Horoskopi për sot, 25 nëntor 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Sot do jeni një Don Zhuan i vërtetë ju te dashuruarit dhe do joshni edhe persona te tjerë. Partneri ka për t’u ndier mjaft keq dhe mund te marre vendime qe nuk do ju pëlqejnë aspak. Beqaret do kenë...

Dashuria, fati, paraja/ Çfarë thotë horoskopi për sot

para një jave - Arbresh

Dashi Sot do jeni një Don Zhuan i vërtetë ju te dashuruarit dhe do joshni edhe persona te tjerë. Partneri ka për t’u ndier mjaft keq dhe mund te marre vendime qe nuk do ju pëlqejnë aspak. Beqaret do kenë...

Horoskopi ditor, e enjte 25 nëntor 2021

para një jave - Indeks online

Dashi Sot do jeni një Don Zhuan i vërtetë ju te dashuruarit dhe do joshni edhe persona te tjerë. Partneri ka për t’u ndier mjaft keq dhe mund te marre vendime qe nuk do ju pëlqejnë aspak. Beqaret do kenë...

Horoskopi ditor, e enjte 25 nëntor 2021

para një jave - Arbresh

Dashi Sot do jeni një Don Zhuan i vërtetë ju te dashuruarit dhe do joshni edhe persona te tjerë. Partneri ka për t’u ndier mjaft keq dhe mund te marre vendime qe nuk do ju pëlqejnë aspak. Beqaret do kenë...

FATI YT/ HOROSKOPI, 25 NËNTOR 2021

para një jave - Lexo

Dashi Sot do jeni një Don Zhuan i vërtetë ju te dashuruarit dhe do joshni edhe persona te tjerë. Partneri ka për t’u ndier mjaft keq dhe mund te marre vendime qe nuk do ju pëlqejnë aspak. Beqaret do kenë...

Shenjat që duhet të bëjnë kujdes, zbuloni çfarë thotë Horoskopi për ju

para një jave - Java News

Dashi Ka shume mundësi te jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te marre fryme lirisht. Ne çdo moment do kërkoni ta kontrolloni. Beqaret vërtet do lodhen, por ne fund do e gjejnë personin...

Shenjat që duhet të bëjnë kujdes, zbuloni çfarë thotë horoskopi për ju

para një jave - ABC News

Dashi Ka shume mundësi te jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te marre fryme lirisht. Ne çdo moment do kërkoni ta kontrolloni. Beqaret vërtet do lodhen, por ne fund do e gjejnë personin...

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 nëntor 2021

para një jave - Periskopi

Dashi Ka shume mundësi te jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te marre fryme lirisht. Ne çdo moment do kërkoni ta kontrolloni. Beqaret vërtet do lodhen, por ne fund do e gjejnë personin...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 24 nëntor 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Saturni do të jetë planeti që do të përkujdeset gjithë kohës për jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Financat nuk do jenë të shkëlqyera, megjithatë do të arrini që situatën ta mbani të qëndrueshme....

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 nëntor 2021

para një jave - Indeks online

Dashi Ka shume mundësi te jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te marre fryme lirisht. Ne çdo moment do kërkoni ta kontrolloni. Beqaret vërtet do lodhen, por ne fund do e gjejnë personin...

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 nëntor 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Ka shume mundësi te jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te marre fryme lirisht. Ne çdo moment do kërkoni ta kontrolloni. Beqaret vërtet do lodhen, por ne fund do e gjejnë personin...

Horoskopi ditor, 24 nëntor 2021

para një jave - Bota Press

Dashi Ka shume mundësi te jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te marre fryme lirisht. Ne çdo moment do kërkoni ta kontrolloni. Beqaret vërtet do lodhen, por ne fund do e gjejnë personin...

FATI YT/ HOROSKOPI, 24 NËNTOR 2021

para një jave - Lexo

Dashi Ka shume mundësi te jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te marre fryme lirisht. Ne çdo moment do kërkoni ta kontrolloni. Beqaret vërtet do lodhen, por ne fund do e gjejnë personin...

Horoskopi ditor, 24 nëntor 2021

para një jave - Gazeta Metro

Dashi Ka shume mundësi te jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë te marre fryme lirisht. Ne çdo moment do kërkoni ta kontrolloni. Beqaret vërtet do lodhen, por ne fund do e gjejnë personin...

Prishtina pas zgjedhjeve lokale 2021

para një jave - KosovaPress

Është shumë vështirë gati e pa mundur nëse do duhet të jesh objektiv i pa anshëm politikisht, të mendosh dhe të veprosh si profesionistë në Kosovë. Atëherë duhet analizuar të gjitha rrethanat që e kishin...

Horoskopi ditor, 23 nëntor 2021

para 2 jave - Revista Kosovarja

Dashi Do influencoheni pozitivisht nga yjet dhe do keni një dite plot me takime dhe te reja. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe do arrini te realizoni te gjitha shpenzimet me te nevojshme....

Horoskopi ditor, 23 nëntor 2021

para 2 jave - Bota Press

Dashi Mos hezitoni për asnjë moment t’i shprehni sa me shume ndjenjat ju te dashuruarit dhe nuk keni për t’u penduar asnjë çast. Qe nga mesdita emocionet do shtohen. Beqaret nuk do ndihen aspak mire me...

Horoskopi ditor, 23 nëntor 2021

para 2 jave - Gazeta Metro

Dashi Mos hezitoni për asnjë moment t’i shprehni sa me shume ndjenjat ju te dashuruarit dhe nuk keni për t’u penduar asnjë çast. Qe nga mesdita emocionet do shtohen. Beqaret nuk do ndihen aspak mire me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK