Pamje të reja me VIDEO që tregojnë se Fifi e inskenoi alivanosjen në Big Brother VIP?

para 6 dite - Syri.net Kosova

Ne spektakli i Big Brother VIP ka pasur ngjarje jo të zakonta, duke qenë se gjendja shëndetësore e Fifit ishte jo e mirë. Një pjesë e publikut, tani Fifin po e quan aktore, e që sipas tyre ajo gjithçka...

“Po bëja dush e erdhi Valoni”/ Antonela zbulon çfarë i bëri këngëtarit: Të jetë hera e fundit që…

para 6 dite - Top Channel

Të martën mbrëma një tjetër artist iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ai është këngëtari i njohur, Valon Shehu, i cili duket se është pritur mirë nga banorët. Por Antonela Berisha i kishte...

“Të jetë hera e fundit që hyn kur unë bëj dush”, Antonela paralajmëron Valonin

para 6 dite - FaxWeb

Valoni është banori më i ri i BB Vip. Ai është pritur goxha mirë nga banorët e tjerë. Gjithashtu ka sjellë edhe një atmosferë festive në shtëpi, pasi gjatë gjithë kohës e sheh duke kënduar. Mirëpo, Antonela...

Fifi vendosë të rri vetëm, i shkruan letër vetes

para 6 dite - Lajm

Pas alivanosjes së mbrëmshme Fifi po mundohet të tejkalojë situatën dhe po merret me veten pak më shumë, shkruan lajmi.net. Ajo ka vendosur të rri vetëm për një momentë dhe t’i shkruajë një letër vetes....

Fifi vendosë të rri vetëm, i shkruan letër vetes

para 6 dite - Lajmi.net

Pas alivanosjes së mbrëmshme Fifi po mundohet të tejkalojë situatën dhe po merret me veten pak më shumë, shkruan lajmi.net. Ajo ka vendosur të rri vetëm për një momentë dhe t’i shkruajë një letër vetes....

“Po bëja dush e erdhi Valoni”/ Antonela zbulon çfarë i bëri këngëtarit: Të jetë hera e fundit që…

para 6 dite - Java News

Të martën mbrëma një tjetër artist iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ai është këngëtari i njohur, Valon Shehu, i cili duket se është pritur mirë nga banorët. Por Antonela Berisha i kishte...

“E dashur Fifi…”, Fifi i shkruan letër vetes brenda shtëpisë së Big Brother VIP

para 6 dite - Revista Kosovarja

Pas asaj që ndodhi mbrëmë, ditën e sotme duket më e qetë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Këngëtarja nga Kosova ka vendosur që t’i shkruaj vetes një letër. “E dashur Fifi, uroj që kjo letër...

Reagon motra e Fifit: Sinqeriteti yt është keqpërdorur, nuk të duhet fitorja

para 6 dite - Arbresh

Puntata e fundit e Big Brother Vip ishte e mbushur me drama.Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti kur Fifi humbi ndjenjat live teksa po merte një kritikë nga opinionista e programit...

Vjen zarfi në shtëpinë e BBV, Fifi shpërthen sërish në lot, ja çfarë thuhej

para 7 dite - NOA

Situata e mbrëmshme me Fifin ka shqetësuar tej mase banorët brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Një pjesë e tyre e përjetuan aq keq, sa filluan të qanin e bërtisnin për atë që ndodhi. Duke parë...

Monika dhe Arjola flasin me Beniadën për nominimin e saj

para 7 dite - Top Channel

Spektaklin e djeshëm Beniada ishte banorja që u shpëtua nga publiku bashkë me Beatrix. Diten e sotme Monika dhe Arjola flasin me Beniadën për qëndimin në shtëpinë e “Big Brother” dhe se çfarë do të ndodhi...

“E dashur Fifi…”, Fifi i shkruan letër vetes brenda shtëpisë së Big Brother VIP

para 7 dite - Bota Press

Pas asaj që ndodhi mbrëmë, ditën e sotme duket më e qetë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Këngëtarja nga Kosova ka vendosur që t’i shkruaj vetes një letër, shkruan Gazeta Online Reporteri.net....

Fifi e inskenoi alivanosjen e mbrëmshme në Big Brother VIP? Kjo është videoja që flet shumë

para 7 dite - GazetaBlic

Mbrëmë spektakli i Big Brother VIP ka pasur ngjarje jo të zakonta, duke qenë se gjendja shëndetësore e Fifit ishte jo e mirë. Një pjesë e publikut, tani Fifin po e quan aktore, e që sipas tyre ajo gjithçka...

“U bë e famshme duke kërkuar burrë, nuk meriton të quhet VIP?”, vjen reagimi i parë nga motra e Antonelës: Po Kim Kardashian…

para 7 dite - Top Channel

Antonela është banorja më e re që i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri por duket që me hyrjen e saj kanë ndryshuar dhe situatat në Big Brother VIP. Motra e Antonelës, një prej konkurrenteve...

Pamje të reja nga nata e mbrëmshme, aludohet që Fifi ka inskenuar alivanosjen

para 7 dite - Realiteti

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm, Fifi u alivanos pas akuzave të opinionistes se “BBV”, Balina. Ajo mori akuza se po ndërhynë mes marrëdhënies së Pajtimit dhe Sarës, duke kërkuar vëmendje, shkruan lajmi.net....

“U bë e famshme duke kërkuar burrë, nuk meriton të quhet VIP?”, vjen reagimi i parë nga motra e Antonelës: Po Kim Kardashian…

para 7 dite - Top Channel

Antonela është banorja më e re që i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri por duket që me hyrjen e saj kanë ndryshuar dhe situatat në Big Brother VIP. Motra e Antonelës, një prej konkurrenteve...

Antonela e thotë hapur kërkesën e saj: ’Më porosisni një prezervativ’

para 7 dite - Syri.net Kosova

Ditën e sotme banorët e “BBVip” duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës. Me buxhetin që ata kanë fituar ata janë të lirë të zgjedhin çfarë të duan, por një kërkesë e Antonelës i...

Vjen reagimi i Granitit për Fifin pas ngjarjes së mbrëmshme

para 7 dite - GazetaBlic

Pas ngjarjes së mbrëmshme në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë reaguar shumë fytyra publike. Fifi nuk e përballoi dot debatin me Balinën dhe u alivanos, shkruan GazetaBlic. Pas kësaj u ngritën debate të...

Pamje të reja nga nata e mbrëmshme, aludohet që Fifi ka inskenuar alivanosjen

para 7 dite - Lajmi.net

Ajo mori akuza se po ndërhynë mes marrëdhënies së Pajtimit dhe Sarës, duke kërkuar vëmendje, shkruan lajmi.net. Menjëherë pas këtyre akuzave ajo u alivanos, ku edhe u ndërprenë transmetimet. Momentin e...

Fifi flet për Sarën

para 7 dite - Top Channel

Spektaklin e kaluar teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Opinionistja Balina i tha Fifit që ajo ka nevojë për vëmendje...

Banorët bëjnë buxhetin, Antonela ka një kërkesë: ‘Dua prezervativ’

para 7 dite - NOA

Ditën e sotme banorët e BBVip duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës. Me buxhetin që ata kanë fituar ata janë të lirë të zgjedhin çfarë të duan, por një kërkesë e Antonelës i ka...

“Më porosisni një prezervativ!” / Antonela e thotë hapur kërkesën e saj brenda BBVip

para 7 dite - Java News

Ditën e sotme banorët e BBVip duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës. Me buxhetin që ata kanë fituar ata janë të lirë të zgjedhin çfarë të duan, por një kërkesë e Antonelës i ka...

“U bë e famshme duke kërkuar burrë, nuk meriton të quhet VIP?”, vjen reagimi i parë nga motra e Antonelës

para 7 dite - Infokusi

Antonela është banorja më e re që i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri por duket që me hyrjen e saj kanë ndryshuar dhe situatat në Big Brother VIP. Motra e Antonelës, një prej konkurrenteve...

Aktrim i dobët? Del për herë të parë video që nuk u transmetua, ja momenti kur Fifi shtrihet në tokë

para 7 dite - NOA

Një situatë mjaft e pakëndshme ndodhi mbrëmjen e djeshme në “Big Brother Vip”, kur Fifit i ra të fikët gjatë një debati me opinionisten Balina Bodinaku. Së fundmi një video po qarkullon në rrjet ku shihet...

Vjen zarfi në shtëpinë e Big Brother VIP, Fifi shpërthen në lot

para 7 dite - Revista Kosovarja

Situata e mbrëmshme me Fifin ka shqetësuar tej mase banorët brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Një pjesë e tyre e përjetuan aq keq, sa filluan të qanin e bërtisnin për atë që ndodhi. Duke parë...

‘Ta kam dhënë fjalën deri në frymën e fundit’, Graniti mbështet Fifin pas ngjarjes së mbrëmshme

para 7 dite - Lajmi.net

Balina e akuzoi Fifin se po ndërhynë në marrëdhënien e Pajtimit me Sarës, pasi ajo do vëmendje, shkruan lajmi.net. Kaq mjaftoi që Fifi të keqësohet dhe të alivanoset. Menjëherë pas kësaj ajo bëri gati...

‘Ta kam dhënë fjalën deri në frymën e fundit’, Graniti mbështet Fifin pas ngjarjes së mbrëmshme

para 7 dite - Gazeta Metro

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Fifi u alivanos gjatë transmetimit live pas një debati me opinionisten Balina. Balina e akuzoi Fifin se po ndërhynë në marrëdhënien e Pajtimit me Sarës, pasi ajo do vëmendje....

‘Ta kam dhënë fjalën deri në frymën e fundit’, Graniti mbështet Fifin pas ngjarjes së mbrëmshme

para 7 dite - Realiteti

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Fifi u alivanos gjatë transmetimit live pas një debati me opinionisten Balina. Balina e akuzoi Fifin se po ndërhynë në marrëdhënien e Pajtimit me Sarës, pasi ajo do vëmendje,...

Fifi aktroi? Del për herë të parë VIDEO që nuk u transmetua, ja momenti kur këngëtarja shtrihet në tokë

para 7 dite - Lexo

Një situatë mjaft e pakëndshme ndodho mbrëmjen e djeshme në “Big Brother Vip”, kur Fifit i ra të fikët gjatë spekaklit. Ajo u ndje keq pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku e cila i tha asaj që...

‘Prindërit na mësuan të jemi të sinqerta’, reagon motra tjetër e Fifit

para 7 dite - Lajmi.net

Menjëherë pas kësaj ka reaguar motra e Fifit, Edona Raci e cila ka shkruar se ajo në një mënyrë dëshiron daljen e Fifit, ndërsa në tjetrë ajo nuk duhet dorëzuar, shkruan lajmi.net. Pas Edonës, ka reaguar...

“U bë e famshme duke kërkuar burrë, nuk meriton të quhet VIP?”, vjen reagimi i parë nga motra e Antonelës

para 7 dite - Revista Kosovarja

Antonela është banorja më e re që i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri por duket që me hyrjen e saj kanë ndryshuar dhe situatat në Big Brother VIP . Motra e Antonelës, një prej konkurrenteve...

Fifi flet për Sarën

para 7 dite - Revista Kosovarja

Spektaklin e kaluar teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Opinionistja Balina i tha Fifit që ajo ka nevojë për vëmendje...

Ia ka vënë syrin dikujt, Antonela paralajmëron marrëdhënie intime brenda shtëpisë?! (VIDEO)

para 7 dite - Albeu

Ish-konkurentja e Për’puthen Antonela Berisha është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania. Që në ditët e saj të para, Antolena me tipin e saj ngacmues ka arritur të hapë...

Banorët diskutojnë për blerjet, Antonela bën kërkesën e pazakontë

para 7 dite - Top Channel

Banorët kanë përfituar të gjithë buxhetin e vënë në dispozicion nga “Vëllai i Madh”. Ata kanë risjellë me sukses në skenë komedinë “Pallati 176”. Banorët e kanë nisur mëngjesin duke përgatitur listëne...

Zarf i bardhë në shtëpi, banorët fitojnë buxhet maksimal

para 7 dite - Top Channel

Prova javore është kaluar me sukses nga “Vëllai i Madh”. Banorët kanë risjellë në skenë komedinë “Pallati 176” duke shkaktuar shumë të qeshura dhe nostalgji. Angazhimi i tyre është konsideruar nga “Vëllai...

Fifi flet për Sarën

para 7 dite - Gazeta Metro

Spektaklin e kaluar teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Opinionistja Balina i tha Fifit që ajo ka nevojë për vëmendje...

Antonelës nuk i bëhet vonë, bën kërkesë të veçantë nga ‘vëllai i madh’: Më blini prezervativ

para 7 dite - GazetaBlic

Banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip” kane fituar buxhetin maksimal për shkak se kanë realizuar me sukses provën e javës. Të gjithë filluan të bëjnë listën me gjërat që kanë nevojë, shkruan GazetaBlic....

Një tjetër zarf në shtëpi, ja çfarë thotë

para 7 dite - GazetaBlic

Ka arritur një zarf i bardhë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, raporton GazetaBlic. ‘Vëllai i madh’ ju zbuloi banorëve se kanë realizuar me sukses provën e javës dhe kanë fituar buxhetin maksimal....

Antonela bën kërkesën e fortë në BBV: Më blini prezervativ

para 7 dite - Indeks online

Vëllau i madh u kujdes që sot t’i befasojë banorët duke iu dhënë buxhetin maksimal për blerje. Menjëherë pas këtij vendimi, banorët filluan të bëjnë listën e gjërave që iu nevojiteshin, shkruan Indeksonline....

Zarf i bardhë në ‘BBV’, ja çfarë thotë

para 7 dite - Indeks online

Sot ka arritur zarfi i bardhë në Big Brother Vip. Vëllai i madh u kujdes që kësaj radhe t’i befasojë banoret me një vendim të madh, shkruan Indeksonline. Ata kanë fituar buxhetin maksimal për shkak se...

“Aktrim i dobët”, del videoja e re e momentit kur rrëzohet Fifi. A u shtir këngëtarja?

para 7 dite - FaxWeb

Një situatë mjaft e pakëndshme ndodhi mbrëmjen e djeshme në “Big Brother Vip”, kur Fifit i ra të fikët gjatë spekaklit. Ajo u ndje keq pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku e cila i tha asaj që...

Antonela bën kërkesën e fortë në BBV: Më blini prezervativ

para 7 dite - Infokusi

Vëllau i madh u kujdes që sot t’i befasojë banorët duke iu dhënë buxhetin maksimal për blerje. Menjëherë pas këtij vendimi, banorët filluan të bëjnë listën e gjërave që iu nevojiteshin. Gjatë diskutimit,...

Antonela kërkon nga produksioni t’i sjellin prezervativ në shtëpinë e Big Brother VIP

para 7 dite - Bota Press

Banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip” kane fituar buxhetin maksimal për shkak se kanë realizuar me sukses provën e javës. Të gjithë filluan të bëjnë listën me gjërat që kanë nevojë. Vëmendjen kryesore...

Zarf i bardhë në ‘BBV’, ja çfarë thotë

para 7 dite - Infokusi

Sot ka arritur zarfi i bardhë në Big Brother Vip. Vëllai i madh u kujdes që kësaj radhe t’i befasojë banoret me një vendim të madh Ata kanë fituar buxhetin maksimal për shkak se kanë realizuar më sukses...

Antonela kërkon prezervativ, ky është reagimi i Monikës dhe Arjolës

para 7 dite - Gazeta Metro

Banorët kanë përfituar të gjithë buxhetin e vënë në dispozicion nga “Vëllai i Madh”. Ata kanë risjellë me sukses në skenë komedinë “Pallati 176”. Banorët e kanë nisur mëngjesin duke përgatitur listëne...

Pas Fifit edhe Einxhel shpërthen duke qarë: Ngela duke duruar…

para 7 dite - Lajmi.net

Fifi ishte banorja e cila ka qarë më shumti brenda shtëpisë më së madhe ‘BBV’, shkruan lajmi.net. Por, siç duket tashmë radha ka kaluar te Einxhel, pasi ajo ka filluar të mërzitet dhe të qaj. Sipas saj...

Çfarë i tha Balina që Fifi nuk e përballoi dot?

para një jave - InfoShqip

Në Big Brother Albania Vip ka ndodhur diçka e pazakontë. Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit...

“Nuk ndjehem fajtore”, opinionistja nuk bëhet pishman për atë që i tha Fifit

para një jave - InfoShqip

Pasi Fifi është qetësuar, ajo ka bërë gati valixhet për tu largua nga shtëpia e Big Brother VIP. Por, Arbana ka vendosur ta qetësojë këngëtaren nga Kosova, duke e marrë atë tek dhoma e rrefimit për të...

Antonela kërkon prezervativ për të blerë

para 7 dite - Revista Kosovarja

Banorët kanë përfituar të gjithë buxhetin e vënë në dispozicion nga “Vëllai i Madh”. Ata kanë risjellë me sukses në skenë komedinë “Pallati 176”. Banorët e kanë nisur mëngjesin duke përgatitur listëne...

Pas Fifit edhe Einxhel shpërthen duke qarë: Ngela duke duruar…

para 7 dite - Revista Kosovarja

Stafetën për të qarë tashmë e ka Einxhel, pasi kjo e fundit ka shpërthyer në lot. Fifi ishte banorja e cila ka qarë më shumti brenda shtëpisë më së madhe ‘BBV’. Por, siç duket tashmë radha ka kaluar te...

Valoni nis flirtimet e para me Beniadën, ja kërkesa që ai i bëri

para një jave - Syri.net Kosova

Gjatë mbrëmjes së djeshme shtëpisë më të famshme në Shqipëri ju bashkua edhe këngëtari i njohur Valon Shehu. Gjatë klipit prezantuaes ai tha se në shtëpia mungon vendosmëria dhe burrëria gjithashtu shprehu...

Çfarë i tha Balina që Fifi nuk e përballoi dot?

para 7 dite - Arbresh

Në Big Brother Albania Vip ka ndodhur diçka e pazakontë. Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit...

Shprehu pëlqimin për të, Valoni nis menjëherë flirtet me Beniadën (VIDEO)

para një jave - Albeu

Këngëtari Valon Shehu iu bashkua mbrëmjen e djeshme shtëpisë së “Big Brother VIP”! Ndryshe nga gjithë të tjerët, ai i priti banorët në oborr, me tinguj kitare. Në klipin e tij prezantues Valoni tha se...

Pas mbrëmjes së mundimshme në BBV, reagon motra e Fifit: U luta shumë që të thoje “dua të dal”

para një jave - Telegrafi

Këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi, është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave për shkak të asaj që ndodhi në mbrëmjen e djeshme (e martë). Në një moment, teksa debatonte me opinionisten Balina Bodinaku,...

“Kështu na mësuan prindërit, të jemi të sinqerta”, vjen reagimi i motrës tjetër të Fifit, Yllkës

para një jave - Revista Kosovarja

Alivanosja e Fifit mbrëmë gjatë spektaklit të Big Brother Albania VIP ka ngjallur reagime të shumta në publik. Për këtë ka qenë i menjëhershëm reagimi i motrës së Fifit, Edonës, e cila ka shkruar se në...

Dramë në Big Brother – nga alivanosja e Fifit deri të vendimi për ta vazhduar lojën

para një jave - Desku

Një dramë e vërtetë ka ndodhur sonte në Big Brother Albania, E tëra nisi pas një debati që pati FIFI me analisten e këtij reality show, Balinën. Fillimisht Fifi ishte alivanosur derisa pasi është këndellur...

Fifi pendohet për sjelljet e saj ndaj Sarës

para një jave - GazetaBlic

Para disa ditësh blogerja dhe PM shkëmbyen puthjen e parë, çifti kishin deklaruar se kanë pëlqim për njëri tjetrin. Pas puthjeve të tyre, reagoi Fifi e cila i tha Sarës se ajo po luan me dj kosovarë, Sara...

Kush është Valon Shehu, banori i ri që iu bashkua mbrëmë shtëpisë së “Big Brother VIP”?

para një jave - Tokasot

Mbrëmjen e djeshme, një tjetër artist i është bashkuar banorëve në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Bëhet fjalë për këngëtarin nga Kosova Valon Shehu. Ai vendosi t’i surprizonte konkurrentët duke kënduar...

Albatros Rexhaj kritikon Top Channel për Fifin: Nuk luhet me shëndetin psiko-fizik të njeriut

para një jave - Syri.net Kosova

Albatros Rexhaj ka kritikuar Top Channel, pasi Fifit i ra të fikët LIVE në spektaklin e Big Brother VIP. Ai përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se mirëqenia psiko-fizike nuk është lojë. Tutje ai ka...

Valoni nis flirtimet e para me Beniadën

para një jave - GazetaBlic

Valon Shehu është banori më i ri që iu bashkua shtëpisë së BBV gjatë mbrëmjes së djeshme. Para hyrjes së tij ai deklaroi se në shtëpi mungon vendosmëria dhe burrëria dhe shprehu hapur pëlqimin për Beniadën....

Fifi humbi ndjenjat dhe ra në tokë ‘live’, reagon motra e saj: Sinqeriteti yt është keqpërdorur, nuk të duhet fitorja para…

para një jave - Top Channel

Pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit live të ‘Big Brother Vip’, kur Fifit i ra të fikët, pas një debati mes saj dhe opinionistes Balina, ka ardhur reagimi i motrës së këngëtares....

Shprehu që në fillim pëlqimin ndaj saj, Valoni nis me kërkesat ndaj Beniadës

para një jave - FaxWeb

Gjatë mbrëmjes së djeshme shtëpisë më të famshme në Shqipëri ju bashkua edhe këngëtari i njohur Valon Shehu. Gjatë klipit prezantuaes ai tha se në shtëpia mungon vendosmëria dhe burrëria gjithashtu shprehu...

Reagon motra e Fifit: Sinqeriteti yt është keqpërdorur, nuk të duhet fitorja

para një jave - Periskopi

Puntata e fundit e Big Brother Vip ishte e mbushur me drama.Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti kur Fifi humbi ndjenjat live teksa po merte një kritikë nga opinionista e programit...

Reagon motra e Fifit: Sinqeriteti yt është keqpërdorur, nuk të duhet fitorja para…

para një jave - Indeks online

Pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit live të ‘Big Brother Vip’, kur Fifit i ra të fikët, pas një debati mes saj dhe opinionistes Balina, ka ardhur reagimi i motrës së këngëtares....

Reagon motra e Fifit pasi i ra të fikët live gjatë emisionit: “Një shpirt artisti”

para një jave - OraInfo

“Një shpirt artisti”, reagon motra e Fifit pasi i ra të fikët live gjatë emisionit. Puntata e fundit e Big Brother Vip ishte e mbushur me drama.Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti...

Fifi humbi ndjenjat live, motra e saj ka dy fjalë për t'i thënë

para një jave - Syri.net Kosova

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, pas një debati me Balinën. Ajo kërkoi të dilte nga shtëpia, por më vonë ndryshoi mendje. Këngëtarja i ka shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin,...

Pas mbrëmjes së mundimshme në BBV, reagon motra e Fifit: U luta shumë që të thoje “dua të dal”

para një jave - Realiteti

Këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi, është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave për shkak të asaj që ndodhi në mbrëmjen e djeshme (e martë). Në një moment, teksa debatonte me opinionisten Balina Bodinaku,...

Reagon motra e Fifit për gjendjen e saj

para një jave - GazetaBlic

Puntata e fundit e Big Brother Vip ishte e mbushur me drama. Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti kur Fifi humbi ndjenjat live teksa po merte një kritikë nga opinionista e programit...

Thyen rregullat, Antonela dhe Meridani dënohen/ Ja cili është vendimi që mori vëllai i madh për ta

para një jave - Java News

Antonela Berisha dhe Meridian Ramçaj janë dënuar mbrëmjen e djeshme nga vëllai i madh. Shkak u bë thyerja e një prej rregullave kryesore të shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”...

Pasi i ra të fikët në transmetim live, Fifi rrëzohet sërish

para një jave - NOA

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Valon Shehu, ka qenë personazhi i radhës që ka nisur aventurën brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ai pati një prezantim interesant, pasi ishte në oborrin e shtëpisë duke...

Reagon motra e Fifit: Sinqeriteti yt është keqpërdorur, nuk të duhet fitorja

para një jave - Lajmi.net

Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti kur Fifi humbi ndjenjat live teksa po merte një kritikë nga opinionista e programit Balina. Pas kësaj Fifi tha se donte të dilte nga shtëpia...

Dy ditë më parë ‘u puthën’, Dj Pm refuzon Sarën: Nuk dua të kem diçka me të

para një jave - Iliria News

Puthja e parë në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, ka ndodhur mes Dj Pm dhe Sarës. Nuk mbeti me një puthje ata u puthën edhe herë të tjera. Por gjatë spektaklit Pajtimi ka çuditur me deklaratën e tij në raportin...

Reagon motra e Fifit: Sinqeriteti yt është keqpërdorur, nuk të duhet fitorja

para një jave - Realiteti

Puntata e fundit e Big Brother Vip ishte e mbushur me drama. Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti kur Fifi humbi ndjenjat live teksa po merte një kritikë nga opinionista e programit...

Shqetësimet e Fifit shkaktojnë debate në publik

para një jave - Koha.net

Spektakli i së martës mbrëma “Big Brother VIP”, ishte i mbushur me ngjarje qesharake, por edhe dramatike. Momenti që shkaktoi më së shumti tension, si te publiku jashtë ashtu edhe tek banorët brenda ishte...

I ra të fikët LIVE në emision, reagon motra e Fifit: Nuk të duhet fitorja e Big Brother (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, pas një debati me Balinën. Ajo kërkoi të dilte nga shtëpia, por më vonë ndryshoi mendje. Këngëtarja i ka shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin,...

Reagon motra e Fifit: Sinqeriteti yt është keqpërdorur, nuk të duhet fitorja

para një jave - Arbresh

Pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit live të ‘Big Brother Vip’, kur Fifit i ra të fikët, pas një debati mes saj dhe opinionistes Balina, ka ardhur reagimi i motrës së këngëtares....

Fifi humbi ndjenjat live, reagon motra e saj

para një jave - Lexo

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, pas një debati me Balinën. Ajo kërkoi të dilte nga shtëpia, por më vonë ndryshoi mendje. Këngëtarja i ka shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin,...

Semi, Fifi dhe Einxhel shkojnë në nominim për të premten

para një jave - Indeks online

Tre banorë do shkojnë në nominim. Einxhel ishte ajo më pak e votuara gjatë kësaj jave, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, asaj iu bashkuan edhe dy banorë tjerë të cilët u nominuan nga publiku dhe do të shkojnë...

Nisin filtrimet e para mes Beniadës dhe Valon Shehut

para një jave - Gazeta Metro

Spektakli i mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP” ka pasur shumë të papritura, nga ato të bukurat e deri te ato që të lënë pa fjalë. Por jo vetëm kaq, pasi mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri...

Habisin Sara dhe Pajtimi: 'Nuk jemi çift'

para një jave - Syri.net Kosova

Sara dhe Pajtimi dhanë puthjen e parë në ‘Big Brother VIP’, por sot i habitën të gjithë me deklaratën e tyre. PM: Unë Sarën e pëlqej, por ajo më bëri të presë dhe nuk më pëlqyen sjellje të saj. Tani e...

Incidenti i radhës/ Pasi i ra të fikët në sallon, Fifi rrëzohet sërish para konkurrentit më të ri

para një jave - Top Channel

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Valon Shehu i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Teksa priste në oborrin e shtëpisë duke interpretuar me kitarë, banorët vrapuan për ta takuar sapo mësuan...

Reagon motra e Fifit pasi i ra të fikët live gjatë emisionit: “Një shpirt artisti”

para një jave - Almakos

“Një shpirt artisti”, reagon motra e Fifit pasi i ra të fikët live gjatë emisionit. Puntata e fundit e Big Brother Vip ishte e mbushur me drama.Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti...

Fifi humbi ndjenjat gjatë spektaklit, reagon motra e saj: U luta që të dalësh

para një jave - Almakos

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, pas një debati me Balinën. Ajo kërkoi të dilte nga shtëpia, por më vonë ndryshoi mendje.Këngëtarja i ka shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin,...

Reagimi i shkrimtarit për gjendjen e Fifit

para një jave - GazetaBlic

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e BBV, njërës nga banoret e shtëpisë i ra të fikët. Fifi pas diskutimeve të ndryshme nuk mundi ti përballoj dhe si pasoj e kësaj asaj i ra të fikët gjatë transmetimit live....

Fifit i përkeqësohet gjendja shëndetësore, i bie të fikët ‘live’ në emision

para një jave - Insajderi

Situata në Big Brother VIP ka dalë nga kontrolli. E gjithë kjo pasi që këngëtares nga Ferizaj, Filloreta Raçit – e njohur si Fifi – i ka rënë të fikët gjatë transmetimit ‘live’ pas një debati që kishte...

Reagon motra e Fifit: Sinqeriteti yt është keqpërdorur, nuk të duhet fitorja

para një jave - Lajm

Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti kur Fifi humbi ndjenjat live teksa po merte një kritikë nga opinionista e programit Balina. Pas kësaj Fifi tha se donte të dilte nga shtëpia...

Dramë në Big Brother – nga alivanosja e Fifit deri të vendimi për ta vazhduar lojën

para një jave - Ditapost

Një dramë e vërtetë ka ndodhur sonte në Big Brother Albania, E tëra nisi pas një debati që pati FIFI me analisten e këtij reality show, Balinën. Fillimisht Fifi ishte alivanosur derisa pasi është këndellur...

Thanë se ka nevojë për vëmendje, momenti kur Fifit i bie të fikët në mes të shtëpisë (VIDEO)

para një jave - Albeu

Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit që nuk duhet të ndërhyjë dhe kjo ishte ndërhyrja e dytë...

Kush është Valon Shehu, banori i ri i Big Brother VIP

para një jave - Gazeta Metro

Mbrëmjen e djeshme, një tjetër artist i është bashkuar banorëve në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Bëhet fjalë për këngëtarin nga Kosova Valon Shehu. Ai vendosi t’i surprizonte konkurrentët duke kënduar...

Ra pa ndjenja në tokë: Flet motra e Fifit

para një jave - Gazeta Metro

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, pas një debati me Balinën. Ajo kërkoi të dilte nga shtëpia, por më vonë ndryshoi mendje. Këngëtarja i ka shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin,...

Nisin flirtimet e para mes Valonit dhe Beniadës

para një jave - Epoka e Re

BB VIP – Spektakli i mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP” ka pasur shumë të papritura, nga ato të bukurat e deri te ato që të lënë pa fjalë. Por jo vetëm kaq, pasi mbrëmë në shtëpinë më të famshme...

Ja vendimi që Vëllai i Madh merr pasi Fifit i ra të fikët

para një jave - Lexo

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, duke i shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin. Kjo ndodhi pas një debati me Balinën, pas të cilit këngëtarja kërkoi të dilte nga shtëpia....

Deklarohet Dj PM: Nuk dua të jemi çift

para një jave - GazetaBlic

Para disa ditësh ndodhi e shumëpritura nga ana e Sarës dhe PM, ku këta të dy kishin shprehur pëlqimin për njëri tjetrin. Në shtëpinë më të famëshme BBV, ndodhi puthja e shumë pritur mes Sarës dhe PM, ku...

Kjo banore u zgjodh si e preferuara në shtëpinë e 'Big Brother VIP'

para një jave - Syri.net Kosova

Mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP” banorët votuan të preferuarin/ preferuarën e tyre brenda shtëpisë. Jeni kuriozë ta dini kush u zgjodh? Fituese u zgjodh Arjola me shumicë votash. Ajo do të ketë...

Shkojnë në nominim për të premten, Semi, Fifi dhe Einxhel

para një jave - Arbresh

Tre banorë do shkojnë në nominim. Einxhel ishte ajo më pak e votuara gjatë kësaj jave. Ndërkohë, asaj iu bashkuan edhe dy banorë tjerë të cilët u nominuan nga publiku dhe do të shkojnë në votim për të...

Semi, Fifi dhe Einxhel shkojnë në nominim për të premten

para një jave - Ina

Tre banorë do shkojnë në nominim. Einxhel ishte ajo më pak e votuara gjatë kësaj jave, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, asaj iu bashkuan edhe dy banorë tjerë të cilët u nominuan nga publiku dhe do të shkojnë...

Albatros Rexhaj kritikon Top Channel për Fifin: Nuk luhet me shëndetin psiko-fizik të njeriut

para një jave - Ina

Albatros Rexhaj ka kritikuar Top Channel, pasi Fifit i ra të fikët LIVE në spektaklin e Big Brother VIP. Ai përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se mirëqenia psiko-fizike nuk është lojë. Tutje ai ka...

Valon Shehu hyn në Big Brother VIP, Fifi pengohet dhe rrëzohet aksidentalisht teksa shkon ta takojë me vrull

para një jave - Telegrafi

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Valon Shehu, ka qenë personazhi i radhës që ka nisur aventurën brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ai pati një prezantim interesant, pasi ishte në oborrin e shtëpisë duke...

Pasi i ra të fikët, Fifi rrëzohet sërish

para një jave - NOA

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Valon Shehu, ka qenë personazhi i radhës që ka nisur aventurën brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ai pati një prezantim interesant, pasi ishte në oborrin e shtëpisë duke...

Pasi i ra të fikët, Vëllai i Madh merr këtë vendim për Fifin

para një jave - Lexo

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, duke i shqetësuar të gjithë ata që po e ndiqnin. Kjo ndodhi pas një debati me Balinën, pas të cilit këngëtarja kërkoi të dilte nga shtëpia....

Fifit i ra të fikët live në emision, reagon për herë të parë motra e saj

para një jave - FaxWeb

Një situatë mjaft e pakëndshme nodhi mbrëmjen e djeshme në Big Brother Vip, kur Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit. Ajo u ndje keq pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku dhe papritur u rrëzua...

VIDEO: Pasi i ra të fikët, Fifi bie për tokë për herë të dytë në shtëpinë e “Big Brother VIP”

para një jave - Indeks online

Situata brenda shtëpisë mbrëmë ka qenë dramatike. Kjo për arsyen e gjendjes së këngëtares, Filloreta Raçi. Asaj i ra të fikët e cila më vonë mori veten duke vazhduar edhe qëndrimin brenda shtëpisë. Ndërkohë,...

Fifi humbi ndjenjat live duke shqetësuar të gjithë, reagon motra e saj “Nuk të duhet fitorja para shëndetit tënd”

para një jave - Revista Kosovarja

Puntata e fundit e Big Brother Vip ishte e mbushur me drama. Padyshim ajo që shqetësoi banorët dhe publikun ishte momenti kur Fifi humbi ndjenjat live teksa po merte një kritikë nga opinionista e programit...

Semi, Fifi dhe Einxhel shkojnë në nominim për të premten

para një jave - Lajm

Einxhel ishte ajo më pak e votuara gjatë kësaj jave, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, asaj iu bashkuan edhe dy banorë tjerë të cilët u nominuan nga publiku dhe do të shkojnë në votim për të premten. Krahas...

Pasi i ra të fikët, Fifi bie për tokë për herë të dytë në shtëpinë e “Big Brother VIP”

para një jave - Lajm

Kjo për arsyen e gjendjes së këngëtares, Filloreta Raçi, shkruan lajmi.net. Asaj i ra të fikët e cila më vonë mori veten duke vazhduar edhe qëndrimin brenda shtëpisë. Ndërkohë, këngëtari Valon Shehu ishte...

Humbi ndjenjat live në emision/ Fifi merr vendimin përfundimtar

para një jave - NOA

Një moment i pazakontë ndodhi mbrëmjen e kaluar në BBV. Pas një debati me Balinën, Fifi humbi ndjenjat live gjatë emsionit. Kur u qetësua Fifi u zhvendos në dhomën e rrëfimit ku sqaroi këtë situatë. Fifi...

VIDEO/ Një hyrje e re në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, pëlqimi për Beniadën: Ka trup seksi

para një jave - Java News

Shtëpisë së “Big Brother” iu bashkua konkurenti më i ri, Valon Shehu., këngëtari dhe kitaristi. Sipas tij në atë shtëpi mungon vendosshmëria dhe burrëria. Ai deklaroi se nuk është as i dashuruar dhe as...

Semi, Fifi dhe Einxhel shkojnë në nominim për të premten

para një jave - Lajmi.net

Einxhel ishte ajo më pak e votuara gjatë kësaj jave, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, asaj iu bashkuan edhe dy banorë tjerë të cilët u nominuan nga publiku dhe do të shkojnë në votim për të premten. Semi dhe...

VIDEO: Pasi i ra të fikët, Fifi bie për tokë për herë të dytë në shtëpinë e “Big Brother VIP”

para një jave - Lajmi.net

Kjo për arsyen e gjendjes së këngëtares, Filloreta Raçi, shkruan lajmi.net. Asaj i ra të fikët e cila më vonë mori veten duke vazhduar edhe qëndrimin brenda shtëpisë. Ndërkohë, këngëtari Valon Shehu ishte...

Pasi i ra të fikët, Fifi bie për tokë për herë të dytë në shtëpinë e BBV

para një jave - Gazeta Metro

Nata e sotme e spektaklit në Big Brother VIP ka qenë mjaft dramatike duke qenë se Fifit i ra të fikët gjatë emisionit live. Këngëtarja kosovare pas një debati që pati me opinionisten Balina Badinaku, ra...

VIDEO: Pasi i ra të fikët, Fifi bie për tokë për herë të dytë në shtëpinë e Big Brother VIP

para një jave - Revista Kosovarja

Nata e sotme e spektaklit në Big Brother VIP ka qenë mjaft dramatike duke qenë se Fifit i ra të fikët gjatë emisionit live. Këngëtarja kosovare pas një debati që pati me opinionisten Balina Badinaku, ra...

VIDEO: Pasi i ra të fikët, Fifi bie për tokë për herë të dytë në shtëpinë e “Big Brother VIP”

para një jave - Bota Press

Situata brenda shtëpisë mbrëmë ka qenë dramatike. Kjo për arsyen e gjendjes së këngëtares, Filloreta Raçi. Asaj i ra të fikët e cila më vonë mori veten duke vazhduar edhe qëndrimin brenda shtëpisë. Ndërkohë,...

VIDEO: Pasi i ra të fikët, Fifi bie për tokë për herë të dytë në shtëpinë e “Big Brother VIP”

para një jave - Realiteti

Situata brenda shtëpisë mbrëmë ka qenë dramatike. Kjo për arsyen e gjendjes së këngëtares, Filloreta Raçi, shkruan lajmi.net. Asaj i ra të fikët e cila më vonë mori veten duke vazhduar edhe qëndrimin brenda...

Semi, Fifi dhe Einxhel shkojnë në nominim për të premten

para një jave - Realiteti

Tre banorë do shkojnë në nominim. Einxhel ishte ajo më pak e votuara gjatë kësaj jave, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, asaj iu bashkuan edhe dy banorë tjerë të cilët u nominuan nga publiku dhe do të shkojnë...

Valon Shehu hyn në Big Brother VIP, Fifi pengohet dhe rrëzohet teksa shkon ta takojë me vrull

para një jave - Realiteti

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Valon Shehu, ka qenë personazhi i radhës që ka nisur aventurën brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ai pati një prezantim interesant, pasi ishte në oborrin e shtëpisë duke...

VIDEO/ Nuk kanë të mbaruar incidentet për Fifin! Pasi i ra të fikët në sallon, rrëzohet sërish para konkurrentit më të ri

para një jave - FaxWeb

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Valon Shehu, ka qenë personazhi i radhës që ka nisur aventurën brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ai pati një prezantim interesant, pasi ishte në oborrin e shtëpisë duke...

Albatros Rexhaj kritikon Top Channel për Fifin: Nuk luhet me shëndetin psiko-fizik të njeriut

para një jave - Periskopi

Albatros Rexhaj ka kritikuar Top Channel, pasi Fifit i ra të fikët LIVE në spektaklin e Big Brother VIP. Ai përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se mirëqenia psiko-fizike nuk është lojë. Tutje ai ka...

Drama e mbrëmshme në Big Brother – nga alivanosja e Fifit deri të vendimi për ta vazhduar lojën

para një jave - Periskopi

Një dramë e vërtetë ka ndodhur sonte në Big Brother Albania, E tëra nisi pas një debati që pati FIFI me analisten e këtij reality show, Balinën. Fillimisht Fifi ishte alivanosur derisa pasi është këndellur...

Fifi humbi ndjenjat dhe u përplas në mes të sallonit, çfarë vendimi mori këngëtarja pas momentit të vështirë

para një jave - FaxWeb

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe edhe si Fifi humbi ndjenjat dhe ka rënë në tokë në mes të shtëpisë së “Big Brother VIP” në momentin që ishte në lidhje të drejtpërdrejtë me spektaklin e moderuar...

Cilët janë dy banorët e zgjedhur nga publiku që shkojnë në televotim bashkë me Einxhel?

para një jave - Top Channel

Mbrëmjen e sotme moderatorja Arbana Osmani i njoftoi banorët se ndryshe nga çdo natë tjetër “Vëllai i Madh” ka vendosur që nominimet ti bëj në mënyrë krejt të vecantë. Për herë te parë në historinë e këtij...

Njihuni me konkurrentin më të ri të ”BBV”

para një jave - Top Channel

Shtëpisë së “Big Brother” iu bashkua konkurenti më i ri,Valon Shehu. Ai është këngëtar dhe kitarist. Sipas tij në atë shtëpi mungon vendosshmëria dhe burrëria. Ai deklaroi se nuk është as i dashuruar dhe...

Zbulohet kush është banori më i preferuar brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’

para një jave - Top Channel

Me shumicë votash nga banorët,Arjola zgjidhet si më e preferuara brenda shtëpisë. Ajo gjithashtu do të ketë një rol që do ti jepet nga “Vëllai i Madh” por nuk do të jetë një rol që do ta vejë atë në vështirësi. Top Channel

Dramë në Big Brother - nga alivanosja e Fifit deri të vendimi për ta vazhduar lojën

para një jave - Gazeta Express

Një dramë e vërtetë ka ndodhur sonte në Big Brother Albania, E tëra nisi pas një debati që pati FIFI me analisten e këtij reality show, Balinën. Fillimisht Fifi ishte alivanosur derisa pasi është këndellur...

Megjithëse bëri gati valixhet, Fifi nuk largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - Telegrafi

M brëmja e sotme në Big Brother VIP ka qenë plot me ndodhi interesante. Gjatë një debati me opinionisten Balina, kantautorja Fifi ka humbur ndjenjat në transmetim direkt. Ajo është dërguar në dhomën e...

Humbi ndjenjat live në emision/ Fifi merr vendimin përfundimtar: Do të…

para një jave - Top Channel

Pas një debati të me Balinën, Fifi humbi ndjenjat live gjatë emsionit. Pasi u qetësua Fifi u zhvendos në dhomën e rrëfimit ku sqaroi këtë situatë. Fifi tha se do të vazhdojë të qëndrojë në Big Brother...

E papritur, Fifit i bie të fikët gjatë emisionit LIVE në Big Brother

para një jave - Tokasot

Sonte ishte nata live e Big Brother VIP, ku rëndom diskutohet për ngjarjet aktuale brenda shtëpisë me banorët. Sigurisht, u komentua gjerësisht edhe përballja që Fifi pati me Sarën pasi kjo e fundit ndau...

Fifi vendos të qëndroj në shtëpinë e ‘Big Brother’

para një jave - Indeks online

Pas debatit me Balinën ku Fifit i ra të fikët, kjo e fundit është pyetur nëse do të vazhdoj qëndrimin në Big Brother. Fifi pas një diskutimi në dhomën e rrëfimeve me prezantuese, Arbanën, tregoi që është...

Nuk përballon dot debatin me Balinën, Fifi humb ndjenjat live gjatë emisionit

para një jave - Top Channel

Në Big Brother Albania Vip ka ndodhur diçka e pazakontë. Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit...

Ky është vendimi që ka marrë sa i përket largimit nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - GazetaBlic

Fifi ka marrë vendim që të vazhdojë lojën brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ajo gjatë bisedës me Arbanës ka treguar se do të jetë shembull. “Dua të jem një shembull për nipat dhe mbesat e mija”, tha...

Fifit i bie të fikët live në emision

para një jave - Telegrafi

Kantautorja Fifi është alivanosur mbrëmjen e së martës në Big Brother VIP. Teksa po debatonte me opinionisten Balina, ajo filloi të kërkonte largimin me vetë dëshirë nga shtëpia. Duke debatuar asaj papritur...

Nuk përballon dot debatin me Balinën, Fifit humb ndjenjat live gjatë emisionit

para një jave - Top Channel

Në Big Brother Albania Vip ka ndodhur diçka e pazakontë. Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit...

Në mes të emisionit Fifit i bie të fikët

para një jave - OraInfo

Big Brother Albania Vip, po sjellë shumë të papritura. Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja.Pas kësaj Fifi...

Ndërpritet transmetimi, Fifi humb ndjenjat “LIVE” gjatë emisionit dhe bie në tokë

para një jave - News33

Në Big Brother Albania Vip ka ndodhur diçka e pazakontë. Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit...

Puthje dhe debate/ Sarah dhe PM sqarojnë marrëdhënien mes njëri-tjetrit

para një jave - Top Channel

Sarah dhe Dj PM kanë shprehur hapur tashmë pëlqimin e fortë që kanë për njëri-tjetrin. Mes debateve dhe refuzimeve, Sarah i dhuroi puthjen e parë në buzë Pajtimit, pak ditë më parë. Afrimiteti mes tyre...

Ndodh e papritura, Fifit i bie të fikët gjatë emisionit live në Big Brother

para një jave - Syri.net Kosova

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja. Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia....

Çfarë i tha Balina që Fifi nuk e përballoi dot?

para një jave - GazetaBlic

Në Big Brother Albania Vip ka ndodhur diçka e pazakontë. Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit...

Fifi ngritet në këmbë, bën gati rrobat për t’u larguar nga shtëpia e BBV

para një jave - GazetaBlic

Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia. Derisa u çua në këmbë, këngëtares kosovare i ra të fikët, dhe menjëherë Arbana Osmani dha publicitet derisa gjendja të normalizohet, raporton...

Fifi po bën rrobat gati, a po e lëshon shtëpinë?

para një jave - Indeks online

Këngëtares së njohur Fifit i ra të fikët gjatë edicionit live pas debatit që pati me analisten e BB, Balinën për çështjen e lidhjes se Pm dhe Sarës. Momentalisht banorët e BB janë diskutuar me prezantuesen...

Situatë e rëndë në shtëpinë Big Brother Vip, Fifit i bie të fikët, ndërpritet emisioni

para një jave - NOA

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja Balina, e cila i tha se reagimi i saj është i përsëritur. “Fifi mendoj...

I ra të fikët, mësohet gjendja shëndetësore e Fifit

para një jave - GazetaBlic

Para pak minutash derisa u çua në këmbë, këngëtares kosovare, Fifit i ra të fikët, dhe menjëherë Arbana Osmani dha publicitet derisa gjendja të normalizohet. Pas publicitetit Arbana ka bërë me dije se...

Bëri gati valixhet, merret vendimi për Fifin a do e lërë shtëpinë?

para një jave - Lajmi.net

Edhe pse, Fifi bëri gati valixhet nuk do largohet nga shtëpia, shkruan lajmi.net. Theksojmë se nata e sontme nuk ka qenë edhe e mirë për këngëtaren sepse humbi ndjenjat live pas një debati me opinionisten,...

Këndellet Fifi, ja si duket pasi u alivanos

para një jave - Lajmi.net

Ajo shihet në dhomën e fjetjes e cila më sa duket ka qenë duke qarë, shkruan lajmi.net. Megjithatë, Fifi sipas imazhit duket më mirë Theksojmë se, këngëtarja humbi ndjenjat gjatë transmetimit live e cila...

Humbë ndjenjat live, Fifi bën valixhet gati për ta braktisur shtëpinë

para një jave - Lajmi.net

Gjatë spektaklit të sotëm Fifi është alivanos pasi ajo u akuzua nga analistja Balina pasi ajo po ndërhynte në lidhjen mes Dj Pm dhe Sarës, shkruan lajmi.net. Menjëherë pasi ajo u këndell, ajo kapi valixhet...

Pamje nga momenti kur Fifit i bie të fikët

para një jave - Lajmi.net

Derisa bisedonte me opinionisten, Balina Bodinaku, kjo e fundit e akuzonte këngëtaren se po e përdor situatën e Dj Pm me Sarën për lojë asaj i bie të fikët, shkruan lajmi.net. Të gjithë banorët i ofruan...

Mësohet gjendja e Fifit pasi u alivanos gjatë transmetimit live në Big Brother

para një jave - Lajmi.net

Moderatorja tha se gjendja e këngëtares është e stabilizuar, shkruan lajmi.net. Kujtojmë se, derisa bisedonte me opinionisten Balina Bodinaku, kjo e fundit e akuzonte këngëtaren se po e përdor situatën...

“Po më akuzon e lë shtëpinë tani”, Fifit i bie të fikët live gjatë transmetimit

para një jave - Lajmi.net

E gjitha ka ndodhur si shkak i debatit mes Dj Pm dhe Sarës lidhur me puthjen e shkëmbyer e cila kishte acaruar Fifin, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, derisa bisedonte me opinionisten Balina Bodinaku, Fifit...

Kjo është gjendja shëndetësore e Fifit pasi i ra të fikët

para një jave - Indeks online

Prezantuesja e emisionit Arbana Osmani ka thënë që gjendja shëndetësore e Fifit është e mirë. Fifi për momentin është e shtrirë në dhomën e gjumit, ku banorët po mundohen ta qetësojnë. Asaj para disa minutave...

Fifit i bie të fikët gjatë PRIME-t, banorë ngriten ta ndihmojnë!

para një jave - Indeks online

Ajo derisa ishte diskutuar për debatin që e pati për lidhjen e Pm me Sarën. Analistja Belida po e kritikonte për sjelljet e bëra ditë më parë për këtë çështje, shkruan Indkesionline. Ajo e akuzoi se Fifi...

LAJMI I FUNDIT: Fifit i bie të fikët ‘live’ në emision

para një jave - GazetaBlic

Fifi nuk i priti mirë disa fjalë nga opinionistja Balina e cila u shpreh se po kërkon vëmendje nga situatat e krijuara në mes të Dj Pm dhe Sarës. Balina u shpreh se kjo nuk është hera e parë që Fifi bën...

Thyen rregullat sa shkelën në shtëpi/ Dënimi për Meridianin dhe Antonelën

para një jave - Top Channel

Meridiani dhe Antonela, dy konkurrentët më të rinj të shtëpisë së “Vëllait të Madh” kanë shkelur rregullat sapo kanë hyrë brenda. Ata kanë biseduar me banorët, duke zbuluar se çfarë mendon publiku për...

Zarf i zi për dy banorët e rinj

para një jave - Top Channel

“Big Brother” ka vënë re se ata kanë thyer një nga rregullat kryesore të programit duke dhënë informacionin për mënyrën sesi interpretohen ngjarjet jashtë shtëpise së “Big Brother”. Për këtë arsye “Vëllai...

Antonela dhe Meridiani një hap para përjashtimit nga shtëpia nga Big Brother

para një jave - Syri.net Kosova

Arbana Osmani ua ka komunikuar një njoftim mjaft të rëndësishëm dy banorëve të rinj, Antonelës dhe Meridianit. Dyshja gjatë këtyre ditëve, banorëve të caktuar i kanë dhënë informacione nga jashtë, gjë...

Mësohet gjendja e Fifit pasi u alivanos gjatë transmetimit live në Big Brother

para një jave - InfoShqip

Arbana Osmani ka treguar për gjendjen e Fifit të cilës i ra të fikët pak më parë në progam gjatë transmetimit live. Moderatorja tha se gjendja e këngëtares është e stabilizuar. Kujtojmë se, derisa bisedonte...

Ndërpritet Big Brother VIP: Fifit i bie të fikët

para një jave - InfoShqip

Një puthje në buzë mes Sarës dhe Pajtimit (PM) ka shaktuar debate në shtëpi, ku më e pakënaqura duket se ka qenë Fifi. Kjo e fundit, gjatë diskutimit mbrëmjen e sotme, u revoltua pas opinionit të Balina...

Shkëmbyen puthje në buzë, DJ PM i ‘ bie pishman’ dhe vjen me deklaratë të papritur

para një jave - GazetaBlic

Sara dhe Dj Pm janë kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të puthjes së tyre. Krahas kësaj, Dj Pm ka befasuar sonte të gjithë në lidhje me deklaratën për Sarën, shkruan GazetaBlic. Ai u shpreh se e pëlqen...

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP

para një jave - Infokusi

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja. as kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia....

Në mes të emisionit Fifit i bie të fikët

para një jave - Almakos

Big Brother Albania Vip, po sjellë shumë të papritura. Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja.Pas kësaj Fifi...

Zarf i zi ‘live’ në emision! Dënohen Antonela dhe Meridiani

para një jave - GazetaBlic

Antonela dhe Meridiani si dy banorët më të ri që kanë thyer rregullat. Ata kanë dhënë informacione tek banorët se si ata duken jashtë shtëpisë së ‘Big Brother’. Dënimi për Antonelën dhe Meridianin është...

Einxhel, Beniada apo Beatrix/ Kush shpëton nga nominimi

para një jave - Top Channel

Publiku votoi këtë javë për të shpëtuar dy nga tre vajzat nga nominimi. Tjetra do të qëndrojë në nominim me dy konkurrentë, që për herë të parë do t’i nominojë publiku. Vajzat, që nuk e dinin këtë procedurë...

Antonela tregon si është pritur nga banorët

para një jave - Top Channel

Hyrja e Antonelës në shtëpinë e “Big Brother” duket se ka sjellë debate mes banorëve. Ajo u shpreh se e kanë pritur shumë mirë përveç disa debateve apo disa paragjykimeve që ajo nuk ka qenë mjaftueshëm...

‘Dështon’ filxhani, ja kush shpëton nga nominimi mes Einxhel, Beniada dhe Beatrix

para një jave - NOA

Einxhel është banorja VIP që nuk ka shpëtuar nga nominimi. Pasi u zbulua se Beniada dhe Beatrix ishin shpëtuar nga publiku, të treja vajzat u shprehën të lumtura që do të vazhdojnë qëndrimin në shtëpinë...

“Duam puthje”/ Sarah e DJ Pm vendosen në siklet gjatë emisionit live. Blogerja: Unë e bëra hapin e parë, tani i takon Pajtimit

para një jave - Java News

Marrëdhënia mes blogeres Sarah dhe Dj PM brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” po shkon më së miri, teksa shijojnë eksperiencën si çift. Gjatë javës së fundit ata janë parë shpesh herë teksa shkëmbejnë...

'Më vonë Arbana', Dj kosovar refuzon të puthet në buzë me Sarën

para një jave - Syri.net Kosova

Me të filluar Big Brother VIP, Arbana Osmani ka diskutuar pak me Dj PM dhe Sarah Berishën. Dyshja gjatë javës janë puthur, duke qenë se ka kohë që kanë shprehur pëlqim mes vete. Moderatorja Arbana Osmani,...

Einxhel, Beniada, Beatrix! Kjo është konkurrentja e cila nuk u shpëtua nga publiku

para një jave - GazetaBlic

Në mes të Einxhel, Beniadës dhe Beatrix ajo e cila u zgjedh e preferuar nga publiku është Beniada dhe Beatrix. Kjo do të thotë që Beatrix dhe Beniada nuk do të shkojnë në nominime. Einxhel do të shkoj...

Nominimet sonte do të bëhen ndryshe

para një jave - Top Channel

Sonte “Big Brother” ndryshe nga çdo natë tjetër ka vendosur që nominimet ti bëj në mënyrë krejt të vecantë. Për herë te parë në historinë e këtij formati televiziv “Vëllai i Madh” në lidhje më nominimet...

Arbana i kërkon të puthë Sarën ‘live’ në emision, ja çfarë përgjigje jep dj PM

para një jave - NOA

Me të filluar Big Brother VIP, Arbana Osmani ka diskutuar pak me Dj PM dhe Sarah Berishën. Dyshja gjatë javës janë puthur, duke qenë se ka kohë që kanë shprehur pëlqim mes vete. Moderatorja Arbana Osmani,...

Dy ditë më parë ‘u puthën’, Dj Pm refuzon Sarën: Nuk dua të kem diçka me të

para një jave - Lajmi.net

Nuk mbeti me një puthje ata u puthën edhe herë të tjera, shkruan lajmi.net. Por gjatë spektaklit të sotëm Pajtimi ka çuditur me deklaratën e tij në raportin me Sarën. Ai ka sqaruar se nuk dëshiron të ketë...

Albatros Rexhaj kritikon Top Channel për Fifin: Nuk luhet me shëndetin psiko-fizik të njeriut

para një jave - Revista Kosovarja

Albatros Rexhaj ka kritikuar Top Channel, pasi Fifit i ra të fikët LIVE në spektaklin e Big Brother VIP. Ai përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se mirëqenia psiko-fizike nuk është lojë. Tutje ai ka...

Megjithëse bëri gati valixhet, Fifi nuk largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - Realiteti

Mbrëmja e sotme në Big Brother VIP ka qenë plot me ndodhi interesante. Gjatë një debati me opinionisten Balina, kantautorja Fifi ka humbur ndjenjat në transmetim direkt. Ajo është dërguar në dhomën e gjumit...

Dy ditë më parë ‘u puthën’, Dj Pm refuzon Sarën: Nuk dua të kem diçka me të

para një jave - Realiteti

Puthja e parë në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, ka ndodhur mes Dj Pm dhe Sarës. Nuk mbeti me një puthje ata u puthën edhe herë të tjera, shkruan lajmi.net. Por gjatë spektaklit të sotëm Pajtimi ka çuditur...

“Po më akuzon e lë shtëpinë tani”, Fifit i bie të fikët live gjatë transmetimit

para një jave - Realiteti

Këngëtarja është ndjerë jo dhe mirë. E gjitha ka ndodhur si shkak i debatit mes Dj Pm dhe Sarës lidhur me puthjen e shkëmbyer e cila kishte acaruar Fifin, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, derisa bisedonte...

Pamje nga momenti kur Fifit i bie të fikët

para një jave - Realiteti

Këngëtares i ka rënë të fikët. Derisa bisedonte me opinionisten, Balina Bodinaku, kjo e fundit e akuzonte këngëtaren se po e përdor situatën e Dj Pm me Sarën për lojë asaj i bie të fikët, shkruan lajmi.net....

Mësohet gjendja e Fifit pasi u alivanos gjatë transmetimit live në Big Brother

para një jave - Realiteti

Arbana Osmani ka treguar për gjendjen e Fifit të cilës i ra të fikët pak më parë në progam gjatë transmetimit live. Moderatorja tha se gjendja e këngëtares është e stabilizuar, shkruan lajmi.net. Kujtojmë...

Thyen rregullat, Meridiani dhe Antonela një hap para përjashtimit

para një jave - Realiteti

Meridiani dhe Antonela, dy konkurrentët më të rinj të shtëpisë së “Vëllait të Madh” kanë shkelur rregullat sapo kanë hyrë brenda. Ata kanë biseduar me banorët, duke zbuluar se çfarë mendon publiku për...

Këndellet Fifi, ja si duket pasi u alivanos

para një jave - Realiteti

Big Brother ka shfaqur pamje pas përmirësimit të gjendjes së këngëtares. Ajo shihet në dhomën e fjetjes e cila më sa duket ka qenë duke qarë, shkruan lajmi.net. Megjithatë, Fifi sipas imazhit duket më...

Humbë ndjenjat live, Fifi bën valixhet gati për ta braktisur shtëpinë

para një jave - Realiteti

Fifi u alivanos gjatë spektaklit së sotëm. Gjatë spektaklit të sotëm Fifi është alivanos pasi ajo u akuzua nga analistja Balina pasi ajo po ndërhynte në lidhjen mes Dj Pm dhe Sarës, shkruan lajmi.net....

Sy e vesh te Sarah e PM/ Arbana: Duam puthje! Konkurrentja: Unë e bëra hapin e parë

para një jave - Top Channel

Spektakli i sotëm i “Big Brother VIP” nuk kishte si të niste ndryshe, përveçse me romancën që ka lindur mes Sarës dhe Dj PM. Puthjet në buzë mes çiftit janë bërë kryefjala e javës. Të dy u vunë në siklet...

Sarah dhe DJ PM vazhdojnë të shkëmbejnë puthje në shtëpinë e Big Brother VIP

para një jave - Telegrafi

Big Brother VIP iu ka dhënë një provë javore shumë interesante banorëve të shtëpisë. Personazhet VIP është dashur që të inskenojnë skeçin e famshëm shqiptar, “Pallati 176”. Në rolet kryesore janë vënë...

Thyen rregullat, Meridiani dhe Antonela një hap para përjashtimit

para një jave - Lajmi.net

Ata kanë biseduar me banorët, duke zbuluar se çfarë mendon publiku për ta. Për këtë, Vëllai i Madh ka vendosur që asnjë nga ata nuk do të përfitojë nga buxheti i javës. Arsyen përse, nuk duhet t’ia tregojnë...

Ky është vendimi që ka marrë sa i përket largimit nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - Revista Kosovarja

Fifi ka marrë vendim që të vazhdojë lojën brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ajo gjatë bisedës me Arbanës ka treguar se do të jetë një shembull për nipin e saj, Anikun. “Dua të jem një shembull për nipat...

“Ti e dashuron vëmendjen”, fjalët që bën që Fifit t’i binte të fikët LIVE në spektakël

para një jave - Revista Kosovarja

Natën e sotme, në spektaklin e Big Brother VIP Albania, Fifit i ra të fikët. Këngëtarja nga Kosova pati një debat me opinionisten Balina Bodinaku, ku kjo e fundit i tha se Fifit i ka munguar vëmendja në...

“Nuk ndjehem fajtore”, opinionistja nuk bëhet pishman për atë që i tha Fifit

para një jave - Periskopi

Pasi Fifi është qetësuar, ajo ka bërë gati valixhet për tu largua nga shtëpia e Big Brother VIP. Por, Arbana ka vendosur ta qetësojë këngëtaren nga Kosova, duke e marrë atë tek dhoma e rrefimit për të...

‘Vëllai i madh’ ka një njoftim për nominimet e së premtes

para një jave - GazetaBlic

Ka filluar të mbahet spektakli i së martes në shtëpinë më madhe ‘Big Brother Albania VIP’. ‘Vëllai i madh’ ka vendosur që kësaj radhe nominimet për këtë javë do ia besojë publikut. Publiku do të votojë...

“Nuk ndjehem fajtore”, opinionistja nuk bëhet pishman për atë që i tha Fifit

para një jave - Revista Kosovarja

Pasi Fifi është qetësuar, ajo ka bërë gati valixhet për tu largua nga shtëpia e Big Brother VIP. Por, Arbana ka vendosur ta qetësojë këngëtaren nga Kosova, duke e marrë atë tek dhoma e rrefimit për të...

Fifi largohet nga Big Brother

para një jave - Revista Kosovarja

Para pak minnuash Fifit i ra të fikët. Dhe Arbana menjëherë kërkoi publicitet derisa gjendja e Fifit të përmisohej, shkuan”Kosovarja” Ajo tashmë ka mbledhur të gjitha gjërat dhe si duhet ajo po largohet...

Fifi po i bën gati valixhet për ta lënë shtëpinë e Big Brother VIP

para një jave - Revista Kosovarja

Pasi gjendja e saj u përkeqësua gjatë emisionit LIVE, Fifi ka vendosur që të largohet nga shtëpia e Big Brother. Këngëtarja nga Kosova ka bërë gati valixhet, dhe ka vendosur të lërë lojën. Gjithë kjo erdhi...

Pamje nga momenti kur Fifit i bie të fikët

para një jave - Revista Kosovarja

Këngëtares i ka rënë të fikët. Derisa bisedonte me opinionisten Balina Bodinaku, kjo e fundit e akuzonte këngëtaren se po e përdor situatën e Dj Pm me Sarën për lojë asaj i bie të fikët. Tutje, nuk dihet...

Fifit i bie të fikët gjatë emisionit LIVE në Big Brother

para një jave - Revista Kosovarja

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja. Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia....

“Nuk dua të kem diçka me të”, Dj PM bën deklaratën e fortë pasi u puth me Sarën

para një jave - Revista Kosovarja

Produksioni i Big Brother VIP i ka shfaqur një klip Dj PM dhe Sarës brenda shtëpisë. Gjatë këtyre ditëve edhe një puthje ka ndodhur mes tyre, ku ishte Sarah ajo e cila puthi Dj kosovar, shkruan Gazeta...

Zarf i zi për dy banorët e rinj

para një jave - Revista Kosovarja

“Big Brother” ka vënë re se ata kanë thyer një nga rregullat kryesore të programit duke dhënë informacionin për mënyrën sesi interpretohen ngjarjet jashtë shtëpise së “Big Brother”. Për këtë arsye “Vëllai...

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP

para një jave - Periskopi

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja. Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia....

Fifi po i bën gati valixhet për ta lënë shtëpinë e Big Brother VIP

para një jave - Periskopi

Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia. Derisa u çua në këmbë, këngëtares kosovare i ra të fikët, dhe menjëherë Arbana Osmani dha publicitet derisa gjendja të normalizohet, raporton...

Beniada shpëton, vazhdon qëndrimin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”

para një jave - Lajmi.net

Beniada, Einxhel dhe Beatrix kanë qenë të nominuarat, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, publiku ka votuar se për cilën nga të trijat dëshiron të qëndrojë në shtëpi. Moderatorja, Arbana Osmani sapo ka bërë publik...

Mjekët arrijnë me urgjencë në Big Brother VIP, kjo është gjendja shëndetësore e Fifit pasi i ra të fikët

para një jave - Bota Press

Gjatë emisionit LIVE të Big Brother VIP, Fifit i ka rënë të fikët pas një debati me opinionistën Balina Badinakun. Këngëtarja derisa po kërkonte të linte shtëpinë e Big Brother në një moment çohet në këmbë....

VIDEO: Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP

para një jave - Bota Press

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja. Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia....

E papritur, Fifit i bie të fikët gjatë emisionit LIVE në Big Brother

para një jave - Bota Press

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja, shkruan Gazeta Botapress.info Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka...

Pamje nga momenti kur Fifit i bie të fikët

para një jave - Gazeta Metro

Këngëtares Fifi, i ka rënë të fikët gjatë transmetimit në Big Brother. Derisa bisedonte me opinionisten Balina Bodinaku, kjo e fundit e akuzonte këngëtaren se po e përdor situatën e Dj Pm me Sarën për...

Fifit i bie të fikët live në emision

para një jave - Realiteti

Kantautorja Fifi është alivanosur mbrëmjen e së martës në Big Brother VIP. Teksa po debatonte me opinionisten Balina, ajo filloi të kërkonte largimin me vetë dëshirë nga shtëpia. Duke debatuar asaj papritur...

Nuk përballon dot debatin me Balinën, Fifit humb ndjenjat live gjatë emisionit

para një jave - Arbresh

Në Big Brother Albania Vip ka ndodhur diçka e pazakontë. Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit...

E papritur, Fifit i bie të fikët gjatë emisionit LIVE në Big Brother

para një jave - Periskopi

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja. Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia....

E papritur, Fifit i bie të fikët gjatë emisionit LIVE në Big Brother

para një jave - Gazeta Metro

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër. Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja. Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia....

Dy ditë më parë ‘u puthën’, Dj Pm refuzon Sarën: Nuk dua të kem diçka me të

para një jave - Arbresh

Puthja e parë në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, ka ndodhur mes Dj Pm dhe Sarës. Nuk mbeti me një puthje ata u puthën edhe herë të tjera. Por gjatë spektaklit të sotëm Pajtimi ka çuditur me deklaratën e...

Arbana në transmetim live, kërkon puthje nga Dj Pm dhe Sarah

para një jave - Lajmi.net

Puthjet në buzë mes çiftit janë bërë kryefjala e javës. Të dy u vunë në siklet kur Arbana përmendi momentin dhe me shaka u kërkoi një puthje ‘live’. “Jo tani, të lutem”, u përgjigj Pajtimi, ndërsa Sarah...

‘Vëllai i madh’ ka një njoftim për nominimet e së premtes

para një jave - Lajmi.net

‘Vëllai i madh’ ka vendosur që kësaj radhe nominimet për këtë javë do ia besojë publikut, shkruan lajmi.net. Publiku do të votojë për banorët që dëshiron ti shohë në nominime, ndërsa të nominuarat e sotshme...

Kjo është hyrja surprizë që do të habisë banorët në Big Brother VIP

para një jave - Syri.net Kosova

Shtëpisë së “Big Brother VIP” do t’i bashkohet një konkurrente e re, e cila do të habisë jo vetëm banorët, por edhe ju. Pak ditë më parë, banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për...

Einxhel sheh filxhan dhe zbulon kush del sot nga Big Brother VIP (VIDEO)

para një jave - Albeu

Einxhel, Beatrix dhe Beniada janë tre banoret VIP që janë në televotim dhe publiku do të votojë se cilën do të shpëtojë. Teksa po qëndronin në oborr Dagz, Antonela dhe Einxhel, kjo e fundit lexon filxhanin....

Big Brother merr vendim, Antonela dhe Merdiani një hap para përjashtimit nga shtëpia

para një jave - Revista Kosovarja

Arbana Osmani ua ka komunikuar një njoftim mjaft të rëndësishëm dy banorëve të rinj, Antonelës dhe Meridianit. Dyshja gjatë këtyre ditëve, banorëve të caktuar i kanë dhënë informacione nga jashtë, gjë...

Beniada shpëton, vazhdon qëndrimin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”

para një jave - Revista Kosovarja

Publiku ka votuar gjatë gjithë javës tri banoret. Beniada, Einxhel dhe Beatrix kanë qenë të nominuarat. Ndërkohë, publiku ka votuar se për cilën nga të trijat dëshiron të qëndrojë në shtëpi. Moderatorja,...

Arbana në transmetim live, kërkon puthje nga Dj Pm dhe Sarah

para një jave - Realiteti

Spektakli i sotëm i “Big Brother VIP” nuk kishte si të niste ndryshe, përveçse me romancën që ka lindur mes Sarës dhe Dj PM. Puthjet në buzë mes çiftit janë bërë kryefjala e javës. Të dy u vunë në siklet...

‘Vëllai i madh’ ka një njoftim për nominimet e së premtes

para një jave - Realiteti

Ka filluar të mbahet spektakli i së martes në shtëpinë më madhe ‘Big Brother Albania VIP’. ‘Vëllai i madh’ ka vendosur që kësaj radhe nominimet për këtë javë do ia besojë publikut, shkruan lajmi.net. Publiku...

Beniada shpëton, vazhdon qëndrimin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”

para një jave - Realiteti

Publiku ka votuar gjatë gjithë javës tri banoret. Beniada, Einxhel dhe Beatrix kanë qenë të nominuarat, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, publiku ka votuar se për cilën nga të trijat dëshiron të qëndrojë në...

“Më vonë, më vonë Arbana”, Dj kosovar nuk pranon të puthet në buzë me Sarën

para një jave - Periskopi

Me të filluar Big Brother VIP, Arbana Osmani ka diskutuar pak me Dj PM dhe Sarah Berishën. Dyshja gjatë javës janë puthur, duke qenë se ka kohë që kanë shprehur pëlqim mes vete. Moderatorja Arbana Osmani,...

‘Filxhani’ zbulon kush del sonte nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - NOA

Einxhel, Beatrix dhe Beniada janë tre banoret VIP që janë në televotim dhe publiku do të votojë se cilën do të shpëtojë. Teksa po qëndronin në oborr Dagz, Antonela dhe Einxhel, kjo e fundit lexon filxhanin....

Filxhani “zbulon” se kush del sonte nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - Java News

Einxhel, Beatrix dhe Beniada janë tre banoret VIP që janë në televotim dhe publiku do të votojë se cilën do të shpëtojë. Teksa po qëndronin në oborr Dagz, Antonela dhe Einxhel, kjo e fundit lexon filxhanin....

Filxhani “zbulon” se kush del sonte nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - Lexo

Einxhel, Beatrix dhe Beniada janë tre banoret VIP që janë në televotim dhe publiku do të votojë se cilën do të shpëtojë. Teksa po qëndronin në oborr Dagz, Antonela dhe Einxhel, kjo e fundit lexon filxhanin....

Nominimet sonte do të bëhen ndryshe

para një jave - Revista Kosovarja

Sonte “Big Brother” ndryshe nga çdo natë tjetër ka vendosur që nominimet ti bëj në mënyrë krejt të vecantë. Për herë te parë në historinë e këtij formati televiziv “Vëllai i Madh” në lidhje më nominimet...

“Më vonë, më vonë Arbana”, Dj kosovar nuk pranon të puthet në buzë me Sarën

para një jave - Revista Kosovarja

Me të filluar Big Brother VIP, Arbana Osmani ka diskutuar pak me Dj PM dhe Sarah Berishën. Dyshja gjatë javës janë puthur, duke qenë se ka kohë që kanë shprehur pëlqim mes vete. Moderatorja Arbana Osmani,...

Sarah dhe DJ PM vazhdojnë të shkëmbejnë puthje në shtëpinë e Big Brother VIP

para një jave - Realiteti

Big Brother VIP iu ka dhënë një provë javore shumë interesante banorëve të shtëpisë. Personazhet VIP është dashur që të inskenojnë skeçin e famshëm shqiptar, “Pallati 176”. Në rolet kryesore janë vënë...

Momente romantike në BB Vip, Sarah dhe Pajtimi nuk ndalen së puthuri

para një jave - Gazeta Express

Sarah dhe Dj PM po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin dhe ditën e sotme ata kanë shkëmbyer sërish një puthje teksa bënin prova për komedinë “Pallati 176”. Ndryshe nga hera e parë, puthja midis...

“Më vonë, më vonë Arbana”, Dj kosovar nuk pranon të puthet në buzë me Sarën

para një jave - Bota Press

Me të filluar Big Brother VIP, Arbana Osmani ka diskutuar pak me Dj PM dhe Sarah Berishën. Dyshja gjatë javës janë puthur, duke qenë se ka kohë që kanë shprehur pëlqim mes vete, shkruan Botapress.info...

Sarah dhe DJ PM vazhdojnë të shkëmbejnë puthje në shtëpinë e Big Brother VIP

para një jave - Gazeta Metro

Big Brother VIP iu ka dhënë një provë javore shumë interesante banorëve të shtëpisë. Personazhet VIP është dashur që të inskenojnë skeçin e famshëm shqiptar, “Pallati 176”. Në rolet kryesore janë vënë...

Banorët ngacmojnë Beatrixin: A i ke bërë gati rrobat

para një jave - Lajmi.net

Beniada, Beatrixi apo Einxhel njëra nga këto të trija sonte i jep fund rrugëtimin në “Big Brother Albania VIP”, shkruan lajmi.net. E tashmë banorët kanë filluar të japin emra për eleminimin e sotëm. Shumica...

Zbulohet hyrja surprizë që do të habisë banorët në Big Brother VIP

para një jave - Bota Press

Shtëpisë së “Big Brother VIP” do t’i bashkohet një konkurrente e re, e cila do të habisë jo vetëm banorët, por edhe ju. Pak ditë më parë, banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për...

Einxhel lexon fall: Sonte del Beatrixi

para një jave - GazetaBlic

Në spektaklin e sontëm të nominuar janë Betrix, Einxhel dhe Beniada. Banorët kanë filluar të diskutojnë mes tyre se kush mund të emri që do të eliminohet sonte, shkruan lajmi.net. Einxhel së bashku me...

Einxhel sheh filxhan dhe zbulon kush del sot nga Big Brother VIP

para një jave - Revista Kosovarja

Einxhel, Beatrix dhe Beniada janë tre banoret VIP që janë në televotim dhe publiku do të votojë se cilën do të shpëtojë. Teksa po qëndronin në oborr Dagz, Antonela dhe Einxhel, kjo e fundit lexon filxhanin....

“Del Beatrix”, Einxhel lexon filxhanin

para një jave - Top Channel

Teksa po qëndronin në oborr Einxhel Dagz dhe Antonela,Einxhel lexon filxhanin. Dagz i drejtoi një pyetje me shaka se sipas tij kush mendon se do të dali sot nga shtëpia. “Sipas filxhanit tim del Beatrix”,-tha...

Ky është këngëtari që do të futet sonte në Big Brother VIP

para një jave - Bota Press

Ka patur shume aludime se kush do te jene banoret e rinj qe do te behen pjese e shtepise se Big Brother VIP. Mes tyre eshte folur per dy ish banore Vigan Shehun dhe Vesel Kurtishaj. Por ne fakt nuk eshte...

Banorët ngacmojnë Beatrixin: A i ke bërë gati rrobat

para një jave - Realiteti

Spektakli i së martës (sonte), do të nxjerrë një banore nga shtëpia. Beniada, Beatrixi apo Einxhel njëra nga këto të trija sonte i jep fund rrugëtimin në “Big Brother Albania VIP”, shkruan lajmi.net. E...

‘BBV’-Zbulohet hyrja surprizë që do të habisë banorët

para një jave - Indeks online

Shtëpisë së “Big Brother VIP” do t’i bashkohet një konkurrente e re, e cila do të habisë jo vetëm banorët, por edhe ju. Pak ditë më parë, banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për...

Antonela pyet vajzat: A mendoni se do të dilni sonte?

para një jave - Syri.net Kosova

Sonte mbahet spektakli i radhës së shtëpisë më të madhe “Big Brother Albania VIP”. Të nominuara këtë javë janë Beatrix, Einxhel dhe Beniada. Publiku do të votojë për banorët që ata dëshirojnë të shpëtojnë....

Darkat romantike në “Big Brother Vip” paralajmërim për përjashtimin e banorëve? Detajet që flasin shumë

para një jave - GazetaBlic

Me datën 11 nëntor vëllai i madh i dha mundësinë Kledit që të zgjedhë një nga vajzat për të shijuar një darkë “romantike”. Kledi zgjedhi Beatrixën duke u shprehur se nuk e njeh dhe kjo është një mundësi...

Këta janë emrat më të përfolur që sonte do të bëhen pjesë e “Big Brother Vip”

para një jave - GazetaBlic

Pas Antonelës e Meridianit, një tjetër personazh do t’i bashkohet spektaklin e nesërm shtëpisë së “Big Brother VIP”! Pas Antonelës dhe Meridianit, shumë emra janë përfolur që sonte do të bëhen pjesë e...

Zbulohet hyrja surprizë në Big Brother VIP

para një jave - Bota Press

Shtëpisë së “Big Brother VIP” do t’i bashkohet një konkurrente e re, e cila do të habisë jo vetëm banorët, por edhe ju. Pak ditë më parë, banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për...

Einxhel lexon fall: Sonte del Beatrixi

para një jave - Lajmi.net

Banorët kanë filluar të diskutojnë mes tyre se kush mund të emri që do të eliminohet sonte, shkruan lajmi.net. Einxhel së bashku me Antonelën dhe Arbërin që kanë ironizuar duke shikuar fall dhe duke përmendur...

Zbulohet hyrja surprizë në Big Brother VIP

para një jave - Revista Kosovarja

Shtëpisë së “Big Brother VIP” do t’i bashkohet një konkurrente e re, e cila do të habisë jo vetëm banorët, por edhe ju. Pak ditë më parë, banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për...

Plasën çokollatat në shtëpinë e BB VIP, Sara dhe Pm dhurojnë momente romantike (VIDEO)

para një jave - Albeu

Sarah dhe Dj PM po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin dhe ditën e sotme ata kanë shkëmbyer sërish një puthje teksa bënin prova për komedinë “Pallati 176”. Ndryshe nga hera e parë, puthja midis...

Sarah ndihmon Pajtimin të lahet në dush

para një jave - Top Channel

Sarah ka ndihmuar paraditen e sotme Pajtimin që të lahet në dush. Pajtimi vendosi që të lante flokët e tij dhe për këtë i nevojitej ndihma e Sarës. Dy të rinjtë kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre jo më larg...

Këta janë emrat më të përfolur që sonte do të bëhen pjesë e “Big Brother Vip”

para një jave - Infokusi

Pas Antonelës e Meridianit, një tjetër personazh do t’i bashkohet spektaklin e nesërm shtëpisë së “Big Brother VIP”!Pas Antonelës dhe Meridianit, shumë emra janë përfolur që sonte do të bëhen pjesë e shtëpisë...

Antonela pyet direkt vajzat: A mendoni se do të dilni sonte?

para një jave - Realiteti

Sonte mbahet spektakli i radhës së shtëpisë më të madhe “Big Brother Albania VIP”. Të nominuara këtë javë janë Beatrix, Einxhel dhe Beniada, shkruan lajmi.net. Publiku do të votojë për banorët që ata dëshirojnë...

Einxhel lexon fall: Sonte del Beatrixi

para një jave - Realiteti

Në spektaklin e sontëm të nominuar janë Betrix, Einxhel dhe Beniada. Banorët kanë filluar të diskutojnë mes tyre se kush mund të emri që do të eliminohet sonte, shkruan lajmi.net. Einxhel së bashku me...

Nuk kanë të ndalur, Sara dhe DJ PM puthen prap

para një jave - GazetaBlic

Çifti i parë i shtëpisë më të famëshme në Shqipëri BBV, pas shumë grindjeve e momenteve mospajtimi, siç duket tani janë shumë të lumtur afër njëri tjetrit. Sara dhe PM kanë shkëmbyer puthjen e parë para...

Modeli kosovar, Vigan Shehu, hyn sonte në Big Brother VIP

para një jave - Ekonomia Online

Numri i banorëve në “Big Brother VIP” dita-ditës sa vjen dhe po shtohet. Ditën e sotme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri do të hyjë një tjetër mashkull. Sipas “Prive”, bëhet fjalë për djalin nga Kosova,...

Ky është banori i ri që do të hyjë sonte në “Big Brother VIP”

para një jave - Ekonomia Online

Numri i banorëve në ‘Big Brother VIP’ dita-ditës sa vjen dhe po shtohet. Ditën e sotme në shtëpinë më të famëshme në Shqipëri do të hyjë një tjetër mashkull. Sipas “Prive”, bëhet fjalë për djalin nga Kosova,...

Kishin ankesa për meshkujt, një superyll hyn sot për vajzat në Big Brother

para një jave - NOA

Një tjetër banor pritet t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother Vip. Bëhet fjalë për modelin e njohur Vigan Shehu. Ai është mjaft i njohur me formatin, pasi ka qenë më parë pjesë e Big Brother 6. Sipas Prive.al,...

Sarah ndihmon Pajtimin të lahet në dush

para një jave - Lajmi.net

Pajtimi vendosi që të lante flokët e tij dhe për këtë i nevojitej ndihma e Sarës. Dy të rinjtë kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre jo më larg se një ditë më parë. View this post on Instagram A post shared...

Momente të ëmbla gjatë provave, Pajtimi dhe Sarah puthen dhe flirtojnë me njëri-tjetrin

para një jave - Lajmi.net

Dyshja simpatike e Big Brother Vip kanë pranuar publikisht se kanë pëlqim të ndërsjelltë, ani pse fillimisht pëlqimin e kishte shprehur vetëm Pm, shkruan lajmi.net. Pas disa keqkuptimeve që patën ditë...

Elsa e vërtetë e “Pallatit 176”, banorja më e re e “Big Brother VIP”?

para një jave - Albeu

Pas Antonelës e Meridianit, një tjetër personazh do t’i bashkohet spektaklin e nesërm shtëpisë së “Big Brother VIP”! Siç regjisori Eduart Grishaj ka zbuluar, këtë herë do të jetë një djalë ashtu siç vajzat...

“Iliri ka ndryshuar shumë” flasin banorët

para një jave - InfoShqip

Sot banorët po flisnin për Ilirin dhe sjelljet e tij në shtëpi, teksa banorët po bisedonin me njëri-tjetrin Semi shpreh mendimin e saj në lidhje me Ilirin. “ Iliri ka ndryshuar shumë ”,-tha ajo. Dagz gjithashtu...

Einxhel shpërthen ndaj Monikës: Gruaja 100 vjeç merret me llafet e gocave të reja

para një jave - InfoShqip

Debatet e ashpra skanë të ndalur brenda shtëpisë më së madhe të “BBV”. Kësaj radhe debatet kanë shpërthyer mes Monikës dhe Einxhel. Einxhel është shprehur me fjalët më të ashpra ndaj Monikës duke e akuzuar...

Antonela pyet direkt vajzat: A mendoni se do të dilni sonte?

para një jave - Arbresh

Sonte mbahet spektakli i radhës së shtëpisë më të madhe “Big Brother Albania VIP”. Të nominuara këtë javë janë Beatrix, Einxhel dhe Beniada. Publiku do të votojë për banorët që ata dëshirojnë të shpëtojnë....

Sarah ndihmon Pajtimin të lahet në dush

para një jave - Ditapost

Sarah ka ndihmuar paraditen e sotme Pajtimin që të lahet në dush. Pajtimi vendosi që të lante flokët e tij dhe për këtë i nevojitej ndihma e Sarës. Dy të rinjtë kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre jo më larg...

Ky është banori që do i bashkohet Big Brother Vip

para një jave - Lexo

Një tjetër banor pritet t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother Vip. Bëhet fjalë për modelin e njohur Vigan Shehu. Ai është mjaft i njohur me formatin, pasi ka qenë më parë pjesë e Big Brother 6. Sipas Prive.al,...

Momente të ëmbla gjatë provave, Pajtimi dhe Sarah puthen dhe flirtojnë me njëri-tjetrin

para një jave - Realiteti

Sara dhe Dj Pm tani po flirtojnë hapur. Dyshja simpatike e Big Brother Vip kanë pranuar publikisht se kanë pëlqim të ndërsjelltë, ani pse fillimisht pëlqimin e kishte shprehur vetëm Pm, shkruan lajmi.net....

Sarah ndihmon Pajtimin të lahet në dush

para një jave - Realiteti

Sarah ka ndihmuar paraditen e sotme Pajtimin që të lahet në dush. Pajtimi vendosi që të lante flokët e tij dhe për këtë i nevojitej ndihma e Sarës. Dy të rinjtë kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre jo më larg...

Dj Pm dhe Sarah puthen dhe flirtojnë me njëri-tjetrin

para një jave - Arbresh

Sara dhe Dj Pm tani po flirtojnë hapur. Dyshja simpatike e Big Brother Vip kanë pranuar publikisht se kanë pëlqim të ndërsjelltë, ani pse fillimisht pëlqimin e kishte shprehur vetëm Pm. Pas disa keqkuptimeve...

“Gruaja 100 vjeç”, plas debati keq mes Monikës dhe Einxhelit (VIDEO)

para një jave - Albeu

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka herë pas here debate të shumta, të cilat nisin nga situata të ndryshme. Shpeshherë ndodh që të ketë sherr për papastërtinë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Situata...

Modeli kosovar Vigan Shehu sonte hyn në shtëpinë e Big Brother VIP

para një jave - Koha.net

Modeli nga Gjakova, Vigan Shehu, sonte do të bëhet banori më i ri në shoun televiziv “Big Brother VIP”. Ai e ka postuar një fotografi nga ambientet e “Top Channel”. + 1 Madje burime të afërta me modelin...

“Gruaja 100 vjeç”, plas debati keq mes Monikës dhe Einxhelit

para një jave - Revista Kosovarja

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka herë pas here debate të shumta, të cilat nisin nga situata të ndryshme. Shpeshherë ndodh që të ketë sherr për papastërtinë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Madje...

Plas debati në shtëpinë e BBV/ Monika: Egoiste! Ule zërin! Einxhel: Gruaja 100 vjeç merret me…

para një jave - Java News

Pastrimi në kuzhinë ka qenë shpesh objekt debati mes banoreve në “Big Brother VIP”. Ditën e djeshme, Arjola Demiri reagoi e revoltuar nga neglizhenca që disa vajza i bëjnë punëve në këtë ambient të shtëpisë....

Sarah u përlot pas puthjes me PM, motra e saj reagon ashpër ndaj Fifit

para një jave - Ina

Sarah dhe PM shkëmbyen më në fund puthjen e tyre të parë në shtëpinë e “Big Brother VIP”! Por, Fifi nuk e ka pritur aspak mirë këtë moment, duke e akuzuar blogeren për lojë, duke e bërë këtë të fundit...

VIDEO/ Pas puthjeve në buzë, Sarah ndihmon DJ PM që të lahet në dush

para një jave - FaxWeb

Sarah dhe DJ PM po mundohen të shijojnë çdo moment brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” tashmë që janë çift me njëri-tjetrin. Ditën e sotme, blogerja i ka bërë një ‘surprizë’ Pajtimit. Ajo vendosi që ta...

Edhe një banorë i ri në Big Brother VIP

para një jave - Iliria News

Tre ditë më parë, në shtëpinë e Big Brother janë futur Antonela dhe Meridiani, duke prishur ujërat brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Tani në promon e spektaklit nesër mbrëma, Big Brother ka paralajmëruar...

Sarah u përlot pas puthjes me PM, motra e saj reagon ashpër ndaj Fifit (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Sarah dhe PM shkëmbyen më në fund puthjen e tyre të parë në shtëpinë e “Big Brother VIP”! Por, Fifi nuk e ka pritur aspak mirë këtë moment, duke e akuzuar blogeren për lojë, duke e bërë këtë të fundit...

Djemtë nuk ndalen, trembin edhe njëherë Monikën përpara gjumit

para një jave - Realiteti

Dj Pm dhe Donaldi cilësohen si çunat më pozitiv brenda shtëpisë. Ata ndajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin, ku edhe shakatë i bëjnë të gjitha së bashku, shkruan lajmi.net. Kohët e fundit ata po...

‘Na sillni një mashkull që ta puthim’, Big Brother plotëson dëshirën e vajzave, ja kush është modeli që hyn sonte

para një jave - FaxWeb

Një tjetër banor pritet t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother Vip. Bëhet fjalë për modelin e njohur Vigan Shehu. Ai është mjaft i njohur me formatin, pasi ka qenë më parë pjesë e Big Brother 6. Sipas Prive.al,...

Djemtë nuk ndalen, trembin edhe njëherë Monikën përpara gjumit

para një jave - Lajmi.net

Ata ndajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin, ku edhe shakatë i bëjnë të gjitha së bashku, shkruan lajmi.net. Kohët e fundit ata po trembin banorët me rend, por Monika vazhdon të mbetet shënjestër...

Ndodh puthja e shumëpritur mes Sarës dhe DJ PM

para një jave - Insajderi

Gjërat duket se po ndryshojnë për mirë mes Sarës dhe Pajtimit në “Big Brother Albania VIP. Çifti shihen më të afërt se kurrë dhe madje kanë shkëmbyer edhe ca puthje. Në një moment që i ka shpëtuar të gjithëve,...

Plasi sherrim, Einxhel ofendon Monikën: Grua 100 vjeçe

para një jave - Gazeta Metro

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka herë pas here debate të shumta, të cilat nisin nga situata të ndryshme. Shpeshherë ndodh që të ketë sherr për papastërtinë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Madje...

Plasi sherrim mes Einxhel dhe Monikës: Grua 100 vjeçe

para një jave - Gazeta Metro

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka herë pas here debate të shumta, të cilat nisin nga situata të ndryshme. Shpeshherë ndodh që të ketë sherr për papastërtinë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Madje...

Zbulohet banori që pritet të hyjë sonte në Big Brother Vip

para një jave - Lajmi.net

Bëhet fjalë për modelin e njohur kosovar, Vigan Shehu, i cili më parë ka qenë dhe pjesë e “Big Brother 6”. Lajmi është bërë i ditur nga “Prive”. Mësohet se gjatë ditës së sotme Shehu ka qëndruar në ambientet...

Sot në Big Brother VIP hyn një model, mësoni se kush është

para një jave - Epoka e Re

Numri i banorëve të Big Brother VIP po vazhdon të rritet, ku sonte hyn modeli kosovar, Vigan Shehu. Ai gjatë ditës së djeshme ka qëndruar në ambientet e Top Channel për t’u njohur me vendin ku do të qëndrojë...

“Nuk kemi dyshime te Fifi jonë”, Argjira Spanca reagon pas tensioneve në Big Brother Vip

para një jave - Revista Kosovarja

Situata në shtëpinë e Big Brotehr Vip ka qen mjaft e tensionuar ditën e djeshme, pasi banorët mësuan për puthjen e Sarën me Dj PM. Ajo që ka reaguar ashpër dhe nuk e ka pritur aspak mirë ishte Fifi, e...

Zbulohet banori që pritet të hyjë sonte në Big Brother Vip

para një jave - Bota Press

Një tjetër banor do t’i shtohet shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Bëhet fjalë për modelin e njohur kosovar, Vigan Shehu, i cili më parë ka qenë dhe pjesë e “Big Brother 6”. Lajmi është...

Edhe një banorë i ri në Big Brother VIP

para një jave - Ditapost

Tre ditë më parë, në shtëpinë e Big Brother janë futur Antonela dhe Meridiani, duke prishur ujërat brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Tani në promon e spektaklit nesër mbrëma, Big Brother ka paralajmëruar...

“Iliri ka ndryshuar shumë” flasin banorët

para një jave - Revista Kosovarja

Sot banorët po flisnin për Ilirin dhe sjelljet e tij në shtëpi.Teksa banorët po bisedonin me njëri-tjetrin Semi shpreh mendimin e saj në lidhje me Ilirin. “Iliri ka ndryshuar shumë”,-tha ajo. Dagz gjithashtu...

VIDEO/ Tjetër puthje në shtëpinë e ‘Big Brother’, ja si reaguan banorët

para një jave - FaxWeb

Vëllai i Madh” i ka kërkuar banorëve që të luajnë një nga komeditë më të famshme shqiptare. Ata do të rikthejnë edhe njëherë në skenë “Pallatin 176”. Teksa po përgatisnin provën javore, DJ PM dhe Sarah...

Nesër në Big Brother VIP hyn modeli kosovar

para një jave - Aktuale

Numri i banorëve të Big Brother VIP po vazhdon të rritet. Nesër në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, hyn modeli kosovar, Vigan Shehu. Ai gjatë ditës së sotme ka qëndruar në ambientet e Top Channel për...

Spektakli i ndërrimit të viteve në Top Channel: ‘Big Brother VIP’ zëvendëson ‘Portokallinë’?

para një jave - Indeks online

Spektaklin e ndërrimit të viteve Top Channel ia ka besuar gjithmonë “Portokallisë”, ndonëse këtë vit u përfol se programi i humorit do të zëvendësohet. Ditë me parë, përmes një komunikimi pyetje-përgjigje...

Edhe një banor i ri në Big Brother VIP

para një jave - Gazeta Express

Tre ditë më parë, në shtëpinë e Big Brother janë futur Antonela dhe Meridiani, duke prishur ujërat brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Tani në promon e spektaklit nesër mbrëma, Big Brother ka paralajmëruar...

Edhe një banorë i ri në Big Brother VIP

para një jave - Gazeta Express

Tre ditë më parë, në shtëpinë e Big Brother janë futur Antonela dhe Meridiani, duke prishur ujërat brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Tani në promon e spektaklit nesër mbrëma, Big Brother ka paralajmëruar...

Einxhel shpërthen ndaj Monikës: Gruaja 100 vjeç merret me llafet e gocave të reja

para një jave - Realiteti

Debatet e ashpra skanë të ndalur brenda shtëpisë më së madhe të “BBV”. Kësaj radhe debatet kanë shpërthyer mes Monikës dhe Einxhel, shkruan lajmi.net. Einxhel është shprehur me fjalët më të ashpra ndaj...

Fifi kërkon ndihmën e Meridianit: Çfarë të ndryshoj tek vetja

para një jave - Realiteti

Fifi sot ka pasur debate të ashpra brenda shtëpisë me Sarën dhe të tjerët banorë. Ajo e ka akuzuar Sarën se po bën lojë me Pajtimin pas puthjes së tyre të parë, shkruan lajmi.net. Për një moment të gjithë...

Einxhel shpërthen ndaj Monikës: Gruaja 100 vjeç merret me llafet e gocave të reja

para një jave - Lajmi.net

Kësaj radhe debatet kanë shpërthyer mes Monikës dhe Einxhel, shkruan lajmi.net. Einxhel është shprehur me fjalët më të ashpra ndaj Monikës duke e akuzuar atë se është grua e moshuar që të merret me llafet...

Fifi kërkon ndihmën e Meridianit: Çfarë të ndryshoj tek vetja

para një jave - Lajmi.net

Ajo e ka akuzuar Sarën se po bën lojë me Pajtimin pas puthjes së tyre të parë, shkruan lajmi.net. Për një moment të gjithë banorët i kanë qëndruar afër Sarës e cila kishte shpërthyer në lot pas këtyre...

Tensionet e shumta brenda në “Big Brother VIP”, tjetër banore kërkon largimin nga shtëpia

para një jave - OraInfo

Big Brother, po vazhdon të sjellë episode shumë interesante brenda shtëpisë. Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha ishte me ulje-ngritje, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me...

Tjetër puthje mes Dj Pm dhe Sarës

para një jave - Lajmi.net

Ishte puthja e dyshës që nxiti shumë tensione dhe arriti të krijojë shumë rrëmujë brenda shtëpisë, shkruan lajmi.net. Fifi ishte ajo që i nxiti këto debate duke e bërë të përlotet edhe Sara, pasi kjo e...

Nesër në Big Brother VIP hyn modeli kosovar (Foto)

para një jave - Indeks online

Numri i banorëve të Big Brother VIP po vazhdon të rritet. Nesër në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, hyn modeli kosovar, Vigan Shehu. Ai gjatë ditës së sotme ka qëndruar në ambientet e Top Channel për...

Tjetër puthje mes Dj Pm dhe Sarës

para një jave - Realiteti

Gjatë mbëmjes së kaluar në shtëpinë e “Big Brother VIP”, është dhënë puthja e parë mes Dj Pm dhe Sarës. Ishte puthja e dyshës që nxiti shumë tensione dhe arriti të krijojë shumë rrëmujë brenda shtëpisë,...

Një tjetër puthje mes Dj PM dhe Sarës

para një jave - Iliria News

‘’Vëllai i Madh’’ i ka kërkuar atyre që të luajnë një nga komeditë më të famshme shqiptare. Banorët do të rikthejnë edhe njëherë në skenë ‘’Pallatin 176’’. Teksa po përgatisnin provën javore Pm dhe Sarah...

Banori i ri që do të futet nesër në Big Brother VIP

para një jave - Revista Kosovarja

Tre ditë më parë, në shtëpinë e Big Brother janë futur Antonela dhe Meridiani, duke prishur ujërat brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Tani në promon e spektaklit nesër mbrëma, Big Brother ka paralajmëruar...

Nesër banor i ri në “BBV”, pritet të habisë të gjithë

para një jave - Lajmi.net

Në promon e spektaklit për nesër mbrëma, “Big Brother” ka paralajmëruar se banori që do të hyjë do të habisë publikun dhe banorët brenda, shkruan lajmi.net. Ndonëse nuk u dhanë më shumë detaje në lidhje...

Nesër në Big Brother VIP hyn modeli kosovar

para një jave - Infokusi

Numri i banorëve të Big Brother VIP po vazhdon të rritet. Nesër në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, hyn modeli kosovar, Vigan Shehu. Ai gjatë ditës së sotme ka qëndruar në ambientet e Top Channel për...

Vazhdojnë puthjet mes Dj PM dhe Sarah Berishës në BBV

para një jave - Gazeta Metro

Ka disa ditë që banorët po mësojnë skenarin e komedisë “Pallati 176”, ku pjesë e kësaj do jenë edhe Dj PM dhe Sarah Berisha. Duke qenë se dyshja mbrëmë kanë dhënë puthjen e parë, edhe sot gjatë kohës kur...

Reagon motra e Sarës pasi u puth me DJ PM: Shko o Fifi…

para një jave - GazetaBlic

Pas puthjes mes Sarës dhe DJ PM në Big Brother VIP, ka reaguar Fifi pasi sipas saj, blogerja po luan lojë me kosovarin. Me këtë shkak, Sarah shpërtheu në lot duke demantuar se po bën lojë, madje kërkoi...

Sara nuk di tabelën e shumëzimit? Ai e pyet: Sa bëjnë 6 x 4 + 2?

para një jave - Revista Kosovarja

Sarah ka befasuar Donaldin dhe Pajtimin me deklaratën e fundit, por jo vetëm. Blogerja, e cila është një nga banoret e Big Brother VIP, është shumë e dobët në matematikë. “Nuk e di tabelën e shumëzimit”,...

Fifit i është fiksuar keq Dj Pm dhe Sara: Mes tyre nuk ka asgjë

para një jave - Lajmi.net

Fifi ka shkaktuar shumë debate pas akuzave që i ka thënë Sarës për Pajtimin, shkruan lajmi.net. Ajo nuk ka arritur ta largojë nga mendja gjatë gjithë ditës faktin që ajo e gjitha është një lojë. Ka vazhduar...

Vazhdojnë puthjet mes Dj PM dhe Sarah Berishës në Big Brother VIP

para një jave - Revista Kosovarja

Ka disa ditë që banorët po mësojnë skenarin e komedisë “Pallati 176”, ku pjesë e kësaj do jenë edhe Dj PM dhe Sarah Berisha. Duke qenë se dyshja mbrëmë kanë dhënë puthjen e parë, edhe sot gjatë kohës kur...

Vazhdojnë puthjet mes Dj PM dhe Sarah Berishës në Big Brother VIP

para një jave - Bota Press

Ka disa ditë që banorët po mësojnë skenarin e komedisë “Pallati 176”, ku pjesë e kësaj do jenë edhe Dj PM dhe Sarah Berisha. Duke qenë se dyshja mbrëmë kanë dhënë puthjen e parë, edhe sot gjatë kohës kur...

Banorët dhurojnë buxhetin për bamirësi në Shtëpinë e Fëmijëve

para një jave - Revista Kosovarja

Pas të gjitha tensioneve brenda shtëpisë që janë krijuar sot pas debateve mes Fifit dhe Sarës, banorët janë ulur dhe kanë diskutuar së bashku për gjëra të mira. Ata kanë vendosur që buxhetin ta dhurojnë...

Reagon Iliri ndaj Fifit: Këndon e shkruan bukur, por flet keq

para një jave - Koha.net

Reagime të shumta kanë ndodhur sot pas puthjes se Dj Pm dhe Sarës në shtëpinë e Big Brother VIP. E Sara u përlot gjatë diskutimit me Fifin, ku të shumtë kanë qenë banorët që kanë kritikuar Fifin që kërkonte...

Banorët dhurojnë buxhetin për bamirësi në Shtëpinë e Fëmijëve

para një jave - Bota Press

Pas të gjitha tensioneve brenda shtëpisë që janë krijuar sot pas debateve mes Fifit dhe Sarës, banorët janë ulur dhe kanë diskutuar së bashku për gjëra të mira. Ata kanë vendosur që buxhetin ta dhurojnë...

Banorët dhurojnë buxhetin për bamirësi në Shtëpinë e Fëmijëve

para një jave - Lajmi.net

Ata kanë vendosur që buxhetin ta dhurojnë për bamirësi, shkruan lajmi.net. Të gjithë së bashku pas mendimeve të ndryshme mes tyre ata e panë më të arsyeshme të blejnë ushqime sesa të dhurojnë lekë. Këtë...

Motra e Sarës i reagon Fifit: Mos u puthuni më se na mërzitet Fifi

para një jave - Realiteti

Pas tensioneve të krijuara në shtëpi nga ana e Fifit ku e akuzoi Sarën se po bën lojë ndaj Pajtimit, ka reaguar edhe motra e Sarës. Ditea, motra e Sarës ka dalur kundër Fifit duke ironizuar atë, shkruan...

Banorët dhurojnë buxhetin për bamirësi në Shtëpinë e Fëmijëve

para një jave - Realiteti

Pas të gjitha tensioneve brenda shtëpisë që janë krijuar sot pas debateve mes Fifit dhe Sarës, banorët janë ulur dhe kanë diskutuar së bashku për gjëra të mira. Ata kanë vendosur që buxhetin ta dhurojnë...

U kapen keq: Sqarohen Fifi dhe Sara, pasi kjo e fundit shpërtheu në lot

para një jave - Gazeta Metro

Puthja e shumëpritur mes Sarës dhe Dj Pm në Big Brother Vip më në fund ndodhi, por jo të gjithë e kanë pritur mirë. Fifi ka reaguar keq pasi e mori vesh atë që kishte ndodhur dhe i ka thënë Sarës se është...

Tensione të forta brenda shtëpisë, Fifi shpërthen ndaj banorëve: Nuk i bëj askujt presione psikologjike

para një jave - Lajmi.net

Pas këtyre fjalëve, Pajtimi refuzoi që të ketë një takim të organizuar nga ‘Vëllai i madh’, shkruan lajmi.net. Por, pas këtyre debateve të krijuara mbrëmë, Sara ka pranuar pëlqimin për Pajtimin dhe në...

Motra e Sarës i reagon Fifit: Mos u puthuni më se na mërzitet Fifi

para një jave - Lajmi.net

Ditea, motra e Sarës ka dalur kundër Fifit duke ironizuar atë, shkruan lajmi.net. Ajo përmes një postimi në Instagram ka shkruar se të gjithë banorët brenda nuk duhet të puthen pasi mërzitet Fifi. Përveq...

Nuk ndalen dramat në “Big Brother VIP”, tani edhe një tjetër banore shpërthen në lot

para një jave - Gazeta Express

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj ka disa javë që i është bashkuar shtëpisë më të famshme, “Big Brother VIP”. Shpeshherë brenda shtëpisë ajo ka folur për raportin e saj me vëllain, Albanin. Mëngjesin...

Motra e Sarës i reagon ashpër Fifit, pasi këngëtarja nga Kosova e bëri të qante

para një jave - Bota Press

Ditën e sotme Dj PM i ka treguar Donaldit, Dj Dagzit dhe Fifit se Sarah Berisha e ka puthur mbrëmë. Për këtë, këngëtarja nga Kosova e ka pyetur edhe vetë Sarën, e cila i ka treguar të vërtetën, ndërsa...

Motra e Sarës i reagon Fifit: Mos u puthuni më se na mërzitet Fifi

para një jave - Revista Kosovarja

Pas tensioneve të krijuara në shtëpi nga ana e Fifit ku e akuzoi Sarën se po bën lojë ndaj Pajtimit, ka reaguar edhe motra e Sarës. Ditea, motra e Sarës ka dalur kundër Fifit duke ironizuar atë. Ajo përmes...

Beatrix Ramosaj shpërthen në lot

para një jave - GazetaBlic

Beatrix Ramosaj ka disa javë që i është bashkuar shtëpisë së famshme të Big Brother Vip. Ajo shquhet si një personazh i qetë, i kuptueshëm e mbi të gjitha që kontrollon mjaft mirë mendimet dhe veprimet...

“Është shumë e rëndë!” Fifi reagon keq ndaj puthjes së çiftit Sara-PM

para një jave - Lexo

Puthja e shumëpritur mes Sarës dhe Dj Pm në Big Brother Vip më në fund ndodhi, por jo të gjithë e kanë pritur mirë. Fifi ka reaguar keq pasi e mori vesh atë që kishte ndodhur dhe i ka thënë Sarës se është...

Nuk ndalen dramat në “Big Brother VIP”, tani edhe një tjetër banore shpërthen në lot

para një jave - Periskopi

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj ka disa javë që i është bashkuar shtëpisë më të famshme, “Big Brother VIP”. Shpeshherë brenda shtëpisë ajo ka folur për raportin e saj me vëllain, Albanin. Mëngjesin...

Pas daljes nga Big Brother Vip, Kledi takohet me vëllain binjak të Donaldit

para një jave - Realiteti

Kledi Hysa ka qenë banori i radhës që ka dalë nga shtëpia e Big Brother Vip. Ai ka qenë një nga banorët më të dashur aty brenda, i cili është pëlqyer për energjinë pozitive që ka përçuar tek banorët, shkruan...

Tensione të forta brenda shtëpisë, Fifi shpërthen ndaj banorëve: Nuk i bëj askujt presione psikologjike

para një jave - Realiteti

Gjatë ditës së djeshme, blogerja Saraha Berisha, deklaroi se nuk dëshiron të ketë dicka më me Dj Pm brenda shtëpisë së ‘BBV’. Pas këtyre fjalëve, Pajtimi refuzoi që të ketë një takim të organizuar nga...

Krijohet çifti i parë në Big Brother VIP, Dj Pm shkëmben puthje me vajzën që pëlqen

para një jave - Koha.net

Para pak minutave në llogarinë e Instagramit te Big Brother VIP është publikuar një video. Në këtë video shihet DJ Pm duke e puthur Saran, e që këtë hap e bëri Pajtimi për të vërtetuar edhe pëlqimin që...

Pas daljes nga Big Brother Vip, Kledi takohet me vëllain binjak të Donaldit

para një jave - Lajmi.net

Ai ka qenë një nga banorët më të dashur aty brenda, i cili është pëlqyer për energjinë pozitive që ka përçuar tek banorët, shkruan lajmi.net. Pas daljes nga BBV, Kledi ka qenë i ftuar në emisione të ndryshme...

“O kuku çka më bone ti mu”, reagimi epik i Dj PM pasi e puthi Sarah në buzë

para një jave - Revista Kosovarja

Tanimë është dhënë puthja e parë në Big Brother VIP, mes Dj PM dhe Sarah Berishës. Gjatë ditës së djeshme dyshja debatuan ashpër mes vete, derisa në orët e para të mëngjesit ata kanë sqaruar çdo gjë mes...

Sara shpërthen në lot, shkak bëhet Fifi

para një jave - Iliria News

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga...

Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot: Ashtu e ndjeva!

para një jave - Iliria News

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot, shkruan Express. Fifi e akuzoi Sarën se po luan...

Beatrix Ramosaj shpërthen në lot nga malli për vëllain e saj Albanin

para një jave - Lajmi.net

Ajo shquhet si një personazh i qetë, i kuptueshëm e mbi të gjitha që kontrollon mjaft mirë mendimet dhe veprimet e veta, shkruan lajmi.net. Vlen të theksojmë se Beatrix është po ashtu mjaft e ndjeshme,...

Pas refuzimit për darkën romantike Sarah dhe DJ PM puthen në buzë

para një jave - Arbresh

Marrëdhënia mes dy banorëve të “Big Brother VIP”, Sarah Berisha dhe Dj PM, është me shumë ulje e ngritje. Në një moment duken shumë të afërt dhe më pas duket se afrimiteti i tyre merr një rrjedhë krejt...

Ndodh edhe kjo, një banore kërkon të largohet nga shtëpia BBV

para një jave - GazetaBlic

Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha nuk ishte e qetë, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me Pajtim Krasniqin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Kurse me vonë, ishte Pajtimi...

“S’po du o vlla, qitëm prej shpisë, i marr teshat e iki”, Dj Pm befason me deklaratën për Sarën

para një jave - InfoShqip

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, u zhvillua një lojë me debate, teksa gjatë debatit në shtëpi arriti një zarf i bardhë. Zarfi i bardh nga “Vëllai i madh” ishte për një darkë...

Ndodh edhe kjo, një banore kërkon të largohet nga shtëpia BBV

para një jave - GazetaBlic

Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha nuk ishte e qetë, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me Pajtim Krasniqin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Kurse me vonë, ishte Pajtimi...

Situatë e tensionuar në “Big Brother VIP”, edhe një banore kërkon të largohet

para një jave - Gazeta Express

Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha ishte me ulje-ngritje, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me Pajtim Krasniqin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Pas këtyre fjalëve,...

Ndodh momenti i shumëpritur, Sara dhe Dj PM puthen në buzë në BB VIP?

para një jave - Infokusi

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ka ardhur dhe puthja e parë në këtë Big Brother Vip. Pas shumë përplasjesh e zënkash, teksa Dj Pm e ka përqafuar Sarën para se të flejë gjumë, kjo e fundit...

Sarah puthi në buzë Pajtimin, xhindoset Fifi: Është shumë e rëndë (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Puthja e Pm dhe Sarës duket se ka shqetësuar shumë Fifin. Në mes të një diskutimi në kuzhinë, pasi Pm i pohoi Fifit se ishte puthur me Sarën, Fifi vendosi t’i kundërvihet kësaj të fundit. “Ti e paske puthur....

Fifi i thotë Sarës: Ti po luan me Pm, blogerja shpërthen në lot

para një jave - Ditapost

Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga Kosova, Pajtim Krasniqin. Pas këtyre fjalëve, blogerja shqiptare u prek dhe nisi të shprehte mllefin e saj, e më pas shpërtheu në lot. “Mos më akuzoni se po...

Përplasje mes Fifit dhe Sarës, përkeqësohet gjendja e kësaj të fundit

para një jave - Gazeta Express

Pas një debati me këngëtaren kosovare, Fifi, blogerja shqiptare, Sarah Berisha ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me DJ PM dhe se ai është vëllai i saj dhe nuk do ta lejoj ta bën këtë...

Pas refuzimit për darkën romantike Sarah dhe DJ PM puthen në buzë

para një jave - Arbresh

Marrëdhënia mes dy banorëve të “Big Brother VIP”, Sarah Berisha dhe Dj PM, është me shumë ulje e ngritje. Në një moment duken shumë të afërt dhe më pas duket se afrimiteti i tyre merr një rrjedhë krejt...

Sara shpërthen në lot, shkak bëhet Fifi

para një jave - GazetaBlic

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga...

Pas debateve dhe refuzimit për darkë romantike, DJ PM dhe Sarah Berisha shkëmbejnë puthje në buzë

para një jave - Telegrafi

Që nga hyrja në shtëpinë e Big Brother VIP, DJ PM është komentuar për raportin e afërt me blogeren, Sarah Berisha. Dyshja janë shumicën e kohë në shoqëri të njëri-tjetrit, ndërsa është përfolur vazhdimisht...

Pas debateve dhe refuzimit për darkë romantike, DJ PM dhe Sarah Berisha shkëmbejnë puthje në buzë

para një jave - Zhurnal

Që nga hyrja në shtëpinë e Big Brother VIP, DJ PM është komentuar për raportin e afërt me blogeren, Sarah Berisha. Dyshja janë shumicën e kohë në shoqëri të njëri-tjetrit, ndërsa është përfolur vazhdimisht...

Sarah kërkon të largohet nga shtëpia/ Fifi nuk pret mirë puthjen në BB VIP, i flet ashpër blogeres: Është shumë e rëndë

para një jave - Epoka e Re

BB VIP – Mëngjesin e ditës së sotme ka ndodhur puthja e shumë pritur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Sarah ka marrë guximin dhe ka puthur në buzë DJ PM. Edhe pse blogerja donte që kjo puthje të qëndronte...

Pas refuzimit për darkën romantike Sarah dhe DJ PM puthen në buzë

para një jave - Top Channel

Marrëdhënia mes dy banorëve të “Big Brother VIP”, Sarah Berisha dhe Dj PM, është me shumë ulje e ngritje. Në një moment duken shumë të afërt dhe më pas duket se afrimiteti i tyre merr një rrjedhë krejt...

DJ Dagz tregon cila vajzë e bën nervoz, dyshohet për një skenar nga Big Brother VIP

para një jave - Koha.net

Dj Dagz dhe Einxhel dy banorët e Big Brother VIP, mbrëmë kanë ngrënë darkë romantike së bashku. Ajo që tërhoqi vëmendjen ishin fjalët e DJ-t nga Kosova i cili shprehet duke thënë “i vetmi njeri në ketë...

Rëndohet situata në Big Brother VIP, edhe një banore kërkon të largohet nga shtëpia

para një jave - Realiteti

Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha ishte me ulje-ngritje, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me Pajtim Krasniqin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Pas këtyre fjalëve,...

Fifi i thotë Sarës: Ti po luan me Pm, blogerja shpërthen në lot

para një jave - Realiteti

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga...

Beatrix Ramosaj shpërthen në lot nga malli për vëllain e saj Albanin

para një jave - Realiteti

Beatrix Ramosaj ka disa javë që i është bashkuar shtëpisë së famshme të Big Brother Vip. Ajo shquhet si një personazh i qetë, i kuptueshëm e mbi të gjitha që kontrollon mjaft mirë mendimet dhe veprimet...

Rëndohet situata në Big Brother VIP, edhe një banore kërkon të largohet nga shtëpia

para një jave - Lajmi.net

Pas këtyre fjalëve, ishte Pajtimi ai që e refuzoi atë për një takim të organizuar nga “Vëllai i madh”. Më pas, ishte aktori, Donald Veshaj që u mundua të qetësoj situatën mes dyshes, duke shkuar tek Sarah...

Fifi i thotë Sarës: Ti po luan me Pm, blogerja shpërthen në lot

para një jave - Lajmi.net

Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga Kosova, Pajtim Krasniqin. Pas këtyre fjalëve, blogerja shqiptare u prek dhe nisi të shprehte mllefin e saj, e më pas shpërtheu në lot. “Mos më akuzoni se po...

E papritur: Sara dhe Dj PM puthen në buzë në BB VIP?

para një jave - GazetaBlic

Gjërat duket se po ndryshojnë për mirë mes Sarës dhe Pajtimit në Big Brother Vip dhe dyshja po afrohet gjithnjë e më shumë, ndodh puthja e parë në këtë Big Brother Vip. Në një moment që i ka shpëtuar të...

Rëndohet situata në Big Brother VIP, edhe një banore kërkon të largohet nga shtëpia

para një jave - Lajm

Pas këtyre fjalëve, ishte Pajtimi ai që e refuzoi atë për një takim të organizuar nga “Vëllai i madh”. Më pas, ishte aktori, Donald Veshaj që u mundua të qetësoj situatën mes dyshes, duke shkuar tek Sarah...

Rëndohet situata në Big Brother VIP, edhe një banore kërkon të largohet nga shtëpia

para një jave - Bota Press

Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha ishte me ulje-ngritje, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me Pajtim Krasniqin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Pas këtyre fjalëve,...

Përplasje mes Fifit dhe Sarës, përkeqësohet gjendja e kësaj të fundit

para një jave - Informatat

Pas një debati me këngëtaren kosovare, Fifi, blogerja shqiptare, Sarah Berisha ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me DJ PM dhe se ai është vëllai i saj dhe nuk do ta lejoj ta bën këtë...

Ndodh puthja e parë në buzë në shtëpinë e “Big Brother VIP”

para një jave - Informatat

Pas prishjes së raporteve mes blogeres, Sarah Berishës me Pajtim Krasniqin (DJ PM), mbrëmë dyshja shkëmbeu puthjen e parë në buzë, duke rregulluar kështu raportet me njëri-tjetrin. Pas refuzimit për një...

Fifi i thotë Sarës: Ti po luan me Pm, blogerja shpërthen në lot

para një jave - Lajm

Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga Kosova, Pajtim Krasniqin. Pas këtyre fjalëve, blogerja shqiptare u prek dhe nisi të shprehte mllefin e saj, e më pas shpërtheu në lot. “Mos më akuzoni se po...

Dy banorët nuk përmbahen në orët e para të mëngjesit, ndodh puthja mes Sarës dhe Pajtimit

para një jave - Almakos

Sara dhe Pajtimi kanë qenë shumë të komentuar së fundmi për marrëdhënien e tyre që dje pësoi një krisje. Sara e refuzoi darkën romantike që Pajtimi i bëri mbrëmjen e djeshme, por pas refuzimit ka ardhur...

Tension brenda BBV, një tjetër banor kërkon të largohet nga shtëpia

para një jave - FaxWeb

Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha ishte me ulje-ngritje, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me Pajtim Krasniqin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Pas këtyre fjalëve,...

Situatë e tensionuar në “Big Brother VIP”, edhe një banore kërkon të largohet

para një jave - Epoka e Re

Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha ishte me ulje-ngritje, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me Pajtim Krasniqin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Pas këtyre fjalëve,...

Pas puthjes me Dj kosovar, Sara shpërthen në lot, shkak bëhet Fifi

para një jave - Revista Kosovarja

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga...

Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot

para një jave - Bota Press

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga...

Sara shpërthen në lot, shkak për këtë Fifi

para një jave - Gazeta Metro

Pas një debati me këngëtaren kosovare, Fifi, blogerja shqiptare, Sarah Berisha ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me DJ PM dhe se ai është vëllai i saj dhe nuk do ta lejoj ta bën këtë...

Sara e puth në buzë DJ Pm

para një jave - Lajmi.net

Gjërat mes Pm dhe Sara siç duket kanë ndryshuar thellë, shkruan lajmi.net. Pikërisht në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ka ndodhur dhe puthja e parë në shtëpinë e famshme të Big Brother Vip....

Sara e puth në buzë DJ Pm

para një jave - Bota Press

Më në fund Sara ka treguar guximin e saj. Gjërat mes Pm dhe Sara siç duket kanë ndryshuar thelle. Pikërisht në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ka ndodhur dhe puthja e parë në shtëpinë e famshme...

Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot: Ashtu e ndjeva!

para një jave - FaxWeb

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot, shkruan Express. Fifi e akuzoi Sarën se po luan...

Sara e puth në buzë DJ Pm

para një jave - Realiteti

Më në fund Sara ka treguar guximin e saj. Gjërat mes Pm dhe Sara siç duket kanë ndryshuar thellë, shkruan lajmi.net. Pikërisht në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ka ndodhur dhe puthja e parë...

E papritur: Sara dhe Dj PM puthen në buzë në BB VIP?

para një jave - Ditapost

Gjërat duket se po ndryshojnë për mirë mes Sarës dhe Pajtimit në Big Brother Vip dhe dyshja po afrohet gjithnjë e më shumë, ndodh puthja e parë në këtë Big Brother Vip. Në një moment që i ka shpëtuar të...

Biseda e plotë/ Donaldi këshilla Sarës për raportin me Pajtimin brenda “Big Brother VIP”

para një jave - Almakos

Sarah Berisha deklaroi dje se nuk do të krijojë lidhje brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, pavarësisht se ndihet mirë dhe e pëlqen Pajtimin. Djali nga Kosova i shprehu pëlqimin blogeres që natën e parë...

VIDEO/”O ca më bëre ti!”, Sara puth në buzë DJ PM, ai vë duart në kokë

para një jave - FaxWeb

Sarah Berisha dhe Dj PM kanë shkëmbyer brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip’ puthjen e tyre të parë. Pas refuzimit për një darkë romantike që Pajtimi i bëri mbrëmjen e djeshme Sarah, ka ardhur edhe puthja...

E pa pritur, Sara e puth në buzë Pm

para një jave - Epoka e Re

Ka ndodhur puthja e parë në Big Brother Vip. Dyshja simpatike Sara dhe Dj Pm kanë rregulluar raportet aq mirë, saqë kanë vendosur të puthen e përqafohen në sy të të gjithëve, shkruan Indeksonline. Dj Pm...

Ndodh e shumëpritura, Sarah e puth Dj Pm në buzë

para një jave - Revista Kosovarja

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ka ardhur dhe puthja e parë në këtë Big Brother Vip. Pas shumë përplasjesh e zënkash, teksa Dj Pm e ka përqafuar Sarën para se të flejë gjumë, kjo e fundit...

VIDEO/”Kam frikë!”, Sara rrëfen e prekur te Donaldi: Publiku do më akuzojë se…

para një jave - FaxWeb

Blogerja, Sarah Berisha, ditën e djeshme ka prishur raportet me DJ PM, pasi sipas saj nuk mund të kenë diçka brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Mbrëmë gjatë debatit mes banorëve, një zarf i bardhë arriti...

“S’po du o vlla, qitëm prej shpisë, i marr teshat e iki”, Dj Pm befason me deklaratën për Sarën

para një jave - FaxWeb

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, u zhvillua një lojë me debate, teksa gjatë debatit në shtëpi arriti një zarf i bardhë. Zarfi i bardh nga “Vëllai i madh” ishte për një darkë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK