Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse flini pak

para një muaji - RTV 21

Shumica prej nesh janë të njohur me çrregullimet e herëpashershme të gjumit. Megjithatë, nëse ne flemë shumë pak në afat të gjatë, mund të jetë jashtëzakonisht e dëmshme për shëndetin tonë. Ne do t’ju...

Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse flini pak

para një muaji - Gazeta Metro

Shumica prej nesh janë të njohur me çrregullimet e herëpashershme të gjumit. Megjithatë, nëse ne flemë shumë pak në afat të gjatë, mund të jetë jashtëzakonisht e dëmshme për shëndetin tonë. Ne do t’ju...

Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse flini pak

para një muaji - KosovaPress

Shumica prej nesh janë të njohur me çrregullimet e herëpashershme të gjumit. Megjithatë, nëse ne flemë shumë pak në afat të gjatë, mund të jetë jashtëzakonisht e dëmshme për shëndetin tonë. Ne do t’ju...

Tre faktorë janë shkaktarë për menstruacione të çrregullta, por që mund t’i eliminoni

para një muaji - Telegrafi

A e keni ditur që shprehitë e përditshme dukshëm ndikojnë në organizmin tonë dhe mund të shkaktojnë ndryshime të mëdha të cilat kanë të bëjnë me menstruacionet? Këta janë vetëm disa nga faktorët të cilët...

Tre faktorë janë shkaktarë për menstruacione të çrregullta

para një muaji - RTK

A e keni ditur që shprehitë e përditshme dukshëm ndikojnë në organizmin tonë dhe mund të shkaktojnë ndryshime të mëdha të cilat kanë të bëjnë me menstruacionet? Këta janë vetëm disa nga faktorët të cilët...

Vajza, cikli menstrual mund të jetë arsyeja pse nuk po flini siç duhet

para një muaji - FaxWeb

Nga ankthi dhe stresi i natës e deri te kërcëllitja e dhëmbëve, ka gjithnjë e më shumë njerëz që kanë probleme me gjumin, megjithatë, ka më shumë arsye për këtë. Disa faktorë janë në lojë kur po luftojmë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK