Disa këshilla si të kujdeseni për lëkurën në dimër

para një muaji - Indeks online

Dimri është periudha më e vështirë e vitit për lëkurën tonë. Nga njëra anë, ajri i ftohtë jashtë dhe nga ana tjetër, klima e thatë që mbizotëron në ambiente të mbyllura për shkak të ajrit të kondicionuar,...

Si të përdorni Aloe Verën për problemet me lëkurën e fytyrës

para një muaji - Mapo

Aloe Vera njihet tashmë për vlerat e saj për shëndetin e organizmit. Tek vetitë e saj përfshihen dhe përmirësimi dhe parandalimi i problemeve me shëndetin e lëkurës. Janë të shumtë në numër produktet farmaceutike...

Disa këshilla si të kujdeseni për lëkurën në dimër

para një muaji - ABC News

Dimri është periudha më e vështirë e vitit për lëkurën tonë. Nga njëra anë, ajri i ftohtë jashtë dhe nga ana tjetër, klima e thatë që mbizotëron në ambiente të mbyllura për shkak të ajrit të kondicionuar,...

Vaj ulliri dhe përbërës të tjerë natyralë për rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës dimërore

para një muaji - Indeks online

Moti i ashpër i dimrit mund të shkaktojë skuqje dhe tharje të lëkurës, duke e bërë atë të duket pa shkëlqim. Prandaj, është jashtëzakonisht e rëndësishme t’i siguroni lëkurës ushqimin e duhur, dhe ta mbani...

Vaj ulliri dhe aloe vera/ Trajtimi ushqyes që ju duhet për shëndetin

para një muaji - RTK

Vaji i ullirit dhe aloe vera janë dy prej dhuratave më bujare të natyrës. Përdorimi i tyre në të mirë të organizmit është i pakufi. Të dy produktet janë të rekomanduara fort për hidratimin dhe përkujdesjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK