“Ai i bëri të gjithë të ndiheshin të veçantë”, Gigi dhe Bella Hadid reagojnë pas vdekjes së dizajnerit Virgil Abloh

para një muaji - Telegrafi

Modelet e famshme, Gigi dhe Bella Hadid kanë reaguar në rrjetet sociale pas vdekjes së stilistit të modës, Virgil Abloh, i cili ndërroi jetë në moshën 41-vjeçare të dielën pas një beteje me kancerin. Gigi,...

“Ai i bëri të gjithë të ndiheshin të veçantë”, Gigi dhe Bella Hadid reagojnë pas vdekjes së dizajnerit Virgil Abloh

para një muaji - Zhurnal

Modelet e famshme, Gigi dhe Bella Hadid kanë reaguar në mediat sociale pas vdekjes së stilistit të modës, Virgil Abloh, i cili ndërroi jetë në moshën 41-vjeçare të dielën pas një beteje me kancerin. Gigi,...

Bëri histori, ndahet nga jeta në moshë të re stilisti i njohur

para një muaji - Albeu

Stilisti amerikan Virgil Abloh, vdiq në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze të modës kur...

Vdes sitlisti i njohur në moshën 41 vjeqare

para një muaji - OraInfo

Në moshën 41 vjeqare vdes stilisti i njohur që bëri histori. Stilisti amerikan Virgil Abloh, vdiq në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë...

Luftoi në heshtje me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta stilisti që bëri histori

para një muaji - Syri.net Kosova

Stilisti amerikan Virgil Abloh është ndarë nga jeta në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze...

Vdes stilisti i njohur që bëri histori

para një muaji - Gazeta Express

Stilisti amerikan Virgil Abloh, vdiq në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze të modës kur...

Vdes në moshë të re stilisti i njohur që bëri histori

para një muaji - GazetaBlic

Stilisti amerikan Virgil Abloh, vdiq në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze të modës kur...

Vdes stilisti i njohur që bëri histori

para një muaji - Infokusi

Stilisti amerikan Virgil Abloh, vdiq në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze të modës kur...

“Ai i bëri të gjithë të ndiheshin të veçantë”, Gigi dhe Bella Hadid reagojnë pas vdekjes së dizajnerit Virgil Abloh

para një muaji - Realiteti

Modelet e famshme, Gigi dhe Bella Hadid kanë reaguar në mediat sociale pas vdekjes së stilistit të modës, Virgil Abloh, i cili ndërroi jetë në moshën 41-vjeçare të dielën pas një beteje me kancerin. Gigi,...

Në moshën 41 vjeqare vdes stilisti i njohur që bëri histori

para një muaji - Bota Press

Stilisti amerikan Virgil Abloh, vdiq në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze të modës kur...

Në moshën 41 vjeqare vdes stilisti i njohur që bëri histori

para një muaji - Revista Kosovarja

Stilisti amerikan Virgil Abloh, vdiq në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze të modës kur...

Vdes stilisti i njohur që bëri histori

para një muaji - Periskopi

Stilisti amerikan Virgil Abloh, vdiq në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze të modës kur...

Ndërron jetë në moshën 41-vjeçare dizajneri amerikan, Virgil Abloh

para një muaji - Telegrafi

Virgil Abloh, themeluesi i “Off-White” dhe drejtori artistik i markës “Louis Vuitton”, ka vdekur në moshën 41-vjeçare, konfirmoi llogaria e tij në Instagram këtë pasdite. “Jemi të shkatërruar të njoftojmë...

Luftoi në heshtje sëmundjen e rëndë, ndahet parakohe nga jeta stilisti që bëri historinë

para një muaji - NOA

Stilisti amerikan Virgil Abloh është ndarë nga jeta në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze...

Luftoi në heshtje me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta stilisti që bëri histori

para një muaji - Arbresh

Stilisti amerikan Virgil Abloh është ndarë nga jeta në moshën 41-vjeçare pas betejës së heshtur me një sëmundje të rëndë. Ai ishte afrikano-amerikani i parë që u bë drejtor artistik i një shtëpie franceze...

Ndërron jetë në moshën 41-vjeçare dizajneri amerikan, Virgil Abloh

para një muaji - Realiteti

Virgil Abloh, themeluesi i “Off-White” dhe drejtori artistik i markës “Louis Vuitton”, ka vdekur në moshën 41-vjeçare, konfirmoi llogaria e tij në Instagram këtë pasdite. “Jemi të shkatërruar të njoftojmë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK