A duhet të blejë Tesla një prodhues automjetesh dhe nëse po, cilin?

para një muaji - Telegrafi

Nëse nuk keni qenë në rrjedha për një kohë, duhet ta dini se vlera e Tesla-s së fundmi u rrit në mbi 1 trilion dollarë. Dhe kjo vlerë qëndron, edhe pse Elon Musk shiti disa nga aksionet e tij, shkruajnë...

A duhet të blejë Tesla një prodhues automjetesh dhe nëse po, cilin?

para një muaji - Zhurnal

Nëse nuk keni qenë në rrjedha për një kohë, duhet ta dini se vlera e Tesla-s së fundmi u rrit në mbi 1 trilion dollarë. Dhe kjo vlerë qëndron, edhe pse Elon Musk shiti disa nga aksionet e tij, shkruajnë...

Caviar shet iPhone 13 Pro për 6760 dollarë

para një muaji - RTK

Caviar është i njohur për luksin e tij dhe versionet e tij të celularëve përmbajnë materiale të shtrenjta që e bëjnë çmimin të rritet në qiell. Tani ka ardhur një model interesant që do të prodhohet në...

Rusët shkrinë një Tesla 50 mijë dollarëshe për një bust të Elon Musk

para një muaji - Indeks online

Marka luksoze Caviar ka shkrirë një Tesla Model 3 për një bust të miliarderit amerikan, Elon Musk. Përveç bustit, prej tij është bërë edhe një iPhone. Marka luksoze ruse Caviar tërheq gjithmonë vëmendjen...

Musk vazhdon të shesë aksionet në Tesla

para një muaji - Ditapost

CEO i Tesla Elon Musk ka shitur 1.05 miliardë dollarë në aksione ditën e Marte. Në total vetëm gjatë muajit Nëntor Musk ka shitur 9.85 miliardë dollarë aksione përfshirë 6.9 miliardë të datës 10 Nëntor...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK