Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

para një muaji - Zhurnal

Dje (e diel) u festua dita e 28 nëntorit, me atmosferë dhe ahengje të organizuara në qytete të ndryshme shqiptare. ADVERTISING Figura të rëndësishme publike uruar popullin shqiptarë për 109 vjetorin e...

Me plis në kokë e veshje kombëtare, Rita uron 28 nëntorin me fjalët e veçanta

para një muaji - RTV 21

Artistja shqiptare, Rita Ora ka uruar gjithë shqiptarët me rastin e shënimit të 109 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë. Në veshje kombëtare e me plis në kokë janë fotografitë që Rita ndau me ndjekësit,...

Si është e mundur? Luana duket kaq seksi edhe me veshje kombëtare

para një muaji - Syri.net Kosova

Ashtu sikurse çdo herë tjetër, nuk ka munguar një urim nga Luana Vjollca në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët. Moderatorja ka bërë një urim special përmes disa fotove që ka ndarë në profilin...

E veshur me kostum tradicional shqiptar, Rita Ora uron gjithë shqipëtarët

para një muaji - Albeu

Personazhe të njohura nga bota e artit uruan popullin shqiptarë për 109 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, ndërsa nuk munguan urimet as nga këngëtaret shqiptare me famë botërore. Pas Ava...

Rita Ora me plisë në kokë uron shqiptarët për festën e flamurit

para një muaji - Ina

Nuk ka munguar edhe kësaj radhe urimi i saj për festën e flamurit, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe ajo i ka uruar shqiptarët me fjalë të veçanta. Ajo ka postuar një foto kur ajo ishte e vogël, me një plisë...

Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 Nëntorit

para një muaji - Zeri

Dje (e diel) u festua Dita e 28 Nëntorit, me atmosferë dhe ahengje të organizuara në qytete të ndryshme shqiptare. Figura të rëndësishme publike uruar popullin shqiptarë për 109-vjetorin e shpalljes së...

Kështu e uroi Rita Ora festën e flamurit

para një muaji - Gazeta Express

Personazhe të njohura nga bota e artit uruan popullin shqiptarë për 109 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, ndërsa nuk munguan urimet as nga këngëtaret shqiptare me famë botërore. Pas Ava...

Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

para një muaji - Telegrafi

Dje (e diel) u festua dita e 28 nëntorit, me atmosferë dhe ahengje të organizuara në qytete të ndryshme shqiptare. Figura të rëndësishme publike uruar popullin shqiptarë për 109 vjetorin e shpalljes së...

Rita Ora me plisë në kokë uron shqiptarët për festën e flamurit

para një muaji - Lajmi.net

Nuk ka munguar edhe kësaj radhe urimi i saj për festën e flamurit, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe ajo i ka uruar shqiptarët me fjalë të veçanta. Ajo ka postuar një foto kur ajo ishte e vogël, me një plisë...

Rita Ora me plisë në kokë uron shqiptarët për festën e flamurit

para një muaji - Realiteti

Rita Ora këngëtarja shqiptare me famë botërore nuk e harron vendin e saj për asnjë momentë. Nuk ka munguar edhe kësaj radhe urimi i saj për festën e flamurit, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe ajo i ka uruar...

Në 109 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, nuk mungon urimi nga Vera Ora, nëna e Rita Orës

para një muaji - Revista Kosovarja

Vera Ora, nëna e këngëtares së famshme botërore, Rita Ora, duke qenë se prejardhjen e ka shqiptare nuk heziton asnjëherë të shfaq dashurinë që ka ndaj trojeve shqiptare. Së fundi, ajo nuk ka harruar një...

Rita Ora me plisë në kokë uron shqiptarët për festën e flamurit

para një muaji - Lajm

Nuk ka munguar edhe kësaj radhe urimi i saj për festën e flamurit, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe ajo i ka uruar shqiptarët me fjalë të veçanta. Ajo ka postuar një foto kur ajo ishte e vogël, me një plisë...

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

para një muaji - Revista Kosovarja

Dje (e diel) u festua dita e 28 nëntorit, me atmosferë dhe ahengje të organizuara në qytete të ndryshme shqiptare. Figura të rëndësishme publike uruar popullin shqiptarë për 109 vjetorin e shpalljes së...

Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

para një muaji - Arbresh

Dje (e diel) u festua dita e 28 nëntorit, me atmosferë dhe ahengje të organizuara në qytete të ndryshme shqiptare. Figura të rëndësishme publike uruar popullin shqiptarë për 109 vjetorin e shpalljes së...

Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

para një muaji - Realiteti

Dje (e diel) u festua dita e 28 nëntorit, me atmosferë dhe ahengje të organizuara në qytete të ndryshme shqiptare. Figura të rëndësishme publike uruar popullin shqiptarë për 109 vjetorin e shpalljes së...

Në 109 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, nuk mungon një urim nga Vera Ora

para një muaji - Zeri

Vera Ora, nëna e këngëtares së famshme botërore, Rita Ora, po ashtu ka një lidhje të veçantë me Kosovën e Shqipërinë. Ndonëse nuk heziton asnjëherë të shfaq dashurinë që ka ndaj trojeve shqiptare, ajo...

Në 109 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, nuk mungon një urim nga Vera Ora

para një muaji - Zhurnal

Vera Ora, nëna e këngëtares së famshme botërore, Rita Ora, po ashtu ka një lidhje të veçantë me Kosovën e Shqipërinë. Ndonëse nuk heziton asnjëherë të shfaq dashurinë që ka ndaj trojeve shqiptare, ajo...

Në 109 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, nuk mungon një urim nga Vera Ora

para një muaji - Telegrafi

Vera Ora, nëna e këngëtares së famshme botërore, Rita Ora, po ashtu ka një lidhje të veçantë me Kosovën e Shqipërinë. Ndonëse nuk heziton asnjëherë të shfaq dashurinë që ka ndaj trojeve shqiptare, ajo...

Në 109 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, nuk mungon një urim nga Vera Ora

para një muaji - Realiteti

Vera Ora, nëna e këngëtares së famshme botërore, Rita Ora, po ashtu ka një lidhje të veçantë me Kosovën e Shqipërinë. Ndonëse nuk heziton asnjëherë të shfaq dashurinë që ka ndaj trojeve shqiptare, ajo...

Luana Vjollca poston imazhe e veshur në kostume tradicionale shqiptare

para një muaji - Observeri

Festa e 28 nëntorit po shënohet në mënyra të ndryshme, teksa nuk kanë munguar urimet nga figura të njohura në vend. Këtyre urime u janë bashkuar edhe artistët shqiptarë, që këtë ditë uruan në mënyra të...

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, Luana Vjollca poston imazhe e veshur në kostume tradicionale shqiptare

para një muaji - Alsat-M

Festa e 28 nëntorit po shënohet në mënyra të ndryshme, teksa nuk kanë munguar urimet nga figura të njohura në vend. Këtyre urime u janë bashkuar edhe artistët shqiptarë, që këtë ditë uruan në mënyra të...

Luana Vjollca uron 28 nëntorin: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke

para një muaji - Epoka e Re

Këngëtarja, Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit me veshje kombëtare. Vjollca ka postuar disa fotografi, ku shihet me veshje kombëtare dhe një plis në kokë. “Ndihem burrneshë që i përkas kësaj...

FOTOT/ Luana uron Pavarësinë me veshje kombëtare: Ndihem burrneshë e kësaj toke

para një muaji - Lexo

Ashtu sikurse çdo herë tjetër, nuk ka munguar një urim nga Luana Vjollca në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët. Moderatorja ka bërë një urim special përmes disa fotove që ka ndarë në profilin...

Luana Vjollca uron 28 nëntorin: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke

para një muaji - Gazeta Express

Këngëtarja, Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit me veshje kombëtare. Vjollca ka postuar disa fotografi, ku shihet me veshje kombëtare dhe një plis në kokë. Lexo Edhe: “Ndihem burrneshë që i përkas...

Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Luana uron Pavarësinë: Ndihem burrneshë e kësaj toke

para një muaji - ABC News

Ashtu sikurse çdo herë tjetër, nuk ka munguar një urim nga Luana Vjollca në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët. Moderatorja ka bërë një urim special përmes disa fotove që ka ndarë në profilin...

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, Luana Vjollca poston imazhe e veshur në kostume tradicionale shqiptare

para një muaji - Telegrafi

Festa e 28 nëntorit po shënohet në mënyra të ndryshme, teksa nuk kanë munguar urimet nga figura të njohura në vend. Këtyre urime u janë bashkuar edhe artistët shqiptarë, që këtë ditë uruan në mënyra të...

Luana Vjollca vjen me disa foto për 28 nëntor

para një muaji - GazetaBlic

Edhe këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit. Ajo ka postuar disa imazhe ku shihet veshur me rroba tradicionale dhe një plisë në kokë. Luana krahas fotove ka shkruar: Ndihem...

“Burrneshë që i përkas kësaj toke”, Luana pozon me tirqi dhe plis

para një muaji - Indeks online

Artistet shqiptar kanë publikuar imazhe të ndryshme dedikuar festës së flamurit. Nuk kishte si të mungonte një imazh nga e famshmja Luana Vjollca, e cila edhe kësaj radhe ‘çmendi’ rrjetin me poza unike,...

Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Luana uron Pavarësinë: Ndihem burrneshë e kësaj toke

para një muaji - Arbresh

Ashtu sikurse çdo herë tjetër, nuk ka munguar një urim nga Luana Vjollca në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët. Moderatorja ka bërë një urim special përmes disa fotove që ka ndarë në profilin...

Përmallohet Luana: Më ka marrë malli të të dedikoj emision duke kujtuar e kremtuar me vlera e jona Shqipëri

para një muaji - Lajmi.net

Moderatorja ka organizuar secilin vit emisione festive, ku përveq festimeve, muzikës ka organizuar edhe lojëra, shkruan lajmi.net. Pas shumë vitesh ajo është larguar nga televizioni shqiptar, Top Channel....

Përmallohet Luana: Më ka marrë malli të të dedikoj emision duke kujtuar e kremtuar me vlera e jona Shqipëri

para një muaji - Realiteti

Luana Vjollca është moderatorja që për festë e flamurit, ka arritur të marrë vëmendje me emisionet e saj dedikuese. Moderatorja ka organizuar secilin vit emisione festive, ku përveq festimeve, muzikës...

Me veshje kombëtare dhe plis në kokë, Luana uron Pavarësinë: Ndihem burrneshë e kësaj toke

para një muaji - Epoka e Re

Ashtu sikurse çdo herë tjetër, nuk ka munguar një urim nga Luana Vjollca në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët. Moderatorja ka bërë një urim special përmes disa fotove që ka ndarë në profilin...

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, Luana Vjollca uron 28 nëntorin në kostum tradicional shqiptarë

para një muaji - Revista Kosovarja

Festa e 28 nëntorit po shënohet në mënyra të ndryshme, teksa nuk kanë munguar urimet nga figura të njohura në vend. Këtyre urime u janë bashkuar edhe artistët shqiptarë, që këtë ditë uruan në mënyra të...

Luana Vjollca për 28 nëntor: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke

para një muaji - Lajmi.net

Ajo ka postuar disa imazhe ku shihet veshur me rroba tradicionale dhe një plisë në kokë, shkruan lajmi.net. Luana krahas fotove ka shkruar: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke. Luana është njëra ndër...

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, Luana Vjollca poston imazhe e veshur në kostume tradicionale shqiptare

para një muaji - Realiteti

Festa e 28 nëntorit po shënohet në mënyra të ndryshme, teksa nuk kanë munguar urimet nga figura të njohura në vend. Këtyre urime u janë bashkuar edhe artistët shqiptarë, që këtë ditë uruan në mënyra të...

Luana Vjollca për 28 nëntor: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke

para një muaji - in7

Ajo ka postuar disa imazhe ku shihet veshur me rroba tradicionale dhe një plisë në kokë, shkruan lajmi.net. Luana krahas fotove ka shkruar: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke. Luana është njëra ndër...

Luana Vjollca për 28 nëntor: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke

para një muaji - Lajm

Ajo ka postuar disa imazhe ku shihet veshur me rroba tradicionale dhe një plisë në kokë, shkruan lajmi.net. Luana krahas fotove ka shkruar: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke. Luana është njëra ndër...

Luana Vjollca për 28 nëntor: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke

para një muaji - Realiteti

Edhe këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit. Ajo ka postuar disa imazhe ku shihet veshur me rroba tradicionale dhe një plisë në kokë, shkruan lajmi.net. Luana krahas fotove...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK