Kaq gjoba shqiptoi policia për ata që nuk respektuan masat anti covid

para një muaji - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka shqiptuar 351 gjoba ndaj disa qyetatrëve të cilët nuk kanë respktuar masat anti covid. Kjo është bërë e ditur në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës. Raporti i policisë:

Vazhdon ndëshkimi i atyre që nuk respektojnë masat anti-COVID

para një muaji - KosovaPress

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka shqiptuar 351 gjoba ndaj qytetarëve që nuk respektuan masat e vendosura nga qeveria, përmes të cilave synohet mbrojtja dhe parandalimi i përhapjes së virusit korona,...

Policia shqipton mbi 300 gjoba për mosrespektimin e masave antiCOVID-19

para një muaji - ATV Live

Në 24 orët e fundit Policia e Kosovës ka shqiptuar 351 gjoba për mosrespektimin e masave antiCOVID-19. Sipas statistikave të përgjithshme të raportit 24 orësh të Policisë, bëhet e ditur se janë shqiptuar...

Mbi 1 mijë e 100 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

para një muaji - Lajmi.net

Ndërkaq, për mos respektim të ligjit antiCOVID janë shqiptuar gjithsej 356 gjoba. Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar nëntë persona si dhe pesë janë dërguar në mbajtje. Sipas statistikave të policisë,...

Mbi 1 mijë e 100 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

para një muaji - Realiteti

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 190 gjoba trafiku. Ndërkaq, për mos respektim të ligjit antiCOVID janë shqiptuar gjithsej 356 gjoba. Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar nëntë persona si dhe...

Nëntë persona humbin jetën nga COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një muaji - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 2902 testime, nga të cilat nëntë qytetarë kanë humbur jetën nga COVID-19. Ndërkohë që me këtë virus pozitivë kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK