Varianti ‘Omicron’ më i rrezikshëm? Përgjigjet Sallabanda: ‘Bën 2 herë më shumë mutacion’

para 9 muajve - NOA

Mutacioni me i fundit i Covid 19, i quajtur “Omicron” tanimë është shumë pranë Shqipërisë për sa kohë ka mbërritur në disa shtete të Europes si Belgjikë, Holandë, Gjermani e Italinë fqinje. “Omicron” ka...

Përse është më i rrezikshëm “Omicron”? Sallabanda: Dy herë më shumë mutacione se “Delta”

para 9 muajve - Top Channel

Mutacioni me i fundit i Covid 19, i quajtur “Omicron” tanimë është shumë pranë Shqipërisë për sa kohë ka mbërritur në disa shtete të Europes si Belgjikë, Holandë, Gjermani e Italinë fqinje. “Omicron” ka...

A është i rrezikshëm varianti “Omicron”? Mjeku Sallabanda: Dy herë më shumë mutacione se “Delta”

para 9 muajve - News33

Mutacioni me i fundit i Covid 19, i quajtur “Omicron” tanimë është shumë pranë Shqipërisë për sa kohë ka mbërritur në disa shtete të Europes si Belgjikë, Holandë, Gjermani e Italinë fqinje. “Omicron” ka...

Përse është më i rrezikshëm “Omicron”? Sallabanda: Dy herë më shumë mutacione se “Delta”

para 9 muajve - Lexo

Mutacioni me i fundit i Covid 19, i quajtur “Omicron” tanimë është shumë pranë Shqipërisë për sa kohë ka mbërritur në disa shtete të Europes si Belgjikë, Holandë, Gjermani e Italinë fqinje. “Omicron” ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK