Kjo është videoja që theu rekord në YouTube

para një jave - Syri.net Kosova

“Baby Shark”, kënga aq e dashur nga fëmijët, dhe jo vetëm nga ata, ka arritur një moment historik të ri – 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm që është videoja më e klikuar në platformë, një rekord...

10 miliardë shikime, kjo është kënga më e klikuar në You Tube

para një jave - FaxWeb

“Baby Shark”, kënga aq e dashur nga fëmijët, dhe jo vetëm nga ata, ka arritur një moment historik të ri – 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm që është videoja më e klikuar në platformë, një rekord...

Kënga për fëmijë “BabyShark” është videoja më e shikuar në YouTube me 10 miliardë klikime

para një jave - Telegrafi

Kënga për fëmijë “Baby Shark” nga Pinkfong ka grumbulluar tashmë 10 miliardë shikime në kanalin YouTube. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, kënga e krijuar nga Koreja e Jugut është një sensacion...

Kjo është videoja që theu rekord në YouTube duke arritur 10 miliardë shikime

para një jave - Press Online

“Baby Shark”, kënga aq e dashur nga fëmijët, dhe jo vetëm nga ata, ka arritur një moment historik të ri – 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm që është videoja më e klikuar në platformë, një rekord...

Kjo është videoja që theu rekord në YouTube duke arritur 10 miliardë shikime

para një jave - Pa censure

“Baby Shark”, kënga aq e dashur nga fëmijët, dhe jo vetëm nga ata, ka arritur një moment historik të ri – 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm që është videoja më e klikuar në platformë, një rekord...

“BabyShark” është videoja më e shikuar në YouTube me 10 miliardë klikime

para një jave - RTK

Kënga për fëmijë “Baby Shark” nga Pinkfong ka grumbulluar tashmë 10 miliardë shikime në kanalin YouTube. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, kënga e krijuar nga Koreja e Jugut është një sensacion...

Kënga për fëmijë “BabyShark” është videoja më e shikuar në YouTube me 10 miliardë klikime

para një jave - InfoShqip

Kënga për fëmijë “Baby Shark” nga Pinkfong ka grumbulluar tashmë 10 miliardë shikime në kanalin YouTube. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, kënga e krijuar nga Koreja e Jugut është një sensacion...

Kjo është kënga më e klikuar për fëmijë: Ka mbledhur plot 10 milionë shikime

para një jave - Gazeta Metro

Kënga për fëmijë “Baby Shark” nga Pinkfong ka grumbulluar tashmë 10 miliardë shikime në kanalin YouTube. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, kënga e krijuar nga Koreja e Jugut është një sensacion...

“Baby Shark” video e parë në YouTube që arrin 10 miliardë shikime

para një jave - TV21

“Baby Shark”, kënga e dashur nga fëmijët, ka arritur një moment historik, deri më tani kjo këngë ka grumbulluar 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm që është videoja më e shikuar në platformë, një...

“Baby Shark” video e parë në YouTube që arrin 10 miliardë shikime

para një jave - RTV 21

“Baby Shark”, kënga e dashur nga fëmijët, ka arritur një moment historik, deri më tani kjo këngë ka grumbulluar 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm që është videoja më e shikuar në platformë, një...

Mbi 10 miliardë shikime, kjo është KËNGA që theu çdo rekord klikimesh në YouTube (VIDEO)

para një jave - Albeu

Kënga “Baby Shark” është momentalisht kënga më e klikuar në YouTube. “Baby Shark” është këngë e një prej kompanive më gjigande të videove për fëmijë. Ajo sapo ka thyer çdo rekord shikueshmërie, duke u...

“Baby Shark” video e parë në YouTube që arrin 10 miliardë shikime

para një jave - Ina

“Baby Shark”, kënga e dashur nga fëmijët, ka arritur një moment historik, deri më tani kjo këngë ka grumbulluar 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm që është videoja më e shikuar në platformë, një...

“Baby Shark” më e shikuara në You Tube

para një jave - Infokusi

Kënga për fëmijë “Baby Shark” ka bërë histori në You Tube, duke arritur 10 miliardë shikime. Tani ajo jo vetëm se është videoja më e shikuar, rekord që regjistroi ne 2020 por tani është e vetmja video...

“Baby Shark” hyn në historinë e You Tube, e para që arrin 10 miliardë shikime

para një jave - Lexo

Kënga e dashur nga fëmijët, “Baby Shark” ka bërë historinë, duke arritur plot 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm se është videoja më e shikuar, një rekord që e regjistroi në nëntor 2020, por tani...

“Baby Shark” bën historinë, e para që arrin 10 miliardë shikime në YouTube

para një jave - ABC News

Kënga e dashur nga fëmijët, “Baby Shark” ka bërë historinë, duke arritur plot 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm se është videoja më e shikuar, një rekord që e regjistroi në nëntor 2020, por tani...

“Baby Shark” bën historinë, e para që arrin 10 miliardë shikime në YouTube

para një jave - Bota Sot

Kënga e dashur nga fëmijët, “Baby Shark” ka bërë historinë, duke arritur plot 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm se është videoja më e shikuar, një rekord që e regjistroi në nëntor 2020, por tani...

“Baby Shark” bën historinë në YouTube, e para që arrin 10 miliardë shikime

para një jave - Koha.net

"Baby Shark", kënga e dashur nga fëmijët, ka arritur një moment historik – 10 miliardë shikime në YouTube. Jo vetëm se është videoja më e shikuar në platformë, një rekord që e regjistroi në nëntor 2020,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK