Arrestohet vëllai i ish-banores së “Big Brother VIP”, ja për çfarë arsye – Gazeta.mk

para 7 muajve - Tokasot

Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar...

Arrestohet vëllai i ish-banores së “Big Brother VIP”, ja për çfarë arsye

para 7 muajve - Bota Sot

Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar...

Falsifikonte pasaporta për të udhëtuar drejt SHBA e BE, arrestohet efektivi i Gardës së Republikës, vëllai i këngëtares që hyri në Big Brother VIP

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 14.01.2022 nga Shekulli Online Një efektiv i Gardës së Republikës, është arrestuar nga policia e Lezhës, gjatë ndërhyrjes për zbulimin e një laboratori që kryente falsifikimin e dokumentave....

Vëllai i ish-banores së Big Brother VIP arrestohet nga policia shqiptare, falsifikonte dokumente

para 7 muajve - Indeks online

Vëllai i këngëtares së njohur shqiptare është arrestuar nga policia e Lezhës. Bëhet fjala për vëllain e Sheila Haxhiraj, i cili ka rënë në pranga bashkë me 3 persona të tjerë, gjatë operacionit të koduar...

Arrestohet vëllai i ish-banores së “Big brother VIP”, kjo është arsyeja

para 7 muajve - OraInfo

Arrestohet vëllai i ish-banores së shtëpisë së famshme. Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së...

Arrestohet vëllai i ish-banores së “Big Brother VIP”

para 7 muajve - Lexo

Henri Haxhiraj është vëllai i këngëtares dhe ish-banores së Big Brother VIP Sheila Haxhiraj, i cili ka rënë në pranga ditën e sotme. 34-vjeçari u arrestua gjatë operacionit të koduar ‘Identiteti’ të zhvilluar...

Vëllai i ish-banores së Big Brother VIP arrestohet nga policia shqiptare, falsifikonte dokumente

para 7 muajve - Aktuale

Vëllai i këngëtares së njohur shqiptare është arrestuar nga policia e Lezhës. Bëhet fjala për vëllain e Sheila Haxhiraj, i cili ka rënë në pranga bashkë me 3 persona të tjerë, gjatë operacionit të koduar...

Arrestohet vëllai i këngëtares së njohur shqiptare

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Vëllai i këngëtares së njohur Sheila Haxhiraj është arrestuar dje nga Policia e Shtetit. Henri Haxhiraj, 34 vjeç ra në pranga gjatë operacionit të koduar ‘Identiteti’ të zhvilluar nga Policia e Lezhës,...

Arrestohet vëllai i ish-banores së shtëpisë së famshme, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Gazeta Express

Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar...

Arrestohet vëllai i ish-banores së BBV

para 7 muajve - Lajmi.net

34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar “Identiteti” të zhvilluar nga Policia e Lezhës, në bashkëpunim me Departamentin e Policisë Kriminale,...

Arrestohet vëllai i ish-banores së shtëpisë së famshme

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar...

Arrestohet vëllai i ish-banores së shtëpisë së famshme, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Infokusi

Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar...

Falsifikonte pasaporta për të udhëtuar drejt SHBA e BE, arrestohet efektivi i Gardës së Republikës, vëllai i këngëtares që hyri në Big Brother VIP

para 7 muajve - FaxWeb

Një efektiv i Gardës së Republikës, është arrestuar nga policia e Lezhës, gjatë ndërhyrjes për zbulimin e një laboratori që kryente falsifikimin e dokumentave. Punonjësi i Gardës mësohet të jetë, Henri...

Arrestohet vëllai i ish-banores së Big Brother VIP, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Bota Press

Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar...

Arrestohet vëllai i ish-banores së “Big brother VIP”, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Almakos

Arrestohet vëllai i ish-banores së shtëpisë së famshme. Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së...

Arrestohet vëllai i këngëtares së njohur shqiptare

para 7 muajve - in7

Vëllai i këngëtares së njohur Sheila Haxhiraj është arrestuar dje nga Policia e Shtetit. Henri Haxhiraj, 34 vjeç ra në pranga gjatë operacionit të koduar ‘Identiteti’ të zhvilluar nga Policia e Lezhës,...

Falsifikonte dokumente për 500-300 mijë euro/ Detaje, një nga të arrestuarit vllai i Sheila Haxhirajt

para 7 muajve - Java News

Vëllai i këngëtares Sheila Haxhiraj është arrestuar nga Policia e Shtetit. Henri Haxhiraj ra në prangat e policisë ditën e djeshme nga Policia e Lezhës, së bashku me 3 persona të tjerë. Ata akuzohen se...

Arrestohet vëllai i ish-banores së shtëpisë së famshme, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Ekonomia Online

Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar...

Arrestohet vllau i ish- banores së BB VIP

para 7 muajve - Gazeta Metro

Vëllai i këngëtares së njohur, Sheila Haxhiraj, është arrestuar këtë të enjte nga Policia e Shtetit. 34-vjeçari, Henri Haxhiraj, ra në pranga së bashku me 3 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar...

Falsifikonte dokumente për 500-300 mijë euro! Arrestohet vëllai i Sheila Haxhirajt

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Vëllai i këngëtares Sheila Haxhiraj është arrestuar nga policia e shtetit. Henri Haxhiraj ra në prangat e policisë ditën e djeshme nga policia e Lezhës, së bashku me 3 persona të tjerë. Ata akuzohen...

Zbulohet laboratori për prodhimin e dokumenteve false, i shisnin nga 500-300.000 euro

para 7 muajve - RTV 21

Policia e Lezhës ka zbuluar një laborator të dyshuar për prodhimin e dokumenteve të falsifikuara të identifikimit dhe një ambient ku ushtrohej aktiviteti i dyshuar i mashtrimit kompjuterik. Në pranga kanë...

Falsifikim dokumentesh, në pranga 4 autorët/ Pamjet e laboratorit ku punonin

para 7 muajve - Top Channel

Katër persona janë vënë në pranga në Lezhë për falsifikim dokumentesh, pas një hetimi tre mujor nga policia. Janë arrestuar Pertef Musabelli, Henri Haxhiraj, Arjan Refugjati, të tre banues në Tiranë dhe...

EMRAT/ Përfitonin deri në 300 mijë euro, zbulohet laboratori i falsifikimit

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Policia e Lezhës ka finalizuar pas një hetimi 3-mujor, operacionin e koduar ‘Identiteti’, duke arrestuar katër persona dhe shpallur në kërkim dy të tjerë. Gjatë aksionit, policia ka zbuluar një laborator...

Zbulohet laboratori i falsifikimit të dokumenteve në Lezhë. Arrestohen 4 persona nga Tirana e Korça

para 7 muajve - Klan

Zbulohet laboratori i falsifikimit të dokumenteve në Lezhë. Arrestohen 4 persona nga Tirana e Korça Lezhë | Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë në fushën e krimeve...

Lezhë/ Zbulohet laboratori i falsifikimit të dokumenteve! Policia vë në pranga 4 persona: Fitonin deri në 300 mijë euro

para 7 muajve - Shekulli

Publikuar më 13.01.2022 nga Shekulli Online Pas 3 muajve hetim, policia e Lezhës ka zbuluar një laborator të falsifikimit të dokumenteve. Sipas njoftimit zyrtar janë vënë në pranga 4 persona dhe janë shpallur...

Kapet laboratori që prodhonte dokumenta FALSE në Lezhë (VIDEO)

para 7 muajve - Albeu

Pas një hetimi tre mujor dhe një aksioni të mirëorganizuar nga Policia e Shtetit, është zbuluar një laborator që prodhonte dokumenta false në Lezhë. Në pranga për veprimtarinë kriminale në fushën e falsifikimit...

Ngritën laborator për të falsifikuar dokumente, 4 në pranga

para 7 muajve - RTK

Zbulohet një laborator i dyshuar për prodhimin e dokumenteve të falsifikuara të identifikimit dhe një ambient ku ushtrohej aktiviteti i dyshuar i mashtrimit kompjuterik. Policia e Lezhës vë në pranga katër...

E FUNDIT/ Kapet laboratori që prodhonte dokumenta FALSE në Lezhë (VIDEO)

para 7 muajve - Albeu

Pas një hetimi tre mujor dhe një aksioni të mirëorganizuar nga Policia e Shtetit, është zbuluar një laborator që prodhonte dokumenta false në Lezhë. Në pranga për veprimtarinë kriminale në fushën e falsifikimit...

300 mijë euro për falsifikim dokumentesh, goditet grupi nga Lezha në Tiranë e Elbasan: Si mashtronin të huajt

para 7 muajve - ABC News

Pertef Musabelli, Henri Haxhiraj, Arjan Refugjati dhe Erigesji Moriga kanë rënë në pranga si pjesë e një rrjeti që shërbente për prodhimin e dokumenteve të të falsifikuara. Laboratori është zbuluar në...

Zbulohet laboratori i falsifikimit të dokumenteve, si mashtroheshin të huajt nga 500 deri në 300 mijë euro

para 7 muajve - NOA

Policia e Lezhës ka zbuluar një laborator që dyshohet se shërbente për prodhimin e dokumenteve të huaja të identifikimit, të dyshuara të falsifikuara. Po ashtu, është zbuluar edhe një ambient ku ushtrohej...

Ngritën laborator për të falsifikuar dokumente, 4 në pranga, përfitonin deri në 300 mijë euro

para 7 muajve - Vizion Plus

Zbulohet një laborator i dyshuar për prodhimin e dokumenteve të falsifikuara të identifikimit dhe një ambient ku ushtrohej aktiviteti i dyshuar i mashtrimit kompjuterik. Policia e Lezhës vë në pranga katër...

Kapet laboratori që prodhonte dokumenta false në Lezhë

para 7 muajve - Bota Sot

Operacioni nga Seksioni i Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Lezhë, në bashkëpunim me Departamentin e Policisë Kriminale, Drejtorinë e Forcës Operacionale, DVP Tiranë dhe DVP Elbasan, nën drejtimin e Prokurorisë...

E FUNDIT/ Kapet laboratori që prodhonte dokumenta FALSE në Lezhë

para 7 muajve - Albeu

Pas një hetimi tre mujor dhe një aksioni të mirëorganizuar nga Policia e Shtetit, është zbuluar një laborator që prodhonte dokumenta false në Lezhë. Në pranga për veprimtarinë kriminale në fushën e falsifikimit...

Deri në 300 mijë euro për falsifikim dokumentesh, goditet grupi nga Lezha në Tiranë e Elbasan: Si mashtronin

para 7 muajve - ABC News

Lezhë- Finalizohet pas një hetimi 3-mujor, operacioni policor i koduar “Identiteti”. Operacioni nga Seksioni i Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Lezhë, në bashkëpunim me Departamentin e Policisë Kriminale,...

500 deri në 300 mijë euro për falsifikim dokumentesh, arrestohen katër shqiptarë

para 7 muajve - Lajmi.net

Sipas informacionit të publikuar pas një hetimi proaktiv 3-mujor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, nga ana e DVP Lezhë, mbështetur nga Departamenti i Policisë Kriminale, Drejtoria...

500 deri në 300 mijë euro për falsifikim dokumentesh, arrestohen katër shqiptarë

para 7 muajve - Realiteti

Në Shqipëri, policia njofton se në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë në fushën e krimeve ekonomike e financiare, bazuar në informacionet e siguruara në rrugë operative,...

‘Përfitonin 500 deri në 300 mijë euro për falsifikim dokumentesh’/ Goditet grupi nga Lezha në Tiranë e Elbasan. 4 në pranga

para 7 muajve - Java News

Në Lezhë, policia ka zbuluar një laborator që dyshohet se shërbente për prodhimin e dokumenteve të huaja të identifikimit, të dyshuara të falsifikuara. Po ashtu, është zbuluar edhe një ambient ku ushtrohej...

500 deri në 300 mijë euro për falsifikim dokumentesh – Arrestohen 4 shtetas

para 7 muajve - Scan TV

Policia e Shtetit njofton se në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë në fushën e krimeve ekonomike e financiare, bazuar në informacionet e siguruara në rrugë operative,...

Prodhonin dokumente të falsifikuara, 4 të arrestuar në Lezhë

para 7 muajve - Dosja.al

LEZHË – DVP Lezhë / Finalizohet pas një hetimi 3-mujor, operacioni policor i koduar “Identiteti”.

Falsifikim dokumentesh në Lezhë! EMRAT e të arrestuarve, 2 të shpallur në kërkim

para 7 muajve - Dosja.al

Ngritën laborator për të falsifikuar dokumente, 4 në pranga dhe 2 në kërkim. Në pranga Pertef Musabelli, Henri Haxhiraj, Arjan Refugjati dhe Erigesji Moriga Operacioni ‘Identiteti’, në kërkim Artur Tereziu dhe Ilir Mata

Lezhë/ Zbulohet laboratori i falsifikimit të dokumenteve! Policia vë në pranga 4 persona: Fitonin deri në 300 mijë euro (VIDEO)

para 7 muajve - FaxWeb

DVP Lezhë Finalizohet pas një hetimi 3-mujor, operacioni policor i koduar “Identiteti”. Operacioni nga Seksioni i Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Lezhë, në bashkëpunim me Departamentin e Policisë Kriminale,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK