Ana Kabashi iu reagon Albi Nakos dhe Erjona Rusit për bullizmin ndaj një vajze të vogël: Kjo sjellje është e pafalshme dhe e paarsyeshme

para një jave - Telegrafi

Koreografi Albi Nako dhe gazetarja Erjona Rusi prej disa ditësh po komentohen në rrjetet sociale për një deklaratë të bërë. Dyshja tashmë janë janë pjesë e jurisë në një spektakël fëmijësh të quajtur “T’ka...

Bullizuan vajzën 8 vjeçare: Erjona dhe Nako flasin për herë të parë

para një jave - Bota Press

Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një video nga Dance Reality Show-t, “T’ka mami yll”, ku koreografi Albi Nako dhe anëtarja tjetër e jurisë, Erjona Rusi bënë disa komente ndaj vajzës 8-vjeçare,...

Dafina Zeqiri iu reagon ashpër Albi Nakos dhe Erjona Rusit për bullizimin e vajzës 8 vjeçare

para një jave - Insajderi

Ka disa ditë që në rrjete sociale ka qarkulluar një video e një vajze 8-vjeçare, ëndrra e së cilës është të bëhet balerinë, por që është bullizua për peshën e saj. Vogëlushja po merr pjesë në emisionin...

Pas zhurmës që shkaktoi në rrjet me komentet për vajzën 8-vjeçare, reagon për herë të parë Albi Nako

para një jave - Lexo

Lidhur me jurinë e spektaklit të kërcimit, “T’ka mami yll” e kjo jo pa arsye. Albi Nako e Erjona Rusi kanë bërë komente të papërshtatshme për peshën e një prej fëmijëve të spektaklit, një konkurrente 8-vjeçare....

Video virale e 8-vjeçares në “T’ka mami yll”, flasin Erjona Rusi dhe Albi Nako

para një jave - ABC News

Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një video nga Dance Reality Show-t, “T’ka mami yll”, ku koreografi Albi Nako dhe anëtarja tjetër e jurisë, Erjona Rusi bënë disa komente ndaj vajzës 8-vjeçare,...

Bullizuan vajzën 8 vjeçare: Flasin Erjona dhe Albi Nako flasin për herë të parë

para një jave - Gazeta Metro

Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një video nga Dance Reality Show-t, “T’ka mami yll”, ku koreografi Albi Nako dhe anëtarja tjetër e jurisë, Erjona Rusi bënë disa komente ndaj vajzës 8-vjeçare,...

“Do të rrinit pa ngrënë për të kërcyer?” Eriona Rusi reagon ndaj kritikave për 8-vjeçaren në “T’ka mami yll”

para një jave - InfoShqip

Eriona Rusi ka reaguar lihdur me kritikat me të cilat është përballur ditët e fundit. Shkak u bë një video e shkëputur nga emisioni “T’ka mami yll”, lidhur me një koment që koreografi Albi Nako dhe Erjona...

Dafina reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

para një jave - Aktuale

Në lidhje me qasjen skandaloze të Albi Nakos, prezantueses Erjona Rusi dhe Risejda Sejdiut ndaj një vajze tetë vjeçare, konkurente në “T’ka mami yll”, ka reaguar edhe Dafina Zeqiri. Advertisements Këngëtarja...

Moderatorja shqiptare kërkon falje pasi bullizoi vogëlushen 8-vjeçare për peshën e saj

para një jave - Insajderi

Ka disa ditë që në rrjete sociale ka qarkulluar një video e një vajze 8-vjeçare, ëndrra e së cilës është të bëhet balerinë, por që është bullizua për peshën e saj. Vogëlushja po merr pjesë në emisionin...

Dafina Zeqiri iu reagon ashpër Albi Nakos dhe Erjona Rusit për bullizmin ndaj vajzës minorene

para një jave - Bota Sot

Ka disa ditë që po komentohen deklaratat e koreografit Albi Nako dhe gazetares Erjona Rusi. Të dy këta janë pjesë e jurisë në një spektakël fëmijësh të quajtur “T’ka mami yll”, ku në një nga emisionet...

Bullizoi një fëmijë, Dafina Zeqiri reagon ashpër ndaj Albi Nakos

para një jave - Alsat-M

“Të ka mami yll”, një format ku fëmijë nga moshat 10-15 vjeç konkurrojnë përballë një jurie ku bën pjesë dhe Albi Nako. Ky i fundit ka ironizuar një prej vogëlusheve për shëndetin e tepërt duke bërë komente...

Dafina Zeqiri iu reagon ashpër Albi Nakos dhe Erjona Rusit për bullizmin ndaj vajzës minorene në program: Keni nevojë për ndihmë

para një jave - Telegrafi

Ka disa ditë që po komentohen deklaratat e koreografit Albi Nako dhe gazetares Erjona Rusi. Të dy këta janë pjesë e jurisë në një spektakël fëmijësh të quajtur “T’ka mami yll”, ku në një nga emisionet...

Bullizuan me 8 vjeçaren, Dafina Zeqiri reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit: Keni nevojë për ndihmë

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja është treguar e ashpër në kritikën e saj të cilën e ka bërë për secilin nga dy personazhet kryesore ndaras. “Së pari televizionet të cilët i japin rast personave si ti me pas një vend në juri...

Bullizoi një fëmijë, Dafina Zeqiri reagon ashpër ndaj Albi Nakos

para një jave - GazetaBlic

“Të ka mami yll”, një format ku fëmijë nga moshat 10-15 vjeç konkurrojnë përballë një jurie ku bën pjesë dhe Albi Nako. Ky i fundit ka ironizuar një prej vogëlusheve për shëndetin e tepërt duke bërë komente...

Bullizuan me 8 vjeçaren, Dafina reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

para një jave - Arbresh

Ka disa ditë që po komentohen deklaratat e koreografit Albi Nako dhe gazetares Erjona Rusi. Të dy këta janë pjesë e jurisë në një spektakël fëmijësh të quajtur “T’ka mami yll”, ku në një nga emisionet...

Dafina reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

para një jave - Ditapost

Në lidhje me qasjen skandaloze të Albi Nakos, prezantueses Erjona Rusi dhe Risejda Sejdiut ndaj një vajze tetë vjeçare, konkurente në “T’ka mami yll”, ka reaguar edhe Dafina Zeqiri. Këngëtarja është treguar...

Bullizuan me 8 vjeçaren, Dafina Zeqiri reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit: Keni nevojë për ndihmë

para një jave - in7

Në lidhje me qasjen skandaloze të Albi Nakos, prezantueses Erjona Rusi dhe Risejda Sejdiut ndaj një vajze tetë vjeçare, konkurente në “T’ka mami yll”, ka reaguar edhe Dafina Zeqiri. Këngëtarja është treguar...

Dafina reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

para një jave - Revista Kosovarja

Në lidhje me qasjen skandaloze të Albi Nakos, prezantueses Erjona Rusi dhe Risejda Sejdiut ndaj një vajze tetë vjeçare, konkurente në “T’ka mami yll”, ka reaguar edhe Dafina Zeqiri. Këngëtarja është treguar...

Dafina reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

para një jave - Press Online

Në lidhje me qasjen skandaloze të Albi Nakos, prezantueses Erjona Rusi dhe Risejda Sejdiut ndaj një vajze tetë vjeçare, konkurente në “T’ka mami yll”, ka reaguar edhe Dafina Zeqiri. Këngëtarja është treguar...

Dafina Zeqiri iu reagon ashpër Albi Nakos dhe Erjona Rusit për bullizmin ndaj vajzës minorene

para një jave - ATV Live

Ka disa ditë që po komentohen deklaratat e koreografit Albi Nako dhe gazetares Erjona Rusi. Të dy këta janë pjesë e jurisë në një spektakël fëmijësh të quajtur “T’ka mami yll”, ku në një nga emisionet...

Dafina Zeqiri iu reagon ashpër Albi Nakos dhe Erjona Rusit për bullizmin ndaj vajzës minorene

para një jave - Ekonomia Online

Ka disa ditë që po komentohen deklaratat e koreografit Albi Nako dhe gazetares Erjona Rusi. Të dy këta janë pjesë e jurisë në një spektakël fëmijësh të quajtur “T’ka mami yll”, ku në një nga emisionet...

Albi Nako reagon pas videos që bëri xhiron e rrjetit

para një jave - Lexo

Koreografi Albi Nako ka qenë sërish në vëmendje orët e fundit pas një videoje nga emisioni “T’ka mami yll”, që bëri xhiron e rrjetit. Personazhe të njohur e të panjohur iu kthyen kundër Nakos pas pyetjes...

“Nuk jam monstër”, Erjona Rusi kërkon falje publike pas videos virale me vogëlushen e “T’ka mami yll”

para një jave - Albeu

Videoja e Lianës te emisioni “T’ka mami yll” bëri xhiron e rrjetit. Koreografi Albi Nako dhe gazetarja Erjona Rusi u sulmuan pafund në rrjete sociale për fjalët e tyre kundrejt Lianës. Erjona Rusi, para...

Reagimi skandaloz i gazetares Rusi, në kërkim falje akuzon kritikuesit për atë që bëri vetë

para një jave - Revista Kosovarja

Gazetarja Erjona Rusi ka bërë reagimin e saj publik të parë pas “stuhisë” së shkaktuar në rrjet nga bullizimi i hapur i saj dhe Albi Nakot ndaj peshës së një vajze tetë vjeçare, konkurente në programin...

Reagimi skandaloz i gazetares Rusi, nuk kërkon falje por akuzon kritikuesit për atë që bëri vetë

para një jave - Lajmi.net

Dhe në fakt, përkundër kërkimfaljes që duket sa “për sy e faqe”, reagimi është po aq skandaloz sa edhe vetë sjellja që shkaktoi debat. Gazetarja Rusi, në profilin e saj të cilin e ka bërë privat për shkak...

Video bullizuese me vogëlushen bëri xhiron e rrjetit, Erjona Rusi kërkon falje publike

para një jave - Lexo

Videoja e Lianës te emisioni “T’ka mami yll” bëri xhiron e rrjetit. Koreografi Albi Nako dhe gazetarja Erjona Rusi u sulmuan pafund në rrjete sociale për fjalët e tyre kundrejt Lianës. Erjona Rusi, para...

Albi Nako kritikohet ashpër se ‘bullizoi’ vajzën e vogël

para një jave - Bota Sot

“Dance Reality Show” është show ku fëmijë ndryshëm konkurrojnë me njëri tjetrin duke kërcyer. Definicioni i bullizmit- lëndimi i përsëritur, i qëllimshëm i një personi ose grupi nga një person ose grup...

Melisa reagon e revultuar për fëmijun e bullizuar nga Albi Nako dhe Erjona Rusi

para një jave - Infokusi

Melisa Lleshi është njëra ndër ish konkurrentet më të komentuara te emisionit “Përputhen”. Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një revoltim i saj kundrejtë kërcimtarit Albi Nako dhe prezantueses Erjona...

“Të pëlqen më shumë ushqimi apo kërcimi”, Albi Nako kritikohet ashpër se ‘bullizoi’ vajzën e vogël

para një jave - Lajmi.net

Definicioni i bullizmit- lëndimi i përsëritur, i qëllimshëm i një personi ose grupi nga një person ose grup tjetër, ku marrëdhënia përfshin një çekuilibër të fuqisë, shkruan lajmi.net. Bullizmi mund të...

Melisa reagon e revultuar për fëmijun e bullizuar nga Albi Nako dhe Erjona Rusi

para një jave - Revista Kosovarja

Melisa Lleshi është njëra ndër ish konkurrentet më të komentuara te emisionit “Përputhen”. Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një revoltim i saj kundrejtë kërcimtarit Albi Nako dhe prezantueses Erjona...

Albi Nako akuzohet për bullizëm,ironizoi me peshën e një vajze të vogël në emision

para një jave - Revista Kosovarja

Albi Nako është vënë sërish në qendër të kritikave përshkak të deklaratave të tij. Së fundmi ai u bë pjesë e spektaklit “Tka mami yll” ku protagonistë janë fëmijë nga 10 deri 15 vjeç. Në një nga puntatat...

“Të pëlqen më shumë të ushqehesh apo të kërcesh?”, Albi Nako bullizon përsëri, nuk kursen as fëmijët

para një jave - FaxWeb

Albi Nakon jemi mësuar ta shohim si juri profesioniste në disa prej konkurseve televizive në kërcim. Ai u kritikua ashpër nga publiku teksa viti që kaloi, bëri disa komente të papërshtatshme për një nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK