Pasi Marina bëhet nënë, reagon Luana Vjollca

para 6 dite - Insajderi

Marina Vjollca dhe Getuar Selimi të mërkurën janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja kanë mirëpritur në jetë një vajzë, emri i të cilës thuhet se është Marget -kombinim në mes emrave të Marinës dhe...

Marina u bë nënë, reagon për herë të parë Luana Vjollca!

para 6 dite - Klan

Marina u bë nënë, reagon për herë të parë Luana Vjollca! Marina dhe Getoar Selimi u bekuan ditën e djeshme me një vogëlushe, të cilën zgjedhën që ta pagëzojnë me emrin Marget, një bashkim emrash ky i dy...

Zbulohet emri i veçantë që Marina dhe Getoari zgjodhën për vajzën e tyre (FOTO LAJM)

para 6 dite - Albeu

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë dje, kur erdhi në jetë vajza e tyre. Tashmë është zbuluar edhe emri i së voglës nga burime pranë çiftit. Dy të dashuruarit kamë vendosur të bëjnë bashkim...

Marina u bë nënë për herë të parë, Luana nuk përmbahet në reagimin e saj

para 6 dite - OraInfo

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë. Emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit. E pasi...

U bënë prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës së Marinës dhe Getoarit

para 6 dite - Klan

U bënë prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës së Marinës dhe Getoarit Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, të cilët u bënë prindër dje për herë të...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë, moderatorja sjellë në jetë një vajzë

para 6 dite - Top Channel

Moderatorja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj, këngëtari i njohur, Getoar Selimi, janë bërë prindër për herë të parë. Çifti ka mirëpritur në jetën e tyre një vajzë, ndërsa lajmin e ëmbël e ka bërë...

Ky është kuptimi i veçantë i emrit të vajzës së Marinës dhe Getit

para 6 dite - Indeks online

Getoar Selimi e Marina Vjollca janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Marget, shkruan Indeksonline. Kuptimi i këtij emri unik është kombinimi...

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca

para 6 dite - Syri.net Kosova

Vajza është këtu! Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë, sipas burimeve të VipMagazine. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Nuk mund...

Reagimi i Luanës, pas lajmit se është bërë teze

para 6 dite - GazetaBlic

Gjatë ditës së djeshme, Marina dhe Geti u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja dhe reperi u bënë prindër të një vajze.Sipas qarkullimeve të internetit, çifti vajzën e kanë quajtur Marget. E menjëherë...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë, moderatorja sjellë në jetë një vajzë

para 6 dite - Infokusi

Moderatorja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj, këngëtari i njohur, Getoar Selimi, janë bërë prindër për herë të parë. Çifti ka mirëpritur në jetën e tyre një vajzë, ndërsa lajmin e ëmbël e ka bërë...

Marina dhe Getoari zgjedhin emrin e veçantë, ja si e kanë quajtur vogëlushen e tyre

para 6 dite - Lexo

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme, pasi moderatorja e njohur solli në jetë një vajzë. Çifti ka zgjedhur një emër të veçantë për vogëlushen e tyre. Në fakt...

Marina Vjollca u bë nënë për herë të parë, reagon Luana (FOTO LAJM)

para 6 dite - Albeu

Vajza është këtu! Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Nuk mund të mungonte një reagim nga tezja e vajzës, moderatorja Luana Vjollca. “Ndjesia më e mirë në botë.” Luana me siguri...

Fjalët e para të Luanës pasi u bë teze

para 6 dite - Indeks online

Pritja e ëmbël e Marinës ishte periudha më e bukur për motrat Vjollca. Këtë e kemi kuptuar nga publikimet e shumta që kanë bërë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Dje, Marina e Geti u bënë prindër...

Marina u bë me vajzë, reagon motra e saj Luana: Ndjenja më e bukur në botë

para 6 dite - FaxWeb

Marina dhe Getoar Selimi u bekuan ditën e djeshme me një vogëlushe, të cilën zgjedhën që ta pagëzojnë me emrin Marget, një bashkim emrash ky i dy prindërve të bebushes. Të përfshirë në gëzimin e çiftit...

Vjen reagimi i parë i Luanës, pas lajmit se është bërë teze

para 6 dite - Lajmi.net

Moderatorja dhe reperi u bënë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net. Sipas qarkullimeve të internetit, çifti vajzën e kanë quajtur Marget. E menjëherë pas lindjes së Marinës, ka reaguar motra e saj moderatorja...

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca

para 6 dite - Gazeta Express

Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë. Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit. E pasi motra e saj u...

Prindër për herë të parë, zbulohet emri i vajzës së Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit

para 6 dite - Periskopi

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë dje. Tashmë është zbuluar edhe emri i vajzës së vogël, që sipas burimeve nga miq pranë çiftit kanë vendosur ta quajnë Marget, një emër i bashkimit të...

Vjen reagimi i parë i Luanës, pas lajmit se është bërë teze

para 6 dite - Lajm

Moderatorja dhe reperi u bënë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net. Sipas qarkullimeve të internetit, çifti vajzën e kanë quajtur Marget. E menjëherë pas lindjes së Marinës, ka reaguar motra e saj moderatorja...

Marina u bë nënë për herë të parë, Luana nuk përmbahet në reagimin e saj

para 6 dite - Almakos

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë. Emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit. E pasi...

“Ndjenja më e mirë në botë”, Luana Vjollca reagon pasi Marina u bë nënë

para 6 dite - ABC News

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, emri i së cilës nuk dihet ende. Megjithëse, ende dyshja e famshme nuk kanë reaguar publikisht, ka...

Vjen postimi i parë i Luana Vjollcës si teze

para 6 dite - Revista Kosovarja

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër dje. Atyre iu erdhi në jetë vajza, emri i të cilës nuk dihet ende. Gjithsesi, prezantuesja sapo u lajmërua dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe, pos të...

Domethënia e veçantë e emrit të vajzës së Marinës dhe Getoarit

para 6 dite - NOA

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e djeshme në kryeqytet. Mësohet se emri i vogëlushes është Marget, e që duket se është kombinim i emrit...

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca

para 6 dite - Press Online

Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë. Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit. E pasi motra e saj u...

Luana Vjollca konfirmon se është bërë teze: Ndjenja më e bukur në botë

para 6 dite - Realiteti

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ditën e djeshme (e mërkurë) u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi, kanë mirëpritur një vajzë. Ndonëse deri më tani...

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca

para 6 dite - Ekonomia Online

Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë. Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit. E pasi motra e saj u...

Ky është emri i veçantë i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - Syri.net Kosova

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin ‘Amerikan 3’ në kryeqytet. Sipas gazetës “Express” mësohet se emri i vogëlushes...

U bënë prindër për herë të parë, ja cila është domethënia e veçantë e emrit të vajzës së Marinës dhe Getoarit

para 7 dite - FaxWeb

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin ‘Amerikan 3’ në kryeqytet. Sipas gazetës “Express” mësohet se emri i vogëlushes...

Mësohet emri i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - Gazeta Express

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget,...

Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - GazetaBlic

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget,...

Të gjithë do të habiteni, ky është emri i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - OraInfo

Mësohet emri i vajzës së Getit dhe Marinës Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Mësohet se emri...

Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - Infokusi

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget,...

Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Infokusi

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën...

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy bëhen prindër për herë të parë?

para 7 dite - Telegrafi

Reperi Ghetto Geasy dhe prezantuesja Marina Vjollca thuhet se janë bërë prindër për herë të parë. Ata kanë mirëpritur një vajzë, gjersa lajmi është bërë i ditur në bazë të disa raportimeve të Vip Magazine.al....

Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Gazeta Express

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca...

Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - GazetaBlic

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Syri.net Kosova

Vajza është këtu! Marina dhe Getoari janë bërë prindër për herë të parë, sipas burimeve të “VipMagazine”. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme,në Tiranë. Në fund të muajit Gusht, moderatorja...

“Myzhde”, Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Indeks online

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Ndërkohë,...

Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë, sjellin në jetë një vajzë

para 7 dite - OraInfo

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Ndërkohë,...

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Geti dhe Marina bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Lajmi.net

Por së fundi vëmendje ka marrur me shtatëzanin e saj të parë, shkruan lajmi.net. Moderatorja është e martuar me reperin kosovar Gheto. Por si duket pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Marina dhe Gheti,...

Mësohet emri i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - Revista Kosovarja

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se...

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Klan

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë Marina Vjollca, moderatorja bukuroshe e programit të humorit “Klanifornia”, që transmetohet në Tv Klan është bërë nënë...

Të gjithë do të habiteni, ky është emri i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - Almakos

Mësohet emri i vajzës së Getit dhe Marinës Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Mësohet se emri...

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - NOA

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Sipas Vip Magazine vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në një spital privat në kryeqytet. Ndërkohë,...

Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - in7

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget,...

Bebushja sapo erdhi! Marina dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM)

para 7 dite - Albeu

Pritja mori fund! Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Në fund të muajit Gusht, moderatorja...

Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - ABC News

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Ndërkohë,...

Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

para 7 dite - Java News

Marina Vjollca dhe Geotoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive për Vip Magazine.al. Mësohet se e vogla e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin...

Mësohet emri i vajzës së Getit dhe Marinës

para 7 dite - Gazeta Metro

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Po thuhet se emri i voglushes së çifti është Marget, e...

Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - InfoShqip

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Ndërkohë,...

Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë, sjellin në jetë një vajzë

para 7 dite - Almakos

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Ndërkohë,...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë bebushja

para 7 dite - Lexo

Vajza është këtu! Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë, sipas burimeve të VipMagazine. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Në fund...

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy bëhen prindër për herë të parë?

para 7 dite - Realiteti

Reperi Ghetto Geasy dhe prezantuesja Marina Vjollca thuhet se janë bërë prindër për herë të parë. Ata kanë mirëpritur një vajzë, gjersa lajmi është bërë i ditur në bazë të disa raportimeve të Vip Magazine.al....

Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Ekonomia Online

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan në kryeqytet. Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca...

Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Bota Press

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë.Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca...

Vajzë apo djalë? Marina Vjollca sjell në jetë beben e saj të parë

para 7 dite - FaxWeb

Vajza është këtu! Marina dhe Getoari janë bërë prindër për herë të parë, sipas burimeve të “VipMagazine”. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme,në Tiranë. Në fund të muajit Gusht, moderatorja...

Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Arbresh

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca...

Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

para 7 dite - Revista Kosovarja

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca...

Vajza erdhi në jetë: Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë

para 7 dite - Gazeta Metro

Vajza është këtu! Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë, sipas burimeve të VipMagazine. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet. Në fund...

“Tezja me mbesën”, Luana ndan fotot më të ëmbla me Marinën (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca është në ditët e fundit të shtatzënisë. Ajo shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë. Marina ka zbuluar se është në pritje të një vajze...

Luana mezi pret të behet teze

para një jave - Ditapost

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është paraqitur me një set fotografish me motrën e saj, po ashtu prezantuese, Marina Vjollca Luana Vjollca ka postuar sot një set fotografish në rrjetin social...

“Tezja me mamin”/ Motrat Vjollca ëmbëlsojnë rrjetet sociale me fotosesionin e fundit

para një jave - Top Channel

Marina Vjollca duket se po i shijon në maksimum ditët e fundit të shtatzënisë. Moderatorja nuk ka ngurruar të publikojë momente nga pritja e ëmbël në rrjetet sociale, ndërsa së fundit pjesë e një fotosesioni...

'Shpirti i shpirtit tim', Luana fotosesion me motrën, Marinën në pritje të ëmbël

para një jave - Syri.net Kosova

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja shqiptare do të sjellë në jetë një vajzë. Ndonëse është në ditët e fundit të shtatzënisë, Luana dhe Marina...

‘Tezja me mbesën’, Luana ndan fotot më të ëmbla me Marinën

para një jave - NOA

Moderatorja Marina Vjollca është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë. Marina ka zbuluar se është në pritje të një vajze dhe ka përgatitur edhe dhomën e...

“Tezja me mbesën”, Luana ndan fotot më të ëmbla me Marinën

para një jave - ABC News

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca është në ditët e fundit të shtatzënisë. Ajo shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë. Marina ka zbuluar se është në pritje të një vajze...

Luana Vjollca publikon foto me mbesën

para një jave - Indeks online

Marina Vjollca është shtatzënë për herë të parë. Ky lajm i ka lumturuar të gjithë familjarët e saj, të cilët publikojnë imazhe të shumta të shtatzënisë së moderatores, shkruan Indeksonline. Ajo e cila...

Luana me emocion e pret mbesën e saj

para një jave - Revista Kosovarja

Marina Vjollca është shtatzënë për herë të parë. Ky lajm i ka lumturuar të gjithë familjarët e saj, të cilët publikojnë imazhe të shumta të shtatzënisë së moderatores. Ajo e cila po e pret hasret ardhjen...

“Tezja me mbesën”, Luana Vjollca publikon fotot më të ëmbla për sot

para një jave - GazetaBlic

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, ka marrë gjithë vëmendjen me fotot e fundit, Ajo ka postuar disa fotografi ku shihet në krahë me motrën e saj, Marinën, shkruan GazetaBlic. “Tezja me mbesën”, ishte...

Luana Vjollca konfirmon shtatzëninë?

para një jave - Lajmi.net

Marina është motra më e madhe e cila është e martuar me reperin kosovar Gheto, shkruan lajmi.net. Ata janë në pritje të ëmbël të fëmijës së parë tyre. Luana është ajo që kësaj radhe ka publikuar imazhe...

Luana Vjollca konfirmon shtatzëninë?

para një jave - Bota Press

Luana dhe Marina Vjollca janë dy motrat moderatore më të përfolura në skenën shqiptare. Marina është motra më e madhe e cila është e martuar me reperin Gheto. Ata janë në pritje të ëmbël të fëmijës së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK