12 foto të shkrepura pak sekonda para të pashmangshmes

para 6 dite - TV21

Jo të gjithë fotografët kanë kohë për të kapur momentin e përsosur për një fotografi. Kjo është ndoshta arsyeja pse ato fotografi që janë marrë jo një sekondë më herët ose më vonë janë ato që ne vlerësojmë...

12 foto të shkrepura pak sekonda para të pashmangshmes

para 6 dite - RTV 21

Jo të gjithë fotografët kanë kohë për të kapur momentin e përsosur për një fotografi. Kjo është ndoshta arsyeja pse ato fotografi që janë marrë jo një sekondë më herët ose më vonë janë ato që ne vlerësojmë...

Foto të shkrepura pak sekonda para të pashmangshmes

para 6 dite - Ditapost

Jo të gjithë fotografët kanë kohë për të kapur momentin e përsosur për një fotografi. Kjo është ndoshta arsyeja pse ato fotografi që janë marrë jo një sekondë më herët ose më vonë janë ato që ne vlerësojmë...

15 ide për foto, të cilat vetëm njerëzit e guximshëm do të mund t’i përsërisnin

para 6 dite - RTV 21

Disa rrezikojnë jetën e tyre, të tjerët harrojnë zellin, dhe pjesa tjetër përpiqen të flasin me miqtë e tyre për eksperimente të çuditshme. Dhe e gjithë kjo është për hir të një fotografie të mirë për...

A mund ta gjeni për 7 sekonda fjalën ndryshe nga të tjerat?

para 6 dite - RTV 21

Truri i njeriut ka fuqi të rritet dhe të mësojë derisa të plakeni. Por, ai ka nevojë që të stërvitet rregullisht. Për ju ka një sfidë të vërtetë që jo vetëm që do të kontrollojë vëmendjen tuaj në detaje,...

Njëri nga peshqit është ndryshe nga të tjerët, cili është?

para 7 dite - RTV 21

Truri i njeriut ka fuqi të rritet dhe të mësojë derisa të plakeni. Por, ai ka nevojë që të stërvitet rregullisht. Për ju ka një sfidë të vërtetë që jo vetëm që do të kontrollojë vëmendjen tuaj në detaje,...

Njëri nga peshqit është ndryshe nga të tjerët, cili është?

para 6 dite - Ditapost

Truri i njeriut ka fuqi të rritet dhe të mësojë derisa të plakeni. Por, ai ka nevojë që të stërvitet rregullisht. Për ju ka një sfidë të vërtetë që jo vetëm që do të kontrollojë vëmendjen tuaj në detaje,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK