Horoskopi 14 tetor 2021

para 6 dite - TV21

Dashi Hëna në Ujor do të sjellë intensitet në marrëdhëniet tuaja miqësore. Kjo është një kohë për ju që të synoni stabilitetin. Shmangni miqësitë që duket se ju tërheqin në drejtime negative. Përqendrohuni...

Horoskopi i datës 14 tetor 2021

para 6 dite - RTV 21

Dashi Urani ka për të sjellë probleme në jetën tuaj sot. Do neglizhoni gjëra të rëndësishme e nga ana tjetër impulsiviteti do ju shtyjë drejt gabimeve të mëdha. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj në...

Horoskopi 14 Tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 6 dite - Albeu

Dashi Hëna në Ujor do të sjellë intensitet në marrëdhëniet tuaja miqësore. Kjo është një kohë për ju që të synoni stabilitetin. Shmangni miqësitë që duket se ju tërheqin në drejtime negative. Përqendrohuni...

Horoskopi ditor, e enjte 14 tetor 2021

para 6 dite - Revista Kosovarja

Dashi Pushimet tuaja nuk kanë qenë aspak entuziaste dhe optimiste, kështu që do të ndjeni peshën e stresit të akumuluar. Mundohuni të planifikoni një fundjavë pushim, sidomos e diela duhet të jetë relaks...

Zgjidhni një simbol dhe zbuloni frikën tuaj më të madhe

para 6 dite - Revista Kosovarja

Të gjithë kemi frikë, disa më shumë dhe disa më pak… por pa dyshim që kjo ndjesi luan një rol të madh në jetën tonë. Hidhini një sy imazheve të mëposhtme dhe zgjidhni simbolin që ju tërheq më shumë. Ai...

FATI YT/ HOROSKOPI, 14 TETOR 2021

para 6 dite - Lexo

Dashi Në dashuri, me Hënën e favorshme, këtë të enjte 14 keni mundësi të mëdha për të bërë takime të veçanta dhe interesante. Në punë mund të filloni nga e para, ndoshta është koha për ndryshim. Mund të...

Zgjedhe njërën nga këto: Dera që preferoni flet më shumë për ju

para 6 dite - Bota Press

Gjeni se çfarë ndryshimesh ju presin në dashuri në të ardhmen e afërt! Zgjidhni derën që ju pëlqen më shumë dhe lexoni rezultatin tuaj. Nëse keni zgjedhur: Nr. 1 Urime! Një histori e madhe dashurie ju...

Horoskopi ditor, 14 tetor 2021

para 6 dite - Bota Press

Dashi Në dashuri, me Hënën e favorshme, këtë të enjte 14 keni mundësi të mëdha për të bërë takime të veçanta dhe interesante. Në punë mund të filloni nga e para, ndoshta është koha për ndryshim. Mund të...

Janë 4 dyer para jush! Në cilën do të futeshit?

para 6 dite - Bota Sot

Gjeni se çfarë ndryshimesh ju presin në dashuri në të ardhmen e afërt! Zgjidhni derën që ju pëlqen më shumë dhe lexoni rezultatin tuaj. Nëse keni zgjedhur: Nr. 1 Urime! Një histori e madhe dashurie ju...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e enjte, 14 tetor 2021

para 6 dite - NOA

Dashi Në dashuri, me Hënën e favorshme, këtë të enjte 14 keni mundësi të mëdha për të bërë takime të veçanta dhe interesante. Në punë mund të filloni nga e para, ndoshta është koha për ndryshim. Mund të...

Horoskopi ditor, 14 tetor 2021

para 6 dite - Gazeta Metro

Dashi Në dashuri, me Hënën e favorshme, këtë të enjte 14 keni mundësi të mëdha për të bërë takime të veçanta dhe interesante. Në punë mund të filloni nga e para, ndoshta është koha për ndryshim. Mund të...

Zgjedhe njërën nga këto: Dera që preferoni flet më shumë për ju

para 6 dite - Gazeta Metro

Gjeni se çfarë ndryshimesh ju presin në dashuri në të ardhmen e afërt! Zgjidhni derën që ju pëlqen më shumë dhe lexoni rezultatin tuaj. Nëse keni zgjedhur: Nr. 1 Urime! Një histori e madhe dashurie ju...

Sot data është 13, ndaj yjet këshillojnë të ruani qetësinë

para 6 dite - Albeu

Yjet sot na këshillojnë të jemi të kujdesshëm pasi dita mund të rezervojë të papritura, të cilat mund të na bëjnë të dalim nga vetja. Për ironi data shënon 13, një numër që shpesh na frikëson pasi lidhet...

Test psikologjik – Zgjidhni një simbol dhe zbuloni frikën tuaj më të madhe

para 6 dite - Lajmi.net

Hidhini një sy imazheve të mëposhtme dhe zgjidhni simbolin që ju tërheq më shumë. Ai do të zbulojë një ndër frikërat tuaja, për të cilën mund të mos jeni në dijeni. Nëse keni zgjedhur: Syrin Mënyra se...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 14 Tetor 2021

para 6 dite - Java News

Dashi Ndonjëherë dita nuk nis siç duhet, por nesër shkak do të bëhen faktorë të jashtëm, të cilët qëllimisht do të përpiqen t’ju vështirësojnë jetën. Bëni durim dhe tregoni maturi. Do të shihni se nuk...

Sot Binjakët duhen të kenë kujdes, zënkat e tyre mund të jenë fatale

para 6 dite - Revista Kosovarja

Binjakët e zodiakut janë të zgjuar, komunikues dhe të adaptueshëm. Mendësia juaj kurioze dhe qëndrimi i pakujdesshëm mund t’ju shkaktojnë telashe në fushën tuaj profesionale. Ju jeni të shpejtë për të...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para 6 dite - Fakte

Dashi-Anëtarët e familjes mund të kenë shumë gjëra në mendje sot dhe t’ju kërkojnë më shumë ndihmë sesa jeni gati për të dhënë. Sigurohuni që të qëndroni të qetë dhe të fokusuar në mënyrë që të vendosni...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para 6 dite - Zhurnal

Dashi-Anëtarët e familjes mund të kenë shumë gjëra në mendje sot dhe t’ju kërkojnë më shumë ndihmë sesa jeni gati për të dhënë. Sigurohuni që të qëndroni të qetë dhe të fokusuar në mënyrë që të vendosni...

Horoskopi 13 tetor 2021: Shenja e horoskopit që sot do të ndryshojë statusin

para 6 dite - Albeu

Dashi Dita e sotme do jetë plot diell për ju dhe një pjesë e ëndrrave të hershme do mund t’iu realizohen. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj do konsolidohet edhe më tepër. Nuk do keni asnjë lloj problemi...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 tetor 2021

para 6 dite - Vizion Plus

Dashi Nëse keni pasur probleme në jetën tuaj në çift, nesër situata do të fillojë të normalizohet. Në lidhje me ekonominë, duhet të kontrolloni më me kujdes shpenzimet. Demi Nëse keni një lidhje, mundohuni...

Horoskopi 13 Tetor: Aventura në dashuri dhe ndryshime në punë, shenjat më me fat për sot

para 6 dite - ABC News

Dashi Në dashuri ka të ngjarë që në këtë ditë të mërkurë 13, të ketë diçka për të rishikuar me partnerin/en tuaj. Ditë e ethshme në punë duke pritur zhvillimin dhe ecurinë e projekteve të filluara kohë...

Aventura në dashuri dhe ndryshime në punë/ Horoskopi 13 Tetor

para 6 dite - Java News

Dashi Në dashuri ka të ngjarë që në këtë ditë të mërkurë 13, të ketë diçka për të rishikuar me partnerin/en tuaj. Ditë e ethshme në punë duke pritur zhvillimin dhe ecurinë e projekteve të filluara kohë...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para 6 dite - Lexo

Dashi-Anëtarët e familjes mund të kenë shumë gjëra në mendje sot dhe t’ju kërkojnë më shumë ndihmë sesa jeni gati për të dhënë. Sigurohuni që të qëndroni të qetë dhe të fokusuar në mënyrë që të vendosni...

Horoskopi për ditën e sotme

para 6 dite - Bota Sot

Dashi Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do ta kthejë pas në kohë atë. Disa nga beqarët sot do të...

Horoskopi për ditën e sotme

para 6 dite - Periskopi

Dashi Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do ta kthejë pas në kohë atë. Disa nga beqarët sot do të...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para 6 dite - InFokus

Dashi-Anëtarët e familjes mund të kenë shumë gjëra në mendje sot dhe t’ju kërkojnë më shumë ndihmë sesa jeni gati për të dhënë. Sigurohuni që të qëndroni të qetë dhe të fokusuar në mënyrë që të vendosni...

Këto 3 shenja të horoskopit presin netët e nxehta në tetor

para 6 dite - Top Channel

Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim. Demi Ju do të...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para 6 dite - Argument

Dashi-Anëtarët e familjes mund të kenë shumë gjëra në mendje sot dhe t’ju kërkojnë më shumë ndihmë sesa jeni gati për të dhënë. Sigurohuni që të qëndroni të qetë dhe të fokusuar në mënyrë që të vendosni...

Horoskopi 13 Tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 6 dite - Infokusi

Dashi Merrni kohë për miqtë dhe mos kini frikë të shprehni ndjenjat. Kjo është një kohë e shkëlqyer për të krijuar miqësi dhe për të takuar njerëz të rinj. Ju me të vërtetë mund të mësoni nga njerëzit...

Horoskopi i datës 13 tetor 2021

para 7 dite - RTV 21

Dashi Dita e sotme do jetë plot diell për ju dhe një pjesë e ëndrrave të hershme do mund t’iu realizohen. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj do konsolidohet edhe më tepër. Nuk do keni asnjë lloj problemi...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 tetor 2021

para 6 dite - Arbresh

Dashi Nëse keni pasur probleme në jetën tuaj në çift, nesër situata do të fillojë të normalizohet. Në lidhje me ekonominë, duhet të kontrolloni më me kujdes shpenzimet. Demi Nëse keni një lidhje, mundohuni...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 13 tetor 2021, shenjat që duhet të kenë kujdes në raportin në çift

para 6 dite - FaxWeb

Dashi Nëse keni pasur probleme në jetën tuaj në çift, nesër situata do të fillojë të normalizohet. Në lidhje me ekonominë, duhet të kontrolloni më me kujdes shpenzimet. Demi Nëse keni një lidhje, mundohuni...

Horoskopi 13 tetor 2021

para 7 dite - TV21

Dashi Merrni kohë për miqtë dhe mos kini frikë të shprehni ndjenjat. Kjo është një kohë e shkëlqyer për të krijuar miqësi dhe për të takuar njerëz të rinj. Ju me të vërtetë mund të mësoni nga njerëzit...

Lajme të rëndësishme për punën dhe paratë – Horoskopi i ditës

para 7 dite - Mapo

Dashi Nëse keni pasur probleme në jetën tuaj në çift, nesër situata do të fillojë të normalizohet. Në lidhje me ekonominë, duhet të kontrolloni më me kujdes shpenzimet. Demi Nëse keni një lidhje, mundohuni...

Fati yt/ Horoskopi, e mërkurë 13 tetor 2021

para 7 dite - Zhurnal

Dashi Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do ta kthejë pas në kohë atë. Disa nga beqarët sot do të...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 tetor 2021

para 7 dite - Indeks online

Dashi Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do ta kthejë pas në kohë atë. Disa nga beqarët sot do të...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 tetor 2021

para 7 dite - Revista Kosovarja

Dashi Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do ta kthejë pas në kohë atë. Disa nga beqarët sot do të...

FATI YT/ HOROSKOPI, E MËRKURË 13 TETOR 2021

para 7 dite - Lexo

Dashi Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do ta kthejë pas në kohë atë. Disa nga beqarët sot do të...

Zgjidhni një simbol dhe zbuloni frikën tuaj më të madhe

para 7 dite - Albeu

Të gjithë kemi frikë, disa më shumë dhe disa më pak… por pa dyshim që kjo ndjesi luan një rol të madh në jetën tonë. Hidhini një sy imazheve të mëposhtme dhe zgjidhni simbolin që ju tërheq më shumë. Ai...

Këto 3 shenja të horoskopit presin netët e nxehta në tetor

para 7 dite - GazetaBlic

Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim. Demi Ju do të...

Horoskopi ditor, 13 tetor 2021

para 7 dite - Gazeta Metro

Dashi Nëse jeni në një lidhje mundohuni t’i mbani sytë hapur me partnerin dhe të mos verboheni nga dashuria për të. Takimi me një mike të vjetër do ta kthejë pas në kohë atë. Disa nga beqarët sot do të...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e Mërkurë, 13 Tetor 2021

para 7 dite - NOA

Dashi Në dashuri ka të ngjarë që në këtë ditë të mërkurë 13, të ketë diçka për të rishikuar me partnerin/en tuaj. Ditë e ethshme në punë duke pritur zhvillimin dhe ecurinë e projekteve të filluara kohë...

Debate, pajtime dhe shumë të reja nga Paolo Fox për ju

para 7 dite - Lexo

Dashi Në dashuri këtë fillimjavë bëni mirë që t’i kontrolloni fjalët dhe emocionet, jo vetëm të hënën, por për 48 orë. Hëna disonante mund të sjellë disa dyshime. Në aspektin e punës, shfaqen ndryshime...

Këto 3 shenja të horoskopit presin netët e nxehta në tetor

para 7 dite - Lajmi.net

Demi Ju do të punoni në marrëdhënien tuaj me partnerin tuaj dhe do ta ktheni atë në diçka emocionuese dhe premtuese përsëri. Ju gjithashtu mund të shpenzoni shuma të mëdha parash për të punuar së bashku...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 13 Tetor 2021

para një jave - Java News

Dashi Nëse keni pasur probleme në jetën tuaj në çift, nesër situata do të fillojë të normalizohet. Në lidhje me ekonominë, duhet të kontrolloni më me kujdes shpenzimet. Demi Nëse keni një lidhje, mundohuni...

Sot Binjakët duhen të kenë kujdes, zënkat mund të jenë fatale

para një jave - Telegrafi

Binjakët e zodiakut janë të zgjuar, komunikues dhe të adaptueshëm. Mendësia juaj kurioze dhe qëndrimi i pakujdesshëm mund t’ju shkaktojnë telashe në fushën tuaj profesionale. Ju jeni të shpejtë për të...

Këto 3 shenja të horoskopit presin netët e nxehta në tetor

para një jave - Lexo

Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim. Demi-Ju do të...

Fati yt/ Horoskopi, 12 tetor 2021

para një jave - Zhurnal

Dashi Me disa shqetësime ka të ngjarë të fillojnë kjo ditë. Mundohuni për të menaxhuar më mirë kohën që keni në dispozicion. Duhet të gjeni një kompromis të mirë që ju lejon për të realizuar ëndrrat tuaja...

Sot Binjakët duhen të kenë kujdes, zënkat mund të jenë fatale

para një jave - Zhurnal

Binjakët e zodiakut janë të zgjuar, komunikues dhe të adaptueshëm. Mendësia juaj kurioze dhe qëndrimi i pakujdesshëm mund t’ju shkaktojnë telashe në fushën tuaj profesionale. Ju jeni të shpejtë për të...

Këto 3 shenja të horoskopit presin netët e nxehta në tetor

para një jave - Infokusi

Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim. Demi Ju do të...

Sekretet e çdo shenje të Horoskopit për t’u ndjerë mirë çdo ditë

para një jave - Lexo

Dita e mirë duket në mëngjes, thotë populli. E njëjta gjë vlen edhe për të keqen. Të gjithë kemi momente në jetën tonë kur ndihemi keq dhe psikologjia jonë nuk është mirë. Ndihemi të dobët, të rënë dhe...

Horoskopi 12 tetor 2021: Shenja që duhet të mendohet dy herë para çdo shpenzimi

para një jave - Albeu

Dashi Sot Mërkuri do ju bëjë shumë impulsivë dhe do bëni atë që do ju vijë në mendje në moment. Tendenca për të komanduar do bëhet e padurueshme për të tjerët. Nëse jeni në një lidhje nuk do ketë moment...

Horoskopi për ditën e martë, 12 tetor 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Tetori karakterizohet nga kundërshtime planetare, dhe me Mërkurin dhe Marsin, është vërtet e vështirë të jesh gjithmonë gati për çdo gjë. Por jini të sigurt, mos u dëshpëroni dhe me të vërtetë, këmbëngulni...

Horoskopi për ditën e martë, 13 tetor 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Tetori karakterizohet nga kundërshtime planetare, dhe me Mërkurin dhe Marsin, është vërtet e vështirë të jesh gjithmonë gati për çdo gjë. Por jini të sigurt, mos u dëshpëroni dhe me të vërtetë, këmbëngulni...

Këto 3 shenja të horoskopit presin netët e nxehta në tetor

para një jave - Top Channel

Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim. Demi Ju do të...

Mundësi të reja në karrierë për këtë shenjë, parashikimi i yjeve për sot

para një jave - ABC News

Dashi Hëna e tremujorit arrin në shenjën e zodiakut të Bricjapit, sektori juaj i karrierës dhe statusit shoqëror. Diçka e madhe mund t’ju ndodhë tani në fushën e karrierës tuaj. Puna e madhe dhe përpjekjet...

Mundësi të reja në karrierë për këtë shenjë/ Horoskopi për sot

para një jave - Java News

Dashi Hëna e tremujorit arrin në shenjën e zodiakut të Bricjapit, sektori juaj i karrierës dhe statusit shoqëror. Diçka e madhe mund t’ju ndodhë tani në fushën e karrierës tuaj. Puna e madhe dhe përpjekjet...

Këto 3 shenja të horoskopit presin netët e nxehta në tetor

para një jave - Bota Sot

Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim. Demi Ju do të...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para një jave - Lexo

Dashi-Dita në vazhdim nuk parashikon diçka të mirë për romancën. Në fakt, ju mund ta gjeni të dashurin tuaj në një humor shumë josportiv. Vështirësitë e së djeshmes theksohen edhe më shumë sot, pasi njerëz...

Horoskopi për ditën e sotme

para një jave - Bota Sot

Dashi Bëni durim: nuk është shumë e lehtë këto ditë të merresh vesh me partnerin. Në punë, sa më shumë të jemi afër vitit 2021, do të vijë diçka e mirë! Demi Hëna nuk është në anën tuaj dhe do të sjellë...

Horoskopi 12 Tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Hëna e tremujorit arrin në shenjën e zodiakut të Bricjapit, sektori juaj i karrierës dhe statusit shoqëror. Diçka e madhe mund t’ju ndodhë tani në fushën e karrierës tuaj. Puna e madhe dhe përpjekjet...

Horoskopi për ditën e martë, shenjat me fat

para një jave - FaxWeb

Dashi Nesër ekzistojnë dy mundësi: Mund të merrni një dhuratë të papritur, ndoshta para, ose një nder nga një burim tjetër, me gjasë partner. Megjithatë, mund t’ju duhet të përballeni edhe me diçka të...

Horoskopi 12 tetor 2021

para një jave - TV21

Dashi Sot Mërkuri do ju bëjë shumë impulsivë dhe do bëni atë që do ju vijë në mendje në moment. Tendenca për të komanduar do bëhet e padurueshme për të tjerët. Nëse jeni në një lidhje nuk do ketë moment...

Horoskopi i datës 12 shtator 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Sot Mërkuri do ju bëjë shumë impulsivë dhe do bëni atë që do ju vijë në mendje në moment. Tendenca për të komanduar do bëhet e padurueshme për të tjerët. Nëse jeni në një lidhje nuk do ketë moment...

Horoskopi, e Martë 12 Tetor 2021

para një jave - Mapo

Dashi Me disa shqetësime ka të ngjarë të fillojnë kjo ditë. Mundohuni për të menaxhuar më mirë kohën që keni në dispozicion. Duhet të gjeni një kompromis të mirë që ju lejon për të realizuar ëndrrat tuaja...

Ky fundvit ka rezervuar surpriza për këto shenja, dëshirat dhe objektivat do t’u përmbushen për bukuri

para një jave - Bota Sot

Për këto shenja, fundi i vitit do të jetë një periudhë suksesesh të mëdha! Binjakët E keni parasysh atë objektivin personal që keni përcaktuar në fillim të vitit dhe keni hasur në disa vështirësi për të...

Horoskopi ditor për nesër, 12 nëntor 2020

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Bëni durim: nuk është shumë e lehtë këto ditë të merresh vesh me partnerin. Në punë, sa më shumë të jemi afër vitit 2021, do të vijë diçka e mirë! Demi Hëna nuk është në anën tuaj dhe do të sjellë...

Netë të nxehta në tetor për këto tri shenja të horoskopit

para një jave - Bota Press

Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim. Demi Ju do të...

Ky fundvit ka rezervuar surpriza për këto shenja, dëshirat dhe objektivat do t’u përmbushen për bukuri

para një jave - Revista Kosovarja

Për këto shenja, fundi i vitit do të jetë një periudhë suksesesh të mëdha! Binjakët E keni parasysh atë objektivin personal që keni përcaktuar në fillim të vitit dhe keni hasur në disa vështirësi për të...

Këto 3 shenja të horoskopit presin netët e nxehta në tetor

para një jave - KosovaPress

Keni kaluar ulje-ngritjet e një marrëdhënieje, dhe nëse është një romancë e re, atëherë nivelet e pritjeve vendosen edhe më të larta që do të thotë gjithashtu se ka mundësi për zhgënjim. Demi Ju do të...

12 shenja që tregojnë se partnerin e keni çmendurisht të dashuruar pas jush

para një jave - Bota Sot

Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Por nëse jeni një nga ata njerëz që kërkoni prova në çdo situatë dhe preferoni faktet, armatosini sytë dhe kushtojini...

Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi do të zbulojë mënyrën se si thoni “Të dua”

para një jave - Bota Sot

Gjithçka duhet të bëni është të shikoni imazhin dhe të vini re atë që tërheq vëmendjen tuaj së pari. Të thuash “të dua” dhe të tregosh dashurinë për dikë është një pjesë e rëndësishme e çdo marrëdhënieje....

Çfarë parashikon horoskopi për ju nesër..

para një jave - Bota Press

Një njohje e re do t’u zbukurojë ditën, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për ditën e sotme, shkruan Botapress.info DASHI: Edhe sot do të bëni një hap të vogël drejt ëndrrës suaj të madhe. Përpiquni të përdorni...

Horoskopi ditor, 12 tetor 2021

para një jave - Gazeta Metro

Dashi Me disa shqetësime ka të ngjarë të fillojnë kjo ditë. Mundohuni për të menaxhuar më mirë kohën që keni në dispozicion. Duhet të gjeni një kompromis të mirë që ju lejon për të realizuar ëndrrat tuaja...

Fjalët më të fuqishme që duhet t’i përdorni në intervista të punës

para një jave - RTK

Disa aspekte të mënyrës formale të intervistës mund t’ju bëjnë të ndiheni jo rehat, por me disa këshilla të thjeshta, mund të dukeni me vetëbesim dhe t’ia dilni mbanë, duke pasur një komunikim me vlerë...

Katër shenja se është koha që ta lini punën

para një jave - RTK

“A është koha e duhur që të ndryshoj vendin e punës”? Kjo është pyetja që shumë shpesh na lind brenda vetes. Njerëzit janë gjithmonë në kërkim të një pozicioni të ri pune, normalisht më të mirë se ai që...

Horoskopi nga Paolo Fox, e martë 12 tetor 2021

para një jave - NOA

Të nderuar lexues, gjeni më poshtë parashikimin e yjeve të zodiakut për ditën e martë, 12 tetor 2021, nga astrologu italian Paolo Fox, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Dashi Në dashuri këtë fillimjavë...

Fjalët më të fuqishme që duhet t’i përdorni në intervista të punës

para një jave - Bota Sot

Disa aspekte të mënyrës formale të intervistës mund t’ju bëjnë të ndiheni jo rehat, por me disa këshilla të thjeshta, mund të dukeni me vetëbesim dhe t’ia dilni mbanë, duke pasur një komunikim me vlerë...

Këto tre shenja do të kenë një javë të mrekullueshme

para një jave - ABC News

Dashi Mund të ketë të bëjë me magjinë e vjeshtës ose faktin që në fund të çdo viti ndiheni të freskët, por në çdo rast këto ditë jeni në më të mirën tuaj. Më në fund, zinxhirët që ju kanë penguar në të...

Ky fundvit ka rezervuar surpriza për këto shenja, dëshirat dhe objektivat do t’u përmbushen për bukuri

para një jave - Albeu

Për këto shenja, fundi i vitit do të jetë një periudhë suksesesh të mëdha! Binjakët E keni parasysh atë objektivin personal që keni përcaktuar në fillim të vitit dhe keni hasur në disa vështirësi për të...

Njerëzit që qajnë shumë janë unik

para një jave - Bota Sot

Ka njerëz që mendojnë se kur qajnë bëhen të dobët, por në të vërtetë gjërat nuk janë krejt të tilla. Ndonjëherë është bukur të ndihesh i dobët për një moment, të heqësh të gjitha zhgënjimet brenda dhe...

12 shenja që tregojnë se partnerin e keni çmendurisht të dashuruar pas jush

para një jave - Bota Sot

Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Por nëse jeni një nga ata njerëz që kërkoni prova në çdo situatë dhe preferoni faktet, armatosini sytë dhe kushtojini...

Kjo javë s’do të jetë aspak e qetë, shenjat që do t’i kenë punët pisk gjatë datave 11-17 tetor

para një jave - Bota Sot

DASHI : Do të keni këtë javë zvarritje të punëve dhe të papritura. Pritshmëritë i keni të mëdha ndërkohë që në mendje keni plane të reja. Do të donit të ktheheshit pas në kohë dhe ndoshta të merrnit një...

Ja cilat shenja do t’i kenë punët pisk gjatë datave 11-17 tetor

para një jave - Revista Kosovarja

DASHI: Do të keni këtë javë zvarritje të punëve dhe të papritura. Pritshmëritë i keni të mëdha ndërkohë që në mendje keni plane të reja. Do të donit të ktheheshit pas në kohë dhe ndoshta të merrnit një...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 12 Tetor 2021

para një jave - Java News

Dashi Me disa shqetësime ka të ngjarë të fillojnë kjo ditë. Mundohuni për të menaxhuar më mirë kohën që keni në dispozicion. Duhet të gjeni një kompromis të mirë që ju lejon për të realizuar ëndrrat tuaja...

Kjo javë s’do të jetë aspak e qetë, shenjat që do t’i kenë punët pisk gjatë datave 11-17 tetor

para një jave - Albeu

DASHI: Do të keni këtë javë zvarritje të punëve dhe të papritura. Pritshmëritë i keni të mëdha ndërkohë që në mendje keni plane të reja. Do të donit të ktheheshit pas në kohë dhe ndoshta të merrnit një...

12 shenja që tregojnë se partnerin e keni çmendurisht të dashuruar pas jush

para një jave - Press Online

Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Por nëse jeni një nga ata njerëz që kërkoni prova në çdo situatë dhe preferoni faktet, armatosini sytë dhe kushtojini...

Horoskopi javor për datat 11-17 tetor 2021 nga Paolo Fox

para një jave - Java News

Dashi Tre yje për Dashin. Jo keq këtë javë për dashurinë. Ndjenjat zgjohen dhe kulmi do të arrihet të këtë ditë. Mundohuni të bëni atë që mundeni, lëreni veten të shkojë edhe nëse do të jetë vetëm një...

Horoskopi 11 Tetor 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 11 Tetor 2021 Dashi (21 Mars-20 Prill) Do të keni një periudhë të mirë të shëndetit, pasi problemet e vjetra mjekësore po fillojnë të pakësohen. Rishikoni gjendjen tuaj financiare, para se të...

12 shenja që tregojnë se partnerin e keni çmendurisht të dashuruar pas jush

para një jave - Express.mk

Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Por nëse jeni një nga ata njerëz që kërkoni prova në çdo situatë dhe preferoni faktet, armatosini sytë dhe kushtojini...

Horoskopi 11 tetor 2021: Si nis java pë të lindurit e çdo shenje

para një jave - Albeu

Dashi Sot do ngrini shumë pikëpyetje dhe nuk do jeni të sigurt për hapat që do hidhni. Urani do sjellë vështirësi, mërzitje dhe stres për ju që jeni në një lidhje. Do ndiheni të pafuqishëm për ta ndryshuar...

12 shenja që tregojnë se partnerin e keni çmendurisht të dashuruar pas jush

para një jave - Ekonomia Online

Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Por nëse jeni një nga ata njerëz që kërkoni prova në çdo situatë dhe preferoni faktet, armatosini sytë dhe kushtojini...

Zgjidhni simbolin tuaj, shenja përcaktohet prej fati

para një jave - Bota Sot

Nr. 1 Sido që të ketë qenë fillimi i vitit, është koha ta harroni atë dhe ta shikoni jetën tuaj nga një këndvështrim tjetër. A jeni të kënaqur me gjithçka apo ka dëshira të ngjashme që ju ndjekin, por...

Horoskopi për ditën e hënë, 11 tetor 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Në aspektin profesional, do t’ju vijë një lajm interesant. Demi Ditë harmonike ka për të qenë kjo e nesërmja për ata...

12 shenja që tregojnë se partnerin e keni çmendurisht të dashuruar pas jush

para një jave - Informatat

Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Por nëse jeni një nga ata njerëz që kërkoni prova në çdo situatë dhe preferoni faktet, armatosini sytë dhe kushtojini...

Horoskopi javor nga data 11-18 tetor

para një jave - Bota Sot

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi 11 Tetor: Mundësi të reja për të ardhmen, parashikimi i yjeve për sot

para një jave - ABC News

Dashi Këtë ditë të parë të javës së re, të gjitha dyshimet tuaja do të fashiten dhe kjo do t’ju japë guxim që t’i shihni gjërat më me pozitivitet. Të gjithë do të donin të kishin energjinë tuaj këtë fillim...

Horoskopi javor, 11 – 18 tetor 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Mundësi të reja për të ardhmen, parashikimi i yjeve për sot

para një jave - Java News

Dashi Këtë ditë të parë të javës së re, të gjitha dyshimet tuaja do të fashiten dhe kjo do t’ju japë guxim që t’i shihni gjërat më me pozitivitet. Të gjithë do të donin të kishin energjinë tuaj këtë fillim...

Horoskopi për ditën e sotme

para një jave - Bota Sot

Dashi Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Në aspektin profesional, do t’ju vijë një lajm interesant. Demi Ditë harmonike ka për të qenë kjo e nesërmja për ata...

Horoskopi 11 Tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Gjërat nuk po shkojnë ashtu siç dëshironi sot. Vonesat janë të shumta kështu, që gjëja më e mirë që mund të bëni është të kontrolloni nervat tuaja, në mënyrë që të mos debatoni me miqtë dhe familjarët...

Horoskopi, 11 tetor 2021

para një jave - TV21

Dashi Sot do ngrini shumë pikëpyetje dhe nuk do jeni të sigurt për hapat që do hidhni. Urani do sjellë vështirësi, mërzitje dhe stres për ju që jeni në një lidhje. Do ndiheni të pafuqishëm për ta ndryshuar...

Horoskopi javor për periudhën nga 11 – 18 tetor

para një jave - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Takime dhe njohje të reja, lajme të rëndësishme për punën – Horoskopi i ditës

para një jave - Mapo

Le të zbulojmë se çfarë na rezervon zodiaku për javën e dytë të Tetorit. Dashi Në dashuri, harrojeni një lidhje që ka përfunduar, Venusi tani është i favorshëm për gjëra të reja. Në punë ka të ngjarë të...

Horoskopi i datës 11 tetor 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Sot do ngrini shumë pikëpyetje dhe nuk do jeni të sigurt për hapat që do hidhni. Urani do sjellë vështirësi, mërzitje dhe stres për ju që jeni në një lidhje. Do ndiheni të pafuqishëm për ta ndryshuar...

Horoskopi ditor, 11 Tetor 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Pritet që ambienti në çift të jetë i ngrohtë gjatë kësaj të hëne. Nuk parashikohen konflikte pasi të dy do tregoheni tolerant në çdo moment. Beqarët do kenë mundësi vetëm për aventura,prandaj gjithçka...

Horoskopi nga Branko për ditën e hënë 11 tetor 2021

para një jave - Java News

Të nderuar lexues, gjeni më poshtë parashikimin e yjeve nga astrologu i famshëm në Itali, Branko. Dashi Këtë ditë të parë të javës së re, të gjitha dyshimet tuaja do të fashiten dhe kjo do t’ju japë guxim...

Horoskopi nga Branko për ditën e hënë 11 tetor 2021

para një jave - NOA

Të nderuar lexues, gjeni më poshtë parashikimin e yjeve nga astrologu i famshëm në Itali, Branko, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al. Dashi Këtë ditë të parë të javës së re, të gjitha dyshimet tuaja do...

Horoskopi nga Paolo Fox për të hënën 11 Tetor 2021

para një jave - NOA

Po afron e Hëna dhe java e dytë e Tetorit, jeni gati? Planet për ditën? Jeni shumë të zënë në punë dhe mezi prisni që të vijë fundjava tjetër? Epo, ndërkohë le të zbulojmë se çfarë na rezervon zodiaku....

E keni të vështirë të ‘kapërdini’ faktin që dashuria është e njëanshme? Ja pse kjo është gjë e mirë

para një jave - Bota Sot

Kur dashuria nuk është e ndërsjellë, dhimbja mund të jetë shumë e madhe. Sidoqoftë, ajo që është e rëndësishme të mbani mend është se kjo lloj dashurie nuk është aq e fortë sa dashuria që do të jeni në...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 11 Tetor 2021

para një jave - Java News

Po afron e Hëna dhe java e dytë e Tetorit, jeni gati? Planet për ditën? Jeni shumë të zënë në punë dhe mezi prisni që të vijë fundjava tjetër? Epo, ndërkohë le të zbulojmë se çfarë na rezervon zodiaku....

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 11 -17 tetor 2021

para një jave - Java News

Këtë javë planeti Venus në shenjën e Shigjetarit do t’u japë Binjakëve një kohë të vështirë, dhe jo vetëm për këtë shenjë horoskopi. Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë! Dashi: Venusi...

Shtatë zakonet e njerëzve me forcë të madhe mendore

para një jave - Bota Sot

Në fillim çfarë kuptojmë me qëndrueshmëri të madhe mendore: “Aftësia për të punuar shumë, dhe për të reaguar ndaj dështimit dhe fatkeqësive; cilësia e brendshme që u jep mundësi individëve të punojnë shumë...

“Është dita juaj” – këto janë shenjat më me fat sot

para një jave - OraInfo

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 10 tetor 2021 Dashi Në dashuri pritet një e diel në përmirësim të dukshëm pasi keni Hënën dhe Venusin në favorin tuaj. Në punë, të ardhurat dhe shpenzimet kompensojnë...

Vetëm një herë në jetë mund të gjeni dikë që mund ta ndryshojë plotësisht botën tuaj

para një jave - Bota Sot

Në këtë artikull kemi vendosur t’ju sjellim një pjesë nga fjalimi i Bob Marley, ku është pyetur mbi dashurinë e vërtetë. Këto janë fjalët e tij: “Unë besoj se vetëm një herë në jetë mund të gjeni dikë...

Horoskopi 10 Tetor 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 10 Tetor 2021 Dashi – Sot do të kaloni një ditë të mërzitshme dhe do kërkoni që të qëndroni vetëm. Duhet që të keni shumë kujdes kur bisedoni me miqtë, pasi ata mund t’iu marrin për ters çdo...

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.10.2021 nga Shekulli Online Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur nga shtrati, për shkak të dëshirës që keni që bota të bëjë pa ndihmën tuaj për pak kohë. Të gjithëve...

Para fundit të vitit, këto 4 shenja do të realizojnë dëshirën e tyre më të madhe

para një jave - Bota Sot

Për këto shenja, fundi i vitit do të jetë një kohë me shumë suksese! Binjakët A e keni parasysh atë qëllimin personal që i vendosët vetes në fillim të vitit dhe gjetët disa vështirësi për ta arritur? Do...

Gjeni dëshirën që fshihet në zemrën tuaj

para një jave - Bota Sot

Shikoni foton. Çfarë vutë re fillimisht? Përgjigja juaj zbulon dëshirat e fshehta të zemrës suaj në këto momente. Për ta bërë këtë test do t’ju duhet disa minuta. Vetëm shikoni imazhin më poshtë dhe pastaj...

Horoskopi për ditën e diel, 10 tetor 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Ju mund të dëshironi të zgjidhni një detyrë të vështirë, por shumë shpejt kur ta mendoni më shumë do të kuptoni se nuk ishte një ide e mirë. Ju madje mund të ndiheni të bezdisur me veten tuaj sepse...

“Sot mund të përjetoni pak shqetësim”, për çfarë po ju paralajmëron parashikimi i yjeve, shenjat me fat

para një jave - ABC News

Dashi Gjithçka duhet të shkojë mirë për ju si në dashuri, para dhe karrierë. Sidoqoftë, ju kërkoni qëllime të tjera dhe sot mund të jeni duke menduar për çështje edukative, intelektuale dhe shpirtërore...

“Është dita juaj” – këto janë shenjat më me fat sot

para një jave - Infokusi

Dashi Në dashuri pritet një e diel në përmirësim të dukshëm pasi keni Hënën dhe Venusin në favorin tuaj. Në punë, të ardhurat dhe shpenzimet kompensojnë njëra-tjetrën. Demi Në dashuri, nëse ka një lidhje...

Horoskopi për të dielën, 10 Tetor 2021

para një jave - Bota Sot

Horoskopi i Dashit: Këtë të diel veshët tuaj do të zbulojnë disa informacione pikante për njerëzit përreth jush. Jini të matur dhe shmangni mosmarrëveshjet në të ardhmen. Jeni në formë më të mirë dhe do...

Horoskopi, 10 tetor 2021 – Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

para një jave - Mapo

Dashi Në dashuri pritet një e diel në përmirësim të dukshëm pasi keni Hënën dhe Venusin në favorin tuaj. Në punë, të ardhurat dhe shpenzimet kompensojnë njëra-tjetrën. Demi Në dashuri, nëse ka një lidhje...

Një humor i mirë do të jetë kudo, bëni disa pushime. Horoskopi 10 tetor 2021

para një jave - Dosja.al

10 Tetor, 2021 6:44 Dashi: Këtë të diel veshët tuaj do të zbulojnë disa informacione pikante për njerëzit përreth jush. Jini të matur dhe shmangni mosmarrëveshjet në të ardhmen. Jeni në formë më të mirë...

Horoskopi ditor, 10 Tetor 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur nga shtrati, për shkak të dëshirës që keni që bota të bëjë pa ndihmën tuaj për pak kohë. Të gjithëve na duhet kohë herë pas here për të rikuperuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK