Këto janë pesë këshilla të shkëlqyera për dukje më të mirë në një takim “online”

para një muaji - Nistori

Ashtu siç duam të dukemi perfekt live, edhe përshtypja ‘online’ është e rëndësishme për ne . Lexoni këshillat e mëposhtme për t’u dukur perfekt në takimin tuaj të ardhshëm ‘online’, transmeton Telegrafi....

Keni një takim ‘online’? Këto janë pesë këshilla të shkëlqyera për dukjen perfekt në një takim të këtillë

para një muaji - Telegrafi

Ashtu siç duam të dukemi perfekt live, edhe përshtypja ‘online’ është e rëndësishme për ne Lexoni këshillat e mëposhtme për t’u dukur perfekt në takimin tuaj të ardhshëm ‘online’, transmeton Telegrafi....

Keni një takim ‘online’, ja pesë këshilla të shkëlqyera për dukjen perfekt

para një muaji - RTK

Ashtu siç duam të dukemi perfekt live, edhe përshtypja ‘online’ është e rëndësishme për ne. Lexoni këshillat e mëposhtme për t’u dukur perfekt në takimin tuaj të ardhshëm ‘online’. Dukja Krihni flokët,...

Keni një takim ‘online’? Këto janë pesë këshilla të shkëlqyera për dukjen perfekt

para një muaji - Revista Kosovarja

Ashtu siç duam të dukemi perfekt live, edhe përshtypja ‘online’ është e rëndësishme për ne Dukja Krihni flokët, rruani fytyrën ose bëni grim dhe mendoni në mënyrë strategjike për rrobat tuaja. Rrobat njëngjyrëshe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK