Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

para një muaji - Top Channel

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1.000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet botërore,...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shanse më shumë për sukses në jetë

para një muaji - Bota Sot

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur një mijë fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shanse më të mëdha për sukses në jetë

para një muaji - Indeks online

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur një mijë fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shanse më të mëdha për sukses në jetë

para një muaji - Zhurnal

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur një mijë fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shanse më të mëdha për sukses në jetë

para një muaji - Telegrafi

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur një mijë fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

para një muaji - Revista Kosovarja

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet botërore,...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

para një muaji - RTK

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet botërore,...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

para një muaji - Gazeta Metro

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1,000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet botërore,...

Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë

para një muaji - KosovaPress

Studiuesit e MyHeritage hulumtuan kur 1.000 fitues të çmimeve prestigjioze kishin lindur për të zbuluar ditëlindjet që ka shumë të ngjarë të sjellin sukses. Çmimet ishin Grammy, Oscars, kampionatet botërore,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK