Zgjidhni imazhin që ju tërheq më shumë dhe lexoni mesazhin që fshihet pas tij

para 3 jave - Bota Sot

Dëgjoni intuitën tuaj dhe zgjidhni imazhin që ju tërheq më shumë dhe shihni se çfarë ka për t’ju thënë. Pavarësisht se ku jemi dhe çfarë po bëjmë tani, patjetër që ka diçka që na udhëheq gjatë jetës. Ndonjëherë...

Test psikologjik: Zgjidhni imazhin që ju tërheq më shumë dhe lexoni mesazhin që fshihet pas tij

para 3 jave - Bota Sot

Pavarësisht se ku jemi dhe çfarë po bëjmë tani, patjetër që ka diçka që na udhëheq gjatë jetës. Ndonjëherë marrim mesazhe dhe udhëzime përmes ëndrrave, këngëve në radio, madje edhe përmes kafshëve. Por...

Zgjidhni çakrën që ju tërheq më shumë dhe mësoni gjëra që nuk i dinit për veten

para 3 jave - Bota Sot

Sipas gjuhës së lashtë sanskrite, fjala “chakra” do të thotë “rrotë” ose “disk”. Në yoga dhe meditim, ky term i referohet energjisë në të gjithë trupin. Ekzistojnë gjashtë çakra kryesore që janë të shpërndara...

Test psikologjik: Zgjidhni imazhin që ju tërheq më shumë dhe lexoni mesazhin që fshihet pas tij

para 3 jave - Lajmi.net

Pavarësisht se ku jemi dhe çfarë po bëjmë tani, patjetër që ka diçka që na udhëheq gjatë jetës. Ndonjëherë marrim mesazhe dhe udhëzime përmes ëndrrave, këngëve në radio, madje edhe përmes kafshëve. Por...

Zgjidhni imazhin që ju tërheq më shumë dhe lexoni mesazhin që fshihet pas tij

para 3 jave - Lexo

Pavarësisht se ku jemi dhe çfarë po bëjmë tani, patjetër që ka diçka që na udhëheq gjatë jetës. Ndonjëherë marrim mesazhe dhe udhëzime përmes ëndrrave, këngëve në radio, madje edhe përmes kafshëve. Por...

Si ta kalojmë periudhën e vështirë kur humbim të dashurit

para 3 jave - Bota Sot

Përfundimisht, kur të jeni gati, ndjenjat dhe emocionet që keni mohuar do të rishfaqen dhe udhëtimi juaj shërues do të vazhdojë. Kur humb një njeri në mënyre të parakohshme dhe të papritur të afërmit kalojnë...

Humbja e të dashurve: Si ta kalojmë atë periudhë të vështirë?

para 3 jave - Lajmi.net

Kur humb një njeri në mënyre të parakohshme dhe të papritur të afërmit kalojnë në atë që ne e quajmë periudha e “zisë”, transmeton lajmi.net. Ne vuajmë humbjen duke kaluar në disa faza: 1. Mohimi Për disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK