Horoskopi javor nga 29 nëntor – 06 dhjetor

para një muaji - Revista Kosovarja

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi 29 Nëntor 2021

para një muaji - Klan

Horoskopi 29 Nëntor 2021 Dashi – Duhet të mendoheni disa herë para se të flisni pasi një gabim i vogël mund t’iu kushtojë shumë shtrenjtë. Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm,...

Susan Miller sjell parashikimin e detajuar javor për 29 Nëntor – 5 Dhjetor Financat: Kësaj shenje do i bjerë llotaria nga qielli!

para një muaji - Lexo

Dashi Në përgjithësi, kjo javë do të mbahet mend me më shumë angazhime profesionale apo biznesi. Zhvillimi i tyre do të jetë pozitiv me mundësi të reja të mundshme për përparim në javët dhe muajt në vijim....

Java nis mbarë për këto shenja, ditë interesante në dashuri

para një muaji - Java News

Dashi Ditë e qetë dhe pa asnjë problem do të jetë për ata që janë në një lidhje. Beqarët do dalin më tepër se zakonisht dhe do takojnë plot persona të rinj. Demi Ditë shumë e qetë do jetë kjo e sotmja...

Javë e vështirë për këto shenja të horoskopit

para një muaji - Gazeta Express

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 29 nëntor 2021 Dashi Sot mund të jetë e vështirë të përqendrohesh në punët e shtëpisë. Mendja juaj është në çështje më të mëdha, siç janë interesat shpirtërore dhe...

Puna, dashuria dhe paratë! Ky është parashikimi i yjeve për ju ditën e sotme

para një muaji - Albeu

Dashi-Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi-Yjet ju këshillojnë...

Java nis mbarë për këto shenja, ditë interesante në dashuri

para një muaji - ABC News

Dashi Ditë e qetë dhe pa asnjë problem do të jetë për ata që janë në një lidhje. Beqarët do dalin më tepër se zakonisht dhe do takojnë plot persona të rinj. Demi Ditë shumë e qetë do jetë kjo e sotmja...

Horoskopi javor për periudhën nga 29 nëntor – 06 dhjetor

para një muaji - Periskopi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi 29 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një muaji - Infokusi

Dashi Fati është tërësisht në duart tuaja, mik. Pra pretendoni dhe përmbushni atë që dëshironi, duke përfituar nga fuqia juaj e fortë. Nëse jeni të fejuar, bëhuni gati të përjetoni momente të nxehta pasiononte....

“Do të keni fitim ekstra dhe bashkëpunim të frytshëm, njihuni me horoskopin për ditën e hënë

para një muaji - FaxWeb

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi Yjet ju këshillojnë...

Horoskopi 29 nëntor 2021

para një muaji - TV21

Dashi Nëse nuk mundoheni të gënjeni dhe i bëni gjërat si duhet jeta juaj do ecë më së miri. Për ju të dashuruarit dita e sotme do jetë e veçantë dhe aspak problematike. Çdo gjë ka për të ecur ashtu si...

Horoskopi javor për periudhën nga 29 nëntor – 06 dhjetor

para një muaji - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi për ditën e hënë

para një muaji - Syri.net Kosova

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi Yjet ju këshillojnë...

Këto janë shenja të një marrëdhënieje të shëndetshme burrë e grua

para një muaji - Medial

Çdo marrëdhënie përbëhet nga ulje dhe ngritje, por është e rëndësishme të jeni në gjendje të njihni shenjat kryesore që tregojnë në mënyrë të pakundërshtueshme se marrëdhënia është e shëndetshme dhe mbi...

HOROSKOPI/ 29 nëntor 2021, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një muaji - Albeu

Dashi Fati është tërësisht në duart tuaja, mik. Pra pretendoni dhe përmbushni atë që dëshironi, duke përfituar nga fuqia juaj e fortë. Nëse jeni të fejuar, bëhuni gati të përjetoni momente të nxehta pasiononte....

Horoskopi i datës 29 nëntor 2021

para një muaji - RTV 21

Dashi Nëse nuk mundoheni të gënjeni dhe i bëni gjërat si duhet jeta juaj do ecë më së miri. Për ju të dashuruarit dita e sotme do jetë e veçantë dhe aspak problematike. Çdo gjë ka për të ecur ashtu si...

Këto janë shenja të një marrëdhënieje të shëndetshme burrë e grua

para një muaji - Zhurnal

Çdo marrëdhënie përbëhet nga ulje dhe ngritje, por është e rëndësishme të jeni në gjendje të njihni shenjat kryesore që tregojnë në mënyrë të pakundërshtueshme se marrëdhënia është e shëndetshme dhe mbi...

Këto janë shenja të një marrëdhënieje të shëndetshme burrë e grua

para një muaji - Telegrafi

Çdo marrëdhënie përbëhet nga ulje dhe ngritje, por është e rëndësishme të jeni në gjendje të njihni shenjat kryesore që tregojnë në mënyrë të pakundërshtueshme se marrëdhënia është e shëndetshme dhe mbi...

Horoskopi ditor, e hënë 29 nëntor 2021

para një muaji - Revista Kosovarja

Dashi Duhet të mendoheni disa herë para se t’i thoni diçka partnerit/es tuaj, pasi një gabim i vogël mund t’iu kushtojë shumë shtrenjtë. Beqarët nuk do lodhen shumë për të gjetur njeriun e zemrës. As vete...

FATI YT/ HOROSKOPI, 29 NËNTOR 2021

para një muaji - Lexo

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi Yjet ju këshillojnë...

Horoskopi javor 29 nëntor – 5 dhjetor 2021, ja parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para një muaji - Lexo

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për angazhimet në punë. Çfarëdo që të angazhoheni në këtë plan, do të mund të arrini...

Horoskopi javor 29 nëntor – 5 dhjetor 2021, ja parashikimi i yjeve për secilën shenjë

para një muaji - Java News

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për angazhimet në punë. Çfarëdo që të angazhoheni në këtë plan, do të mund të arrini...

Këto janë shenja të një marrëdhënieje të shëndetshme burrë e grua

para një muaji - KosovaPress

Çdo marrëdhënie përbëhet nga ulje dhe ngritje, por është e rëndësishme të jeni në gjendje të njihni shenjat kryesore që tregojnë në mënyrë të pakundërshtueshme se marrëdhënia është e shëndetshme dhe mbi...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 29 Nëntor 2021

para një muaji - Java News

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi Yjet ju këshillojnë...

Test psikologjik: Ajo që shihni të parën në foto, zbulon gjëra të fshehura për personalitetin tuaj

para një muaji - Lajmi.net

Secila prej tyre ka një kuptim të fshehur dhe në këtë test personaliteti do të zbuloni shumë për veten tuaj. Pemë Nëse keni parë pemët, kjo tregon se ju jeni një person i fortë në dukje, por në brendësi...

Horoskopi javor sipas Meri Shehut

para një muaji - Lexo

Dashi Një takim shumë i rëndesishëm me dikë që ju lidh një projekt apo një mik që ju drejton drejt një lidhjeje me logjikë edhe në raportet erotike. Demi Do ndjeheni të privilegjuar me bisedat që do zhvillohen...

Kjo është shenja kryesore që tregon se a është lidhja juaj serioze apo jo

para një muaji - Lajmi.net

Edhe nëse nuk e thoni, është e qartë kur jeni në një lidhje me dikë: dilni bashkë, shkoni në udhëtime gjatë fundjavës, flisni shumë në telefon dhe ndoshta bëni gjëra të tjera. Por si ta dini nëse marrëdhënia...

Njihuni me horoskopin javor, nga data 29 nëntor deri me 5 dhjetor 2021

para një muaji - Java News

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për angazhimet në punë. Çfarëdo që të angazhoheni në këtë plan, do të mund të arrini...

Horoskopi javor 29 nëntor – 5 dhjetor 2021

para një muaji - Lexo

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për angazhimet në punë. Çfarëdo që të angazhoheni në këtë plan, do të mund të arrini...

Parashikimi i yjeve, këto shenja duhet të bëjnë kujdes me historinë e dashurisë

para një muaji - Zhurnal

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Bëni kujdes në historinë tuaj të dashurisë sepse këto dy ditë mund të sjellin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Demi Të lindur...

Fati yt/ Horoskopi, 28 nëntor 2021

para një muaji - Zhurnal

Dashi-Bëni kujdes në historinë tuaj të dashuri sepse këto dy ditë mund të sjelin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Demi-Përfitoni nga ndikimi pozitiv i Afërditës...

Horoskopi 28 Nëntor 2021

para një muaji - Klan

Horoskopi 28 Nëntor 2021 Dashi- Në përgjithësi sot do të jetë një ditë e mirë dhe yjet ju favorizojnë në sajë të ndikimit të Uranit, i cili do t’ju bëjë hiperaktivë. Veçanërisht në planin sentimental priten...

Aventura në dashuri dhe ndryshime në punë, shenjat më me fat për sot

para një muaji - Albeu

Dashi Sot i ktheni shpinën aventurave dhe argëtimeve kalimtare dhe fokusoheni kryesisht në çështje praktike! Është periudha ideale për ndalimin e veseve të këqija, fillimin e dietës dhe ushtrimet fizike....

Parashikimi i yjeve, këto shenja duhet të bëjnë kujdes me historinë e dashurisë

para një muaji - Lexo

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Bëni kujdes në historinë tuaj të dashurisë sepse këto dy ditë mund të sjellin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Demi Të lindur...

Horoskopi 28 nëntor 2021, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

para një muaji - Java News

Dashi Horoskopi për ju parashikon një të dielë pozitive, në sajë të ndikimit të Uranit, i cili do ju bëjë hiperaktivë. Nuk do doni të rrini në shtëpi, por do preferoni të dilni me shoqërinë, apo të bëni...

Aventura në dashuri dhe ndryshime në punë, shenjat më me fat për sot

para një muaji - ABC News

Dashi Sot i ktheni shpinën aventurave dhe argëtimeve kalimtare dhe fokusoheni kryesisht në çështje praktike! Është periudha ideale për ndalimin e veseve të këqija, fillimin e dietës dhe ushtrimet fizike....

Horoskopi për ditën e sotme, 28 nëntor 2021

para një muaji - Gazeta Express

Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Përpiquni t’i zgjidhni problemet personale përmes të kuptuarit dhe arsyes. Mos i transmetoni këto çështje në publik, përndryshe reputacioni juaj mund të dëmtohet....

Horoskopi për ditën e diel, 28 nëntor 2021

para një muaji - Vizion Plus

Dashi Në përgjithësi dita e nesërme pritet të jetë e mirë. Veçanërisht në planin sentimental priten zhvillime të reja. Demi Nesër është mirë që të tregoheni shumë të matur dhe shumë të durueshëm, pasi...

Dita nuk nis pa horoskopin, çfarë thonë yjet për secilën shenjë të zodiakut sot

para një muaji - FaxWeb

Dashi Në përgjithësi dita e nesërme pritet të jetë e mirë. Veçanërisht në planin sentimental priten zhvillime të reja. Demi Nesër është mirë që të tregoheni shumë të matur dhe shumë të durueshëm, pasi...

Horoskopi për ditën e diel, 28 Nëntor

para një muaji - Arbresh

Dashi Bëni kujdes në historinë tuaj të dashuri sepse këto dy ditë mund të sjelin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Demi Përfitoni nga ndikimi pozitiv i Afërditës...

3 shenja që tregojnë se me siguri po e “mbytni” partnerin

para një muaji - Top Channel

Nuk ka asgjë të keqe të kalosh kohë cilësore me një të dashur, por ekstremi tjetër është kur e mbyt partnerin me veprimet e tua. Ju mund të kaloni një fazë në martesën tuaj kur besoni se marrëdhënia juaj...

Horoskopi i datës 28 nëntor 2021

para një muaji - RTV 21

Dashi Sot do ja hapni edhe më shumë zemrën atyre që keni pranë dhe do arrini me qetësi të zgjidhni edhe disa hatërmbetje. Vetëm në mbrëmje mund të ndodhë ndonjë debat i paparashikuar. Nëse jeni në një...

Horoskopi 28 nëntor 2021

para një muaji - TV21

Dashi Sot i ktheni shpinën aventurave dhe argëtimeve kalimtare dhe fokusoheni kryesisht në çështje praktike! Është periudha ideale për ndalimin e veseve të këqija, fillimin e dietës dhe ushtrimet fizike....

Horoskopi për ditën e diel/ Zbuloni shenjën që do mari një lajm surprizues

para një muaji - Syri.net Kosova

Dashi Në përgjithësi dita e nesërme pritet të jetë e mirë. Veçanërisht në planin sentimental priten zhvillime të reja. Demi Nesër është mirë që të tregoheni shumë të matur dhe shumë të durueshëm, pasi...

Horoskopi për ditën e nesërme, cila nga shenjat ka arsye të gëzojë

para një muaji - Albeu

Dashi Sot i ktheni shpinën aventurave dhe argëtimeve kalimtare dhe fokusoheni kryesisht në çështje praktike! Është periudha ideale për ndalimin e veseve të këqija, fillimin e dietës dhe ushtrimet fizike....

Horoskopi ditor, 28 Nëntor 2021

para një muaji - Revista Kosovarja

Dashi Horoskopi për ju parashikon një të dielë pozitive, në sajë të ndikimit të Uranit, i cili do ju bëjë hiperaktivë. Nuk do doni të rrini në shtëpi, por do preferoni të dilni me shoqërinë, apo të bëni...

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 28 Nëntor 2021

para një muaji - Java News

Dashi Bëni kujdes në historinë tuaj të dashuri sepse këto dy ditë mund të sjelin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Demi Përfitoni nga ndikimi pozitiv i Afërditës...

Fati yt/ Horoskopi, 28 nëntor 2021

para një muaji - Lexo

Dashi-Bëni kujdes në historinë tuaj të dashuri sepse këto dy ditë mund të sjelin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Demi-Përfitoni nga ndikimi pozitiv i Afërditës...

Kuleta plot! Tre shenja të Zodiakut kanë gjasa të fitojnë shumë para sot

para një muaji - Albeu

Këto 3 shenja të zodiakut ka të ngjarë të ecin mirë në planin profesional sot dhe mund të fitojnë shumë para. Binjakët Personat e shenjës së Binjakëve do të kenë përfitime të mira në vendin e punës. Kolegët...

Horoskopi nga Paolo Fox, parashikimi për ditën e diel, 28 Nëntor

para një muaji - NOA

Noa.al sjell parashikimin e yjeve për nesër, e diel, 28 Nëntor 2021. Dashi Bëni kujdes në historinë tuaj të dashuri sepse këto dy ditë mund të sjelin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve...

5 shenja që tregojnë se keni gjetur shpirtin tuaj binjak

para një muaji - Syri.net Kosova

Çdo vajzë dëshiron të gjejë një njeri që ta dojë pa kushte. Pr që dashuria të jetë e vërtetë, duhet të identifikohet nga dy kritere të rëndësishme: sinqeriteti dhe ndershmëria. Këto dy kritere janë një...

Horoskopi javor/ Dashuria, ekonomia dhe puna sipas Jorgo Pullës

para një muaji - Syri.net Kosova

DASHI JAVOR 29/11/2021 TO 05/12/2021 Një javë sa më të mbarë ju urojme,këtë javë ndërkohë që do të jeni shumë të komunikueshëm, mund të vini re se bisedat dhe kontaktet me njerëzit përreth jush kanë disa...

Mbajini afër! Shenjat e horoskopit që nuk do t’ju lënë kurrë në baltë

para një muaji - Albeu

Nëse ka një betejë për të fituar, ju e dini që sistemi juaj mbështetës do të jenë miqtë tuaj besnikë. Një mënyrë për të rrethuar veten me njerëz që mund të mbështeteni në kohën tuaj të vështirë është të...

Horoskopi për ditën e sotme

para një muaji - Sovrani

Dashi Edhe pse një fazë e jetës suaj mund të ketë përfunduar, është më mirë të filloni të ecni përpara. Pra, shfrytëzojeni këtë mundësi për të filluar nga e para. Keni shumë për të ofruar, ndaj filloni...

Horoskopi 27 Nëntor 2021

para një muaji - Klan

Horoskopi 27 Nëntor 2021 Dashi- Nëse gjendeni në mes të një grindjeje përpiquni mos merrni anën e dikujt. Është më mirë të qëndroni neutralë dhe t’i lini ta zgjidhin vetë mosmarrëveshjen duke u kujdesur...

Horoskopi i datës 27 nëntor: Këto shenja do përballen me emocione dhe të papritura

para një muaji - Albeu

Dashi Do jeni shumë të ndjeshëm gjatë kësaj dite dhe mund të mërziteni edhe me disa fjalë të të afërmve. Gjithçka do ndodhe për shkak te hormoneve. Duhet ta kontrolloni veten ju qe jeni në një lidhje sepse...

Horoskopi për ditën e shtunë, 27 nëntor 2021

para një muaji - Vizion Plus

Dashi Prindërit tuaj ose një çift tjetër afër jush mund të grinden dhe mund të pritet që të merrni anën e dikujt. Mos e bëni! Është më mirë të qëndroni mënjanë dhe t’i lini t’i zgjidhin vetë mosmarrëveshjet...

Horoskopi i datës 27 nëntor 2021

para një muaji - RTV 21

Dashi Do jeni shumë të ndjeshëm gjatë kësaj dite dhe mund të mërziteni edhe me disa fjalë të të afërmve. Gjithçka do ndodhe për shkak te hormoneve. Duhet ta kontrolloni veten ju qe jeni në një lidhje sepse...

Këto janë shenjat që tregojnë se jeni bërë për njëri-tjetrin

para një muaji - Mapo

Këto janë 5 shenjat që tregojnë se jeni bërë për njëri-tjetrin: Mund të jeni të prekshëm Kur lejoni veten të jeni të prekshëm, jetoni autentikisht. Duhet të jeni të vërtetë. Nuk ka bukuri më të madhe se...

Femra vëmendje! Ja si ta shpëtoni martesën tuaj

para një muaji - Mapo

Në një marrëdhënie në çift është e rëndësishme që herë pas herë partnerët t’i kushtojnë vëmendje njëri-tjetrit në mënyrë që të mos lënë hapësira për keqkuptime. Femra është gjithmonë personi i duhur për...

Horoskopi ditor, e shtunë 27 nëntor 2021

para një muaji - Revista Kosovarja

Dashi Dita juaj mund të jetë e mbushur me emocione përsa i përket marrëdhënies suaj në çift, por gjithsesi duhet të dilni nga shtëpia për të zbuluar nëse është kështu apo jo. Ndërkohë duhet të jini të...

Horoskopi nga Paolo Fox, parashikimi për ditën e shtunë, 27 Nëntor. Bëni kujdes!

para një muaji - NOA

Noa.al sjell parashikimin e yjeve për nesër, e shtunë, 27 Nëntor 2021. Dashi: Në dashuri jeni pak nervoz, mos u mërzisni pa shkak. Në punë ka ardhur koha që të planifikoni të ndiqni disa kurse rifreskuese....

Shenjat më mbrojtëse të zodiakut

para një muaji - Telegrafi

Nëse jeni mbështetur te astrologjia për t’ju udhëhequr përmes një eklipsi, për shembull, mund të jeni të vetëdijshëm se sa shumë jemi të ndikuar nga kozmosi. Kur bëhet fjalë për mënyrën se si yjet ndikojnë...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 27 Nëntor 2021

para një muaji - Java News

Dashi Prindërit tuaj ose një çift tjetër afër jush mund të grinden dhe mund të pritet që të merrni anën e dikujt. Mos e bëni! Është më mirë të qëndroni mënjanë dhe t’i lini t’i zgjidhin vetë mosmarrëveshjet...

8 zakonet që mund të shkatërrojnë raportin në çift

para një muaji - Infokusi

Edhe dashuritë më të mëdha një ditë mund të shuhen, për shkak se njerëzit mund të kenë pikëpamje të ndryshme për jetën. “Bright Side” ka lustuar tetë zakonet nga të cilat duhet të hiqni dorë nëse dëshironi...

Katër këshilla për propozimin perfekt të martesës

para një muaji - Telegrafi

Nuk ka asgjë më romantike sesa të kesh një shans për të shtruar pyetjen e madhe për dashurinë e jetës tënde. Ju mund ta keni planifikuar këtë moment për një kohë të gjatë. Ose, nga ana tjetër, mund të...

Shenjat që tregojnë se po e ‘mbytni’ partnerin

para një muaji - Telegrafi

Nuk ka asgjë të keqe të kalosh kohë cilësore me një të dashur, por ekstremi tjetër është kur e mbyt partnerin me veprimet e tua. Ju mund të kaloni një fazë në martesën tuaj kur besoni se marrëdhënia juaj...

Horoskopi 26 Nëntor 2021

para një muaji - Klan

Horoskopi 26 Nëntor 2021 Dashi- Nëse keni çështje për të sqaruar këto ditë lidhur me partnerin/en, duhet të dini se karakteri do t’ju bëjë shumë punë. Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë...

Horoskopi 26 nëntor 2021: Shenja që do të ndihet tërësisht e braktisur nga yjet

para një muaji - Albeu

Horoskopi i datës 26 nëntor 2021 nga Christine Haas Dashi Gjatë kësaj dite do i pranoni edhe defektet tuaja dhe do bëni të pamundurën për të ndryshuar sjelljen jo të mirë. Ju të dashuruarit do i jepni...

Në dashuri, takimet favorizohen falë pozicionit të mirë të hënës/ Ç’thonë yjet për sot

para një muaji - Java News

Dashi Nuk përjashtohet mundësia e një dashurie me shikim të parë. Në punë, nga ana tjetër, keni plane të vlefshme për të ardhmen. Demi: Në dashuri, çdo sqarim mund të adresohet të dielën. Në punë mos u...

Horoskopi për ditën e premte, 26 nëntor 2021

para një muaji - Vizion Plus

Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do të kaloni një ditë shumë të këndshme. Do të merrni një lajm shumë të mirë nga njeriu...

Horoskopi 26 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një muaji - Infokusi

Dashi Vendosni një objektiv të ri, dhe jini i hapur për një sfidë që është edhe e dobishme dhe e mirë për ju. Jeni më të vetëdijshëm për atë që duhet përmirësuar dhe ndoshta keni filluar të njihni edhe...

Horoskopi i datës 26 nëntor 2021

para një muaji - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite do i pranoni edhe defektet tuaja dhe do bëni të pamundurën për të ndryshuar sjelljen jo të mirë. Ju të dashuruarit do i jepni prioritet absolut jetës tuaj në çift dhe marrëdhënia...

Horoskopi për ditën e premte, 26 nëntor 2021

para një muaji - Revista Kosovarja

Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do të kaloni një ditë shumë të këndshme. Do të merrni një lajm shumë të mirë nga njeriu...

Horoskopi i dashurisë për 2022-shin doli. Kujt do t’i qeshë fati?

para një muaji - Java News

Bëhuni gati të merrni mësime të mëdha në departamentin e romancës! Horoskopi juaj i dashurisë për vitin 2022 ka dalë. Lexo parashikimin shenjë për shenjë. Dashi Jeni gati të hiqni dorë nga besimet tuaja...

10 gjëra për çka njerëzit pendohen që s’i kanë bërë në rini

para një muaji - Ekonomia Online

Sigurohuni që jetën ta jetoni ashtu siç dëshironi që më pas mos pendoheni për ato që ju kemi sjellë në vëmendje më poshtë. Nuk udhëtoni kur keni shansin Ky është një nga pendimet më të zakonshme që kanë...

Horoskopi ditor, 26 nëntor 2021

para një muaji - Gazeta Metro

Dashi Nëse keni çështje për të përballuar këto ditë lidhur me partnderin/en, duhet të dini se karakteri do t’ju bëjë shumë punë. Nuk duhet t’ia thoni medoemos të vërtetën në fytyrë. Beqarët do realizojnë...

Horoskopi nga Paolo Fox, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e premte, 26 Nëntor

para një muaji - NOA

Noa.al sjell parashikimin e yjeve nga Paolo Fox për ditën e premte, 26 Nëntor. Dashi: Nuk përjashtohet mundësia e një dashurie me shikim të parë. Në punë, nga ana tjetër, keni plane të vlefshme për të...

Nga kritikat që i bëni për familjen te zgjedhja e momentit të gabuar/ 8 zakonet që mund të shkatërrojnë raportin në çift

para një muaji - NOA

Edhe dashuritë më të mëdha një ditë mund të shuhen, për shkak se njerëzit mund të kenë pikëpamje të ndryshme për jetën. “Bright Side” ka lustuar tetë zakonet nga të cilat duhet të hiqni dorë nëse dëshironi...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 26 Nëntor 2021

para një muaji - Java News

Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do të kaloni një ditë shumë të këndshme. Do të merrni një lajm shumë të mirë nga njeriu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK