyerjeve ishte Bruno ai i cili e ofendoi Mikelën duke i thënë se është ende femër e paparë. Mikela e akuzoi atë se është...

“Qepe llapën, të kapi prej flokësh e të nxjerr jashtë”, vajzat e Për’puthen për pak konfrontohen fizikisht

para një muaji - Revista Kosovarja

Një debat i ashpër mes konkurrenteve të Përputhen ka ndodhur sot, ku tonet kanë qenë tejet të ngritura mes Adës dhe Mikelës. Gjatë debatit mes Brunos dhe Mikelës, kjo e fundit është përplasur me Adën,...

Debat të ashpër në “Përputhen”: Plas keq mes Mikelës dhe Adës, Bruno detyrohet të ndajë vajzat

para një muaji - in7

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me Brunon. Gjatë debatit, vajzat gati patën përplasje fizike, por Bruno u ngrit...

“Të kanë tradhtuar se nuk je e pjekur”, Bruno debat të ashpër me Mikelën…

para një muaji - Bota Press

Bruno dhe Mikela kanë pasur debat të ashpër në studion e Për’puthen, ku kanë zbuluar bisedat në telefon jashtë programit. Bruno ka përmendur faktin që Mikela është tradhtuar nga ish i fejuari duke e cilësuar...

“Të kanë tradhtuar se nuk je e pjekur”, Bruno debat të ashpër me Mikelën, zbulon çfarë kanë folur në telefon: Më kërcënove!

para një muaji - Revista Kosovarja

Bruno dhe Mikela kanë pasur debat të ashpër në studion e Për’puthen, ku kanë zbuluar bisedat në telefon jashtë programit. Bruno ka përmendur faktin që Mikela është tradhtuar nga ish i fejuari duke e cilësuar...

“Ada shko hiqi silikonat”, degradon situata në “Përputhen”

para një muaji - Lajmi.net

Edhe episodi i mbrëmshëm ishte me të papritura saqë ashtu kaloj edhe në ofendime, shkruan lajmi.net. Takimi i Edit me Alvisën, shkaktoi një debat duke degraduar me ofendime ndaj Adës. Teksa komentohej...

Bruno debat të ashpër me Mikelën, zbulon çfarë kanë folur në telefon

para një muaji - Zyrtare

Bruno dhe Mikela kanë pasur debat të ashpër në studion e Për’puthen, ku kanë zbuluar bisedat në telefon jashtë programit. Bruno ka përmendur faktin që Mikela është tradhtuar nga ish i fejuari duke e cilësuar...

Plas keq mes Mikelës dhe Adës, Bruno detyrohet të ndajë vajzat

para një muaji - Zyrtare

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me Brunon. Gjatë debatit, vajzat gati patën përplasje fizike, por Bruno u ngrit...

Po “çmendin” dynjanë, si dukeshin para “Përputhen” dy konkurrentet më të pëlqyera (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Edicioni i 3 i “Përputhen” ka vetëm dy javë që ka nisur, por konkurrentët tashmë janë bërë të fashmën, e sidomos në Instagram që dinë ta shfrytëzojnë më mirë se vetë personazhet e njohur të ekranit. E...

Degradon situata mes Adës dhe Edit pas takimit: I ke buzët dhe b*thët të bëra (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Ada dhe Edi janë dy nga konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen” në këtë sezon. Dyshja zhvilluan takimin e parë bashk ku kishte goxha afrimitet por nuk pati fund të mirë. Dy ditë më vonë dyshja papritur...

“S’dal me ty se e ke b**** e madhe”/ Edi nuk përmbahet ndaj Adës: Je e bërë kokë e këmbë, ke silikone

para një muaji - Infokusi

Takimi i Edit me Alvisën në këtë puntatë të Përputhen u shoqërua me debate të shumta. Kjo pas fjalëve që Edi kishte thënë për Adën gjatë takimit me vajzën tjetër. “Nuk më pëlqejnë vajzat e bëra”, tha Edi...

Ndjekësit nuk kursehen me Alvisën, e “kryqëzojnë” pas debatit për Edin

para një muaji - Zyrtare

Në Përputhen kanë shpërthyer debatet dhe ofendimet e konkurrentëve ndaj njëri-tjetrit. Pas përplasjes së Argjendit me Julin, një tjetër debat që ka marrë të gjithë vëmendjen e ndjekësave ka qenë ai mes,...

“Do hidhesha nga kati i 10-të për ty”/ Edi bën deklaratën e papritur për Alvisën, flet për Adën: I kam futur bllok

para një muaji - Top Channel

Në takimin e parë me Alvisën, Edi duket se i ka dhënë vëmendje maksimale dhe ka bërë një deklaratë të papritur duke thënë se do ta refuzojë Adën sepse nuk është natyrale. Ndonëse u duk shum i afruar në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK