Shenjat e zodiakut që ju trajtojnë mirë vetëm kur kanë nevojë për ju

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Virgjëresha Egocentrizmi i Virgjëreshës i bën të besojnë se janë më të mirë se gjithë të tjerët dhe se kanë gjithmonë të drejtë, duke marrë kështu avantazhin dhe suksesin më të madh. Shumë të përqendruar...

Shenjat e zodiakut që ju trajtojnë mirë vetëm kur kanë nevojë për ju

para 7 muajve - Bota Sot

Kontrolloni se cilat janë këto shenja dhe mbajini sa më larg! Virgjëresha Egocentrizmi i Virgjëreshës i bën të besojnë se janë më të mirë se gjithë të tjerët dhe se kanë gjithmonë të drejtë, duke marrë...

Doni që jeta juaj të ketë kuptim? Duhet patjetër t’i bëni këto 10 gjëra

para 7 muajve - Albeu

Sipas disa përllogaritjeve të bëra nga shkencëtarët, një person që jeton mesatarisht 75 vjet, kryesisht punon, fle dhe qëndron i bllokuar në lëvizje, ndërsa kalon shumë mirë vetëm 130 ditë në jetë. Për...

Horoskopi nga Paolo Fox, 15 Janar 2022. Parashikimi i yjeve për ju

para 7 muajve - NOA

Dashi: Në dashuri, mëngjesi do të jetë më i mirë se pasditja, por përpiquni të mos lodheni. Në punë, jeni mjaft të acaruar dhe do të dëshironit më shumë garanci për vazhdimësinë tuaj në pozicionin që keni....

Shenjat e zodiakut që ju trajtojnë mirë vetëm kur kanë nevojë për ju

para 7 muajve - FaxWeb

Kontrolloni se cilat janë këto shenja dhe mbajini sa më larg! Virgjëresha Egocentrizmi i Virgjëreshës i bën të besojnë se janë më të mirë se gjithë të tjerët dhe se kanë gjithmonë të drejtë, duke marrë...

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - Fakte

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Fati yt/ Horoskopi, 14 janar 2022

para 7 muajve - Fakte

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - Zhurnal

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Fati yt/ Horoskopi, 14 janar 2022

para 7 muajve - Zhurnal

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 15 Janar 2022

para 7 muajve - Java News

Dashi Do të shfaqni një dëshirë të madhe për t’i dalë kundër nevojave të partnerit/es tuaj. Ndaj duhet të bëni kujdes për të kaluar çdo pengesë apo keqkuptim. Ata që janë vetëm duhet të bëjnë kujdes dhe...

Fati yt/ Horoskopi, 14 janar 2022

para 7 muajve - Medial

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - Medial

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Bëni mirë të mos dashuroheni me njëri-tjetrin: Këto shenja horoskopi nuk zgjasin shumë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Dashi (21 Mars-19 Prill) Nuk duhet të lidheni me një Bricjap! Dashi thyen rregulla ndërsa Bricjapi bën rregulla. Do ndiheni vazhdimisht të kritikuar dhe do ta frikësoni Bricjapin që zakonisht sillet aq...

3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - Bota Sot

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Si t’i largoni 10 pasiguritë më të zakonshme në punë?

para 7 muajve - TV21

Është më se e zakonshme që shumë punonjës të përjetojnë pasiguri apo momente dyshimi në lidhje me punën e tyre. Pasiguritë nuk lejojnë që punonjësit të gjejnë kënaqësi në karrierën e tyre, prandaj është...

Si të kuptoni nëse ai është i duhuri për ju, ja çfarë thonë astrologët

para 7 muajve - Lexo

Për të kuptuar nëse një burrë është i duhuri për ju, duhet të dini aspektet themelore të karakterit të tij dhe sigurisht shenjën e tij të zodiakut. Shikoni më poshtë se çfarë informacioni mund të merrni...

Si t’i largoni 10 pasiguritë më të zakonshme në punë?

para 7 muajve - Indeks online

Është më se e zakonshme që shumë punonjës të përjetojnë pasiguri apo momente dyshimi në lidhje me punën e tyre. Pasiguritë nuk lejojnë që punonjësit të gjejnë kënaqësi në karrierën e tyre, prandaj është...

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - ABC News

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Horoskopi 14 janar: Do të përballeni me të papritura, mësoni parashikimin e yjeve për sot

para 7 muajve - Albeu

Dashi Mërkuri do jetë planeti që do kujdeset pafundësisht për ju gjatë kësaj dite kështu që duhet t’i jeni falënderues përherë. Nëse jeni në një lidhje, asnjë planet nuk do mund të tronditë sektorin tuaj...

Horoskopi 14 Janar 2022

para 7 muajve - Klan

Horoskopi 14 Janar 2022 Dashi- Sot do të kuptoni më mirë dhe do të mbusheni me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë ditën, në mënyrë që të mundësoni më shumë kohë për familjen. Në punë ka ardhur momenti...

Kujdes, lidhja jote varet nga shenja jote!

para 7 muajve - Bota Sot

Në një lidhje, dallimi mes shenjave të horoskopit mund të jetë fatal. Por, astrologjia është këtu që t’ju ndihmojë dhe t’iu këshillojë të mos bëni gabime të panevojshme. Ndaj na ndiqni… DASHI Mbani mend:...

Si t’i largoni 10 pasiguritë më të zakonshme në punë?

para 7 muajve - RTK

Është më se e zakonshme që shumë punonjës të përjetojnë pasiguri apo momente dyshimi në lidhje me punën e tyre. Pasiguritë nuk lejojnë që punonjësit të gjejnë kënaqësi në karrierën e tyre, prandaj është...

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - Java News

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Si t’i largoni 10 pasiguritë më të zakonshme në punë?

para 7 muajve - Bota Sot

Është më se e zakonshme që shumë punonjës të përjetojnë pasiguri apo momente dyshimi në lidhje me punën e tyre. Pasiguritë nuk lejojnë që punonjësit të gjejnë kënaqësi në karrierën e tyre, prandaj është...

Horoskopi për ditën e premte, 14 janar 2022

para 7 muajve - Vizion Plus

Dashi Do e përballoni këtë ditë me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë angazhimet tuaja, në mënyrë që të mundësoni një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm parashikohet që...

Horoskopi Ditor 14 Janar 2022

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Do e përballoni këtë ditë me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë angazhimet tuaja, në mënyrë që të mundësoni një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm parashikohet që...

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - Lexo

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Koha e Luanit do të vijë por fillimi i vitit do t’i sjellë mirëqenie dhe fat një tjetër shenje të zodiakut

para 7 muajve - Bota Sot

Viti i ri ka nisur dhe pyetja që shumëkush i bën është se si do të jetë ky vit? Çfarë do të rezervojnë yjet? A do të jetë një vit më me fat? A do ta gjesh punën? Dashurinë? Edhe nëse disa janë skeptikë...

Kjo është superfuqia juaj sipas shenjës së horoskopit

para 7 muajve - Bota Sot

Të gjithëve u ndodh që të rrëmbehen nga imagjinata dhe duan të kenë një superfuqi, në mënyrë që të jenë të aftë për të bërë gjëra të pamundura. Ka nga ata që duan të kontrollojnë kohën ose ka të tjerë...

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - Daily News

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Fati yt/ Horoskopi, 14 janar 2022

para 7 muajve - Daily News

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

Fati yt/ Horoskopi, 14 janar 2022

para 7 muajve - Argument

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - Argument

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Fati yt/ Horoskopi, 14 janar 2022

para 7 muajve - InFokus

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

Kush janë 3 shenjat e Horoskopit që janë krijuar për martesë

para 7 muajve - InFokus

Ju keni marrë vendimin për t’u martuar por jeni ende në kërkim të një partneri. Për sa kohë që përpiqeni të hidhni poshtë opsionet ekzistuese, shenjat e tyre të Horoskopit janë një shenjë e mirë e synimeve...

Horoskopi për ditën e premte, 14 janar 2022

para 7 muajve - Bota Sot

Dashi Do e përballoni këtë ditë me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë angazhimet tuaja, në mënyrë që të mundësoni një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm parashikohet që...

Dashuria, paraja, shëndeti: Ja çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 7 muajve - Lajmi.net

Dashi Do e përballoni këtë ditë me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë angazhimet tuaja, në mënyrë që të mundësoni një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm parashikohet që...

Horoskopi 14 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Infokusi

Dashi Sot është dita e duhur për t’u hapur me rrethin tuaj shoqëror, për të folur dhe për të thënë gjithçka që keni mbajtur brenda jush deri tani. Intuita juaj e mprehtë ju afron me suksesin profesional....

Si t’i largoni 10 pasiguritë më të zakonshme në punë?

para 7 muajve - Gazeta Metro

Është më se e zakonshme që shumë punonjës të përjetojnë pasiguri apo momente dyshimi në lidhje me punën e tyre. Pasiguritë nuk lejojnë që punonjësit të gjejnë kënaqësi në karrierën e tyre, prandaj është...

Si t’i largoni 10 pasiguritë më të zakonshme në punë?

para 7 muajve - KosovaPress

Është më se e zakonshme që shumë punonjës të përjetojnë pasiguri apo momente dyshimi në lidhje me punën e tyre. Pasiguritë nuk lejojnë që punonjësit të gjejnë kënaqësi në karrierën e tyre, prandaj është...

Parashikimi i yjeve për ju, 14 Janar 2022, shenjat me fat

para 7 muajve - FaxWeb

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

Një ditë pozitive për ndjenjat, përjetoni emocione pa hezituar, horoskopi sot

para 7 muajve - Dosja.al

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill E premtja është një dite pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes...

Horoskopi, 14 janar 2022

para 7 muajve - TV21

Dashi Mërkuri do jetë planeti që do kujdeset pafundësisht për ju gjatë kësaj dite kështu që duhet t’i jeni falënderues përherë. Nëse jeni në një lidhje, asnjë planet nuk do mund të tronditë sektorin tuaj...

Kjo shenjë do ketë ditë pozitive/ Horoskopi për ditën e premte, 14 janar 2022

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Dashi Do e përballoni këtë ditë me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë angazhimet tuaja, në mënyrë që të mundësoni një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm parashikohet që...

Kujdes, lidhja jote varet nga shenja jote!

para 7 muajve - Bota Sot

Në një lidhje, dallimi mes shenjave të horoskopit mund të jetë fatal. Por, astrologjia është këtu që t’ju ndihmojë dhe t’iu këshillojë të mos bëni gabime të panevojshme. Ndaj na ndiqni… Dashi Mbani mend:...

Horoskopi i datës 14 janar 2022

para 7 muajve - RTV 21

Dashi Mërkuri do jetë planeti që do kujdeset pafundësisht për ju gjatë kësaj dite kështu që duhet t’i jeni falënderues përherë. Nëse jeni në një lidhje, asnjë planet nuk do mund të tronditë sektorin tuaj...

Kjo shenjë do ketë ditë pozitive! Horoskopi për ditën e premte, 14 janar 2022

para 7 muajve - Albeu

Dashi Do e përballoni këtë ditë me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë angazhimet tuaja, në mënyrë që të mundësoni një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm parashikohet që...

Është e ‘shkruar’ të mos jenë bashkë, këto çifte nuk duhet të krijojnë lidhje dashurie

para 7 muajve - NOA

Dashi dhe Bricjapi Dashi është njeri argëtues, impulsiv dhe i papërgjegjshëm, të cilët nuk mund të shkojnë fare me Bricjapët. Bricjapët e zhytur në mendime, kontrolluese dhe të përgjegjshme urrejnë të...

Këto çifte të horoskopit nuk duhet të krijojnë kurrë një lidhje dashurie me njëri-tjetrin!

para 7 muajve - Bota Sot

Dashi dhe Bricjapi Dashi është njeri argëtues, impulsiv dhe i papërgjegjshëm, të cilët nuk mund të shkojnë fare me Bricjapët. Bricjapët e zhytur në mendime, kontrolluese dhe të përgjegjshme urrejnë të...

Shenjat që nuk kanë fat në dashuri, por që kanë duart plot me para!

para 7 muajve - NOA

Supersticiozët besojnë. Dhe jo rrallë parashikime të tilla dalin. Njerëzit që i përkasin shenjave të mëposhtme të Horoskopit kanë një bazë më të mirë për të fituar pasuri me më pak përpjekje. Kjo i atribuohet...

Të pafat në dashuri por “magnet” për para. A i përkisni këtyre shenjave të Horoskopit?

para 7 muajve - ABC News

Njerëzit që i përkasin shenjave të mëposhtme të Horoskopit kanë një bazë më të mirë për të fituar pasuri me më pak përpjekje. Kjo i atribuohet një trashëgimie të papritur, aftësisë për projekte fitimprurëse...

Kjo shenjë do ketë ditë pozitive/ Horoskopi për ditën e premte, 14 janar 2022

para 7 muajve - in7

Kjo shenjë do ketë ditë pozitive/ Horoskopi për ditën e premte, 14 janar 2022 Dashi Do e përballoni këtë ditë me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë angazhimet tuaja, në mënyrë që të mundësoni një...

Bëni mirë të mos dashuroheni me njëri-tjetrin

para 7 muajve - Bota Sot

Dashi (21 Mars-19 Prill) Nuk duhet të lidheni me një Bricjap! Dashi thyen rregulla ndërsa Bricjapi bën rregulla. Do ndiheni vazhdimisht të kritikuar dhe do ta frikësoni Bricjapin që zakonisht sillet aq...

Fati yt/ Horoskopi, 14 janar 2022

para 7 muajve - Lexo

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

Katër mënyra delikate për ta afruar partnerin me ju emocionalisht: Mos harroni të jeni lozonjare

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Ka disa mënyra të shkëlqyera dhe delikate që mund ta afroni partnerin me ju emocionalisht. Intimiteti emocional është një komponent kryesor i një marrëdhënieje që e mban një mashkull pranë jush në planin...

Këto shenja të Horoskopit janë miqtë më të mirë

para 7 muajve - Lexo

Po, po, duke qenë se kemi thyer barrierën e logjikës dhe racionalitetit për ata që duhet të argëtohen në varësi të shenjës suaj të horoskopit, do të shkojmë në shtigje më të thella. Dmth, edhe nëse keni...

Si ta kuptoni që keni rënë në dashuri, sipas shenjës së horoskopit!

para 7 muajve - Lexo

Dashi-Ju jeni plot me jetë dhe keni shumë energji. Jeni shumë të logjikshëm në çdo aspekt të jetës dhe një kokë e mirë për shpatullat tuaja. Si një lider i lindur, ju pëlqen të jeni nën kontroll të lidhjes...

Horoskopi nga Paolo Fox, 14 Janar 2022. Parashikimi i yjeve për ju

para 7 muajve - NOA

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

4 shenja të horoskopit që nuk do t’ju tradhtojnë kurrë

para 7 muajve - Lexo

Besimi dhe besnikëria janë shtylla e një marrëdhënie të shëndetshme. Është e rëndësishme të jesh pranë njerëzve që nuk të krijojnë pasiguri apo frikë nga mashtrimi. Ka disa shenja të besueshme të horoskopit...

Horoskopi për ditën e premte, 14 janar 2022

para 7 muajve - Java News

Dashi Do e përballoni këtë ditë me mendime pozitive. Organizoni sa më mirë angazhimet tuaja, në mënyrë që të mundësoni një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës. Ata që janë vetëm parashikohet që...

Horoskopi 14 Janar 2022/ Parashikimi i yjeve për ju

para 7 muajve - Java News

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit....

9 gjëra toksike që sabotojnë jetën tuaj të dashurisë

para 7 muajve - Bota Sot

Kur filloni për herë të parë të dilni me dikë, pritjet janë të larta, emocionet janë të trazuara dhe ne shpesh bëjmë të njëjtat gabime. Kur bëhet fjalë për praktikën shekullore të njerëzve që duan t'i...

Mos e mashtroni kurrë këtë shenjë të horoskopit

para 7 muajve - Lexo

Ka kaq shumë mistere rreth një Akrepi, por ka shumë gjëra për të ditur për këtë shenjë të zodiakut. Akrepat zgjedhin me shumë kujdes se kujt do t’i japin zemrën dhe frika e tyre më e madhe është se partneri...

9 gjëra toksike që sabotojnë jetën tuaj të dashurisë

para 7 muajve - Infokusi

Kur filloni për herë të parë të dilni me dikë, pritjet janë të larta, emocionet janë të trazuara dhe ne shpesh bëjmë të njëjtat gabime. Kur bëhet fjalë për praktikën shekullore të njerëzve që duan t’i...

Të gjithë i kanë zili! Këto shenja të Horoskopit janë miqtë më të mirë

para 7 muajve - ABC News

Po, po, duke qenë se kemi thyer barrierën e logjikës dhe racionalitetit për ata që duhet të argëtohen në varësi të shenjës suaj të horoskopit, do të shkojmë në shtigje më të thella. Dmth, edhe nëse keni...

Horoskopi 13 janar: Shenja që sot do të “llastohet” nga yjet

para 7 muajve - Albeu

Dashi Dielli do iu japë ide praktike sot për të arritur ato që dëshironi. Do iu jepni edhe mbështetje personave që iu rrethojnë. Nëse keni një lidhje do jeni me humor më të mirë dhe do e shihni me sy tjetër...

Horoskopi 13 Janar 2022

para 7 muajve - Klan

Horoskopi 13 Janar 2022 Dashi- Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos ia besoni rastësisë zgjedhjet tuaja në dashuri....

Horoskopi për ditën e enjte, 13 janar 2022

para 7 muajve - Vizion Plus

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

9 gjëra toksike që sabotojnë jetën tuaj të dashurisë

para 7 muajve - KosovaPress

Kur filloni për herë të parë të dilni me dikë, pritjet janë të larta, emocionet janë të trazuara dhe ne shpesh bëjmë të njëjtat gabime. Kur bëhet fjalë për praktikën shekullore të njerëzve që duan t’i...

Të gjithë i kanë zili! Këto shenja të Horoskopit janë miqtë më të mirë

para 7 muajve - Java News

Po, po, duke qenë se kemi thyer barrierën e logjikës dhe racionalitetit për ata që duhet të argëtohen në varësi të shenjës suaj të horoskopit, do të shkojmë në shtigje më të thella. Dmth, edhe nëse keni...

Horoskopi, cila është shenja më me fat për sot

para 7 muajve - ABC News

Dashi Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë besimin ndaj jush. Nëse do të shkoni në një udhëtim, kujdesuni për gjërat me vlerë dhe bagazhet tuaja, pasi mund të përballeni me një problem. Të tjerët...

Shenjat që do ta jetojnë me më shumë pasion në dashuri 2022-shin

para 7 muajve - Arbresh

Sipas yjeve, tre janë shenjat që do ta jetojnë me shumë pasion 2022-shin. 2022-shi ka nisur pak ditë më parë dhe të gjithë jemi kuriozë të dimë se çfarë do të ndodhë, sidomos adhuruesit e zodiakut. Epo,...

Shenjat që do ta jetojnë me më shumë pasion në dashuri 2022-shin

para 7 muajve - Java News

Sipas yjeve, tre janë shenjat që do ta jetojnë me shumë pasion 2022-shin. 2022-shi ka nisur pak ditë më parë dhe të gjithë jemi kuriozë të dimë se çfarë do të ndodhë, sidomos adhuruesit e zodiakut. Epo,...

Horoskopi, cila është shenja më me fat për sot

para 7 muajve - Lexo

Dashi Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë besimin ndaj jush. Nëse do të shkoni në një udhëtim, kujdesuni për gjërat me vlerë dhe bagazhet tuaja, pasi mund të përballeni me një problem. Të tjerët...

Horoskopi 13 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Bota Sot

Dashi Dita është premtuese për ju pasi Hëna tek Binjakët sjell kuriozitet dhe gëzim njëherazi. Ky është një lajm i shkëlqyer nëse keni plane për një ngjarje sociale ose jeni duke punuar në një mjedis grupor....

Këto shenja Horoskopi nuk do të kenë kurrë shoqëri bashkë

para 7 muajve - Java News

Dashi urren Akrepin Dashi i urren ata që nuk janë të thjeshtë, spontan dhe të drejtpërdrejtë, siç janë njerëzit e shenjës së Akrepit. Taktikat dhe mashtrimet nuk janë për të, edhe nëse ai ka një natyrë...

Horoskopi 13 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Periskopi

Dashi Dita është premtuese për ju pasi Hëna tek Binjakët sjell kuriozitet dhe gëzim njëherazi. Ky është një lajm i shkëlqyer nëse keni plane për një ngjarje sociale ose jeni duke punuar në një mjedis grupor....

Horoskopi 13 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Infokusi

Dashi Dita është premtuese për ju pasi Hëna tek Binjakët sjell kuriozitet dhe gëzim njëherazi. Ky është një lajm i shkëlqyer nëse keni plane për një ngjarje sociale ose jeni duke punuar në një mjedis grupor....

Bëni mirë të mos dashuroheni me njëri-tjetrin/ Këto shenja horoskopi nuk zgjasin shumë

para 7 muajve - FaxWeb

Dashi (21 Mars-19 Prill) Nuk duhet të lidheni me një Bricjap! Dashi thyen rregulla ndërsa Bricjapi bën rregulla. Do ndiheni vazhdimisht të kritikuar dhe do ta frikësoni Bricjapin që zakonisht sillet aq...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 13 Janar 2022

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Dashi: Në dashuri, nuk duhet të ndrydhni veten por ta lini të lirë për të shijuar disa emocione. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme sot. Demi: Në dashuri, veçanërisht nëse...

Horoskopi për sot, e enjte 13 Janar, shenjat më me fat

para 7 muajve - FaxWeb

Dashi: Në dashuri, nuk duhet të ndrydhni veten por ta lini të lirë për të shijuar disa emocione. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme sot. Demi: Në dashuri, veçanërisht nëse...

Horoskopi, 13 janar 2022

para 7 muajve - TV21

Dashi Dielli do iu japë ide praktike sot për të arritur ato që dëshironi. Do iu jepni edhe mbështetje personave që iu rrethojnë. Nëse keni një lidhje do jeni me humor më të mirë dhe do e shihni me sy tjetër...

Kjo shenjë do ketë ditë pozitive/ Horoskopi për ditën e enjte, 13 janar 2022

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

Horoskopi i datës 13 janar 2022

para 7 muajve - RTV 21

Dashi Dielli do iu japë ide praktike sot për të arritur ato që dëshironi. Do iu jepni edhe mbështetje personave që iu rrethojnë. Nëse keni një lidhje do jeni me humor më të mirë dhe do e shihni me sy tjetër...

Horoskopi 13 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Albeu

Dashi Dita është premtuese për ju pasi Hëna tek Binjakët sjell kuriozitet dhe gëzim njëherazi. Ky është një lajm i shkëlqyer nëse keni plane për një ngjarje sociale ose jeni duke punuar në një mjedis grupor....

Këto shenja horoskopi nuk do të kenë kurrë shoqëri bashkë

para 7 muajve - NOA

Dashi urren Akrepin Dashi i urren ata që nuk janë të thjeshtë, spontan dhe të drejtpërdrejtë, siç janë njerëzit e shenjës së Akrepit. Taktikat dhe mashtrimet nuk janë për të, edhe nëse ai ka një natyrë...

Horoskopi 13 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Albeu

Dashi Dita është premtuese për ju pasi Hëna tek Binjakët sjell kuriozitet dhe gëzim njëherazi. Ky është një lajm i shkëlqyer nëse keni plane për një ngjarje sociale ose jeni duke punuar në një mjedis grupor....

Fati yt sot, horoskopi, 13 janar 2022

para 7 muajve - Arbresh

Dashi: Në dashuri, nuk duhet të ndrydhni veten por ta lini të lirë për të shijuar disa emocione. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme sot. Demi: Në dashuri, veçanërisht nëse...

6 strategji të thjeshta për të qenë më pozitiv

para 7 muajve - Ekonomia Online

Nëse dikush do të na thoshte se ka një shkencë që studion lumturinë, reagimi i parë i shumë prej nesh ndoshta do të ishte një e qeshur mosbesuese. Por sipas studimeve dhe kërkimeve të kohëve të fundit,...

Si të kuptoni nëse ai është i duhuri për ju, ja çfarë thonë astrologët

para 7 muajve - Tetova Sot

Për të kuptuar nëse një burrë është i duhuri për ju, duhet të dini aspektet themelore të karakterit të tij dhe sigurisht shenjën e tij të zodiakut. Shikoni më poshtë se çfarë informacioni mund të merrni...

Fati yt/ Horoskopi, 13 janar 2022

para 7 muajve - Lexo

Dashi: Në dashuri, nuk duhet të ndrydhni veten por ta lini të lirë për të shijuar disa emocione. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme sot. Demi: Në dashuri, veçanërisht nëse...

Më mirë qëndroni larg zemërimit të këtyre shenjave të horoskopit!

para 7 muajve - Lexo

Mos e zgjoni qenin që fle, thotë një shprehje. Ju zbulojmë se cilat janë shenjat më të tërbuara të zodiakut, janë 4 dhe e humbasin shumë lehtë durimin. Shenjat e tërbuara të zodiakut: zbuloni nëse bëni...

Horoskopi nga Paolo Fox, 13 Janar 2022. Parashikimi i yjeve për ju

para 7 muajve - NOA

Dashi: Në dashuri, nuk duhet të ndrydhni veten por ta lini të lirë për të shijuar disa emocione. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme sot. Demi: Në dashuri, veçanërisht nëse...

Si të kuptoni nëse është i duhuri për ju, zbulojeni në bazë të shenjës së horoskopit

para 7 muajve - NOA

Për të kuptuar nëse një burrë është i duhuri për ju, duhet të dini aspektet themelore të karakterit të tij dhe sigurisht shenjën e tij të zodiakut. Shikoni më poshtë se çfarë informacioni mund të merrni...

Sa kohë i duhet një burri që të kuptojë se dëshiron të martohet me ty?

para 7 muajve - Bota Sot

Martesa është një nga ato vendime të mëdha që mund të ndryshojnë gjithë jetën tuaj, kështu që nuk ka përgjigje të saktë për pyetjen se sa kohë i duhet një burri për të ditur se dëshiron të martohet me...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 13 Janar 2022

para 7 muajve - Java News

Dashi: Në dashuri, nuk duhet të ndrydhni veten por ta lini të lirë për të shijuar disa emocione. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme sot. Demi: Në dashuri, veçanërisht nëse...

Si të kuptoni nëse ai është i duhuri për ju, ja çfarë thonë astrologët

para 7 muajve - Infokusi

Për të kuptuar nëse një burrë është i duhuri për ju, duhet të dini aspektet themelore të karakterit të tij dhe sigurisht shenjën e tij të zodiakut. Shikoni më poshtë se çfarë informacioni mund të merrni...

Horoskopi 12 Janar 2022

para 7 muajve - Klan

Horoskopi 12 Janar 2022 Dashi- Asnjë planet nuk do të ndikojë negativisht e çdo gjë duket se tani është në dorën tuaj. Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme....

Horoskopi 12 janar: Tension në sektorin profesional, shenja që sot do gjendet në udhëkryqe

para 7 muajve - Albeu

Dashi Sot do reflektoni më me kujdes dhe do mendoni për gjithçka që keni kaluar dhe që mendoni të kaloni. Nëse jeni në një lidhje ka rrezik që komunikimi në çift të lërë për të dëshiruar. Partneri do merret...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 janar 2022

para 7 muajve - Vizion Plus

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Ana e errët e zodiakut/ Çfarë duhet të keni kujdes gjatë vitit 2022

para 7 muajve - Top Channel

Secili prej nesh ka anën tonë të errët, të cilën përpiqemi ta fshehim me kujdes, por që herë pas here sërish del në sipërfaqe. Këtu janë anët e errëta të shenjave të zodiakut dhe çfarë thonë astrologët...

8 këshilla se si të arrini një ekuilibër të shëndetshëm punë-jetë

para 7 muajve - Top Channel

Kur zgjidhni një karrierë, është e rëndësishme të merrni parasysh orarin, vendndodhjen e punës dhe pagën që dëshironi të keni dhe cilat industri mund të përshtaten me pëlqimet tuaja. Një baraspeshë e shëndetshme...

Do të merrni vendime të rëndësishme/ Njihuni me Horoskopin për sot

para 7 muajve - Java News

Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj mendore. Një përmirësim në financat tuaja do t’ju mundësojë të bëni blerje të rëndësishme. Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj...

Ana e errët e zodiakut/ Çfarë duhet të keni kujdes gjatë vitit 2022

para 7 muajve - Bota Sot

Secili prej nesh ka anën tonë të errët, të cilën përpiqemi ta fshehim me kujdes, por që herë pas here sërish del në sipërfaqe. Këtu janë anët e errëta të shenjave të zodiakut dhe çfarë thonë astrologët...

8 këshilla se si të arrini një ekuilibër të shëndetshëm punë-jetë

para 7 muajve - Bota Sot

Kur zgjidhni një karrierë, është e rëndësishme të merrni parasysh orarin, vendndodhjen e punës dhe pagën që dëshironi të keni dhe cilat industri mund të përshtaten me pëlqimet tuaja. Një baraspeshë e shëndetshme...

Horoskopi 12 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Bota Sot

Dashi Karriera mbetet fokusi kryesor ditën e sotme. Kini parasysh se mund t'ju ndodhin ndryshime të papritura. Do të dëshironi të mbeteni produktivë. Kjo është një kohë e mirë për të finalizuar çdo kontratë...

Horoskopi 12 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Infokusi

Dashi Karriera mbetet fokusi kryesor ditën e sotme. Kini parasysh se mund t’ju ndodhin ndryshime të papritura. Do të dëshironi të mbeteni produktivë. Kjo është një kohë e mirë për të finalizuar çdo kontratë...

Shmangni bisedat e kota me shefat! Lajme të mira në punë, horoskopi ditor

para 7 muajve - Dosja.al

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Bëni kujdes në dashuri, historitë e lindura kohët e fundit nuk janë aq të qëndrueshme. Ndërsa në punë do ju vijnë lajme të reja shumë shpejt. Demi Të lindur më: 20...

Horoskopi, 12 janar 2022

para 7 muajve - TV21

Dashi: Bëni kujdes në dashuri, historitë e lindura kohët e fundit nuk janë aq të qëndrueshme. Ndërsa në punë do ju vijnë lajme të reja shumë shpejt. Demi: Më në fund do të përjetoni disa emocione ndryshe....

Këto janë shenjat e Horoskopit që kanë çelësin e suksesit…

para 7 muajve - Bota Sot

Asgjë nuk është e pamundur! Personat me shenjën e horoskopit Akrepi janë shumë intensivë dhe jetojnë një jetë të ndezur. Ndodh që kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç i kemi planifikuar, lëndohemi. E nëse...

Horoskopi i datës 12 janar 2022

para 7 muajve - RTV 21

Dashi Sot do reflektoni më me kujdes dhe do mendoni për gjithçka që keni kaluar dhe që mendoni të kaloni. Nëse jeni në një lidhje ka rrezik që komunikimi në çift të lërë për të dëshiruar. Partneri do merret...

Këto janë shenjat e Horoskopit që kanë çelësin e suksesit…

para 7 muajve - Mapo

Asgjë nuk është e pamundur! Personat me shenjën e horoskopit Akrepi janë shumë intensivë dhe jetojnë një jetë të ndezur. Ndodh që kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç i kemi planifikuar, lëndohemi. E nëse...

Horoskopi për të mërkurën

para 7 muajve - Gazeta Metro

Në vijim është parashikimi i yjeve për të mërkurën, 12 janar 2022. Dashi: Bëni kujdes në dashuri, historitë e lindura kohët e fundit nuk janë aq të qëndrueshme. Ndërsa në punë do ju vijnë lajme të reja...

Katër shenjat më të prekura nga hëna e plotë e janarit

para 7 muajve - Bota Sot

Bëni gati filmin tuaj të preferuar dhe një kuti me kokoshka, sepse hëna e parë e plotë e vitit 2022 është në rrugë e sipër dhe po sjell të gjitha ndjesitë. Hëna e plotë e janarit 2022 do të ndriçojë qiellin...

Ana e errët e zodiakut: Çfarë duhet të keni kujdes gjatë vitit 2022

para 7 muajve - KosovaPress

Secili prej nesh ka anën tonë të errët, të cilën përpiqemi ta fshehim me kujdes, por që herë pas here sërish del në sipërfaqe. Këtu janë anët e errëta të shenjave të zodiakut dhe çfarë thonë astrologët...

Horoskopi nga Paolo Fox, 12 janar 2022. Parashikimi i yjeve për ju

para 7 muajve - NOA

Dashi: Bëni kujdes në dashuri, historitë e lindura kohët e fundit nuk janë aq të qëndrueshme. Ndërsa në punë do ju vijnë lajme të reja shumë shpejt. Demi: Më në fund do të përjetoni disa emocione ndryshe....

Katër shenjat më të prekura nga hëna e plotë e janarit

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Bëni gati filmin tuaj të preferuar dhe një kuti me kokoshka, sepse hëna e parë e plotë e vitit 2022 është në rrugë e sipër dhe po sjell të gjitha ndjesitë. Hëna e plotë e janarit 2022 do të ndriçojë qiellin...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 12 Janar 2022

para 7 muajve - Java News

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Është viti i tyre! Këto janë dy shenjat e horoskopit që do të shkëlqejnë në 2022-in

para 7 muajve - Albeu

Në nisje të vitit të ri, të gjithë kanë një interes të madh për parashikimin yjeve të këtij viti. A do të jetë ky një vit më i bukur se ai që lamë pas?! Astrologia e njohur në Nju York Courtney O’Reilly...

Katër shenjat më të prekura nga hëna e plotë e janarit

para 7 muajve - Telegrafi

Bëni gati filmin tuaj të preferuar dhe një kuti me kokoshka, sepse hëna e parë e plotë e vitit 2022 është në rrugë e sipër dhe po sjell të gjitha ndjesitë. Hëna e plotë e janarit 2022 do të ndriçojë qiellin...

Katër shenjat më të prekura nga hëna e plotë e janarit

para 7 muajve - Indeks.mk

Bëni gati filmin tuaj të preferuar dhe një kuti me kokoshka, sepse hëna e parë e plotë e vitit 2022 është në rrugë e sipër dhe po sjell të gjitha ndjesitë. Hëna e plotë e janarit 2022 do të ndriçojë qiellin...

Shenjat që do ta jetojnë me më shumë pasion në dashuri vitin 2022

para 7 muajve - NOA

Sipas yjeve, tre janë shenjat që do ta jetojnë me shumë pasion 2022-shin. 2022-shi ka nisur pak ditë më parë dhe të gjithë jemi kuriozë të dimë se çfarë do të ndodhë, sidomos adhuruesit e zodiakut. Epo,...

Horoskopi 11 Janar 2022

para 7 muajve - Klan

Horoskopi 11 Janar 2022 Dashi- Vështirësi të njëpasnjëshme dhe dukeni shumë të pavendosur kohët e fundit. Kjo ndjenjë pasigurie do të bëhet edhe më e fortë sot. Duhet të keni kujdes ndërkohë që bëni një...

Horoskopi 11 janar: Beqarët e kësaj shenje t’i bëjnë sytë katër, sot është dita e tyre

para 7 muajve - Albeu

Dashi Fale planetëve sot do kaloni një ditë shumë të bukur dhe do merrni po aq sa do jepni. Nëse jeni në një lidhje do bëni gjithçka për partnerin pa e ditur se edhe ai po mendon gjëra gjigande për ju....

Këto tri shenja e mbajnë inatin gjatë

para 7 muajve - Bota Sot

Të gjitha shenjat e horoskopit kanë të mirat dhe të këqijat e tyre. Disa zemërohen shpejt dhe lehtë, megjithatë shumicës u kalon inati shpejt. Por, këtyre 3 shenjave të horoskopit “u ikën jeta duke mbajtur...

Kjo është dita juaj me fat e vitit 2022 sipas Horoskopit

para 7 muajve - Java News

Me ardhjen e Vitit të Ri, kemi nevojë për optimizëm sidomos pas dy viteve të vështira pandemie. Cila do të jetë dita juaj me fat? Ja çfarë thonë yjet. Dashi – 18 gusht 2022 Përgatituni për një vit rritjeje,...

HOROSKOPI/Dikush ka vendosur një punë për ju, mësoni parashikimin e yjeve për sot

para 7 muajve - ABC News

Dashi Përshtypjet e para mund të jenë mashtruese. Nëse njiheni me dikë për herë të parë, jepini vetes një shans për t’i njohur para se të vendosni se si janë si person. Mund të mos jetë shumë e qartë në...

Dikush ka vendosur një punë për ju/ Mësoni parashikimin e Horoskopit për sot

para 7 muajve - Java News

Dashi Përshtypjet e para mund të jenë mashtruese. Nëse njiheni me dikë për herë të parë, jepini vetes një shans për t’i njohur para se të vendosni se si janë si person. Mund të mos jetë shumë e qartë në...

Si të menaxhoni kohën nëse jeni student që punon me orar të plotë?

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Nëse jeni duke punuar për të mbështetur financiarisht veten në kolegj ose jeni dikush që ktheheni në shkollë për të avancuar karrierën tuaj të tanishme, menaxhimi i kohës në jetën tuaj profesionale dhe...

Horoskopi 11 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Bota Sot

Dashi Ku jeni më të rrezikuar financiarisht? Ju mund të përjetoni disa situata të paqëndrueshme në fushën e parave dhe investimeve gjatë Hënës së sotme që kalon në Uran. Mos lejoni që kjo varkë të lëkundet...

Horoskopi 11 Janar, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Infokusi

Dashi Ku jeni më të rrezikuar financiarisht? Ju mund të përjetoni disa situata të paqëndrueshme në fushën e parave dhe investimeve gjatë Hënës së sotme që kalon në Uran. Mos lejoni që kjo varkë të lëkundet...

Horoskopi i datës 11 janar 2022

para 7 muajve - RTV 21

Dashi Fale planetëve sot do kaloni një ditë shumë të bukur dhe do merrni po aq sa do jepni. Nëse jeni në një lidhje do bëni gjithçka për partnerin pa e ditur se edhe ai po mendon gjëra gjigande për ju....

Horoskopi, 11 janar 2022

para 7 muajve - TV21

Dashi: Sot do të keni disa shqetësime që lidhen me historinë tuaj të dashurisë. Në punë keni përpara projekte të reja, prandaj jeni të sigurt për të ardhmen. Demi: Sot është një ditë mjaft e rëndësishme...

HOROSKOPI/ 11 janar 2022, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 muajve - Albeu

Dashi Ku jeni më të rrezikuar financiarisht? Ju mund të përjetoni disa situata të paqëndrueshme në fushën e parave dhe investimeve gjatë Hënës së sotme që kalon në Uran. Mos lejoni që kjo varkë të lëkundet...

Kjo është dita juaj me fat e 2022-it sipas horoskopit

para 7 muajve - NOA

Me ardhjen e Vitit të Ri, kemi nevojë për optimizëm sidomos pas dy viteve të vështira pandemie. Cila do të jetë dita juaj me fat? Ja çfarë thonë yjet. Dashi – 18 gusht 2022 Përgatituni për një vit rritjeje,...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, dashuri, zhgënjime dhe kujdes për datat 10-16 Janar

para 7 muajve - NOA

Paolo Fox ka bërë parashkimin për të gjitha shenjat, për javën ku kemi hyrë. Dashi: Nuk pritet që kjo të jetë një javë e mbarë në aspektin e ndjenjave. Do të ketë ndërlikime, që do të prishin ekuilibrat...

Horoskopi javor nga Paolo Fox: Dashuri, zhgënjime dhe kujdes për datat 10-16 Janar

para 7 muajve - Java News

Paolo Fox ka bërë parashkimin për të gjitha shenjat, për javën ku kemi hyrë. Dashi: Nuk pritet që kjo të jetë një javë e mbarë në aspektin e ndjenjave. Do të ketë ndërlikime, që do të prishin ekuilibrat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK