Ushqimet që shpëtojnë mushkëritë

para një muaji - Infokusi

Mushkëritë janë pre e shumë kimikateve, që shkaktojnë një sërë sëmundjesh të rrezikshme. Një prej substancave më të dëmshme për mushkëritë është nikotina, të cilën e marrin jo vetëm duhanpirësit, por edhe...

Ushqimet që shpëtojnë mushkëritë

para një muaji - TV21

Mushkëritë janë pre e shumë kimikateve, që shkaktojnë një sërë sëmundjesh të rrezikshme. Një prej substancave më të dëmshme për mushkëritë është nikotina, të cilën e marrin jo vetëm duhanpirësit, por edhe...

Ushqimet që shpëtojnë mushkëritë

para një muaji - Alsat-M

Mushkëritë janë pre e shumë kimikateve, që shkaktojnë një sërë sëmundjesh të rrezikshme. Një prej substancave më të dëmshme për mushkëritë është nikotina, të cilën e marrin jo vetëm duhanpirësit, por edhe...

Krejt natyrale/ Ushqimet që shpëtojnë mushkëritë

para një muaji - Top Channel

Mushkëritë janë pre e shumë kimikateve, që shkaktojnë një sërë sëmundjesh të rrezikshme. Një prej substancave më të dëmshme për mushkëritë është nikotina, të cilën e marrin jo vetëm duhanpirësit, por edhe...

Një pije e preferuar që ne mendojmë se është e shëndetshme – ju bën obezë

para një muaji - GazetaBlic

Një gotë e kësaj pijeje, që shumica e njerëzve mendojnë se është e shëndetshme, përmban 36 gramë sheqer, që është pothuajse e njëjtë me tri krofne të mëdha. Është natyrale dhe e pasur me vitaminë C, pra...

Një pije e preferuar që ne mendojmë se është e shëndetshme – ju bën obezë

para një muaji - RTK

Një gotë e kësaj pijeje, që shumica e njerëzve mendojnë se është e shëndetshme, përmban 36 gramë sheqer, që është pothuajse e njëjtë me tri krofne të mëdha. Është natyrale dhe e pasur me vitaminë C, pra...

Një pije e preferuar që ne mendojmë se është e shëndetshme – ju bën obezë

para një muaji - Zhurnal

Një gotë e kësaj pijeje, që shumica e njerëzve mendojnë se është e shëndetshme, përmban 36 gramë sheqer, që është pothuajse e njëjtë me tri krofne të mëdha. Është natyrale dhe e pasur me vitaminë C, pra...

Një pije e preferuar që ne mendojmë se është e shëndetshme – ju bën obezë

para një muaji - Realiteti

Një gotë e kësaj pijeje, që shumica e njerëzve mendojnë se është e shëndetshme, përmban 36 gramë sheqer, që është pothuajse e njëjtë me tri krofne të mëdha Është natyrale dhe e pasur me vitaminë C, pra...

Këto 3 lloje ushqimesh shkaktojnë fryrje në stomak që në mëngjes

para një muaji - RTK

Problemet me tretjen dhe fryrja e stomakut janë me të vërtetë të parehatshme e shpesh plot dhimbje. Shkaktarët më të rëndomtë të problemeve me tretjen janë: • Ngrënia e shpejtë ose e ngadaltë • konsumi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK