Kur dashuria e nënës është më e fortë se instinktet grabitqare: Pamje të pabesueshme, luanesha kujdeset për një të vogël të një antilope afrikane

para 4 muajve - Telegrafi

Disa pamje të publikuara thuhet se tregojnë një luaneshë që duket se drejton një të vogël të një antilope afrikane – të vetmuar – në kopenë e saj, në atë që një zyrtar i kafshëve të egra e ka përshkruar...

(Pamjet e rralla), luanesha kujdeset për antilopën e vogël në Tanzaninë e egër

para 4 muajve - Alsat-M

Llogaria zyrtare e Parqeve Kombëtare të Tanzanisë në Twitter postoi videon në të cilën shihet një luaneshë duke ecur krah për krah me të voglin sa gjysma e madhësisë së saj, teksa ajo shoqëronte kafshën...

Befason luanesha! Nuk e ha bizonin e vogël, por e shoqëron për te tufa (VIDEO)

para 5 muajve - Albeu

Pamje befasuese vijnë nga një park në Tanzani ku shfaqet një luaneshë që shoqëron një bizon të vogël për te kopeja e tij. Një veprim ky që një ekspert i kafshëve të egra e përshkroi si një akt dashurie...

Kur instinktet e nënës janë më të forta se ato grabitqare/ Luanesha kujdeset për antilopën e vogël në Tanzaninë e egër (Pamjet e rralla)

para 4 muajve - Top Channel

Një luaneshë ka udhëzuar një antilopë të vogël afrikane të vetmuar për në kopenë e saj, diçka e rrallë e kapur nga kamerat. Llogaria zyrtare e Parqeve Kombëtare të Tanzanisë në Twitter postoi videon në...

Luanesha kujdeset për antilopën e vogël në Tanzaninë e egër (Pamjet e rralla)

para 4 muajve - Infokusi

Një luaneshë ka udhëzuar një antilopë të vogël afrikane të vetmuar për në kopenë e saj, diçka e rrallë e kapur nga kamerat. Llogaria zyrtare e Parqeve Kombëtare të Tanzanisë në Twitter postoi videon në...

Befason luanesha! Nuk e ha bizonin e vogël, por e shoqëron për te tufa

para 5 muajve - Tetova Sot

Pamje befasuese vijnë nga një park në Tanzani ku shfaqet një luaneshë që shoqëron një bizon të vogël për te kopeja e tij. Një veprim ky që një ekspert i kafshëve të egra e përshkroi si një akt dashurie...

VD/Luanesha shoqëron bizonin e vogël te tufa,eskpertët: Instikt amësor, akt dashurie

para 5 muajve - Dosja.al

TANZANI – Një video vërtet befasuese vjen nga një park në Tanzani, ku shihet një luaneshë, e cila shoqëron një bizon të vogël për te kopeja e tij. Ekspertëte fushës e kanë komentuar këtë veprim të luaneshës...

Kur dashuria e nënës është më e fortë se instinktet grabitqare: Luanesha kujdeset për një të vogël të një antilope

para 4 muajve - in7

Kur dashuria e nënës është më e fortë se instinktet grabitqare: Luanesha kujdeset për një të vogël të një antilope afrikane Disa pamje të publikuara thuhet se tregojnë një luaneshë që duket se drejton...

Kur dashuria e nënës është më e fortë se instinktet grabitqare: Luanesha kujdeset për një të vogël të një antilope afrikane

para 4 muajve - Gazeta Metro

Disa pamje të publikuara thuhet se tregojnë një luaneshë që duket se drejton një të vogël të një antilope afrikane – të vetmuar – në kopenë e saj, në atë që një zyrtar i kafshëve të egra e ka përshkruar...

Tentoi t’i sulmonte por i doli “huq”, luanesha ndiqet nga tufa e tërbuar e buajve

para 5 muajve - Dosja.al

AFRIKË – Një luaneshë është detyruar të kthehet mbrapsht dhe të vrapojë kur buajt që ajo tentoi të sulmonte ju sulën nga pas. Sipas The Sun, skena e aksionit u kap nga fotografi i kafshëve të egra Nistar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK