Tri viktima dhe 418 raste të reja me COVID në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - Zeri

Tre qytetarë kanë humbur betejën me COVID-19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Ndërkaq nga 2 mijë e 834 testimeve të bëra, 418 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me këtë virus. Aktualisht në spitalet...

7.422 pacientë aktivë me Covid 19 në të gjithë vendin/ 418 raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - Zhurnal

418 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me Covid 19 nga 2,834 testime të kryera gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë janë konfirmuar 164 raste në Tiranë, 35 në Durrës, 28 në Berat,...

Në Shqipëri 4 viktima dhe 418 raste pozitive me COVID-19

para një muaji - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë raporton se 4 persona të tjerë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Shqipëri në 24 orët e fundit. Në buletinin ditor mësohet se nga 2834 testime të kryera, 418 qytetarë...

4 viktima nga Covid-19, 16 raste të reja në Shqipëri

para një muaji - RTV 21

Katër viktima dhe 418 raste të reja me Covid-19, janë regjistruar në 24 orët e fundit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se numri më i lartë i të infektuarve është regjistruar në Tiranë...

Katër viktima dhe 418 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë regjistruar katër viktima si pasojë e COVID-19, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë Sipas raportit 24-orësh nga Ministria e Shëndetësisë, është bërë e ditur...

7.422 pacientë aktivë me Covid 19 në të gjithë vendin/ 418 raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - Top Channel

418 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me Covid 19 nga 2,834 testime të kryera gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë janë konfirmuar 164 raste në Tiranë, 35 në Durrës, 28 në Berat,...

Katër të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri të dielën

para një muaji - Koha.net

Katër persona kanë vdekur nga koronavirusi në Shqipëri të dielën, derisa nga 2.834 testime, 418 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, në 24 orët e fundit janë...

4 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para një muaji - RTK

Ministria e Shëndetësisë raporton se 4 persona të tjerë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Shqipëri në 24 orët e fundit. Në buletinin ditor mësohet se nga 2834 testime të kryera, 418 qytetarë...

Covid sot, 418 qytetarë të infektuar dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Gazeta Express

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 16 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

​4 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para një muaji - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë raporton se 4 persona të tjerë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Shqipëri në 24 orët e fundit. Në buletinin ditor mësohet se nga 2834 testime të kryera, 418 qytetarë...

4 viktima dhe 418 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

para një muaji - Klan

4 viktima dhe 418 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi...

4 humbje jete dhe mbi 400 raste të reja pozitive me COVID

para një muaji - Vizion Plus

Katër qytetarë kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vend. Pacientët që nuk arritën ta fitonin dot betejën me COVID ishin nga Tirana dhe Fieri, të moshave 49 deri në 85 vjeç. Nga 2,834 testime...

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat: 4 humbje jete nga koronavirusi. Ja sa paciente u infektuan në 24 orë

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 28.11.2021 nga Shekulli Online COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2,834 testime, 418 qytetarë të infektuar, 4 humbje jete dhe 451 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i...

Kovidi merr sërish jetë njerëzish. Ja situata e 24 orëve të fundit

para një muaji - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2,834 testime, 418 qytetarë të infektuar, 4 humbje jete dhe 451 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë,...

COVID-19/ 418 qytetarë të infektuar dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - ABC News

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 16 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

4 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para një muaji - Lajmi.net

Në buletinin ditor mësohet se nga 2834 testime të kryera, 418 qytetarë të tjerë kanë rezultuar të infektuar. Më së shumti raste të reja janë regjistruar në Tiranë – 164. Aktualisht në spitalet COVID po...

7.422 pacientë aktivë me Covid 19 në të gjithë vendin/ 418 raste të reja në 24 orët e fundit

para një muaji - Lexo

418 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me Covid 19 nga 2,834 testime të kryera gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë janë konfirmuar 164 raste në Tiranë, 35 në Durrës, 28 në Berat,...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 4 viktima nga Covid dhe 418 raste të reja! 451 të shëruar

para një muaji - Java News

Katër pacientë kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit për shkak të infektimit me Covid-19 në Shqipëri. Autoritetet thonë se nga 2,834 testime të kryera, kanë rezultuar pozitivë 418 qytetarë. Nga ana...

MSH bën bilancin/ Shifrat e COVID, ulen fatalitetet, ja sa infektime të reja

para një muaji - Almakos

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit të COVID-19 në vendin tonë. Në njoftimin zyrtar bëhet me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 418 persona të infektuar. Nga ana tjetër,...

4 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë raporton se 4 persona të tjerë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Shqipëri në 24 orët e fundit. Në buletinin ditor mësohet se nga 2834 testime të kryera, 418 qytetarë...

4 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para një muaji - Realiteti

Ministria e Shëndetësisë raporton se 4 persona të tjerë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Shqipëri në 24 orët e fundit. Në buletinin ditor mësohet se nga 2834 testime të kryera, 418 qytetarë...

4 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri

para një muaji - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë raporton se 4 persona të tjerë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Shqipëri në 24 orët e fundit. Në buletinin ditor mësohet se nga 2834 testime të kryera, 418 qytetarë...

4 humbje jete nga Covid në Shqipëri, ja sa raste të reja konfirmohen gjatë 24 orëve të fundit

para një muaji - FaxWeb

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 418 raste të reja Covid-19 dhe 4 humbje jete gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri. Janë 7,422 pacientë aktivë me COVID19 në të gjithë vendin. Aktualisht në spitalet...

Tetë viktima nga koronavirusi në Shqipëri

para një muaji - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në Shqipëri janë regjistruar 405 raste të reja me Covid-19, ndërsa 8 persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. Të infektuarit që kanë humbur jetën janë: dy...

8 humbje jete/ Ministria e Shëndetësisë bën bilancin: Ja sa raste të reja me Covid u shënuan në 24 orët e fundit

para një muaji - Zhurnal

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 16 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

Tetë të vdekur dhe 405 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

para një muaji - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 405 raste të reja me Covid-19. 8 qytetarë kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërsa në spitalet Covid...

8 humbje jete/ MSH bën bilancin: Ja sa raste të reja me Covid u shënuan në 24 orët e fundit

para një muaji - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë në vendin tonë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 405 raste të reja me Covid-19. 8 qytetarë kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërsa në spitalet...

Tetë të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri të shtunën

para një muaji - Koha.net

Tetë persona kanë vdekur nga koronavirusi në Shqipëri të shtunën, derisa nga 2.657 testime, 405 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit...

8 të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri

para një muaji - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 405 raste të reja me Covid-19. 8 qytetarë kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus. Në të gjithë vendin janë...

8 të vdekur dhe 405 të infektuar nga Covid

para një muaji - Klan

8 të vdekur dhe 405 të infektuar nga Covid Ministria e Shëndetësisë thotë se në 24 orët e fundit janë kryer 2,657 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 405 qytetarë, në këto bashki:...

Tetë humbje jete në 24 orët e fundit/ 405 qytetarë të infektuar me Covid

para një muaji - Vizion Plus

8 qytetarë kanë humbur betejën me COVID në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se nga 2,657 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë me COVID, 405 qytetarë. Janë kryer 2,657 testime,...

Rriten vdekjet nga kovidi 24 orët e fundit. Ja sa rezultuan pozitivë

para një muaji - NOA

8 qytetarë kanë humbur betejën me COVID në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se nga 2,657 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë me COVID, 405 qytetarë. Ju informojmë për situatën...

E FUNDIT/ 8 viktima e 405 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

para një muaji - Albeu

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2,657 testime, 405 qytetarë të infektuar, 8 humbje jete dhe 548 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë,...

8 qytetarë humbin betejën me COVID në vend, më shumë të shëruar se të infektuar

para një muaji - ABC News

8 qytetarë kanë humbur betejën me COVID në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se nga 2,657 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë me COVID, 405 qytetarë. Ju informojmë për situatën...

8 humbje jete/ Ministria e Shëndetësisë bën bilancin: Ja sa raste të reja me Covid u shënuan në 24 orët e fundit

para një muaji - Lexo

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 16 vjeç, mund të vaksinohet në qendrën shëndetësore ose në pikën...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: Kemi 405 qytetarë të infektuar dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Java News

Ministria e Shëndetësisë jep te dhenat e fundit: Jane bere 2,657 testime dhe kemi: 405 qytetarë të infektuar, 8 humbje jete dhe 548 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve...

Tetë viktima dhe 405 raste të reja me COVID në Shqipëri

para një muaji - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, tetë persona kanë humbur betejën me COVID, ndërkaq nga 2 mijë e 657 testime të bëra kanë rezultuar pozitivë 405 qytetarë....

LAJM I FUNDIT/ Covid-19 u merr jetën 8 personave në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit, sa është numri i rasteve të reja

para një muaji - FaxWeb

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2,657 testime, 405 qytetarë të infektuar, 8 humbje jete dhe 548 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë,...

Rritet numri i viktimave me Covid-19 në vendin tonë, dalin të dhënat e fundit nga Ministria e Shëndetësisë

para një muaji - NOA

Ministria e Shëndetësisë: 2,902 testime, 440 qytetarë të infektuar, 9 humbje jete dhe 539 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të...

COVID në Shqipëri: Ulen rastet, 440 të infektuar dhe 9 humbje jete në 24 orët e fundit

para një muaji - Java News

9 qytetarë kanë humbur betejën me COVID në 24 orët e fundit në vend. Numri i viktimave është rritur krahasuar me një ditë më parë, kur u raportuan 5 humbje jete. Nga 2902 testime të kryera, kanë rezultuar...

COVID në Shqipëri: Ulen rastet, 440 të infektuar dhe 9 humbje jete nga në 24 orët e fundit

para një muaji - Java News

9 qytetarë kanë humbur betejën me COVID në 24 orët e fundit në vend. Numri i viktimave është rritur krahasuar me një ditë më parë, kur u raportuan 5 humbje jete. Nga 2902 testime të kryera, kanë rezultuar...

Nëntë persona humbin jetën nga COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 2902 testime, nga të cilat nëntë qytetarë kanë humbur jetën nga COVID-19. Ndërkohë që me këtë virus pozitivë kanë...

Bilanci i Covid në Shqipëri/ 5 vdekje dhe 516 infektime në 24 orë

para një muaji - Syri.net Kosova

Vazhdon të jetë e rëndë situata e koronavirusit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se sot janë shënuar 516 infektime të reja. Ndërkaq, 5 qytetarë kanë humbur jetën. Buletini ditor i...

Dalin shifrat, vdekjet dhe infektimet nga Covid gjatë 24-orëve të fundit

para një muaji - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2,761 testime, 516 qytetarë të infektuar, 5 humbje jete dhe 597 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë,...

Të dhënat e Covid-19 në 24 orët e fundit, ja sa pacientë janë në gjendje kritike

para një muaji - NOA

inistria e Shëndetësisë informon se si pasojë e Covid-19 kanë humbur jetën 5 persona. Nuk mundën që t’i mbijetojnë sëmundjes një qytetare nga Vlora 58 vjeç, një qytetar nga Fieri 64 vjeç, një qytetar nga...

COVID në Shqipëri: Rezultojnë pozitivë 516 qytetarë dhe humbin jetën 5 të tjerë në 24 orët e fundit

para një muaji - Java News

Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit janë kryer 2,761 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 516 qytetarë, në këto bashki: 198 në Tiranë, 27 në Fier, 25 në Elbasan, 23 në Shkodër,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK