“Miqtë janë gjithmonë bashkë…”/ Flori, Klajdi dhe Bruno nxjerrin këngën e Fifit: E mira Fifula, s’ke lidhje me helmin

para një jave - Top Channel

Fifi po kalon momente shumë të vështirë brenda shtëpisë së Big Brother, ku para disa ditësh i ra të fikët teksa debatonte me opinionisten Balina Bodinaku. Miqtë e saj jashtë, të cilët i përmend vazhdimisht...

“Miqtë janë gjithmonë bashkë…”/ Flori, Klajdi dhe Bruno nxjerrin këngën e Fifit: E mira Fifula, s’ke lidhje me helmin

para një jave - Top Channel

Fifi po kalon momente shumë të vështirë brenda shtëpisë së Big Brother, ku para disa ditësh i ra të fikët teksa debatonte me opinionisten Balina Bodinaku. Miqtë e saj jashtë, të cilët i përmend vazhdimisht...

Përplaset gazetari Flavio Qarri me Florin, shkak është Fifi

para një jave - GazetaBlic

Ngjarja e të martës në Big Brother Vip po vazhdon të komentohet akoma. Alivanosja e Fifit nga shumë kush u cilësua si inskenim dhe reagime të shumta ka pasur në rrjete sociale mes atyre që mendojnë se...

“Miqtë janë gjithmnë bashkë…”/ Flori, Klajdi dhe Bruno nxjerrin këngën e Fifit: E mira Fifula, s’ke lidhje me helmin

para një jave - Top Channel

Fifi po kalon momente shumë të vështirë brenda shtëpisë së Big Brother, ku para disa ditësh i ra të fikët teksa debatonte me opinionisten Balina Bodinaku. Miqtë e saj jashtë, të cilët i përmend vazhdimisht...

'Ti s'ke lidhje me helmin e tyre', Flori tregoi sa shumë e do Fifin

para një jave - Syri.net Kosova

Shoqëria mes Flori Mumajesit dhe Fifit është diskutuar shpeshherë në media, aq sa dikur u përfolën edhe për një lidhje dashurie, gjë që nuk ishte e vërtetë. Dhe ditën e djeshme pas ngjarjes së ndodhur...

U sulmua nga rrjeti, por djemtë e “Three Dots” mbështesin Fifin “me mish e me shpirt” (VIDEO)

para një jave - Albeu

Që në klipin prezantues, Fifi shprehu dëshirën që brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” të kishte një fletë e një laps për të shkruar këngë. E gjatë këtyre ditëve ajo ka shkruar disa këngë. Në këtë moment...

“Të kryqëzuan, taksirat shpirt se këtu u rritëm…”/ Flori, Klajdi dhe Bruno mbështesin Fifin: Ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre

para një jave - Lexo

Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno, kanë zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se e mbështesin fort Fifin dhe janë me të. Tre djemtë së bashku me këngëtaren njihen prej kohësh për miqësinë e...

“Të kryqëzuan, taksirat shpirt se këtu u rritëm…”/ Flori, Klajdi dhe Bruno mbështesin Fifin: Ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre

para një jave - Java News

Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno, kanë zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se e mbështesin fort Fifin dhe janë me të. Tre djemtë së bashku me këngëtaren njihen prej kohësh për miqësinë e...

Flori: Të kryqëzuan se interneti u jep mundësinë të ndihen superior, në vendin tonë ne gabojmë e atyre iu “dhemb”

para një jave - Lajmi.net

Këngëtari i njohur shqiptarë ka raporte të mira me Fifin, madje ajo është pjesë e grupit të tij, shkruan lajmi.net. Flori mbrëmë reagoi duke I postuar një këngë të papublikuar aasj dhe duke shkruar ‘Dedikuar...

Qumili tregon mbështetje për Fifin: Vazhdo lojën, mos u dorëzo

para një jave - Revista Kosovarja

Pas ngjarjes të së martes ku Fifi humbi ndjenjat derisa ishte spektakli drejtëpërsëdrejti ajo ka marë mbështetje të madhe nga publiku. Në mesin e familjarëve dhe kolegëve të saj është edhe humoristi Sevdai...

Djemtë e “Three Dots” mbështesin Fifin: Ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre!

para një jave - NOA

Djemtë e “Three Dots” mbështesin hapur Fifin. Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno, kanë zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se e mbështesin fort miken e tyre dhe janë me të. Tre djemtë së bashku...

‘E mira Fifula, ti s’ke lidhje me helmin brenda tyre’, Flori, Klajdi dhe Bruno i bëjnë Fifit surprizën e jetës, i publikojnë këngën që shkroi brenda Big Brother

para një jave - FaxWeb

Teksa Fifi është duke kaluar momente të vështira brenda shtëpsië së Big Brother, me shpërthime të herëpashershme emocionale, miqtë e saj nga jashtë i kanë përgatitur asaj surprizën më të bukur, kanë realizuar...

Sevdai Radogoshi – Qumili për Fifin: Vazhdo lojën, mos u dorëzo

para një jave - Ekonomia Online

Sevdai Radogoshi, humoristi shqiptar i njohur për një sërë rolesh, ka reaguar së fundmi në lidhje me rastin e këngëtares Filloreta Raçi-Fifi. Artisti i njohur ka bërë një postim në rrjete sociale nëpërmjet...

Sevdai Radogoshi – Qumili për Fifin: Vazhdo lojën, mos u dorëzo

para një jave - Telegrafi

Sevdai Radogoshi, humoristi shqiptar i njohur për një sërë rolesh, ka reaguar së fundmi në lidhje me rastin e këngëtares Filloreta Raçi-Fifi. Artisti i njohur ka bërë një postim në rrjete sociale nëpërmjet...

Flori Mumajesi ne perkrahje te Fifit

para një jave - Desku

Kengetari i njohur Flori Mumajesi edhe nje here ka treguar mbeshtetje per Kengetaren e njohur Filloreta Raci, sic e njohim me mire Fifi, e cila gjendrt momentalisht ne edicionin me te shikuar Big Brother...

“Qumili” në përkrahje të Fifit: Vazhdo lojën, mos u dorëzo

para një jave - Arbresh

Sevdai Radogoshi, humoristi shqiptar i njohur për një sërë rolesh, ka reaguar së fundmi në lidhje me rastin e këngëtares Filloreta Raçi-Fifi. Artisti i njohur ka bërë një postim në rrjete sociale nëpërmjet...

“Nuk jemi dot perfekt..”, Flori reagon pas situatës që i ndodhi Fifit mbrëmë

para një jave - Syri.net Kosova

Situata e mbrëmshme me Fifin, ku u alivanos brenda shtëpisë së Big Brother VIP ka ngjallur reagime të shumta në publik. Tani ka reaguar edhe Flori Mumajesi nga “Three Dots”, pjesë e së cilit është edhe...

Djemtë e ‘Three Dots’, Klajdi dhe Bruno me dedikime për Fifin

para një jave - Arbresh

Djemtë e ‘Three Dots’ kanë mbështetur Fifin pasi shumica e publikut dhe njerëzve brenda dhe jashtë shtëpisë i kanë dalur kundër asaj. Ishte Flori ai që e nisi me dekimin prekës për Fifin duke I shkuar...

Pas Florit, djemtë e ‘Three Dots’, Klajdi dhe Bruno me dedikime për Fifin

para një jave - Lajmi.net

Ishte Flori ai që e nisi me dekimin prekës për Fifin duke I shkuar mbrapa edhe Klajdi dhe Bruno, shkruan lajmi.net. Djemtë kanë postuar në rrjetin e tyre Instagram ku e kanë mbështetur miken dhe pjesëtaren...

Pas Florit, djemtë e ‘Three Dots’, Klajdi dhe Bruno me dedikime për Fifin

para një jave - Realiteti

Djemtë e ‘Three Dots’ kanë mbështetur Fifin pasi shumica e publikut dhe njerëzve brenda dhe jashtë shtëpisë i kanë dalur kundër asaj. Ishte Flori ai që e nisi me dekimin prekës për Fifin duke I shkuar...

Plas sherri mes Florit dhe gazetarit shqiptar: Ke 3 vite që nuk e mbledh veten prej Fifit

para një jave - Indeks online

Pas dramës së madhe që ndodhi mbrëmë në BBV shumica e fytyrave publike kanë reaguar përmes postimeve në rrjetet sociale. Edhe gazetari shqiptar, Flavio Qarri, ka publikuar një shkrim në Instastory duke...

Për herë të parë, Flori Mumajesi i dedikon shkrim Fifit pas hyrjes në BB VIP

para një jave - Infokusi

Për herë të parë që nga hyrja e saj në BB VIP, Flori Mumajesi i ka dedikuar shkrim Fifit. Miku i saj i ngushtë, ndau videon ku këndon Fifi, këngë të cilën e krijoi brenda shtëpisë, si kujtim i përjetshëm....

Vjen reagimi emocionues i Florit për Fifin

para një jave - GazetaBlic

Alivanosja e Fifit mbrëmë në emision u bë temë kryesore në të gjitha mediet rozë. Shumë nga fytyrat publike kanë reaguar në lidhje me Fifin ku në mesin e tyre është edhe Flori Mumajesi, shkruan GazetaBlic....

Pas aludimit se Fifi inskenoi alivanosjen, plasin shakatë në rrjete sociale

para një jave - Lajmi.net

Ishte Fifi ajo që i dha kahje tjetër spektaklit, duke u alivanosur në transmetim live, shkruan lajmi.net. Fifi u alivanos pasi insistonte të largohej nga shtëpia pas akuzave nga opinionistja Balina, që...

Sevdai Radogoshi – Qumili për Fifin: Vazhdo lojën, mos u dorëzo

para një jave - Realiteti

Sevdai Radogoshi, humoristi shqiptar i njohur për një sërë rolesh, ka reaguar së fundmi në lidhje me rastin e këngëtares Filloreta Raçi-Fifi. Artisti i njohur ka bërë një postim në rrjete sociale nëpërmjet...

Plas sherri mes Florit dhe gazetarit shqiptar, arsyeja është Fifi

para një jave - Bota Press

Pas dramës së madhe që ndodhi mbrëmë në BBV shumica e fytyrave publike kanë reaguar përmes postimeve në rrjetet sociale. Edhe gazetari shqiptar, Flavio Qarri, ka publikuar një shkrim në Instastory duke...

Flori reagon për Fifin: Dedikuar atyre me të cilët jeta s’u tregua e drejtë, nuk jemi dot perfekt

para një jave - Lajmi.net

Fifi u alivanos mbrëmë live pas akuzave të Balinës se ajo po ndërhynë mes marrëdhënies së Pajtimit me Sarën, dhe se ajo po kërkonë vëmendje, shkruan lajmi.net. Pas këtyre akuzave Fifi kërkoi të largohet...

Për herë të parë, Flori Mumajesi i dedikon shkrim Fifit pas hyrjes në BB VIP (VIDEO)

para një jave - Revista Kosovarja

Për herë të parë që nga hyrja e saj në BB VIP, Flori Mumajesi i ka dedikuar shkrim Fifit. Miku i saj i ngushtë, ndau videon ku këndon Fifi, këngë të cilën e krijoi brenda shtëpisë, si kujtim i përjetshëm....

Bruno na emocionoi të gjithëve me postimin për Fifin (VIDEO)

para një jave - Revista Kosovarja

Bruno sapo na dhuroi emocione të forta përmes postimit në Instagram. Ai ka krijuar një duet me Fifin, edhe pse ajo është brenda shtëpisë së BB VIP, duke përdorur zërin e saj dhe të vetin. Artisti, mik...

Flori Mumajesi reagon pas situatës që i ndodhi Fifit mbrëmë në Big Brother VIP (Foto)

para një jave - in7

Situata e mbrëmshme me Fifin, ku u alivanos brenda shtëpisë së Big Brother VIP ka ngjallur reagime të shumta në publik. Tani ka reaguar edhe Flori Mumajesi nga “Three Dots”, pjesë e së cilit është edhe...

Flori reagon për Fifin: Dedikuar atyre me të cilët jeta s’u tregua e drejtë, nuk jemi dot perfekt

para një jave - Realiteti

Tema kryesore e natës së mbrëmshme dhe të ditës së sotëme padyshim që është ngjarja e ndodhur në ‘Big Brother VIP’. Fifi u alivanos mbrëmë live pas akuzave të Balinës se ajo po ndërhynë mes marrëdhënies...

Flori reagon për Fifin: Dedikuar atyre me të cilët jeta s’u tregua e drejtë, nuk jemi dot perfekt

para një jave - Gazeta Metro

Tema kryesore e natës së mbrëmshme dhe të ditës së sotëme padyshim që është ngjarja e ndodhur në ‘Big Brother VIP’. Fifi u alivanos mbrëmë live pas akuzave të Balinës se ajo po ndërhynë mes marrëdhënies...

Fifi bëhet shkak,plas mes Flori Mumajesit dhe gazetarit shqiptar

para një jave - Revista Kosovarja

Situata e djeshme e Fifit vazhdon te komentohet ende ne rrjet. E sigurisht qe kane reaguar shume njerez te njohur ose jo. Nje nder ta ka qene edhe gazetari Flavio Qarri i cili ka bere nje postim ne story...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK