“Tërbohet” vajza në Tiranë! Zhvishet në mes të rrugës dhe bën lëvizje provokuese! Qytetari vendos duart në kokë

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 14.01.2022 nga Shekulli Online Veprimi i një vajze në Tiranë ka habitur qytetarët. Ajo ka dalë nga një dyqan në kryeqytet, dhe duke sfiduar temperaturat ka hequr rrobat. Ajo ka ulur pantallonat...

Vajza në Tiranë, zhvishet dhe kërcen para dyqanit, ja reagimi i kalimtarëve

para 7 muajve - Bota Sot

Çudirat nga Tirana nuk kanë fund, e kjo e sotshmja e vërteton një gjë të tillë. Një vajzë nga Tirana, krejt papritur, ka hequr rrobat e trupit dhe ka filluar të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani....

Qytetari vë duart në kokë/ Vajza në Tiranë heq pantallonat dhe provokon para lokalit në trotuar (Foto-galeri)

para 7 muajve - NOA

Një skenë e çuditshme ka ndodhur në një nga rrugët e populluara në Tiranë. Një vajzë krejt papritur ka hequr pantallonat dhe rroba të tjera të trupit para një dyqani dhe ka nisur të bëjë lëvizje sensuale...

Vajza në Tiranë, zhvishet dhe kërcen para dyqanit, kalimtarët vënë duart në kokë

para 7 muajve - Lexo

Çudirat nga Tirana nuk kanë fund, e kjo e sotshmja e vërteton një gjë të tillë. Një vajzë nga Tirana, krejt papritur, ka hequr rrobat e trupit dhe ka filluar të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani....

VIDEO / Vajza në Tiranë, zhvishet dhe kërcen para dyqanit, kalimtarët vënë duart në kokë

para 7 muajve - Java News

Çudirat nga Tirana nuk kanë fund, e kjo e sotshmja e vërteton një gjë të tillë. Një vajzë nga Tirana, krejt papritur, ka hequr rrobat e trupit dhe ka filluar të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani....

E reja nga Tirana sfidon temperaturat, zhvishet në mes të rrugës dhe kërcen para kalimtarëve

para 7 muajve - Infokusi

Ndonjëherë duket se nuk na bën më asgjë përshtypje, pasi në rrugët e qytetit mund të shohësh çdo gjë. Ditën e sotme, një vajzë e cila po ecte në trotuar, krejt papritur ka vendosur që të zhvishet dhe të...

ÇUDIRA në Tiranë! Temperaturat nën minus, vajza zhvishet dhe kërcen para dyqanit

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Çudirat nga Tirana nuk kanë fund. Një video e publikuar në ‘JOQ’ tregon një grua e cila zhvishet dhe kërcen para një dyqani në Tiranë. E reja ka tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve, të cilët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK