Arta Elezaj mahnit me fotografitë në bikini nga pushimet luksoze

para një jave - Telegrafi

Ajo është njëra nga yjet shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që publikon imazhe e video në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen nga Klina, Arta Elezaj, e cila duket se po kalon pushimet në...

Arta Elezaj poston një foto, ndezët “flakë” Instagrami i saj

para një jave - Ditapost

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon që të freskojë faqen e saj në Instagram me foto tepër seksi Bukuroshja ka postuar sot një foto k është në bikine e ku tregon asetet e saj të tonifikuara. E duket...

Arta Elezaj poston një foto, ndezët “flakë” Instagrami i saj

para një jave - Tetova Sot

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon që të freskojë faqen e saj në Instagram me foto tepër seksi Bukuroshja ka postuar sot një foto k është në bikine e ku tregon asetet e saj të tonifikuara. E duket...

Me pamje të mrekullueshme nga Dubai, Arta Nitaj vë në pah linjat trupore në pozën me bikini

para një jave - Telegrafi

Modelja dhe aktorja e njohur, Arta Nitaj, po shijon qëndrimin në Emiratet e Bashkuara Arabe, gjegjësisht Dubai. Derisa ndodhet atje prej disa ditësh, ish-aktorja e “O sa mirë” po kalon një kohë të mrekullueshme....

Arta Nitaj vjen me poza joshëse nga Dubai

para një jave - Arbresh

Bukuroshja Arta Nitaj i është kthyer Dubait fuqishëm, pas pothuajse gjashtë muajsh kur ajo nuk shkonte në “qytetin e mëkateve” të Lindjes Në një foto të fundit të saj ajo shfaqet në apartamentin e saj...

Arta Elezaj vjen me një foto provokuese

para një jave - Arbresh

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon që të freskojë faqen e saj në Instagram me foto tepër seksi Bukuroshja ka postuar sot një foto k është në bikine e ku tregon asetet e saj të tonifikuara. E duket...

‘Bomba’ kosovare ngrit temperaturat, shfaqet flakë nga Dubai

para një jave - Indeks online

Arta Nitaj nuk po ndalet së ekspozuari trupin e saj. Nga pushimet luksoze në Dubai, ajo kujdeset se si të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline. Zeshkanja minuta më parë ndau një imazh e shtrirë...

Arta Elezaj pozon në bikine

para një jave - Infokusi

Njëra nga personazhet që merë vëmendje në qdo postim të saj.

Arta “ia fut zjarrin” Dubait

para një jave - Arbresh

Bukuroshja Arta Nitaj i është kthyer Dubait fuqishëm, pas pothuajse gjashtë muajsh kur ajo nuk shkonte në “qytetin e mëkateve” të Lindjes Në një foto të fundit të saj ajo shfaqet në apartamentin e saj...

Arta Elezaj poston një foto, ndezët “flakë” Instagrami i saj

para një jave - Arbresh

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon që të freskojë faqen e saj në Instagram me foto tepër seksi Bukuroshja ka postuar sot një foto k është në bikine e ku tregon asetet e saj të tonifikuara. E duket...

Arta Elezaj poston foto të linjave trupore në bikini të vogla

para një jave - Lajmi.net

Arta Elezaj është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar, shkruan lajmi.net. Aktorja dhe modelja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh...

Arta Nitaj e parezistueshme, vjen me poza ‘hot’ nga Dubai

para një jave - Lajmi.net

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore, shkruan lajmi.net. View this post on Instagram A post shared by Arta...

Arta Nitaj e parezistueshme, vjen me poza ‘hot’ nga Dubai

para një jave - Lajm

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore, shkruan lajmi.net. Bukuroshja së fundi ka filluar pushimet në Dubai...

‘Bomba’ kosovare ngrit temperaturat, shfaqet flakë nga Dubai

para një jave - Infokusi

Arta Nitaj nuk po ndalet së ekspozuari trupin e saj. Nga pushimet luksoze në Dubai, ajo kujdeset se si të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline. Zeshkanja minuta më parë ndau një imazh e shtrirë...

Arta Elezaj poston foto të linjave trupore në bikini të vogla

para një jave - Lajm

Arta Elezaj është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar, shkruan lajmi.net. Aktorja dhe modelja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh...

Arta Elezaj e sjell verën në mes të vjeshtes, pozon në bikine

para një jave - Revista Kosovarja

Njëra nga personazhet që merë vëmendje në qdo postim të saj. Aktorja e shumë dashur nga publiku, Arta Elezaj, ka marë vëmendje edhe së fundi, shkruan “Kosoavrja”. Xhakarta e “O sa mirë”, e ka sjellur verën...

‘Bomba’ kosovare ngrit temperaturat, shfaqet flakë nga Dubai

para një jave - Ditapost

Arta Nitaj nuk po ndalet së ekspozuari trupin e saj. Nga pushimet luksoze në Dubai, ajo kujdeset se si të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline. Zeshkanja minuta më parë ndau një imazh e shtrirë...

Arta tregon paksa nga asetet e saj

para një jave - Epoka e Re

Bukuroshja kosovare bëri një postim në mbrëmje të ditës së martë për të ndezur rrjetet sociale me foton e saj seksi. Bukuroshja në këtë foto tregon fund shpinën e saj derisa ka një fustan të shkurtë shumëngjyrësh veshur.

Arta Elezaj “godet” me pozë provokuese

para një jave - Sovrani

Aktorja ka publikuar një fotografi të re. E veshur me një fustan të shkurt derisa ka ekspozuar shpinën e saj joshëse, Arta dukej provokuese, shkruan lajmi.net. Në profilin e saj në Instagram ka postuar...

Arta Elezaj “godet” me pozë provokuese

para një jave - Flaka

Aktorja ka publikuar një fotografi të re. E veshur me një fustan të shkurt derisa ka ekspozuar shpinën e saj joshëse, Arta dukej provokuese, shkruan lajmi.net. Në profilin e saj në Instagram ka postuar...

Arta e zjarrta, e ‘dridh’ Instagramin me të pasmet gjigante!

para një jave - Indeks online

Modelja e aktorja e famshme kosovare Arta Elezaj, ka ‘djegur’ rrjetin me pozën e fundit. Si gjithmonë, edhe kësaj radhe vuri në plan të parë të pasmet gjigante, shkruan Indeksonline. Ajo kujdeset t’i bëj...

Arta Elezaj “godet” me pozë provokuese teksa i kthen të pasmet kamerës me fustanin e shkurt

para një jave - Revista Kosovarja

E veshur me një fustan të shkurt derisa ka ekspozuar shpinën e saj joshëse, Arta dukej provokuese. Në profilin e saj në Instagram ka postuar imazhin e cila arriti të marrë pëlqime dhe komente nga ndjekësit...

Arta Elezaj “godet” me pozë provokuese teksa i kthen të pasmet kamerës me fustanin e shkurt

para një jave - Lajmi.net

E veshur me një fustan të shkurt derisa ka ekspozuar shpinën e saj joshëse, Arta dukej provokuese, shkruan lajmi.net. Në profilin e saj në Instagram ka postuar imazhin e cila arriti të marrë pëlqime dhe...

Arta e zjarrta, e ‘dridh’ Instagramin me të pasmet gjigante!

para një jave - Infokusi

Modelja e aktorja e famshme kosovare Arta Elezaj, ka ‘djegur’ rrjetin me pozën e fundit. Si gjithmonë, edhe kësaj radhe vuri në plan të parë të pasmet gjigante Ajo kujdeset t’i bëj për vete ndjekës të...

Arta Elezaj “godet” me pozë provokuese teksa i kthen të pasmet kamerës me fustanin e shkurt

para një jave - Press Online

Aktorja ka publikuar një fotografi të re. E veshur me një fustan të shkurt derisa ka ekspozuar shpinën e saj joshëse, Arta dukej provokuese. Në profilin e saj në Instagram ka postuar imazhin e cila arriti...

Arta Elezaj i kthen të pasmet kamerës me fustanin e shkurt

para një jave - Bota Press

Aktorja ka publikuar një fotografi të re.E veshur me një fustan të shkurt derisa ka ekspozuar shpinën e saj joshëse, Arta dukej provokuese. Në profilin e saj në Instagram ka postuar imazhin e cila arriti...

Arta Nitaj shijon në maksimum Dubain: Sjell video provokuese nga pishina

para një jave - Gazeta Metro

Ajo festoi ditëlindjen në Dubai së fundi. Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore. Bukuroshja së fundi ka...

Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - Flaka

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Arta Nitaj në Dubai, sjell video joshëse nga pishina

para një jave - Lajmi.net

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore, shkruan lajmi.net....

Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - GazetaBlic

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - Tetova Sot

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - RTK

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Pas festës së ditëlindjes, Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - Telegrafi

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Arta shfaqet provokuese nga Dubai, shpërndan puthje për fansat!

para një jave - Indeks online

Modelja e aktorja e njohur Arta Nitaj po kalon disa ditë pushimi në Dubai. Aty po e shoqëron një jetë tejet luksoze, të cilën nuk heziton ta publikoi edhe në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Minuta...

Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - Infokusi

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - Revista Kosovarja

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Ditëlindja mes sheikëve, modelja shqiptare “llastohet” me super festën në Dubai (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Vizitat e shpeshta të modeles shqiptare, Arta Nitja në Dubai kanë ngritur shpesh herë dyshime në media për punën e modeles dhe herë pas here është aluduar se ajo punon si shoqëruese e meshkujve të pasur...

Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - Bota Press

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Arta Nitaj vjen joshëse në fotografitë e fundit

para një jave - Gazeta Metro

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

Arta Nitaj sjell poza të reja provokuese nga pushimet në Dubai

para një jave - Informatat

Arta Nitaj padyshim konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Prandaj, modelja dhe aktorja është edhe ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, e kjo edhe për faktin që ajo është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK