4 lëvizje që “mundin” humorin e keq

para një muaji - ABC News

Nëse ndjeni se keni humbur energjinë apo ndiheni të stresuar, nuk jeni të vetmit. Ndërsa pandemia, stresi në punë apo jetën tuaj në përgjithësi kanë një pjesë të konsiderueshme të përgjegjësisë për humorin...

A e dini se çfarë është stresi financiar dhe si ta përballoni atë?

para një muaji - Syri.net Kosova

Sipas një sondazhi të fundit të Morgan Stanley, 78 për qind e të anketuarve thanë se vuanin nga stresi financiar dhe duke pasur parasysh kushtet e pandemisë, është e mundur që kjo situatë të jetë përkeqësuar...

A e dini se çfarë është stresi financiar dhe si ta përballoni atë?

para një muaji - FaxWeb

Sipas një sondazhi të fundit të Morgan Stanley, 78 për qind e të anketuarve thanë se vuanin nga stresi financiar dhe duke pasur parasysh kushtet e pandemisë, është e mundur që kjo situatë të jetë përkeqësuar...

Si ndikon shqetësimi i vazhdueshëm në trupin tuaj

para një muaji - RTK

Shqetësimi mund të ndikojë në trup në mënyra që mund t’ju befasojnë dhe kur ai bëhet kronik, mund të shkaktojë ndjenja ankthi, e madje edhe dhimbje fizike. Shumë njerëz që shqetësohen së tepërmi, kërkojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK