Ftesë në 5/ Nga ditëlindja e Bora Zemanit, moderatorja zbulon frazën që i jep forcë çdo ditë

para 7 muajve - Top Channel

Me 9 janar, prezantuesja Bora Zemani mbushi 30 vjeçe por mbrëmjen e kaluar ka organizuar një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e saj. Për “Ftesë në 5”, Bora tha se ishte shumë e lumtur për praninë e...

Ftesë në 5/ “Ka shpëtuar. Uroj të gjejë dashurinë”, çfarë mesazhesh mori Bora Zemani në festën e ditëlindjes

para 7 muajve - Top Channel

Me 9 janar, prezantuesja Bora Zemani mbushi 30 vjeçe por mbrëmjen e kaluar ka organizuar një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e saj. “Ftesë në 5” ka sjellë disa prej mesazheve të miqve të moderatores...

VIDEO/ I kënduan këngën që Donaldi i dedikoi, reagimi i Borës habiti të gjithë të pranishmit

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Bora Zemani me 9 janar ka mbushur 30 vjet. Prezantuesja e njohur ka festuar natën e mbrëmshme ditëlindjen me një festë të madhe ku të ftuar ishin shumë fytyra të njohura të showbizit shqiptar. E veshur...

‘Ke shpëtuar nga shumë gjëra’, zbulohen mesazhet që mori Bora për ditëlindje, flet e ëma dhe miqtë e saj

para 7 muajve - NOA

Ditëlindja e Bora Zemanit ka qenë një nga temat më të përfolura të kësaj jave, që kulmoi me një festë në një hotel privat të kryeqytetit mbrëmjen e djeshme. Në 30-vjetorin e lindjes ajo zgjodhi të festojë...

Bora Zemanit i ndodh e papritura në Instagram pas festës së ditëlindjes

para 7 muajve - Tetova Sot

Moderatorja Bora Zemani është prej moderatoreve më të komentuara aktualisht, shkruan Express. Ndarja e pastaj ribashkimi me Donald Veshajn, ndarja e sërishme dhe lidhja e Donaldit me Beatrixin, kanë bërë...

Momenti kur Bora Zemani këndon në ditëlindjen e saj këngën që Donaldi ia ka dedikuar asaj

para 7 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes, derisa ajo ishte përkujdesur që të mblidhte të gjithë njerëzit e saj të afërt. Klajdi dhe Bruno ishin dy artistë që argëtuan të ftuarit në ditëlindjen e...

Publikohet VIDEO që jep përgjigjen definitive për raportin e Arbana Osmanit me Bora Zemanin

para 7 muajve - Pa censure

Qysh kur nisi Big Brother VIP Albania me 5 tetor, në ditët e para u përfol për një rivalitet mes Arbana Osmanit dhe moderatores së Për’Puthen, Bora Zemani. Duke qenë se drejtojnë dy nga emisionet më të...

“Ka shpëtuar. Uroj të gjejë dashurinë”, çfarë mesazhesh mori Bora Zemani në festën e ditëlindjes

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u transmetua një material ekskluziv nga ditëlindja e moderatores Bora Zemani. Në 30-vjetorin e lindjes ajo zgjodhi të festojë me njerëz të zemrës, miq e kolegë të cilët...

VIDEO/ Bora Zemani kërceu me këngën që i dedikoi Donaldi, në festë ishte dhe ish partneri i saj

para 7 muajve - ABC News

Me 9 Janar, Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes. Por mbrëmjen e djeshme ajo organizoi Një festë madhështore me kolegë, miq dhe njerëzit e dashur. Moderatorja shfaqej e kuruar deri në detaje me një...

‘Është epoka e Bora Zemanit’/ Urimet që morri moderatorja në 30-vjetorin e lindjes

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË- Festa madhështore e ditëlindjes së 30-të të moderatores Bora Zemani u komentua tepër. Përveç të ftuarve ajo që bie në sy janë dhe urimet e tyre për Borën në ditën e saj të lindjes. Emisioni “Ftesë...

Në festën e ditëlindjes i këndojnë këngën që ia dedikoi Donaldi, ja reagimi i Borës

para 7 muajve - Lajmi.net

Bora Zemani mbushi 30 vjet me 9 janar, ndërkohë organizoi edhe një festë mbrëmë me 13 janar ku të ftuar kishte një numër figurash publike, shkruan lajmi.net. Klajdi Haruni dhe Bruno, intepretuan disa nga...

Urimet që mori Bora Zemani në 30-vjetorin e lindjes

para 7 muajve - Almakos

Moderatorja Bora Zemani ka mbushur 30 vjeçe me 9 janar, në një festë të madhe ku ka mbledhur shumë miq të saj. Emisioni “Ftesë në 5”, ka treguar detaje nga festa madhështore, ku mes të tjerash, bie në...

“Ah si qenka dashnia”, Bora këndon këngën e Donadit në festën e ditëlindjes dhe preket

para 7 muajve - News33

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun, Bora Zemani ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen edhe pse ditën e lindjes e kishte më 9 janar. Ajo mbrëmë ka festuar ditëlindjen në një ambient luksoz,...

Bora Zemani ia bën këtë gjë Arbana Osmanit

para 7 muajve - OraInfo

Bora Zemani arrin një sukses të madh. Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda...

Bora Zemani fton ish partnerin në festën e ditëlindjes, dalin pamjet

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Bora Zemani ka festuar për herë të dytë ditëlindjen. Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më kaq. Ajo organizoi mbrëmjen e djeshme një tjetër festë me familjarë...

Në festën e ditëlindjes i këndojnë këngën që ia dedikoi Donaldi, ja reagimi i Borës

para 7 muajve - Realiteti

Moderatorja kishte organizuar një festë ditëlindje. Bora Zemani mbushi 30 vjet me 9 janar, ndërkohë organizoi edhe një festë mbrëmë me 13 janar ku të ftuar kishte një numër figurash publike, shkruan lajmi.net....

Reagimi i Bora Zemanit kur i këndohet në ditëlindje kënga që ia dedikoi Donaldi asaj

para 7 muajve - Gazeta Express

Bora Zemani të enjten ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të. Pjesëmarrës në këtë ndejë ka qenë shoqëria e ngushtë e saj, teksa për atmosferën është përkujdesur grupi Threedots, të cilët...

I kënduan këngën që Donaldi bëri për të, Bora i habit të gjithë me reagimin

para 7 muajve - OraInfo

Bora Zemani i habit të gjithë të ftuarit me reagimin e saj Bora Zemani mbushi 30-vjeç më 9 janar, në një ditë që ishte e mbushur me surpriza e dhurata për të. Mirëpo festën e vërtetë e organizoi mbrëmjen...

Brenda festës së ditëlindjes së Bora Zemanit, kush ishin të ftuarit – Gazeta.mk

para 7 muajve - Tokasot

Bora Zemani festoi 30-vjetorin në datën 9 Janar. Ajo fillimisht pati një organizim të vogël me miqtë e ngushtë e me të ftuar reperin Noizy. Ndërsa mbrëmë, prezantuesja ka organizuar një festë përrallore...

“Ah si qenka dashnia”, Bora këndon këngën e Donadit

para 7 muajve - Top Channel

“Toxic love” është kënga e Elgit Dodës, me tekst të Donald Veshaj, që ky i fundit ia dedikoi ish-partneres së tij, Bora Zemani. Aktori ishte brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, kur i kërkoi Elgidit të...

Bora Zemani feston ditëlindjen e 30-të në një festë luksoze me plot të ftuar VIP, gjatë mbrëmjes i këndohet kënga e Donaldit

para 7 muajve - Telegrafi

Prezantuesja e njohur e televizionit, Bora Zemani, të enjten ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të. Pjesëmarrës në këtë ndejë akne qenë rrethi i saj i ngushtë, përfshirë një listë emrash...

Festa e dytë e ditëlindjes/ Bora Zemani ‘mbledh’ Vip-at i, pamjet

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË- Moderatorja Bora Zemani ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të në një festë madhështore. Bora fillimisht pati një organizim të vogël me miqtë e ngushtë e me të ftuar reperin Noizy, te ditëlindja...

VIDEO/ E la për Trixën! Bora lëshon “sinjal” për rikthimin e bujshëm me Donaldin, dëgjohet teksa pëshpërit…

para 7 muajve - FaxWeb

Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn. Pavarësisht se aktori ka nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP me Beatrix Ramosajn, Bora nuk e ka problem që të flasë apo këndojë për...

Bora Zemanit i ndodh e papritura në Instagram pas festës së ditëlindjes

para 7 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Bora Zemani është prej moderatoreve më të komentuara aktualisht, shkruan Express. Ndarja e pastaj ribashkimi me Donald Veshajn, ndarja e sërishme dhe lidhja e Donaldit me Beatrixin, kanë bërë...

Bora Zemani bën lëmsh rrjetin, çfarë ka ndodhur këtë herë me Donaldin?

para 7 muajve - Bota Sot

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani festoi mbrëmjen e djeshme 30 vjetorin e lindjes. Ajo kishte organizuar një festë madhështore, ku të ftuar kishte edhe shumë miq nga bota e showbizit....

E tradhëtoi me Betrixin, Bora kërcen me këngën që Donaldi i dedikoi asaj!

para 7 muajve - Indeks online

Bora Zemani organizoi festën e ditëlindjes mbrëmjen e së mërkurës me të ftuar VIP, që kërcyen nën ritmet e muzikës së Klajdi Harunit dhe Brunos. Mes këngëve të përzgjedhura për tu performuar ishte edhe...

Bora Zemani feston ditëlindjen e 30-të në një festë luksoze me plot të ftuar VIP, gjatë mbrëmjes i këndohet kënga e Donaldit

para 7 muajve - InfoShqip

Prezantuesja e njohur e televizionit, Bora Zemani, të enjten ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të. Pjesëmarrës në këtë ndejë akne qenë rrethi i saj i ngushtë, përfshirë një listë emrash...

VIDEO/ Bora Zemani bën lëmsh rrjetin, çfarë ka ndodhur këtë herë me Donaldin?

para 7 muajve - ABC News

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani festoi mbrëmjen e djeshme 30 vjetorin e lindjes. Ajo kishte organizuar një festë madhështore, ku të ftuar kishte edhe shumë miq nga bota e shoëbizit....

Brenda ditëlindjes madhështore të Bora Zemanit

para 7 muajve - Top Channel

Moderatorja Bora Zemani mbushi 30 vjeç këtë 9 janar ndërsa mbrëmjen e kaluar organizoi festën e ditëlindjes. Në një vend të dekoruar me detaje dhe me shumë shkëlqim, Bora kishte ftuar miqtë dhe kolegët...

Donaldi në mëdyshje për lidhjen me Beatrix, shihni çfarë bën Bora Zemani në ditëlindje

para 7 muajve - NOA

Mbrëmë Bora Zemani festoi ditëlindjen me një organizim gjigant që mblodhi gjithë personazhet më të dashur të ekranit, që në një formë ose një tjetër kanë pasur miqësi me Borën. Por një detaj nuk na shpëtoi...

Ditëlindja e Bora Zemanit i bën bashkë të gjithë, nga Lori dhe Arbana, te Ermali me Amin dhe Olti Curri, dalin pamjet nga festa përralore

para 7 muajve - News33

Bora Zemani festoi 30-vjetorin në datën 9 Janar. Ajo fillimisht pati një organizim të vogël me miqtë e ngushtë e me të ftuar reperin Noizy, te ditëlindja e Make Up artistes Aulona, por edhe Borës iu kushtua...

Wow! Donaldi “shfaqet” në ditëlindjen e Bora Zemanit, reagimi i moderatores habit rrjetin (VIDEO)

para 7 muajve - Albeu

Bora Zemani ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e 30 në një festë gjigante me të ftuar VIP. Moderatorja shkëlqente e veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi. Atmosferën e ndezën Bruno dhe Klajdi,...

Bëhet publik reagimi i Bora Zemanit kur i këndohet në ditëlindje kënga që ia dedikoi Donaldi asaj

para 7 muajve - Infokusi

Bora Zemani të enjten ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të. Pjesëmarrës në këtë ndejë ka qenë shoqëria e ngushtë e saj, teksa për atmosferën është përkujdesur grupi Threedots, të cilët...

Bora Zemani fton ish partnerin në festën e ditëlindjes, publikohen pamjet

para 7 muajve - Pa censure

Bora Zemani ka festuar për herë të dytë ditëlindjen. Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më kaq, shkruan lajmi.net. Një tjetër festë me familjarë e miq ajo pati...

“Akoma të dua”, reagimi i Bora Zemanit befason të pranishmit në ditëlindjen e saj

para 7 muajve - OraInfo

Ja reagimi i Bora Zemanit Në ditëlindjen e Bora Zemanit ishin prezent miq, këngëtarë e fytyra tjera publike që u përkujdesën për ftesën e saj. Aty ishin edhe Bruno dhe Klajdi që edhe kësaj here i kënduan...

Bora Zemani ia bën këtë gjë Arbana Osmanit

para 7 muajve - Almakos

Bora Zemani arrin një sukses të madh. Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda...

Dalin pamjet: Në festën e Bora Zemanit ishte edhe ish partneri i saj

para 7 muajve - OraInfo

Bora Zemani fton ish partnerin në festën e ditëlindjes, dalin pamjet. Bora Zemani ka festuar për herë të dytë ditëlindjen. Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më...

Bora Zemani arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

para 7 muajve - Lajmi.net

Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur tej mase, shkruan lajmi.net. Që nga ai moment Bora është shndërruar në personazhin...

Bora i tregoi të gjithëve se është beqare në ditëlindejn e saj, por këto vargje dashurie ia dedikoi Donaldit? (VIDEO)

para 7 muajve - Albeu

Bora Zemani ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e 30 në një festë gjigante me të ftuar VIP. Moderatorja shkëlqente e veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi. Në festë nuk munguan as producentet...

Brenda festës së ditëlindjes së Bora Zemanit, kush ishin të ftuarit

para 7 muajve - Gazeta Express

Bora Zemani festoi 30-vjetorin në datën 9 Janar. Ajo fillimisht pati një organizim të vogël me miqtë e ngushtë e me të ftuar reperin Noizy. Ndërsa mbrëmë, prezantuesja ka organizuar një festë përrallore...

Bora Zemani arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

para 7 muajve - Realiteti

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur tej mase,...

Bora Zemani arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

para 7 muajve - Press Online

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur tej mase....

Bora arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

para 7 muajve - Bota Press

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur tej mase....

Ia kënduan “akoma ty të dua” për ditëlindje, reagimi i papritur i Bora Zemanit

para 7 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Bora Zemani ka organizuar mbrëmë një festë tjetër ditëlindje, ku kishte më shumë të ftuar, raporton Express. Miq, kolegë, këngëtarë e fytyra të tjera publike, ishin në mesin e të ftuarve në...

Ky është reagimi i Bora Zemanit kur i këndohet në ditëlindje kënga që ia dedikoi Donaldi asaj

para 7 muajve - Epoka e Re

Bora Zemani të enjten ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të. Pjesëmarrës në këtë ndejë ka qenë shoqëria e ngushtë e saj, teksa për atmosferën është përkujdesur grupi Threedots, të cilët...

Bora Zemanit i ndodh e papritura në Instagram pas festës së ditëlindjes

para 7 muajve - Infokusi

Moderatorja Bora Zemani është prej moderatoreve më të komentuara aktualisht. Ndarja e pastaj ribashkimi me Donald Veshajn, ndarja e sërishme dhe lidhja e Donaldit me Beatrixin, kanë bërë që ajo të jetë...

Bora Zemani arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur tej mase....

‘Ah si qenka dashnia‘/ Bora nuk e harron Donaldin edhe pse e la për Trixen. Këndon këngën e tij

para 7 muajve - Java News

Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn. Pavarësisht se aktori ka nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP me Beatrix Ramosajn, Bora nuk e ka problem që të flasë apo këndojë për...

I kënduan këngën që Donaldi shkroi për të, emocionohet Bora Zemani

para 7 muajve - Lexo

Bora Zemani mbushi 30-vjeç më 9 janar, në një ditë që ishte e mbushur me surpriza e dhurata për të. Mirëpo festën e vërtetë e organizoi mbrëmjen e djeshme, ku festoi mes kolegësh, miqsh e njerëzit e saj...

Bora Zemani arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

para 7 muajve - Lajm

Ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur tej mase, shkruan lajmi.net. Që nga ai moment Bora është shndërruar në personazhin...

Pamje nga festa e ‘çmendur’ në ditëlindjen e Bora Zemanit. Nga Lori dhe Arbana, tek Ermali dhe Olti Curri

para 7 muajve - NOA

Ka qenë përvjetor për Bora Zemanin. Më 9 janar ajo mbushi 30-vjeçe. Në ambientet e një hoteli në Tiranë, ajo ka ftuar shumë miq e kolegë, si Xhensila Myrtezaj, Elita Rudi, Ermali dhe Ami, Bruno dhe Klajdi...

Brenda festës së ditëlindjes së Bora Zemanit, kush ishin të ftuarit

para 7 muajve - Bota Sot

Bora Zemani festoi 30-vjetorin në datën 9 Janar. Ajo fillimisht pati një organizim të vogël me miqtë e ngushtë e me të ftuar reperin Noizy. Ndërsa mbrëmë, prezantuesja ka organizuar një festë përrallore...

Brenda festës së ditëlindjes së Bora Zemanit, kush ishin të ftuarit

para 7 muajve - Indeks online

Bora Zemani festoi 30-vjetorin në datën 9 Janar. Ajo fillimisht pati një organizim të vogël me miqtë e ngushtë. Ndërsa mbrëmë, prezantuesja ka organizuar një festë përrallore te Plazza Tiranë. Ajo ka ftuar...

I kënduan këngën që Donaldi ka bërë enkas për të, Bora Zemani i habit të gjithë të ftuarit me reagimin e saj

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Bora Zemani mbushi 30-vjeç më 9 janar, në një ditë që ishte e mbushur me surpriza e dhurata për të. Mirëpo festën e vërtetë e organizoi mbrëmjen e djeshme, ku festoi mes kolegësh, miqsh e njerëzit e saj...

Bora festoi ditëlindjen, ia këndojnë këngën që i shkroi Donaldi

para 7 muajve - Gazeta Metro

“Toxic love” është kënga e Elgit Dodës, me tekst të Donald Veshaj, që ky i fundit ia dedikoi ish-partneres së tij, Bora Zemani. Aktori ishte brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, kur i kërkoi Elgidit të...

E tradhëtoi me Betrixin, Bora kërcen me këngën që Donaldi i dedikoi asaj!

para 7 muajve - Arbresh

E tradhëtoi me Betrixin, Bora kërcen me këngën që Donaldi i dedikoi asaj! Bora Zemani organizoi festën e ditëlindjes mbrëmjen e së mërkurës me të ftuar VIP, që kërcyen nën ritmet e muzikës së Klajdi Harunit...

Bora Zemani fton ish partnerin në festën e ditëlindjes

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Bora Zemani ka festuar për herë të dytë ditëlindjen. Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më kaq. Një tjetër festë me familjarë e miq ajo pati edhe mbrëmë ku mori...

Bora Zemani fton ish partnerin në festën e ditëlindjes, dalin pamjet

para 7 muajve - Lajmi.net

Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më kaq, shkruan lajmi.net. Një tjetër festë me familjarë e miq ajo pati edhe mbrëmë ku mori vëmendje të madhe mediatike. Disa...

Bora fton ish burrin në festën e ditëlindjes, publikohen pamjet

para 7 muajve - Bota Press

Bora Zemani ka festuar për herë të dytë ditëlindjen. Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më kaq. Një tjetër festë me familjarë e miq ajo pati edhe mbrëmë ku mori...

“Akoma të dua”, reagimi i Bora Zemanit befason të pranishmit në ditëlindjen e saj

para 7 muajve - Almakos

Ja reagimi i Bora Zemanit Në ditëlindjen e Bora Zemanit ishin prezent miq, këngëtarë e fytyra tjera publike që u përkujdesën për ftesën e saj. Aty ishin edhe Bruno dhe Klajdi që edhe kësaj here i kënduan...

Bora Zemani fton ish partnerin në festën e ditëlindjes, dalin pamjet

para 7 muajve - Lajm

Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më kaq, shkruan lajmi.net. Një tjetër festë me familjarë e miq ajo pati edhe mbrëmë ku mori vëmendje të madhe mediatike. Disa...

E la për Trixën! Bora nuk e harron Donaldin, këndon këngën e tij:Ah si qenka dashnia

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn. Pavarësisht se aktori ka nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP me Beatrix Ramosajn, Bora nuk e ka problem që të flasë apo këndojë...

Dalin pamjet: Në festën e Bora Zemanit ishte edhe ish partneri i saj

para 7 muajve - Almakos

Bora Zemani fton ish partnerin në festën e ditëlindjes, dalin pamjet. Bora Zemani ka festuar për herë të dytë ditëlindjen. Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më...

VIDEO+FOTO/ Bora Zemani feston 30-vjetorin, shkëlqen me paraqitjen në festën madhështore

para 7 muajve - Java News

Pak ditë më parë, Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes. Moderatorja e mirënjohur mori urime të shumta ndërsa e kaloi këtë ditë speciale me familjen e saj. Një ditë më pas, moderatorja u surprizua në...

Bora Zemani fton ish partnerin në festën e ditëlindjes, dalin pamjet

para 7 muajve - Realiteti

Bora Zemani ka festuar për herë të dytë ditëlindjen. Moderatorja e dashur shqiptare festoi ditëlindjen me 9 janar, por nuk u ndal më kaq, shkruan lajmi.net. Një tjetër festë me familjarë e miq ajo pati...

“Akoma ty të dua”/ Mesazh i koduar për Donaldin? Bora Zemani i surprizon të gjithë, publikohet videoja nga ditëlindja (VIDEO)

para 7 muajve - FaxWeb

Moderatorja Bora Zemani ka organizuar mbrëmë një festë tjetër ditëlindje, ku kishte më shumë të ftuar. Miq, kolegë, këngëtarë e fytyra të tjera publike, ishin në mesin e të ftuarve në festën e Borës. Për...

Ia kënduan “akoma ty të dua” për ditëlindje, reagimi i papritur i Bora Zemanit

para 7 muajve - Periskopi

Moderatorja Bora Zemani ka organizuar mbrëmë një festë tjetër ditëlindje, ku kishte më shumë të ftuar. Miq, kolegë, këngëtarë e fytyra të tjera publike, ishin në mesin e të ftuarve në festën e Borës. Për...

Ia kënduan ‘akoma ty të dua’ për ditëlindje, ja reagimi i Bora Zemanit

para 7 muajve - Gazeta Metro

Në ditëlindjen e Bora Zemanit ishin prezent miq, këngëtarë e fytyra tjera publike që u përkujdesën për ftesën e saj. Aty ishin edhe Bruno dhe Klajdi që edhe kësaj here i kënduan këngë të dashuriës. Për...

Ditëlindja e Bora Zemanit i bën bashkë të gjithë, nga Lori dhe Arbana, te Ermali me Amin dhe Olti Curri, dalin pamjet nga festa përralore

para 7 muajve - FaxWeb

Bora Zemani festoi 30-vjetorin në datën 9 Janar. Ajo fillimisht pati një organizim të vogël me miqtë e ngushtë e me të ftuar reperin Noizy, te ditëlindja e Make Up artistes Aulona, por edhe Borës iu kushtua...

Bora shfaqet në krahët e këtij mashkulli në festën e organizuar nga ajo

para 7 muajve - OraInfo

Bora Zemani feston mes miqsh 30 vjetorin, shkëlqen me paraqitjen e saj. Pak ditë më parë, Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes. Moderatorja e mirënjohur mori urime të shumta ndërsa e kaloi këtë ditë...

Bora Zemani feston mes miqsh 30 vjetorin, shkëlqen me paraqitjen e saj

para 7 muajve - Indeks online

Pak ditë më parë, Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes. Moderatorja e mirënjohur mori urime të shumta ndërsa e kaloi këtë ditë speciale me familjen e saj. Një ditë më pas, moderatorja u surprizua në...

Bora Zemani feston mes personazheve VIP 30 vjetorin, shkëlqen me paraqitjen në festën madhështore

para 7 muajve - GazetaBlic

Pak ditë më parë, Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes. Moderatorja e mirënjohur mori urime të shumta ndërsa e kaloi këtë ditë speciale me familjen e saj. Një ditë më pas, moderatorja u surprizua në...

FOTO/ Bora Zemani feston mes miqsh 30 vjetorin, shkëlqen me paraqitjen në festën madhështore

para 7 muajve - ABC News

Pak ditë më parë, Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes. Moderatorja e mirënjohur mori urime të shumta ndërsa e kaloi këtë ditë speciale me familjen e saj. Një ditë më pas, moderatorja u surprizua në...

Bora Zemani organizon festë për ditëlindje, të ftuar shumë personazhe VIP

para 7 muajve - Lajmi.net

Bora Zemani ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të, shkruan lajmi.net. Moderatorja, gjatë programit “Përputhen” sot ka ftuar edhe konkurrentët duke iu bërë ftesë publike të cilët e pranuan...

Bora Zemani organizon festë për ditëlindje, të ftuar shumë personazhe VIP

para 7 muajve - Lajmi.net

Bora Zemani ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të, shkruan lajmi.net. Moderatorja, gjatë programit “Përputhen” sot ka ftuar edhe konkurrentët duke iu bërë ftesë publike të cilët e pranuan...

Bora Zemani organizon festë për ditëlindje, të ftuar shumë personazhe VIP

para 7 muajve - Realiteti

Moderatorja po e vazhdon festën e 9 janarit. Bora Zemani ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të, shkruan lajmi.net. Moderatorja, gjatë programit “Përputhen” sot ka ftuar edhe konkurrentët...

Bora shfaqet në krahët e këtij mashkulli në festën e organizuar nga ajo

para 7 muajve - Almakos

Bora Zemani feston mes miqsh 30 vjetorin, shkëlqen me paraqitjen e saj. Pak ditë më parë, Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes. Moderatorja e mirënjohur mori urime të shumta ndërsa e kaloi këtë ditë...

Bora Zemani organizon festë për ditëlindje, të ftuar shumë personazhe VIP

para 7 muajve - Realiteti

Moderatorja po e vazhdon festën e 9 janarit. Bora Zemani ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të, shkruan lajmi.net. Moderatorja, gjatë programit “Përputhen” sot ka ftuar edhe konkurrentët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK