Këta janë emrat e vërtetë të Tom & Jerry

para një jave - Press Online

Për shumicën janë filma vizatimorë të preferuar nga fëmijëria Shumë breza janë rritur me filmin vizatimor Tomy dhe Jerry. Ky serial i animuar pa dialogë u krijua në vitin 1940. Ndërkohë, filmi ka përjetuar...

Këta janë emrat e vërtetë të Tom & Jerry

para një jave - Gazeta Metro

Për shumicën janë filma vizatimorë të preferuar nga fëmijëria. Shumë breza janë rritur me filmin vizatimor Tomy dhe Jerry. Ky serial i animuar pa dialogë u krijua në vitin 1940. Ndërkohë, filmi ka përjetuar...

A e dini se cilët janë emrat e vërtetë të Tomy-t dhe Jerry-t?

para një jave - Zhurnal

Për shumicën janë filma vizatimorë të preferuar nga fëmijëria Shumë breza janë rritur me filmin vizatimor Tomy dhe Jerry. Ky serial i animuar pa dialogë u krijua në vitin 1940. Ndërkohë, filmi ka përjetuar...

A e dini se cilët janë emrat e vërtetë të Tomy-t dhe Jerry-t?

para një jave - Telegrafi

Për shumicën janë filma vizatimorë të preferuar nga fëmijëria Shumë breza janë rritur me filmin vizatimor Tomy dhe Jerry. Ky serial i animuar pa dialogë u krijua në vitin 1940, transmeton Telegrafi. Ndërkohë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK