“Semi ka ndikuar”, si e shohin banorët afrimitetin e Donaldit me Beatrixin (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Raporti i Donaldit dhe Beatrixës ka bërë që komentet në shtëpinë e “Big Brother Vip” të mos mbarojnë. Dagz dhe Einxhel kanë diskutuar dje lidhur me dyshen duke thënë se ata janë në siklet kur i shohin...

Beatrix dhe Donaldi nuk i ndajnë shikimet, a po lind diçka mes tyre?

para një muaji - Aktuale

Beatrix dhe Donald janë dy banorët më të komentuar të momentit. Ata të dy po komentohet shumë për mundësinë e ndonjë ndjenje mes tyre. shkruan lajmi.net. Së fundi pas daljes së Semit nga shtëpia, e cila...

“Nuk përmbahen më”/ Të zhveshur në dush, Donaldi dhe Beatrix harrojnë se ka kamera përreth

para një muaji - GazetaBlic

Që kur Semi Jaupaj u largua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”, duket se Donaldi dhe Beatrixi po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin. Aktori dhe këngëtarja shfaqen gjithmonë bashkë dhe publiku...

Donaldi harron ‘egzistencën’ e Borës, skena të nxehta në dush me Beatrixin

para një muaji - Lajmi.net

Ditëve të fundit po vërehet afrimiteti i tyre, shkruan lajmi.net. Donaldi ishte në dush teksa bashkë me të futet edhe Beatrixi. Më pas të dy së bashku kanë filluar ta ndihmojnë njëri tjetrin brenda dushit....

FOTO/ E harroi Borën? Donaldi skena të nxehta me Beatrix brenda shtëpisë së BBV

para një muaji - NOA

Donald Veshaj duket po afrohet gjithnjë e më shumë me Beatrix Ramosajn brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Kanë qenë vetë teleshikuesit ata që kanë vënë re një afrimitet të madh mes të dyve, madje në disa...

E harroi Borën? Donaldi dush me Beatriksën brenda shtëpisë së BBV

para një muaji - Lexo

Donald Veshaj duket po afrohet gjithnjë e më shumë me Beatrix Ramosajn brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Kanë qenë vetë teleshikuesit ata që kanë vënë re një afrimitet të madh mes të dyve, madje në disa...

E harroi Borën? Donaldi skena të nxehta me Beatrix brenda shtëpisë së BBV

para një muaji - Java News

Donald Veshaj duket po afrohet gjithnjë e më shumë me Beatrix Ramosajn brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Kanë qenë vetë teleshikuesit ata që kanë vënë re një afrimitet të madh mes të dyve, madje në disa...

Ç’do thotë Bora? Donaldi dhe Beatrixin përfundojnë në dush bashkë, dalin pamjet

para një muaji - Syri.net Kosova

Donadi dhe Beatrixi kanë mohuar të kenë një pëlqim për njëri-tjetrin, por kjo derisa Semi ishte brenda “Big Brother”. Që natën e parë që shoqja e ngushtë e Bora Zemanit la shtëpinë u duke se Donaldi dhe...

Të zhveshur në dush, Donaldi dhe Beatrix harrojnë se ka kamera përreth (FOTO)

para një muaji - Infokusi

Që kur Semi Jaupaj u largua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”, duket se Donaldi dhe Beatrixi po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin. Aktori dhe këngëtarja shfaqen gjithmonë bashkë dhe publiku...

Beatrix dhe Donaldi nuk i ndajnë shikimet, a po lind diçka mes tyre?

para një muaji - Lajmi.net

Ata të dy po komentohet shumë për mundësinë e ndonjë ndjenje mes tyre. shkruan lajmi.net. Së fundi pas daljes së Semit nga shtëpia, e cila dukej sikur po e kontrollonte Donaldin dhe nuk e lejonte të ndihej...

Ç’do thotë Bora? Donaldi flirton me Beatrixin dhe përfundojnë në dush bashkë (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Donadi dhe Beatrixi kanë mohuar të kenë një pëlqim për njëri-tjetrin, por kjo derisa Semi ishte brenda “Big Brother”. Që natën e parë që shoqja e ngushtë e Bora Zemanit la shtëpinë u duke se Donaldi dhe...

Prekje dhe ledhatime! Donaldi dhe Beatrix nuk ndahen, bëjnë dush bashkë

para një muaji - Dosja.al

TIRANË- Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ditët e fundit janë përfolur për një pëlqim mes tyre, pasi dyshja po qëndrojnë shumë afër njëri- tjetrit në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Afrimiteti mes tyre është...

“Plasi dashuria” Të zhveshur në dush, Donaldi dhe Beatrix harrojnë se ka kamera përreth

para një muaji - Epoka e Re

BB VIP – Që kur Semi Jaupaj u largua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”, duket se Donaldi dhe Beatrixi po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin. Aktori dhe këngëtarja shfaqen gjithmonë bashkë...

Donaldi as që kujtohet për Borën, skena të nxehta me Beatrix brenda shtëpisë së BBV

para një muaji - Revista Kosovarja

Donald Veshaj duket se e ka harruar Bora Zemanin dhe po afrohet gjithnjë e më shumë me Beatrix Ramosajn Brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Kanë qenë vetë teleshikuesit ata që kanë vënë re një afrimitet...

Plasi dashuria në dush, Donaldi as që kujtohet për Borën..

para një muaji - Bota Press

Donald Veshaj duket se e ka harruar Bora Zemanin dhe po afrohet gjithnjë e më shumë me Beatrix Ramosajn Brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Kanë qenë vetë teleshikuesit ata që kanë vënë re një afrimitet...

Donaldi harron Borën: Shihet në dush me Beatrixin, dalin ‘skenat e nxehta’

para një muaji - Gazeta Metro

Donald Veshaj duket se e ka harruar Bora Zemanin dhe po afrohet gjithnjë e më shumë me Beatrix Ramosajn Brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Kanë qenë vetë teleshikuesit ata që kanë vënë re një afrimitet...

Donaldi dhe Beatrixin përfundojnë në dush bashkë

para një muaji - Almakos

Ditët e fundit është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime. Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje...

“Kemi 8 muaj të ndarë”/ Donaldi heq dorë papritur nga Bora: I dhashë fund bashkëjetesës se nuk po duroja dot më

para një muaji - Java News

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin. Pas puthjes, Donaldi i bëri dhuratë...

FOTO/ Plasi dashuria në dush! Donaldi as që kujtohet për Borën, skena të nxehta me Beatrix brenda shtëpisë së BBV

para një muaji - FaxWeb

Donald Veshaj duket se e ka harruar Bora Zemanin dhe po afrohet gjithnjë e më shumë me Beatrix Ramosajn Brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Kanë qenë vetë teleshikuesit ata që kanë vënë re një afrimitet...

Donaldi heq dorë nga Bora: Duroj sa duroj, por heq dorë. Moderatorja jashtë vijon ta presë

para një muaji - Almakos

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin. Pas puthjes, Donaldi i bëri dhuratë...

Nuk kanë fund surprizat në ‘Big Brother VIP’, ndodh ajo që nuk pritej mes Donaldit dhe Beatrix

para një muaji - Syri.net Kosova

Raporti i Donaldit me Beatrixin ka filluar të komentohet shumë në rrjet. Veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime. Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar...

Pas daljes së Semit, Donaldi ‘harron’ Borën, flirton hapur me Beatrixin

para një muaji - Realiteti

Donaldi dhe Beatrixi si duket kanë filluar të kenë raporte të mira së bashku. Ky lloj raporti i tyre ka filluar të qarkullojë shumë në rrjet, shkruan lajmi.net. Donaldi dukej se nga Semi ishte më i ndrojtur...

Pas daljes së Semit, Donaldi ‘harron’ Borën, flirton hapur me Beatrixin

para një muaji - Lajmi.net

Ky lloj raporti i tyre ka filluar të qarkullojë shumë në rrjet, shkruan lajmi.net. Donaldi dukej se nga Semi ishte më i ndrojtur dhe nuk mund të lëvizte i lirë. Që nga dalja e saj ai ka filluar veprit...

Donald Veshaj heq dorë papritur nga Bora Zemani: Kemi 8 muaj

para një muaji - Zyrtare

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin. Pas përqafimit, Donaldi i bëri dhuratë...

Bora po e pret jashtë, Donaldi harron “premtimin” dhe flirton hapur me Beatrix (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Raporti i Donaldit me Beatrixin ka filluar të komentohet shumë në rrjet. Veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime. Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar...

Beniada thumbon Beatrix për operacionet plastike: E kuptoj, ka siklet!

para një muaji - Java News

Thashethemet në shtëpinë e Big Brother nuk kanë fund. Kësaj radhe ka qenë Beniada, Monika dhe Antonela të cilat kanë komentuar një nga banoret e tjera të shtëpisë. Bëhet fjalë për Beatrix. Treshja e vajzave...

Nuk kanë fund surprizat në ‘Big Brother VIP’, ndodh ajo që nuk pritej mes Donaldit dhe Beatrix

para një muaji - Java News

Raporti i Donaldit me Beatrixin ka filluar të komentohet shumë në rrjet. Veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime. Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar...

Beniada thumbon Beatrix për operacionet plastike: E kuptoj, ka siklet!

para një muaji - NOA

Thashethemet në shtëpinë e Big Brother nuk kanë fund. Kësaj radhe ka qenë Beniada, Monika dhe Antonela të cilat kanë komentuar një nga banoret e tjera të shtëpisë. Bëhet fjalë për Beatrix. Treshja e vajzave...

Beatrix pranoi se e ka gjoksin operacion, Beniada: Nuk ja kanë bërë mirë

para një muaji - Indeks online

Disa ditë më parë, banorët e shtëpisë Big Brother VIP kishin diskutuar mbi operacionet plastike. Në bisedë e sipër, këngëtarja Beatrix Ramosaj kishte pranuar se ka zmadhuar gjoksin me operacion. Këtë diskutim...

Beniada për operacionin plastik të gjoksit së Beatrixit: Nuk ia kanë bërë mirë të shkretës

para një muaji - Realiteti

Beniada, Antonela dhe Monika ishin vajzat që po bënin thashetheme kësaj radhe. Tema për të cilën ato po merreshin këtë herë ishte gjoksi i Beatrixit, shkruan lajmi.net. Ishte Beniada ajo e cila ndjente...

Beniada për operacionin plastik të gjoksit së Beatrixit: Nuk ia kanë bërë mirë të shkretës

para një muaji - Lajmi.net

Tema për të cilën ato po merreshin këtë herë ishte gjoksi i Beatrixit, shkruan lajmi.net. Ishte Beniada ajo e cila ndjente keqardhje për Beatrixin pasi sipas saj ajo ka shumë shpesh siklet ku ka fustane...

Beatrix pranoi se e ka gjoksin operacion, Beniada: Nuk ja kanë bërë mirë

para një muaji - Epoka e Re

Disa ditë më parë, banorët e shtëpisë Big Brother VIP kishin diskutuar mbi operacionet plastike. Në bisedë e sipër, këngëtarja Beatrix Ramosaj kishte pranuar se ka zmadhuar gjoksin me operacion. Këtë diskutim...

Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Beatrixit? Banorët i ngacmojnë: ‘Pëlqeheni ju të dy’

para një muaji - NOA

Donaldi dhe Beatrix janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit. Kjo është vënë re nga banorët, të cilët kanë nisur t’i ngacmojnë për raportin e tyre. Sipas Antonelës, dyshja kanë pëlqim për njëri-tjetrin...

Banorët komentojnë “gjoksin e bërë” të Beatrix Ramosaj!

para një muaji - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj, nuk ka hezituar që brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” të tregoj disa nga ndërhyrjet e saj. Ajo ka përmendur ndërhyrjen në gjoks dhe disa nga banorët e kanë komentuar,...

‘Pëlqeheni ju të dy’, çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Beatrixit?

para një muaji - Lexo

Donaldi dhe Beatrix janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit. Kjo është vënë re nga banorët, të cilët kanë nisur t’i ngacmojnë për raportin e tyre. Sipas Antonelës, dyshja kanë pëlqim për njëri-tjetrin...

Semi u largua nga shtëpia, Donaldi fillon të flirton me Beatrixin! Publikohet video

para një muaji - GazetaBlic

Shtëpinë më të famshme të ‘Big Brother Vip’ mbrëmjen e kaluar e ka lënë Semi Jaupaj. Me largimin e Fifit nga shtëpia, Semi doli në televotim me Einxhelin dhe kjo e fundit do të vijojë lojën për çmimin...

Borës s’do t’i pëlqejë! Pas daljes së Semit, Donaldi dhe Beatrixi nuk mohojnë se pëlqehen (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Duket se ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, e cila ka vetëm pak ditë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ka vendosur që të ngacmojë banorët me radhë. Mbrëmjen e djeshme pas përfundimit...

Donaldi dhe Beatrix flirtojnë me njëri-tjetrin? Ja veprimi i aktorit që ngriti dyshime

para një muaji - Syri.net Kosova

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj kanë ngritur dyshimet se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin. Aktori dhe këngëtarja po qëndronin vetëm në oborr mbrëmë, pas përfundimit të spektaklit. Donaldi kishte marrë...

‘Tani e more vesh ti?’, sapo doli Semi nga shtëpia, Donaldi nis të gjuajë Beatrixin

para një muaji - FaxWeb

Mbrëmjen e kaluar, Semi Jaupaj ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Me largimin e Fifit nga shtëpia, Semi doli në televotim me Einxhelin dhe kjo e fundit do të vijojë lojën për...

Sa ishte përmalluar Bora për Semin , lotët filluan t’i rridhnin kur e pa

para një muaji - Revista Kosovarja

Semi dhe Bora janë dy shoqe të ngushta, të cilat gjatë qëndrimit të Semit në Big brother Vip, e ndjen mungesën e njëra tjetrës. Bora shkoi njëherë për ta takuar atë, sa ishte në shtëpi, dhe u pa qartë...

E quajti shëmtirë, ndodh përplasja e dytë mes Semit dhe Antonelës

para një muaji - Realiteti

Situata po acarohet brenda shtëpisë, sidomos me vajzat. Semi dhe Antonela kanë pasur përplasjen e dytë sot brenda shtëpisë së Big Brother VIP, shkruan lajmi.net. Derisa po qëndroni me banorët e tjerë jashtë,...

I tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen keq Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

para një muaji - Periskopi

Debatet nuk kanë të mbaruar në shtëpinë e Big Brother, ku konkurenca mes vajzave rritet ditë pas dite. Semi në një moment kur banorët e shtëpisë më të famshme ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës:...

Ia tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

para një muaji - Indeks online

Debatet nuk kanë të mbaruar në shtëpinë e Big Brother, ku konkurenca mes vajzave rritet ditë pas dite. Semi në një moment kur banorët e shtëpisë më të famshme ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës:...

Semi i bëri një koment, Antonela nuk ia përton: A e ke parë veten sa shëmtirë je

para një muaji - Almakos

Pasi shijuan një darkë ndryshe, banorët e “Big Brother VIP” janë ndërruar dhe disa prej tyre kanë dalë sërish në oborr për të qëndruar. Teksa në tavolinën e vendosur jashtë ishte Donaldi, DJ PM, DJ Dagz,...

Ofendohen rëndë Semi dhe Antonela: A e ke parë veten sa shëmtirë je

para një muaji - GazetaBlic

Pasi shijuan një darkë ndryshe, banorët e “Big Brother VIP” janë ndërruar dhe disa prej tyre kanë dalë sërish në oborr për të qëndruar. Teksa në tavolinën e vendosur jashtë ishte Donaldi, DJ PM, DJ Dagz,...

Ia tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

para një muaji - Realiteti

Debatet nuk kanë të mbaruar në shtëpinë e Big Brother, ku konkurenca mes vajzave rritet ditë pas dite. Semi në një moment kur banorët e shtëpisë më të famshme ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës:...

Ia tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

para një muaji - Revista Kosovarja

Debatet nuk kanë të mbaruar në shtëpinë e Big Brother, ku konkurenca mes vajzave rritet ditë pas dite. Semi në një moment kur banorët e shtëpisë më të famshme ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës:...

Ia tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

para një muaji - Lajmi.net

Semi në një moment kur banorët e shtëpisë më të famshme ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës: Sa e keqe dukesh pa make-up. Antonela ja kthen: A nuk e ke pa veten çfarë shëmtire je? Mesa duket...

VIDEO/ Pasi quajti ‘idiote’ Einxhel, Semi ‘ia thotë troç’ Antonelës: Iii sa e keqe dukesh pa make-up!

para një muaji - FaxWeb

Debatet nuk kanë të mbaruar në BBV. Semi në një moment kur banorët e shtëpisë më të famshme ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës: Sa e keqe dukesh pa make-up. Antonela ja kthen: A nuk e ke pa...

“Ua sa keq dukesh pa make-up” Antonela i përgjigjet Semit: Ndihem e bukur

para një muaji - Epoka e Re

BB VIP – Pasi shijuan një darkë ndryshe, banorët e “Big Brother VIP” janë ndërruar dhe disa prej tyre kanë dalë sërish në oborr për të qëndruar. Teksa në tavolinën e vendosur jashtë ishte Donaldi, DJ PM,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK