“Squid Game” është hiti më i madh debutues i Netflixit

para 6 dite - Koha.net

Drama distopiane e Koresë Jugore, “Squid Game”, është bërë shou më i shikuar në Netflix, me tërheqjen e më shumë se 111 milionë fansave nga debutimi i tij, para më pak se katër javëve. Kështu bëri të ditur...

Policia në Mbretërinë e Bashkuar u detyrua të sqarojë shoferët se shenja e punimeve në rrugë nuk të drejton për te loja e serialit “Squid Game”

para 6 dite - Telegrafi

Policia u detyrua të sigurojë shoferët se një shenjë e re rrugore nuk do të çojë në të ashtuquajturën “Squid Game”, sepse përmban një katror, rreth dhe trekëndësh. Policisë së Luginës së Thamesit i është...

“Squid Game” është zyrtarisht seriali më i shikuar ndonjëherë në Netflix

para 6 dite - Tetova Sot

Seriali dramë i Koresë së Jugut, “Squid Game” është bërë seriali më i popullarizuar ndonjëherë i Netflix-it, duke tërhequr 111 milionë fansa që nga debutimi i tij më pak se katër javë më parë, tha gjiganti...

Telekomi në Korenë e Jugut padit platformën Netflix për shkak të famës së “Squid Game” – thotë se duhet të paguajë kostot për ngarkimin e rrjetit

para 6 dite - Telegrafi

Ofruesi i shërbimit të internetit të Koresë së Jugut SK Broadband ka paditur platformën Netflix për të paguar kostot e shtuara nga rritja e trafikut të rrjetit dhe për punën e mirëmbajtjes për shkak të...

Fenomeni “Squid Games”, përse të gjithë po e ndjekin këtë serial?

para 6 dite - Lexo

Nëse jeni të abonuar në Netflix, ndoshta këto ditë po shihni “Squid Games” një serial korean, që mund të ndiqet i dubluar në anglisht ose në gjuhën koreane me titra në anglisht. E thënë në këtë mënyrë,...

“Squid Game” zyrtarisht seriali më i shikuar në Netflix, arrin 111 milionë shikime

para 6 dite - RTV 21

Squid Game është bërë seria më e popullarizuar e Netflix, duke tërhequr 111 milionë shikues që nga debutimi në më pak se katër javë më parë, bëri të ditur shërbimi i transmetimit të martën. Seriali në...

Fenomeni “Squid Games”, përse të gjithë po e ndjekin këtë serial?

para 6 dite - Java News

Nëse jeni të abonuar në Netflix, ndoshta këto ditë po shihni “Squid Games” një serial korean, që mund të ndiqet i dubluar në anglisht ose në gjuhën koreane me titra në anglisht. E thënë në këtë mënyrë,...

Fenomeni “Squid Games”, përse të gjithë po e ndjekin këtë serial?

para 6 dite - Ditapost

Nëse jeni të abonuar në Netflix, ndoshta këto ditë po shihni “Squid Games” një serial korean, që mund të ndiqet i dubluar në anglisht ose në gjuhën koreane me titra në anglisht. E thënë në këtë mënyrë,...

“Squid Game” bën histori, kthehet në serialin më të shikuar ndonjëherë në “Netflix”

para 6 dite - Albeu

Squid Game është bërë seria më e popullarizuar i Netflix ndonjëherë, duke tërhequr 111 milionë shikues që nga debutimi më pak se katër javë më parë, tha shërbimi i transmetimit të martën. Seriali, në të...

“Squid Game” është zyrtarisht seriali më i shikuar ndonjëherë në Netflix

para 6 dite - Alsat-M

Seriali dramë i Koresë së Jugut, “Squid Game” është bërë seriali më i popullarizuar ndonjëherë i Netflix-it, duke tërhequr 111 milionë fansa që nga debutimi i tij më pak se katër javë më parë, tha gjiganti...

“Squid Game” është zyrtarisht seriali më i shikuar ndonjëherë në Netflix, arrin 111 milionë shikime

para 6 dite - Zhurnal

Seriali dramë i Koresë së Jugut, “Squid Game” është bërë seriali më i popullarizuar ndonjëherë i Netflix-it, duke tërhequr 111 milionë fansa që nga debutimi i tij më pak se katër javë më parë, tha gjiganti...

“Squid Game” bën histori, arrin 111 milion shikues për katër javë

para 6 dite - TV21

Squid Game është bërë seria më e popullarizuar i Netflix ndonjëherë, duke tërhequr 111 milionë shikues që nga debutimi më pak se katër javë më parë, tha shërbimi i transmetimit të martën. Seriali, në të...

Squid Game, seriali më i shikuar i të gjitha kohërave në Netflix

para 6 dite - Albeu

Netflix ka zbuluar se Squid Game është bërë shfaqja e tyre më e shikuar televizive e të gjitha kohërave. Drama koreane u publikua më 17 shtator, dhe shefi i Netfliz Ted Sarandos ka thënë se ishte me fat...

“Squid Game” zyrtarisht seriali më i shikuar ndonjëherë në ‘Netflix’

para 6 dite - FaxWeb

Seriali dramë i Koresë së Jugut, “Squid Game” është bërë seriali më i popullarizuar ndonjëherë i Netflix-it, duke tërhequr 111 milionë fansa që nga debutimi i tij më pak se katër javë më parë, tha gjiganti...

Tashmë edhe zyrtarisht: ‘Squid Game’ arrin 111 milion shikues duke u bërë seriali më i shikuar i Netflix

para 6 dite - Gazeta Metro

Squid Game është bërë seria më e popullarizuar e Netflix, duke tërhequr 111 milionë shikues që nga debutimi në më pak se katër javë më parë, bëri të ditur shërbimi i transmetimit të martën. Seriali në...

“Squid Game” bën histori, arrin 111 milion shikues për katër javë

para 6 dite - ABC News

Squid Game është bërë seria më e popullarizuar i Netflix ndonjëherë, duke tërhequr 111 milionë shikues që nga debutimi më pak se katër javë më parë, tha shërbimi i transmetimit të martën. Seriali, në të...

“Squid Game” bëhet seriali më i suksesshëm i Netflix, 111 milion shikues për katër javë

para 6 dite - ABC News

Squid Game është bërë seria më e popullarizuar i Netflix ndonjëherë, duke tërhequr 111 milionë fansa që nga debutimi i saj më pak se katër javë më parë, tha shërbimi i transmetimit të martën. Seriali,...

“Squid Game” thyen çdo rekond në Netflix, arrin 111 milionë shikime

para 6 dite - Arbresh

Po sikur të fitosh para në një shesh lojërash? Kjo është baza e Squid Game – shfaqja e Koresë së Jugut aktualisht në numrin një në Netflix në të gjithë botën. Seriali dramë i Koresë së Jugut, “Squid Game”...

“Squid Game” është zyrtarisht seriali më i shikuar ndonjëherë në Netflix

para 6 dite - Epoka e Re

Seriali dramë i Koresë së Jugut, “Squid Game” është bërë seriali më i popullarizuar ndonjëherë i Netflix-it, duke tërhequr 111 milionë fansa që nga debutimi i tij më pak se katër javë më parë, tha gjiganti...

“Squid Game” është zyrtarisht seriali më i shikuar ndonjëherë në Netflix

para 6 dite - Revista Kosovarja

Seriali dramë i Koresë së Jugut, “Squid Game” është bërë seriali më i popullarizuar ndonjëherë i Netflix-it, duke tërhequr 111 milionë fansa që nga debutimi i tij më pak se katër javë më parë, tha gjiganti...

“Squid Game” bën histori, arrin 111 milionë shikues për katër javë

para 6 dite - Java News

Squid Game është bërë seria më e popullarizuar i Netflix ndonjëherë, duke tërhequr 111 milionë shikues që nga debutimi më pak se katër javë më parë, tha shërbimi i transmetimit të martën. Seriali, në të...

Fenomeni “Squid Games”, përse të gjithë e ndjekin serialin?

para 7 dite - Bota Sot

Nëse jeni të abonuar në Netflix, ndoshta këto ditë po shihni “Squid Games” një serial korean, që mund të ndiqet i dubluar në anglisht ose në gjuhën koreane me titra në anglisht. E thënë në këtë mënyrë,...

Fenomeni “Squid Games”, përse të gjithë e ndjekin serialin?

para 7 dite - ABC News

Nëse jeni të abonuar në Netflix, ndoshta këto ditë po shihni “Squid Games” një serial korean, që mund të ndiqet i dubluar në anglisht ose në gjuhën koreane me titra në anglisht. E thënë në këtë mënyrë,...

‘Squid Game’ shton interesin e njerëzve për mësimin e gjuhës koreane

para 7 dite - GazetaBlic

Interesimi për të mësuar gjuhën koreane është rritur që nga fillimi i serisë së suksesshme të Netflix-it “Squid Game”, raportuan shërbimet e mësimit, duke nënvizuar një obsesion global në rritje me kulturën...

Fenomeni “Squid Game”, përse të gjithë e ndjekin serialin?

para 7 dite - Tetova1

Nëse jeni të abonuar në Netflix, ndoshta këto ditë po shihni “Squid Game” një serial korean, që mund të ndiqet i dubluar në anglisht ose në gjuhën koreane me titra në anglisht. E thënë në këtë mënyrë,...

Fenomeni “Squid Game”, përse të gjithë e ndjekin serialin?

para 7 dite - Top24

Nëse jeni të abonuar në Netflix, ndoshta këto ditë po shihni “Squid Game” një serial korean, që mund të ndiqet i dubluar në anglisht ose në gjuhën koreane me titra në anglisht. E thënë në këtë mënyrë,...

Miss Gjyshja, a e mori në këtë serial idenë kandidatit i VV-së në Ferizaj

para një jave - Alsat-M

Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Ferizajt dhe ish këngëtari i tallavasë, Valon Ramadani, dje e bëri një premtim interesant për një konkurs bukurie “Miss Gjyshja” për të cilin deklaroi se do të...

‘Miss Gjyshja’, a e mori në këtë serial idenë kandidati i VV’së në Ferizaj

para një jave - Gazeta Metro

Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Ferizajt dhe ish këngëtari i tallavasë, Valon Ramadani, dje e bëri një premtim interesant për një konkurs bukurie “Miss Gjyshja” për të cilin deklaroi se do të...

Miss Gjyshja: Ju kujtohet seriali viral “Squid Game” – qe ku e mori idenë bizare Valon Ramadani

para një jave - Periskopi

Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Ferizajt dhe ish këngëtari i tallavasë, Valon Ramadani, dje e bëri një premtim interesant për një konkurs bukurie “Miss Gjyshja” për të cilin deklaroi se do të...

“Squid Game” po rritet më shpejt se çdo serial tjetër origjinal i Netflix

para një jave - Lajmi.net

Po, një dramë e errët jo-angleze me pak a shumë hije para publikimit do të bëhet më e madhe se Bridgerton, The Witcher dhe Stranger Things. Dikush në pozitën e Sarandos nuk do të bënte një mburrje të tillë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK