Beatrix Ramosaj shihet gjysmë e zhveshur para fillimit të spektaklit të BB VIP, mbulon gjoksin me duar

para 7 muajve - Telegrafi

Spektakli Big Brother VIP ka marr vëmendje të madhe dhe banorët komentohen pothuajse për secilin veprim që bëjnë. Duke qenë të rrethuar me kamera 24 orë, ata shpesh herë ndodhen edhe në situata të sikletshme,...

Beatrix harron që është në transmetim LIVE dhe zhvishet para kamerave

para 7 muajve - Gazeta Express

Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania. Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen...

Beatrix harron që është në transmetim LIVE dhe zhvishet para kamerave

para 7 muajve - News33

Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania. Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen...

Beatrix harron që është në fokus të kamerave, zhvishet dhe zbulon më shumë se ç” duhet

para 7 muajve - OraInfo

Big Brother po vazhdon të jetë një emision shumë i shikuar. Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania. Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri...

Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

para 7 muajve - Aktuale

Banorët po bëhen gati për të nisur edicionin e ri. Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje, shkruan lajmi.net.Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila...

Beatrix nuk përmbahet, zhvishet para kamerave!

para 7 muajve - GazetaBlic

Banorët po bëhen gati për të nisur edicionin e ri. Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje. Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte ka zgjedhur...

FOTO/ Beatrix zhvishet para kamerave, nuk pyet për banorët. Pamjet po thyejnë rrjetin

para 7 muajve - Java News

Banorët po bëhen gati sonte për të nisur edicionin. Ndërkohë, derisa po përgatiteshin tek dhoma e grimit, këngëtarja Beatrix mori vëmendje. Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte...

“Buzën e ke të bukur, ta ha fare”, Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrix-it

para 7 muajve - ABC News

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë një ndër çiftet më të përfolura. Romanca e tyre nisi brenda shtëpisë së Big Brother, ku po qëndrojnë prej disa muajsh, ku dhe u përballën me shumë kritika për shkak...

Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

para 7 muajve - Lajmi.net

Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje, shkruan lajmi.net. Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte ka zgjedhur një fustan elegant me ngjyrë...

Donaldi bisedon me Beniadën, thotë se ka nevojë për psikolog (VIDEO)

para 7 muajve - Klan Kosova

Dolandi ka zhvilluar një bisedë me banorën tjetër të Big Brother Vip, Beniadën. Ajo e ka këshilluar Donaldin, në lidhje me Beatrixin, duke i thënë që duhet t’i qëndrosh më afër, përcjell Klankosova.tv....

Beatrix harron që është në transmetim LIVE dhe zhvishet para kamerave

para 7 muajve - Ekonomia Online

Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania. Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen...

Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Banorët po bëhen gati për të nisur spektaklin e sontëm (e premte). Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja Beatrix Ramosaj, mori vëmendje. Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi...

Beatrix harron që është në transmetim LIVE, zhvishet para kamerave, FOTO-ja bën xhiron në rrjet

para 7 muajve - FaxWeb

Shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen gati. Pak para spektaklit të sotëm të ‘Big Brother VIp’, këngëtarja Beatrix Ramosaj...

Beatrix harron që është në transmetim LIVE, zhvishet para kamerave

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË- Shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen gati. Pak para spektaklit të sotëm të ‘Big Brother VIp’, këngëtarja Beatrix...

Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

para 7 muajve - Bota Press

Banorët po bëhen gati për të nisur edicionin e ri. Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje. Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte ka zgjedhur...

Beatrix lë namin, zhvishet para kamerave

para 7 muajve - Periskopi

Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania. Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen...

Beatrix zhvesh fustanin para kamerave, tenton ta fsheh gjoksin

para 7 muajve - Gazeta Metro

Banorët po bëhen gati për të nisur edicionin e ri. Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje. Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte ka zgjedhur...

Beatrix zhvishet para kamerave, kështu mundohet ta fshehë gjoksin

para 7 muajve - Realiteti

Banorët po bëhen gati për të nisur edicionin e ri. Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje, shkruan lajmi.net. Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila...

Pas krisjes, Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrix: Të ha…

para 7 muajve - OraInfo

Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrixës Donald dhe Trixa janë çifti i shumëpërfolur i showbizit. Romanca e tyre nisi në formatin e Big Brother Vip në një situatë të pazakontë, për shkak të raportit të lënë...

Pas krisjes, Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrix: Të ha…

para 7 muajve - Almakos

Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrixës Donald dhe Trixa janë çifti i shumëpërfolur i showbizit. Romanca e tyre nisi në formatin e Big Brother Vip në një situatë të pazakontë, për shkak të raportit të lënë...

“Buzën e ke të bukur, ta ha fare!”, Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrixës

para 7 muajve - Lajmi.net

Romanca e tyre nisi në formatin e Big Brother Vip në një situatë të pazakontë, për shkak të raportit të lënë pezull mes Donaldit dhe Borës pas takimit që patën shkruan lajmi.net. Kohët e fundit dyshja...

“Buzën e ke të bukur, ta ha fare!”, Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrixës

para 7 muajve - Realiteti

Donald dhe Trixa janë çifti i shumëpërfolur i showbizit. Romanca e tyre nisi në formatin e Big Brother Vip në një situatë të pazakontë, për shkak të raportit të lënë pezull mes Donaldit dhe Borës pas takimit...

Fiksohem fare pas syrit tënd, ta ha buzën: Donaldi ia shpreh dashurinë Beatrixës

para 7 muajve - Gazeta Metro

Donald dhe Trixa janë çifti i shumëpërfolur i showbizit. Romanca e tyre nisi në formatin e Big Brother Vip në një situatë të pazakontë, për shkak të raportit të lënë pezull mes Donaldit dhe Borës pas takimit...

“Buzën e ke të bukur, ta ha fare!” Donaldi ngacmon Beatrix nga brenda kutisë

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Prova e javës për të qëndruar brenda në kuti sot I ka afruar më shumë Donaldin dhe Beatrixën. Gjatë qëndrimit në kuti Donaldi po bisedonte me Beatixën dhe po i thoshte se i ka buzët shumë të bukura, shkruan”Kosovarja”....

Einxhel e revoltuar për punët e shtëpisë: S’është normale të pastroj mbeturinat e të tjerëve (VIDEO)

para 7 muajve - Klan Kosova

Einxhel është njëra prej banorëve më të përfolura në shtëpinë e Big Brother Vip. Ajo në spektaklin e së premtës doli si më pak e votuara nga publiku, por e shpëtoi bileta kthyese, përcjell Klankosova.tv....

“Është e rëndë” Einxhel dhe Egzona flasin pas keqkuptimeve për Donaldin

para 7 muajve - Bota Sot

Javën e kaluar Donaldi dhe Beatrix patën disa probleme. Pas një sherri me të, Donaldi zhvilloi një bisedë me Egzonën të cilës i foli për situatën mes tij dhe këngëtares dhe se çfarë e shqetëson. Mirëpo,...

“Me bukurinë të flas?”, Donaldi i drejtohet Beatrixit: Dua …

para 7 muajve - Aktuale

Donaldi dhe Beatrix janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar. Kjo për faktin se ata ndodhen brenda shtëpisë së Big Brother dhe komentohen për çdo lëvizje të tyre. Ata janë përfshirë në debate mes...

“Me bukurinë të flas?”, Donaldi i drejtohet Beatrixit: Dua një vajzë me karakter të fortë

para 7 muajve - ABC News

Donaldi dhe Beatrix janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar. Kjo për faktin se ata ndodhen brenda shtëpisë së Big Brother dhe komentohen për çdo lëvizje të tyre. Ata janë përfshirë në debate mes...

‘Pse me bukurinë do flas unë?’, Donaldi ia thotë troç Beatrix: Këto lloj vajzash më pëlqejnë

para 7 muajve - NOA

Ditën e sotme, Beatrix po qëndronte në oborr me Donaldin dhe të dy po flisnin për gjërat që pëlqejnë tek një person. Donaldi i bëri të qartë se pëlqen vajzat me karakter të fortë, dhe për të bukuria nuk...

“Me bukurinë të flas? Kam qejf vajzat me karakter të fortë”, Donaldi ia bën të qartë Beatrix

para 7 muajve - Ina

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrix duket se është përmirësuar. Pasi patën diskutime të gjata për romancën e tyre dhe dukej sikur do të ndaheshin, një puthje nga ana e Beatrix duket se i dha një mundësi...

“Me bukurinë të flas? Kam qejf vajzat me karakter të fortë”, Donaldi ia bën të qartë Beatrix

para 7 muajve - Top Channel

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrix duket se është përmirësuar. Pasi patën diskutime të gjata për romancën e tyre dhe dukej sikur do të ndaheshin, një puthje nga ana e Beatrix duket se i dha një mundësi...

Donaldi dhe Beatrix tani bëjnë plane për një fëmijë: Ke dëshirë vajzë?

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrix duket se po kalon një çast vështirësie pasi gjërat mes dyshes nuk po shkojnë mirë gjatë këtyre ditëve. Ishte Donaldi ai që i ka këkruar Beatrix-sës që të qëndrojnë...

Donaldi ‘i hapi’ asaj zemrën, Egzona nuk i mban dot lotët kur sqarohet me Beatrix

para 7 muajve - NOA

Në prime-n e ditës së martë në spektaklin e “Big Brother VIP Albania” u diskutua ndër të tjera marrëdhënia e Beatrixës me Donaldin dhe problemet midis tyre. Kjo temë u trajtua duke u bazuar te klipi i...

Donaldi i rrëfehet Beatrixës, i tregon cilat femra i pëlqejnë

para 7 muajve - OraInfo

‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i rrëfehet Beatrixës. Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar gjëra pak më ndryshe se deri sot. Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës,...

“Është e rëndë” Einxhel dhe Egzona flasin pas keqkuptimeve për Donaldin

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Javën e kaluar Donaldi dhe Beatrix patën disa probleme. Pas një sherri me të, Donaldi zhvilloi një bisedë me Egzonën të cilës i foli për situatën mes tij dhe këngëtares dhe se çfarë e shqetëson. Mirëpo,...

Donaldi flet me Beatrixin: I kam qef vajzat me karakter të fortë (VIDEO)

para 7 muajve - Klan Kosova

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë dy ndër banorët më të përfolur të shtëpisë së Big Brother Vip. Ata janë çift, por kohëve të fundit shpesh kanë pasur debate me njëri-tjetrin, përcjell Klankosova.tv....

Jo vetëm që nuk janë ndarë, Beatrix dhe Donaldi bëjnë “plane” për fëmijë

para 7 muajve - ABC News

Pas një bisede që zhvilluan, ku Donaldi i kërkoi Beatrixit që të vazhdonin vetëm brenda shtëpisë së Big Brother dhe ta vazhdonin lidhjen e tyre jashtë, u duk se gjithçka mes tyre mori fund. Por pas disa...

“Të dua”! Mes puthjeve e përqafimeve, Einxhel dhe Dagz bëjnë deklaratat e bukura

para 7 muajve - Top Channel

Einxhel dhe Dagz po kalojnë më shumë kohë së bashku brenda shtëpisë së “Big Brother”. Ata nuk i fshehin më ndjenjat, ndërsa i kanë thënë “të dua” njëri-tjetrit. Moderatorja u eliminua të martën, nga votat...

Iliri ironi me Monikën: Kur ta nominoj, do të dalë

para 7 muajve - Bota Sot

Mëngjesin e sotëm në një bisedë me Tanin dhe Monikën. Iliri tha se nëse ai e nominon Monikën ajo do të dalë nga shtëpia. “E di si do të jetë,kur unë ta nominoj Monikën,ajo do të dalë,ja kam thënë këtë...

‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i rrëfehet Beatrixës

para 7 muajve - Bota Sot

Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar gjëra pak më ndryshe se deri sot. Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës. Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet për disa...

“Më tradhtove, ishe partner në…”/

para 7 muajve - Bota Sot

Në “Big Brother VIP” ka nisur një tjetër lojë. Banorët duhet të ndahen në dy grupe, anëtarët e së cilëve do të kenë në dispozicion disa gogla. Brenda 10 minutave, njëri grup duhet të fshehë sa më mirë...

Dj Dagz i thotë “Të dua” për herë të parë, por reagimi i Einxhelit nuk ishte ai që pritej (VIDEO)

para 7 muajve - Albeu

Einxhel dhe Dj Dagz po shijojnë fazën e mjaltit të marrëdhënies së tyre. Nga videot e fundit ata shfaqen të shtrirë në krevat dhe Arbri i ka thënë “Të dua”. Einxhel nga ana tjetër ka çuditur me reagimin,...

‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i thotë Beatrixës

para 7 muajve - GazetaBlic

Donaldi dhe Beatrixa kanë diskutuar gjërat pak më ndryshe sot, kësaj here ata biseduan rreth bukurisë dhe karakterit të femrës. Aktori i tha këngëtares se bukuria e një femre konsumohet për disa muaj kurse...

Çfarë ndodhi midis vajzave? Egzona përlotet para Beatrix

para 7 muajve - Lexo

Në “PRIME”-n e ditës së martë në spektaklin e “Big Brother VIP Albania” u diskutua ndër të tjera marrëdhënia e Beatrixës me Donaldin dhe problemet midis tyre. Kjo temë u trajtua duke u bazuar te klipi...

Pas raporteve kontradiktore me ndarje e bashkime, Donaldi dhe Beatrix tani bëjnë plane për të lindur një fëmijë

para 7 muajve - NOA

Ndarje, keqkuptime, puthje, përqafime. Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrix duket se po kalon një çast vështirësie pasi gjërat mes dyshes nuk po shkojnë mirë gjatë këtyre ditëve. Ishte Donaldi ai që i...

“Kur ta nomimoj,do të dalë”/Iliri ironi me Monikën

para 7 muajve - Top Channel

Mëngjesin e sotëm në një bisedë me Tanin dhe Monikën,ai thot se nëse ai e nominon Monikën ajo do të dalë nga shtëpia. “ E di si do të jetë,kur unë ta nominoj Monikën,ajo do të dalë,ja kam thënë këtë gjë”...

Donaldi i rrëfehet Beatrixës, i tregon cilat femra i pëlqejnë

para 7 muajve - Almakos

‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i rrëfehet Beatrixës. Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar gjëra pak më ndryshe se deri sot. Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës,...

Donaldi ia bën të qartë Beatrix: Kam qejf vajzat me karakter të fortë

para 7 muajve - Almakos

Pas diskutimeve ku Donaldi mendoi edhe ndarjen, duket se narrëdhënia mes tij dhe Beatrix është përmirësuar. Një puthje nga ana e Beatrix duket se i dha një mundësi tjetër historisë që u krijua brenda shtëpisë...

U duk sikur u ndanë, Beatrix dhe Donald bëjnë “plane” për fëmijë!

para 7 muajve - Lexo

Dyshja më e përfolur e momentit Donald-Beatrix duket se kanë lënë pas mosmarrëveshjet dhe keqkuptimet e tyre dhe tashmë duken sërish të lumtur pranë njeri-tjetrit. E gjitha ndodhi pasi ata fituan mundësinë...

“Vajzë kemi dëshirë”, gati sa nuk u ndanë, por Donaldi dhe Beatrix nisin “planet” për fëmijë

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Derisa të gjithë menduan se lidhjes së tyre i erdhi fundi, duket se tani gjërat mes Beatrix dhe Donaldit janë qetësuar. Pas spektaklit, çifti i BBV biseduan gjatë me njëri-tjetrin dhe i dhanë edhe një...

Beatrix, Donald dhe ariu shohin filmin romantik/ Çifti shijon momentin, ‘i panjohuri’ i bezdis

para 7 muajve - Top Channel

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj fituan mundësinë të shohin një film brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, pasi edicioni i lajmeve që ata imituan, ishte videoja më e klikuar në “Youtube”. Këngëtarja krijoi...

‘Me bukurinë të flas?’/ Donaldi – Beatrix: Kam qejf vajzat me karakter të fortë

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Marrëdhënia mes Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosaj duket se është përmirësuar. Pasi patën diskutime të gjata për romancën e tyre dhe dukej sikur do të ndaheshin, një puthje nga ana e Beatrix duket...

Beatrix, Donald dhe ariu shohin filmin romantik/ Çifti shijon momentin, ‘i panjohuri’ i bezdis

para 7 muajve - Top Channel

Beatrix Ramosja dhe Donald Veshaj fituan mundësinë të shohin një film brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, pasi edicioni i lajmeve që ata imituan, ishte videoja më e klikuar në “Youtube”. Këngëtarja krijoi...

Gati sa nuk u ndanë, por Donaldi dhe Beatrix nisin “planet” për fëmijë

para 7 muajve - Aktuale

Duke qenë se ditën e djeshme çifti Donald Beatrix dukej se po largohen nga njëri tjetri për ti dhënë fund lidhjesë, si duket kjo gjë i liddhi më shumë. Marketing Dyshja biseduan mbrëmë dhe i dhanë edhe...

Çfarë ndodhi midis vajzave? Egzona përlotet para Beatrix

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Në “PRIME”-n e ditës së martë në spektaklin e “Big Brother VIP Albania” u diskutua ndër të tjera marrëdhënia e Beatrixës me Donaldin dhe problemet midis tyre. Kjo temë u trajtua duke u bazuar te klipi...

Pas raporteve kontradiktore me ndarje e bashkime/ Donaldi dhe Beatrix tani bëjnë plane për të lindur një fëmijë

para 7 muajve - Java News

Ndarje, keqkuptime, puthje, përqafime. Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrix duket se po kalon një çast vështirësie pasi gjërat mes dyshes nuk po shkojnë mirë gjatë këtyre ditëve. Ishte Donaldi ai që i...

‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i rrëfehet Beatrixës

para 7 muajve - Lajmi.net

Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës, shkruan lajmi.net. Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet për disa muaj. Ndërsa deklaroi se atij i pëlqejnë femrat me karakter...

‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i rrëfehet Beatrixës

para 7 muajve - Realiteti

Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar gjëra pak më ndryshe se deri sot. Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës, shkruan lajmi.net. Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet...

Donaldi i rrëfehet Beatrixës

para 7 muajve - Ekonomia Online

Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar gjëra pak më ndryshe se deri sot. Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës. Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet për disa...

Beatrix, Donald dhe ariu shohin filmin romantik/ Çifti shijon momentin, ‘i panjohuri’ i bezdis

para 7 muajve - Indeks online

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj fituan mundësinë të shohin një film brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, pasi edicioni i lajmeve që ata imituan, ishte videoja më e klikuar në “Youtube”. Këngëtarja krijoi...

Donaldi i drejtohet Beatrixës: I dua femrat me karakter të fortë

para 7 muajve - Gazeta Metro

Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar gjëra pak më ndryshe se deri sot. Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës. Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet për disa...

Dagz i drejtohet Enxhit në momente tepër intim

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Dagz-i dhe Einxheli janë duke përjetuar momentet më të mira të lidhjes. Edhe natën që lam pas ata ishin në momente romantike dhe shumë intime. Me puthje dhe përqafime në të njëjtij shtratë Dagz-i shpreh...

Ishin në pragë të ndarjes, por Donaldi dhe Beatrixa nisin ‘planet’ për fëmijë

para 7 muajve - Bota Sot

Ishin pothuajse të ndarë por Beatrixa dhe Donaldi si duket u rikthyen fuqishëm. Donaldi i tha të vazhdonte e vetme, por çifti pasi biseduan gjatë me njëri tjetrin, i dhanë një mundësi dhe për të provuar...

VIDEO/ “Të dua”, Dagz ia thotë hapur, por vëmendjen e merr reagimi i Einxhelit

para 7 muajve - ABC News

Prej disa ditësh, Einxhel dhe Dagz e kanë pranuar zyrtarisht lidhjen e tyre. Çifti janë gjithë kohës pranë njëri-tjetrit dhe Dj nuk nguron t’i shprehë dashurinë. Së fundmi, teksa kanë qenë të shtrirë në...

Iliri ironi me Monikën: Kur ta nominoj, do të dalë

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Mëngjesin e sotëm në një bisedë me Tanin dhe Monikën,Iliri tha se nëse ai e nominon Monikën ajo do të dalë nga shtëpia. “E di si do të jetë,kur unë ta nominoj Monikën,ajo do të dalë,ja kam thënë këtë gjë”,tha...

Dagz shprehet se është bërë ‘pishman’ që vazhdoi qëndrimin në “BBV”

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjatë ditës së sotme brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, është zvhilluar një lojë të cilën e prishi Dagz. Ai tregoi se ku gjenden gjërat e fshehura dhe nga ky fakt u mërzit Einxhel, shkruan GazetaBlic....

Donaldi: Kam qef femrat me karakter të fortë

para 7 muajve - Arbresh

Dyshja e shumëpërfolur Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar diçka tjetër. Çifti kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës, shkruan arbresh.info Donaldi tha se bukuria e një femre konsumohet...

‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i rrëfehet Beatrixës

para 7 muajve - Lajm

Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës, shkruan lajmi.net. Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet për disa muaj. Ndërsa deklaroi se atij i pëlqejnë femrat me karakter...

Donaldi e la, Fifi ka diçka për të thënë për Beatrixin

para 7 muajve - InfoShqip

Mbrëmjen e djeshme u fol gjatë për raportin mes Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj. Këngëtarja shprehu rezerva në lidhje me qëndrimin e aktorit duke u shprehur se ka ndryshuar. Ata kanë diskutuar pas Prime...

“Të dua”, Dagz ia thotë hapur, por vëmendjen e merr reagimi i Einxhelit (VIDEO)

para 7 muajve - InfoShqip

Prej disa ditësh, Einxhel dhe Dagz e kanë pranuar zyrtarisht lidhjen e tyre. Çifti janë gjithë kohës pranë njëri-tjetrit dhe Dj nuk nguron t’i shprehë dashurinë. Së fundmi, teksa kanë qenë të shtrirë në...

‘Kur ta nominoj, do të dalë’, Iliri vazhdon ‘ironin’ me Monikën

para 7 muajve - Lajmi.net

Ata edhe sot e kanë filluar ditën me të njejtën ironi, shkruan lajmi.net. Iliri ka ‘ironizuar’ shumë me Monikën pasi ka prekur edhe temën e nominimeve. Sipas tij ai do ta nominoj për kur ai ta nominoj...

U duk sikur u ndanë, Beatrix dhe Donald bëjnë “plane” për fëmijë!

para 7 muajve - Almakos

Dyshja më e përfolur e momentit Donald-Beatrix duket se kanë lënë pas mosmarrëveshjet dhe keqkuptimet e tyre dhe tashmë duken sërish të lumtur pranë njeri-tjetrit. E gjitha ndodhi pasi ata fituan mundësinë...

‘Kur ta nominoj, do të dalë’, Iliri vazhdon ‘ironin’ me Monikën

para 7 muajve - Realiteti

Monika dhe Iliri nuk ndalojnë ironitë mes vete. Ata edhe sot e kanë filluar ditën me të njejtën ironi, shkruan lajmi.net. Iliri ka ‘ironizuar’ shumë me Monikën pasi ka prekur edhe temën e nominimeve. Sipas...

Dagz i thotë ‘Të dua’, Einxhel i përgjigjet me puthje romantike

para 7 muajve - Indeks online

Einxhel dhe Dagz po shijojnë momente të bukura bashkë. Nuk po mungon as afirmiteti i madh, teksa shkëmbejnë puthje e përqafime të ngrohta, shkruan Indeksonline. Ishte Dagz ai i cili me plotë zemër i tha...

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother VIP, Einxhel e trishtuar: E kam humbur krenarinë time

para 7 muajve - NOA

Largimi i Einxhel nga shtëpia e Big Brother VIP me votat e publikut ishte surprizë për të gjithë pasi mendonin se do të dilte DJ Dagz. Por ajo kishte biletën vajtje-ardhje që e ktheu në shtëpi. Pas emocioneve...

U ndanë, u puthën sërish! Donaldi dhe Beatrix tani bëjnë plane për një fëmijë: Ke vajzë dëshirë?

para 7 muajve - FaxWeb

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrix duket se po kalon një çast vështirësie pasi gjërat mes dyshes nuk po shkojnë mirë gjatë këtyre ditëve. Ishte Donaldi ai që i ka këkruar Beatrix-sës që të qëndrojnë...

Verë, film, përkëdhelje dhe puthje, Trixa me Donaldin kalojnë natë romantike

para 7 muajve - Bota Sot

Pas krisjes Trixa dhe Donaldi kanë kaluar një natë romantike, ‘Vëllau i Madh’ ka përgaditur një natë romantike për çiftin. Verë, kokoshka, film dhe puthje pati në gjithë natën e tyre. View this post on...

Big Brother Vip mund të jetë me skenar dhe mesazhet e publikuara na bëjnë të dyshojmë

para 7 muajve - Infokusi

Mbrëmjen e djeshme moderatorja Einxhel Shkira u eliminua nga “Big Brother VIP”, mirëpo ajo u rikthye sërish sepse kishte biletën e kthimit. Ish-fituesi i “Big Brother”, Anaid Kaloti ka hedhur dyshime se...

Kë quan me dy fytyra Tani në Big Brother Vip?

para 7 muajve - Lajmi.net

Ata kanë diskutuar edhe për Arbërin banorin që është bërë pjesë e BBV-së së bashku me ta, shkruan lajmi.net. Ishte Tani ai i cili ka shprehur se Arbëri është me dy fytyra. ‘Pse nuk më flet më tha mua qëpare.Unë...

‘Kur ta nominoj, do të dalë’, Iliri vazhdon ‘ironin’ me Monikën

para 7 muajve - Lajm

Ata edhe sot e kanë filluar ditën me të njejtën ironi, shkruan lajmi.net. Iliri ka ‘ironizuar’ shumë me Monikën pasi ka prekur edhe temën e nominimeve. Sipas tij ai do ta nominoj për kur ai ta nominoj...

“Të dua”, Dj Dagz i dashuruar marrëzisht pas Einxhel

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz ka dy javë që kanë nisur romancën e tyre në Big Brother VIP Albania. Nga publiku dyshja po cilësohen si një nga çiftet më reale aty brenda. Derisa gjatë ditës së djeshme, Einxhel...

“Vajzë kemi dëshirë”, gati sa nuk u ndanë, por Donaldi dhe Beatrix nisin “planet” për fëmijë

para 7 muajve - Infokusi

Derisa të gjithë menduan se lidhjes së tyre i erdhi fundi, duket se tani gjërat mes Beatrix dhe Donaldit janë qetësuar. Pas spektaklit, çifti i BBV biseduan gjatë me njëri-tjetrin dhe i dhanë edhe një...

Ishin në pragë të ndarjes, por Donaldi dhe Beatrixa nisin ‘planet’ për fëmijë

para 7 muajve - Lajmi.net

Donaldi i tha të vazhdonte e vetme, por çifti pasi biseduan gjatë me njëri tjetrin, i dhanë një mundësi dhe për të provuar se si do tësjkojë marrëdhënia e tyre, shkruan lajmi.net. Mbrëmë ‘Vëllau i Madh’...

“Të dua”, Dj Dagz i shpreh dashurinë Einxhel Shkirës në Big Brother VIP

para 7 muajve - Infokusi

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz ka dy javë që kanë nisur romancën e tyre në Big Brother VIP Albania. Nga publiku dyshja po cilësohen si një nga çiftet më reale aty brenda, shkruan Gazeta Online Reporteri.net....

Gati sa nuk u ndanë, por Donaldi dhe Beatrix nisin “planet” për fëmijë: Vajzë kemi dëshirë…

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Duke qenë se ditën e djeshme çifti Donald Beatrix dukej se po largohen nga njëri tjetri për ti dhënë fund lidhjesë, si duket kjo gjë i liddhi më shumë. Dyshja biseduan mbrëmë dhe i dhanë edhe një mundësi...

Ishin në pragë të ndarjes, por Donaldi dhe Beatrixa nisin ‘planet’ për fëmijë

para 7 muajve - Realiteti

Ishin pothuajse të ndarë por Beatrixa dhe Donaldi si duket u rikthyen fuqishëm. Donaldi i tha të vazhdonte e vetme, por çifti pasi biseduan gjatë me njëri tjetrin, i dhanë një mundësi dhe për të provuar...

Kë quan me dy fytyra Tani në Big Brother Vip?

para 7 muajve - Realiteti

Banorët e rinjë kanë diskutuar për shumë banorë me njëri tjetrin. Ata kanë diskutuar edhe për Arbërin banorin që është bërë pjesë e BBV-së së bashku me ta, shkruan lajmi.net. Ishte Tani ai i cili ka shprehur...

“Vajzë kemi dëshirë”, Beatrixa dhe Donaldi nisin planet për fëmijë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Derisa të gjithë menduan se lidhjes së tyre i erdhi fundi, duket se tani gjërat mes Beatrix dhe Donaldit janë qetësuar. Pas spektaklit, çifti i BBV biseduan gjatë me njëri-tjetrin dhe i dhanë edhe një...

“Të vetmen herë që do të ishe partner në krim me mua, më tradhtove”, Einxhel mërzitet me DJ Dagz

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Në shtëpi ka nisur një tjetër lojë. Banorët duhet të ndahen në dy grupe, anëtarët e së cilëve do të kenë në dispozicion disa gogla. Brenda 10 minutave, njëri grup duhet të fshehë sa më mirë goglat e tyre,...

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother VIP, Einxhel e trishtuar: E kam humbur krenarinë time

para 7 muajve - Java News

Largimi i Einxhel nga shtëpia e Big Brother VIP me votat e publikut ishte surprizë për të gjithë pasi mendonin se do të dilte DJ Dagz. Por ajo kishte biletën vajtje-ardhje që e ktheu në shtëpi. Pas emocioneve...

Pas rikthimit në shtëpi, Einxhel nuk duket shumë e kënaqur: E kam humbur krenarinë time

para 7 muajve - Almakos

Einxhel doli nga shtëpia e Big Brother VIP me votat e publikut, por rihyri me biletën e fatit që e ktheu në shtëpi. Pas emocioneve të mbrëmjes, në një bisedë në tualet me Beniadën dhe Beatrix ajo ka thënë...

‘Të dua’, Dagz i drejtohet Enxhit në momente tejet intime

para 7 muajve - Lajmi.net

Edhe natën që lam pas ata ishin në momente romantike dhe shumë intime, shkruan lajmi.net. Me puthje dhe përqafime në të njëjtij shtratë Dagz-i shpreh fjalët e maëdha për Enxhin. Në një moment ai i thotë...

Në krah të njëri tjetrit, Donaldi dhe Trixa përloten teksa shohin film

para 7 muajve - Lajmi.net

Ata kanë ndjekur së bashku një film duke e shoqëruar me një verë dhe kokoshka, shkruan lajmi.net. Çifti kanë ndjekur filmin e njohur ‘The Notebook’. Me puthje dhe përkëdhelje ata edhe janë përlotur teksa...

Pas rikthimit në shtëpi, Einxhel nuk duket shumë e kënaqur: E kam humbur krenarinë time

para 7 muajve - Lexo

Einxhel doli nga shtëpia e Big Brother VIP me votat e publikut, por rihyri me biletën e fatit që e ktheu në shtëpi. Pas emocioneve të mbrëmjes, në një bisedë në tualet me Beniadën dhe Beatrix ajo ka thënë...

Ishin në pragë të ndarjes, por Donaldi dhe Beatrixa nisin ‘planet’ për fëmijë

para 7 muajve - Lajm

Donaldi i tha të vazhdonte e vetme, por çifti pasi biseduan gjatë me njëri tjetrin, i dhanë një mundësi dhe për të provuar se si do tësjkojë marrëdhënia e tyre, shkruan lajmi.net. Mbrëmë ‘Vëllau i Madh’...

U përfol se debatoi ashpër me Arbana Osmanin, reagon mamaja e Beatrix Ramosajt

para 7 muajve - Informatat

Në mediat rozë, qarkulluan lajme se nëna e Beatrixës, Antigone Ramosaj kishte pasur një konflikt me moderatoren, Arbana Osmani. U tha se shkak janë bërë parashutat më datën 9 janar dedikuar Donaldit dhe...

Dagz-i pishmanli që vazhdoi qëndrimin në ‘BBV’

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Gjatë ditës së sotme është zhvilluar një lojë në ‘BBB’. Ishte Dagz ai i cili prishi lojën ku tregoi vendin e gjërave të fshehura. Ndërsa, dukej sikur Einxhel është mërzitur për këtë fakt. Dagzi tha se...

Në krah të njëri tjetrit, Donaldi dhe Trixa përloten teksa shohin film

para 7 muajve - Realiteti

Donaldi dhe Trixa kanë kaluar një natë romantike në oborr buzë pishinës. Ata kanë ndjekur së bashku një film duke e shoqëruar me një verë dhe kokoshka, shkruan lajmi.net. Çifti kanë ndjekur filmin e njohur...

‘Të dua’, Dagz i drejtohet Enxhit në momente tejet intime

para 7 muajve - Realiteti

Dagz-i dhe Einxheli janë duke përjetuar momentet më të mira të lidhjes. Edhe natën që lam pas ata ishin në momente romantike dhe shumë intime, shkruan lajmi.net. Me puthje dhe përqafime në të njëjtij shtratë...

Dj Dagz dhe Einxhel shihen në momente intime

para 7 muajve - Arbresh

Çifti i njohur i Big Brother VIP, Dj Dagz dhe Einxhel janë duke përjetuar momentet më të bukura bashkë. Mbrëmë dyshja ata ishin në momente romantike dhe shumë intime, shkruan arbresh.info Me puthje dhe...

Verë, film, përkëdhelje dhe puthje, gjithçka nga nata romantike e Trixës me Donaldin

para 7 muajve - Lajmi.net

‘Vëllau i Madh’ ka përgaditur një natë romantike për çiftin, shkruan lajmi.net. Verë, kokoshka, film dhe puthje pati në gjithë natën e tyre. Ata e kanë shijuar natën dhe nuk kanë diskutuar asgjë rreth...

Në krah të njëri tjetrit, Donaldi dhe Trixa përloten teksa shohin film

para 7 muajve - Lajm

Ata kanë ndjekur së bashku një film duke e shoqëruar me një verë dhe kokoshka, shkruan lajmi.net. Çifti kanë ndjekur filmin e njohur ‘The Notebook’. Me puthje dhe përkëdhelje ata edhe janë përlotur teksa...

U tha se u ndanë, çifti i BBV nisin planet për fëmijë, Beatrix: Vjazë kemi dëshirë

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË- Aktori Donald Veshaj dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj pas disa javësh debate dhe ftohje mes dyshes, Donaldi i tha këngëtares se është më mirë të vazhdojnë vetëm. Si duket ndarja mes tyre nuk zgjati...

Verë, film, përkëdhelje dhe puthje, gjithçka nga nata romantike e Trixës me Donaldin

para 7 muajve - Lajm

‘Vëllau i Madh’ ka përgaditur një natë romantike për çiftin, shkruan lajmi.net. Verë, kokoshka, film dhe puthje pati në gjithë natën e tyre. Ata e kanë shijuar natën dhe nuk kanë diskutuar asgjë rreth...

Donaldi dhe Trixa shijojnë një natë romantike

para 7 muajve - Arbresh

Big Brother VIP ka përgatitur një natë romantike për çiftin Donaldi dhe Trixa. Dyshja e kanë shijuar natën dhe nuk kanë diskutuar asgjë rreth situatave të mëparshme. Verë, kokoshka, film dhe puthje pati...

Verë, film, përkëdhelje dhe puthje, gjithçka nga nata romantike e Trixës me Donaldin

para 7 muajve - Realiteti

Pas krisjes Trixa dhe Donaldi kanë kaluar një natë romantike, ‘Vëllau i Madh’ ka përgaditur një natë romantike për çiftin, shkruan lajmi.net. Verë, kokoshka, film dhe puthje pati në gjithë natën e tyre....

Donaldi i tha të vazhdojë vetëm, Beatrix e puth atë

para 7 muajve - Periskopi

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt ndarjes. U bë bujë ndarja e tyre ku Donaldi i tha Beatrixit...

Dagz dhe Einxhel me puthje ‘pasionante’, nga sikleti mbyll sytë ariu (Video)

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Einxhel mbrëmë u eliminua dhe përsëri u rikthye falë biletës së kthimit. E sot ajo është mërzitur madje ka rrëfyer se ka humbur krenarinë me kthimin e saj, shkruan lajmi.net. Pas një loje të dështuar për...

Fifi në mbështetje të Beatrix: Unë jam këtu

para 7 muajve - Zhurnal

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj nuk po i përjetojnë çastet më të mira në lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Këngëtarja dhe aktori kanë diskutuar për një kohë të gjatë të martën mbrëma...

Çfarë ndodhi? Dagz thotë se është pishman që vazhdoi qëndrimin në ‘BBV’

para 7 muajve - Indeks online

Gjatë ditës së sotme është zhvilluar një lojë në ‘BBB’. Ishte Dagz ai i cili prishi lojën ku tregoi vendin e gjërave të fshehura, shkruan Indeksonline. Ndërsa, dukej sikur Einxhel është mërzitur për këtë...

'Vëllau i Madh’, pas krisjes përgatitë natë romantike për Trixën dhe Donaldin

para 7 muajve - Syri.net Kosova

Donaldi dhe Beatrixa kanë përjetuar jo edhe aq momente të mira mbrëmë. Një krisje mes tyre ka ndodhur por që në fund janë qartësuar. Por përve çkësaj për të lidhur edhe më shumë marrëdhënien e tyre duket...

Natë romantike për Donaldin e Trixën, shohin film në ‘BBV’

para 7 muajve - Indeks online

Lidhja mes tyre po ftohet dita-ditës. Mirëpo, duket se pas tyre ka persona që dëshirojnë t’i shohin ende bashkë, shkruan Indeksonline. “Vëllai i madh” u kujdes që të përgatis një natë romantike për ta,...

“Të vetmen herë që do të ishe partner në krim me mua, më tradhtove”, Einxhel mërzitet me DJ Dagz

para 7 muajve - Top Channel

Në shtëpi ka nisur një tjetër lojë. Banorët duhet të ndahen në dy grupe, anëtarët e së cilëve do të kenë në dispozicion disa gogla. Brenda 10 minutave, njëri grup duhet të fshehë sa më mirë goglat e tyre,...

Dagz dhe Einxhel puthje ‘pasionante’, ariu mbyll sytë nga sikleti

para 7 muajve - GazetaBlic

Einxhel mbrëmë u eliminua dhe përsëri u rikthye falë biletës së kthimit. E sot ajo është mërzitur madje ka rrëfyer se ka humbur krenarinë me kthimin e saj. Pas një loje të dështuar për shkak të Dagz-it...

Natë romantike për Beatrixën dhe Donaldin

para 7 muajve - OraInfo

Pas krisjes, ‘Vëllau i Madh’ përgadit natë romantike për Trixën dhe Donaldin. Donaldi dhe Beatrixa kanë përjetuar jo edhe aq momente të mira mbrëmë. Një krisje mes tyre ka ndodhur por që në fund janë qartësuar,...

“Më vjen shumë keq”, Egzona përlotet përballë Beatrix, i jep edhe disa këshilla të vyera

para 7 muajve - Top Channel

Spektakli duket se la disa gjëra pa sqaruar mes Egzonës dhe Beatrix. Gazetarja nuk mundi t’i mbante dot as lotët teksa i shpjegonte Beatrix se nuk ka asgjë tendencioze me të. “Më ka ardhur shumë keq, kur...

Romanca Beatrix-Donald, reagon Fifi: Jam këtu…

para 7 muajve - Top Channel

Mbrëmjen e kaluar, Beatrix dhe Donald kanë diskutuar për disa orë me radhë për romancën e tyre sa në disa çaste dukej sikur po i jepnin fund. Por Beatrix zgjodhi që ti jepte një puthje duke treguar se...

“Të vetmen herë që do të ishe partner në krim me mua, më tradhtove”

para 7 muajve - Bota Sot

Në shtëpi ka nisur një tjetër lojë. Banorët duhet të ndahen në dy grupe, anëtarët e së cilëve do të kenë në dispozicion disa gogla. Brenda 10 minutave, njëri grup duhet të fshehë sa më mirë goglat e tyre,...

Egzona përlotet përballë Beatrix, i jep edhe disa këshilla të vyera

para 7 muajve - Bota Sot

Spektakli duket se la disa gjëra pa sqaruar mes Egzonës dhe Beatrix. Gazetarja nuk mundi t’i mbante dot as lotët teksa i shpjegonte Beatrix se nuk ka asgjë tendencioze me të. “Më ka ardhur shumë keq, kur...

Gazetarja shpërthen në lot për Beatrix: Më ka ardhur shumë keq...

para 7 muajve - Bota Sot

Spektakli duket se la disa gjëra pa sqaruar mes Egzonës dhe Beatrix. Gazetarja nuk mundi t’i mbante dot as lotët teksa i shpjegonte Beatrix se nuk ka asgjë tendencioze me të. “Më ka ardhur shumë keq, kur...

‘Jam bërë pishman që preka të gjelbërt’, Dagz i ‘penduar’ që ka vazhduar qëndrimin në shtëpi

para 7 muajve - Lajmi.net

Dagz ishte ai që e prishi pak këtë lojë duke treguar vendin e gjërave të fshehura, shkruan lajmi.net. Einxhel është shfaqur shumë e mërzitur ditën e sotme. E Dagz-i ndjehej fajtorë se kjo gjë ndikoi tek...

Pas krizës së mbrëmshe, Trixa dhe Donaldi në momente romantike shohin film në BBV

para 7 muajve - Lajmi.net

U diskutua çdo gjë madje edhe ndarja, shkruan lajmi.net. Ishte Donaldi ai që i kërkoi Beatrixës që të vazhdojë lojën e vetëm dhe kur të dalin jashtë të i shohin gjërat. Por pas kësaj ata u sqaruan. ‘Vëllau...

Ashtu siç iu ka hije, Trixa dhe Egzona në mes të lotëve sqarohen mes vete

para 7 muajve - OraInfo

Të përlotura dhe duke u përqafuar, Trixa dhe Egzona sqarohen mes vete. Që nga spektakli i mbrëmshëm Donaldi dhe Beatrixa nuk janë në kohë më të mirë të tyre. Donaldi kishte diskutuar shumë gjëra me Egzonën...

Dagz dhe Einxhel puthje ‘pasionante’, ariu mbyll sytë nga sikleti

para 7 muajve - Lajmi.net

E sot ajo është mërzitur madje ka rrëfyer se ka humbur krenarinë me kthimin e saj, shkruan lajmi.net. Pas një loje të dështuar për shkak të Dagz-it ajo është mërzitur edhe më shumë. Dagz i është afruar...

Einxhel e mërzitur, Dagz-i mundohet ta pajtojë me puthje

para 7 muajve - Lajmi.net

Njëri nga grupet duhet të fshihnin objektet dhe tjetri grup duhej t’i gjenin, shkruan lajmi.net. Por Dagz-i nuk u tregua tolerant dhe tregoi për objektet. Einxhel u mërzitë për këtë dhe u inatos me Dagz-in....

Iliri i ‘penduar’ i thotë Monikës: Meritoje të shkoje në nominim me mua e Donaldin

para 7 muajve - Lajmi.net

Iliri sot e ngacmonte Monikën për nominimet, shkruan lajmi.net. Ishte Monika ajo e cila i tha Ilirit që ta vendos në nominime. Por Iliri e ngacmoi duke i thënë se të ishte në nominim bashkë me të dhe Donaldin...

Fifi e ka një mesazh për Beatrix pas mosmarrveshjeve të saj me Donaldin

para 7 muajve - News33

Jo pak herë, këngëtarja e njohur Fifi ka shprehur mbështetjen e saj për Beatrix Ramosaj. Së fundmi, duket se Beatrix është duke kaluar një periudhë të vështirë pas krisjes së marrëdhënies me partnerin...

Donaldi e la, Fifi reagon për Trixën – Gazeta.mk

para 7 muajve - Tokasot

Duket se më nuk ka shpresë. Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që ta lë atë. Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha direkt që është më mirë të vazhdojë vetëm. Kjo ka bërë...

Pas krisjes, ‘Vëllau i Madh’ përgadit natë romantike për Trixën dhe Donaldin

para 7 muajve - Lajmi.net

Një krisje mes tyre ka ndodhur por që në fund janë qartësuar, shkruan lajmi.net. Por përveq kësaj për të lidhur edhe më shumë marrëdhënien e tyre duket se po mendon edhe dikush tjetër. ‘Vëllai i Madh’...

‘Mendoj se ti ke nevojë të rrish vetëm që t’i kuptosh gjërat’ – Krisje në raportin mes Donaldit dhe Beatrix?

para 7 muajve - Telegrafi

Dy protagonistët e Big Brother VIP, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, janë duke kaluar një periudhë të vështirë si çift. Gjatë një rrëfimi të martën mbrëma, këngëtarja ka folur për pasiguritë e saj për...

Pas krisjes, ‘Vëllau i Madh’ përgadit natë romantike për Trixën dhe Donaldin

para 7 muajve - Realiteti

Donaldi dhe Beatrixa kanë përjetuar jo edhe aq momente të mira mbrëmë. Një krisje mes tyre ka ndodhur por që në fund janë qartësuar, shkruan lajmi.net. Por përveq kësaj për të lidhur edhe më shumë marrëdhënien...

Einxhel e mërzitur, Dagz-i mundohet ta pajtojë me puthje

para 7 muajve - Realiteti

Banorët sonte kanë luajtur një lojë që u ka dërguar ‘Vëllau i Madh’. Njëri nga grupet duhet të fshihnin objektet dhe tjetri grup duhej t’i gjenin, shkruan lajmi.net. Por Dagz-i nuk u tregua tolerant dhe...

Iliri i ‘penduar’ i thotë Monikës: Meritoje të shkoje në nominim me mua e Donaldin

para 7 muajve - Realiteti

Ngacmimet mes Ilirit dhe Monikës po vazhdojnë. Iliri sot e ngacmonte Monikën për nominimet, shkruan lajmi.net. Ishte Monika ajo e cila i tha Ilirit që ta vendos në nominime. Por Iliri e ngacmoi duke i...

Dagz dhe Einxhel puthje ‘pasionante’, ariu mbyll sytë nga sikleti

para 7 muajve - Realiteti

Einxhel mbrëmë u eliminua dhe përsëri u rikthye falë biletës së kthimit. E sot ajo është mërzitur madje ka rrëfyer se ka humbur krenarinë me kthimin e saj, shkruan lajmi.net. Pas një loje të dështuar për...

Pas krizës së mbrëmshe, Trixa dhe Donaldi në momente romantike shohin film në BBV

para 7 muajve - Realiteti

Donaldi dhe Beatrixa mbrëmë janë përballur me një krizë serioze. U diskutua çdo gjë madje edhe ndarja, shkruan lajmi.net. Ishte Donaldi ai që i kërkoi Beatrixës që të vazhdojë lojën e vetëm dhe kur të...

‘Jam bërë pishman që preka të gjelbërt’, Dagz i ‘penduar’ që ka vazhduar qëndrimin në shtëpi

para 7 muajve - Realiteti

Një lojë sot është zhvilluar në shtëpinë e BBV-së. Dagz ishte ai që e prishi pak këtë lojë duke treguar vendin e gjërave të fshehura, shkruan lajmi.net. Einxhel është shfaqur shumë e mërzitur ditën e sotme....

Fifi në mbështetje të Beatrix: Unë jam këtu

para 7 muajve - TV Festa

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj nuk po i përjetojnë çastet më të mira në lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Këngëtarja dhe aktori kanë diskutuar për një kohë të gjatë të martën mbrëma...

Beatrix nuk përmbahet duke e puthur Donaldin, derisa ky i thotë të vazhdojë vetëm

para 7 muajve - OraInfo

Donaldi i tha të vazhdojë vetëm, Beatrix e puth atë. Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt...

Natë romantike për Beatrixën dhe Donaldin

para 7 muajve - Almakos

Pas krisjes, ‘Vëllau i Madh’ përgadit natë romantike për Trixën dhe Donaldin. Donaldi dhe Beatrixa kanë përjetuar jo edhe aq momente të mira mbrëmë. Një krisje mes tyre ka ndodhur por që në fund janë qartësuar,...

Dagz dhe Einxhel puthje ‘pasionante’, ariu mbyll sytë nga sikleti

para 7 muajve - Arbresh

Einxhel mbrëmë u eliminua dhe përsëri u rikthye falë biletës së kthimit. E sot ajo është mërzitur madje ka rrëfyer se ka humbur krenarinë me kthimin e saj.Pas një loje të dështuar për shkak të Dagz-it...

Fifi në mbështetje të Beatrix: Unë jam këtu

para 7 muajve - Realiteti

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj nuk po i përjetojnë çastet më të mira në lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Këngëtarja dhe aktori kanë diskutuar për një kohë të gjatë të martën mbrëma...

Monika këshillon Beatrixën për Donaldin: ‘Do ti shikoni gjërat jashtë’

para 7 muajve - OraInfo

‘Do ti shikoni gjërat jashtë’, Monika këshillon Beatrixën për Donaldin. Mbrëmë Beatrixa dhe Donaldi kanë pasur një krisje mes vete. E Donaldi ka kërkuar nga Beatrixa ta vazhdojë lojën e vetme, shkruan...

“Zoti është i madh”, pas krizës me Donaldin, Beatrixa flet me vajzat tjera brenda shtëpisë së BBV

para 7 muajve - Bota Sot

Donaldi dhe Trixa duket sikur kanë ndarë gjërat mes tyre por situata është bërë paksa e sikletshme në shtëpi. Trixa ka vendosur të flase me vajzat dhe shprehet se sido që të shkojë situata Zoti nuk e ka...

Beatrixa e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Donaldin: Vdes ta shikoj duke buzëqeshur

para 7 muajve - Lajmi.net

Sot Trixa ka diskutuar gjatë me Egzonën dhe janë sqaruar mes vete, shkruan lajmi.net. Ajo madje i ka foluar asaj edhe për Donaldin. Trixa i rrëfeu asaj se ajo nuk mund ta detyrojë dikë të i sqarojë gjëra,...

Të përlotura dhe duke u përqafuar, Trixa dhe Egzona sqarohen mes vete

para 7 muajve - Lajmi.net

Donaldi kishte diskutuar shumë gjëra me Egzonën ku edhe ishte shprehur për Trixën, shkruan lajmi.net. Sot Egzona e përlotur është sqaruar me Beatrixën ku edhe i ka rrëfyer se po ndihet keq nëse ajo është...

Të përlotura dhe duke u përqafuar, Trixa dhe Egzona sqarohen mes vete

para 7 muajve - Realiteti

Që nga spektakli i mbrëmshëm Donaldi dhe Beatrixa nuk janë në kohë më të mirë të tyre. Donaldi kishte diskutuar shumë gjëra me Egzonën ku edhe ishte shprehur për Trixën, shkruan lajmi.net. Sot Egzona e...

Beatrixa e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Donaldin: Vdes ta shikoj duke buzëqeshur

para 7 muajve - Realiteti

Beatrixa dhe Donaldi nuk kanë kaluar edhe aq mirë ditëve të fundit. Sot Trixa ka diskutuar gjatë me Egzonën dhe janë sqaruar mes vete, shkruan lajmi.net. Ajo madje i ka foluar asaj edhe për Donaldin. Trixa...

Trixa rrëfehet tek Egzona për Donaldin: A po bëj diçka gabim?

para 7 muajve - Realiteti

Sot janë sqaruar mes vete Beatrixa dhe Egzona. Trixa është rrëfyer shumë tek Egzona, shkruan lajmi.net. Ajo ka treguar se cilat janë gjërat që ajo i do në lidhje. Trixa rrëfeu se kur e do dikë ajo i rrëfen...

Donaldi i tha të vazhdojë vetëm, Beatrix e puth atë

para 7 muajve - Tetova Sot

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt ndarjes. U bë bujë ndarja e tyre ku Donaldi i tha Beatrixit...

Donaldi i tha të vazhdojë vetëm, Beatrix e puth atë (VIDEO)

para 7 muajve - Pa censure

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt ndarjes. U bë bujë ndarja e tyre ku Donaldi i tha Beatrixit...

Kjo është banorja të cilën Anita Haradinaj po e mbështet në Big Brother VIP

para 7 muajve - Bota Sot

Edhe Anita Haradinaj duket të jetë fanse e formatit Big Brother VIP Albania. Bashkëshortja e ish kryeministrit të Kosovës ka treguar hapur simpatinë që ka për njërën nga banoret brenda shtëpisë. Bëhet...

Pas ndarjes se Beatrixe nga Donaldi, vjen reagimi i papritur nga Fifi

para 7 muajve - OraInfo

Fifi reagon pas ndarjes së Donaldit dhe Beatrixit Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që ta lë atë. Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha direkt që është më mirë të vazhdojë...

U ndanë apo jo? Donaldi i tha të vazhdojë vetëm, Beatrix e puth atë

para 7 muajve - Bota Sot

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt ndarjes. U bë bujë ndarja e tyre ku Donaldi i tha Beatrixit...

‘Dua t’ju kërkojë ndjesë’, për çfarë po i kërkon Arjola falje Donaldit dhe Trixës

para 7 muajve - Lajmi.net

Ata kanë diskutuar marrëdhënien e tyre të kohëve të fundit, shkruan lajmi.net. Beatrixa ishte ajo e cila sqaroi se po e ndjenë një ftohje nga ana e Donaldit, ndërsa ai tha se e ka problem mos komunikimin...

Ndarja e Donaldit me Beatrixën, Fifi bën reagimin e papritur (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme Donaldi dhe Beatrixi kanë vendosur që t’i japin fund lidhjes së tyre. Një vendim ky që ka bërë sot xhiron e mediave rozë. Për këtë ndarje të bujshme të çiftit të shumëpërfolur të ‘Big...

Ashtu siç iu ka hije, Trixa dhe Egzona në mes të lotëve sqarohen mes vete

para 7 muajve - Almakos

Të përlotura dhe duke u përqafuar, Trixa dhe Egzona sqarohen mes vete. Që nga spektakli i mbrëmshëm Donaldi dhe Beatrixa nuk janë në kohë më të mirë të tyre. Donaldi kishte diskutuar shumë gjëra me Egzonën...

Ndarja e Donaldit me Beatrixën, Fifi bën reagimin e papritur (FOTO)

para 7 muajve - Almakos

Mbrëmjen e djeshme Donaldi dhe Beatrixi kanë vendosur që t’i japin fund lidhjes së tyre. Një vendim ky që ka bërë sot xhiron e mediave rozë. Për këtë ndarje të bujshme të çiftit të shumëpërfolur të ‘Big...

Beatrix e puth Donaldin, si duket përfundon ‘konflikti’

para 7 muajve - GazetaBlic

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt ndarjes. U bë bujë ndarja e tyre ku Donaldi i tha Beatrixit...

Çka po ndodh mes Trixës dhe Donaldit?

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Nga mbrëmja e djeshme, të gjithë sytë i kanë mbi Donaldin dhe Beatrixën. Kjo për faktin se çifti po pëson si duket një ‘krisje’ në marrëdhënie. Ata kanë diskutuar bashkë gjatë së martës mbrëma duke kërkuar...

Ndahen Trixa dhe Donaldi, reagon Fifi

para 7 muajve - Indeks online

Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që ta lë atë. Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha direkt që është më mirë të vazhdojë vetëm. Kjo ka bërë që një prej mikeshave të Trixës,...

‘Do ti shikoni gjërat jashtë’, Monika këshillon Beatrixën për Donaldin

para 7 muajve - Lajmi.net

E Donaldi ka kërkuar nga Beatrixa ta vazhdojë lojën e vetme, shkruan lajmi.net. Tash pas gjithë asaj Trixa po merr këshilla nga banorët e tjerë. Ishte Monika ajo e cila e ka këshilluar atë që ta bëj lojën...

‘Do t’i shikoni gjërat jashtë’, Monika këshillon Beatrixën për Donaldin

para 7 muajve - Realiteti

Mbrëmë Beatrixa dhe Donaldi kanë pasur një krisje mes vete. E Donaldi ka kërkuar nga Beatrixa ta vazhdojë lojën e vetme, shkruan lajmi.net. Tash pas gjithë asaj Trixa po merr këshilla nga banorët e tjerë....

‘Dua t’ju kërkojë ndjesë’, për çfarë po i kërkon Arjola falje Donaldit dhe Trixës

para 7 muajve - Realiteti

Donaldi dhe Beatrixa përsëri mbrëmë kanë qenë temë e diskutimit. Ata kanë diskutuar marrëdhënien e tyre të kohëve të fundit, shkruan lajmi.net. Beatrixa ishte ajo e cila sqaroi se po e ndjenë një ftohje...

Donaldi e la, Fifi reagon për Trixën

para 7 muajve - Bota Sot

Duket se më nuk ka shpresë. Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që ta lë atë. Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha direkt që është më mirë të vazhdojë vetëm. Kjo ka bërë...

Donaldi e la, Fifi ka diçka për të thënë për Beatrixin

para 7 muajve - ABC News

Mbrëmjen e djeshme u fol gjatë për raportin mes Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj. Këngëtarja shprehu rezerva në lidhje me qëndrimin e aktorit duke u shprehur se ka ndryshuar. Ata kanë diskutuar pas Prime...

Beniada këshillon Beatrix: Shikoje në sy, buzëqeshi

para 7 muajve - Bota Sot

Duket se marrëdhënia mes Beatrix dhe Donaldit nuk po shkon mjaft mirë kohët e fundit. Në spektaklin e mbrëmshëm, këngëtarja rrëfeu pasiguritë e saj për lidhjen e saj me Donaldin ku sipas saj, Donaldi nuk...

‘Ata janë më me ndjenjë’, banorët flasin për dy çiftet e shtëpisë

para 7 muajve - Lajmi.net

Donaldi i ka kërkuar të vazhdojë vetëm, në anën tjetër Trixa është mërzitur, shkruan lajmi.net. E këtë e kanë diskutuar edhe banorët e shtëpisë. Ata kanë sqaruar se pëlqehen me njëri tjetrin por që marrëdhënia...

Donaldi e la, Fifi reagon për Trixën

para 7 muajve - Aktuale

Duket se më nuk ka shpresë. Marketing Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që ta lë atë. Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha direkt që është më mirë të vazhdojë vetëm. Kjo...

Anita Haradinaj komenton ngjarjet në shtëpinë e famshme, ka disa fjalë për DJ Dagz

para 7 muajve - Gazeta Express

Zhvillimet në shtëpinë e famshme nuk i kanë ikur as moderatores Anita Haradinaj. Përmes Instagramit, ajo ka bërë me dije e ka përcjellur spektaklin e mbrëmshëm. Ajo ka komentuar edhe situatën e ndodhur...

Reagon Anita Muçaj, ka disa fjalë për Dj Dagz

para 7 muajve - OraInfo

Shumë fytyra publike kanë reaguar për situata të caktuara gjatë kësaj sezone të “Big Brother Vip”. Këtë herë ka reaguar Anita Muçaj, në llogarinë e saj në Instagram, përmes postimeve në InstaStory. Ajo...

Donaldi i tha të vazhdojë vetëm, Beatrix e bën këtë veprim

para 7 muajve - Periskopi

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt ndarjes. U bë bujë ndarja e tyre ku Donaldi i tha Beatrixit...

‘Kam nevojë për psikolog vetë’, Beniada ka dy fjalë për Donaldin pas krisjes me Beatrix

para 7 muajve - News33

Mbrëmjen e djeshme, në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” situatat janë tensionuar shumë midis çiftit Beatrix dhe Donald, të cilët duken më afër ndarjes se kurrë. Kjo situatë arriti kulmin e saj kur...

Dagz-i e ‘mbulon’ me puthje Einxhelin, çifti në mëngjes romantik

para 7 muajve - Lajmi.net

Mes Ilirit, Dagz-it edhe Einxhelit, ishte kjo e fundit ajo që u eliminua, shkruan lajmi.net. Drama filloi në momentin që bileta e kthimit ishte në duart e Einxhelit. Pas kësaj ajo sërish u rikthye në shtëpinë...

Donaldi i kërkoi të ndaheshin, Fifi i del në mbrojtje Beatrix: Bebi jem…

para 7 muajve - Dosja.al

TIRANË – Tensionet mes çiftit Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së Big Brother Vip duket se kanë arritur pikun e tyre teksa mbrëmë Donald i ka kërkuar Beatrix që ta mbyllin këtu. Ky reagim...

Pasi Donaldi e la, reagon Fifi për Beatrixën

para 7 muajve - GazetaBlic

‘Krisja’ mes çiftit Donald-Beatrix, kishte filluar disa javë më parë Mbrëmjen e djeshme dyshja patën një debat të ashpër në prime të “BBV”, shkruan GazetaBlic. Ku direkt pas spektaklit, ai i tha se më...

Monika këshillon Beatrixën për Donaldin: ‘Do ti shikoni gjërat jashtë’

para 7 muajve - Almakos

‘Do ti shikoni gjërat jashtë’, Monika këshillon Beatrixën për Donaldin. Mbrëmë Beatrixa dhe Donaldi kanë pasur një krisje mes vete. E Donaldi ka kërkuar nga Beatrixa ta vazhdojë lojën e vetme, shkruan...

Reagon Anita Muçaj, ka disa fjalë për Dj Dagz

para 7 muajve - GazetaBlic

Shumë fytyra publike kanë reaguar për situata të caktuara gjatë kësaj sezone të “Big Brother Vip”. Këtë herë ka reaguar Anita Muçaj, në llogarinë e saj në Instagram, përmes postimeve në InstaStory, shkruan...

Anita Muçaj ka disa fjalë për Dj Dagz

para 7 muajve - Indeks online

Shumë fytyra publike kanë reaguar për situata të caktuara gjatë kësaj sezone të “Big Brother Vip”. Këtë herë ka reaguar Anita Muçaj, në llogarinë e saj në Instagram, përmes postimeve në InstaStory. Ajo...

Dagz-i e ‘mbulon’ me puthjen Einxhelin, çifti në mëngjes romantik

para 7 muajve - Lajmi.net

Mes Ilirit, Dagz-it edhe Einxhelit, ishte kjo e fundit ajo që u eliminua, shkruan lajmi.net. Drama filloi në momentin që bileta e kthimit ishte në duart e Einxhelit. Pas kësaj ajo sërish u rikthye në shtëpinë...

Beatrixa puth Donaldin, ai tregohet i ‘ftohtë’ ndaj saj

para 7 muajve - Lajmi.net

E gjatë këtij diskutimi ndodhet disa përplasje mes Donaldit dhe Trixës në transmetim live, shkruan lajmi.net. Pas spektaklit të vetëm ata kanë diskutuar rreth të gjitha gjërave. Donaldi ishte ai i cili...

‘Mendoj se ti ke nevojë të rrish vetëm që t’i kuptosh gjërat’ – Krisje në raportin mes Donaldit dhe Beatrix?

para 7 muajve - Realiteti

Dy protagonistët e Big Brother VIP, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, janë duke kaluar një periudhë të vështirë si çift. Gjatë një rrëfimi të martën mbrëma, këngëtarja ka folur për pasiguritë e saj për...

‘Ata janë më me ndjenjë’, banorët flasin për dy çiftet e shtëpisë

para 7 muajve - Realiteti

Beatrixa dhe Donaldi mbrëmë kanë pasur një krisje serioze. Donaldi i ka kërkuar të vazhdojë vetëm, në anën tjetër Trixa është mërzitur, shkruan lajmi.net. E këtë e kanë diskutuar edhe banorët e shtëpisë....

Beatrixa puth Donaldin, ai tregohet i ‘ftohtë’ ndaj saj

para 7 muajve - Realiteti

Mbrëmë gjatë spektaklit të Big Brother VIP u diskutua për parashutën që i erdhi surprizë Donaldit dhe ndjesitë e Beatrixës pas kësaj. E gjatë këtij diskutimi ndodhet disa përplasje mes Donaldit dhe Trixës...

Dagz-i e ‘mbulon’ me puthje Einxhelin, çifti në mëngjes romantik

para 7 muajve - Realiteti

Mbrëmë ishte një dramë e vërtetë në Big Brother VIP. Mes Ilirit, Dagz-it edhe Einxhelit, ishte kjo e fundit ajo që u eliminua, shkruan lajmi.net. Drama filloi në momentin që bileta e kthimit ishte në duart...

“Iliri do të mërzitet”, çfarë ndodhi me eleminimin mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP”

para 7 muajve - InfoShqip

Mbrëmja e djeshme në spektaklin “Big Brother VIP”, ka qenë plot tension. E eleminuara e radhës nga shtëpia ishte moderatorja Einxhel Shkira, e cila ka rezultuar me shumë fat. Pasi sapo mbërriti në studio,...

Kjo është banorja të cilën Anita Haradinaj po e mbështet në Big Brother VIP

para 7 muajve - Bota Press

Edhe Anita Haradinaj duket të jetë fanse e formatit Big Brother VIP Albania. Bashkëshortja e ish kryeministrit të Kosovës ka treguar hapur simpatinë që ka për njërën nga banoret brenda shtëpisë. Bëhet...

Krisje në lidhjen e tyre, Fifi ka për t’i thënë diçka Beatrixës

para 7 muajve - Lajmi.net

Raporti i fundit mes Donaldit dhe Beatrixës ka marrë vëmendje, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, një reagim e ka bërë edhe ish-banorja e këtij spektakli, Filloreta Raçi-Fifi. Lexo edhe: Situata me Donaldin,...

“Zoti është i madh”, pas krizës me Donaldin, Beatrixa flet me vajzat tjera brenda shtëpisë së BBV

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Donaldi dhe Trixa duket sikur kanë ndarë gjërat mes tyre por situata është bërë paksa e sikletshme në shtëpi. Trixa ka vendosur të flase me vajzat dhe shprehet se sido që të shkojë situata Zoti nuk e ka...

Ja se si reaguan banorët pas rikthimit të Einxhel

para 7 muajve - GazetaBlic

Mbrëmja e djeshme në spektaklin e “Big Brother Vip”, ka qenë e mbushur me situata të ndryshe, konflikte, tensione e lot. Të eleminuarit e asaj nate kanë qenë Iliri, Einxhel dhe Dj Dagz, ku nga votat e...

“Unë do mundohem edhe njëherë..”, Donaldi dhe Beatrix drejt ndarjes?

para 7 muajve - Indeks online

Donaldi dhe Beatrix siç duket do i ndajnë rrugët me njëri-tjetrin. Dyshimet veçse u shtuan pas një debati që ata kanë pasur mbrëmë pas spektaklit ku Donaldi nuk ka kursyer edhe të shara ku thoshte se nuk...

VIDEO/”Mendoj se duhet të rrish vetëm!”, Beatrix nuk i shqitet Donaldit: I afrohet dhe e puth!

para 7 muajve - FaxWeb

Donaldi dhe Beatrix, mbrëmë kishin debat në transmetim live i cili edhe i shtonte dyshimet se dyshja veçse janë ftohur, mbase edhe po shkojnë drejt ndarjes. U bë bujë ndarja e tyre ku Donaldi i tha Beatrixit...

“Ti duhet të jesh vetëm”/ Ndahen Donaldi dhe Beatrix?

para 7 muajve - Top Channel

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj po kalojnë një periudhë të vështirë në çift. Në spektaklin e mbrëmshëm, këngëtarja rrëfeu pasiguritë e saj për këtë lidhje. Sipas saj, Donaldi nuk sillet si në fillim...

“Më mirë vetëm”, Donaldi dhe Beatrix i japin fund lidhjes në “Big Brother VIP”? (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Në spektaklin e mbrëmshëm, këngëtarja rrëfeu pasiguritë e saj për këtë lidhje. Sipas saj, Donaldi nuk sillet si në fillim dhe situate e ka rënduar psikologjikisht. Në një bisedë gjatë natës, aktori i tha...

Reagon Anita Muçaj, ka disa fjalë për Dj Dagz

para 7 muajve - Almakos

Shumë fytyra publike kanë reaguar për situata të caktuara gjatë kësaj sezone të “Big Brother Vip”. Këtë herë ka reaguar Anita Muçaj, në llogarinë e saj në Instagram, përmes postimeve në InstaStory. Ajo...

“Më mirë vetëm”, Donaldi dhe Beatrix i japin fund lidhjes “Big Brother”? (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Në spektaklin e mbrëmshëm, këngëtarja rrëfeu pasiguritë e saj për këtë lidhje. Sipas saj, Donaldi nuk sillet si në fillim dhe situate e ka rënduar psikologjikisht. Në një bisedë gjatë natës, aktori i tha...

Anita Muçaj komenton “Big Brother” nga shtëpia, ka një sugjerim për Dj Dagz

para 7 muajve - Lajmi.net

Në storien e saj në Instagram, Anita Muçaj ka publikuar disa pamje nga tv teksa shihet duke e ndjekur programin nga shtëpia, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, ajo komenton edhe situatën e ndodhur mbrëmë e që...

Fifi reagon pas ndarjes së Donaldit dhe Beatrixit

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Fifi reagon pas ndarjes së Donaldit dhe Beatrixit Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që ta lë atë. Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha direkt që është më mirë të vazhdojë...

Donaldi nuk duron, ‘shpërthen’ në të shara

para 7 muajve - GazetaBlic

Nga çiftet më të komentuara në mediat rozë janë Donaldi dhe Beatrix, por si duket lidhjes së tyre i erdhi fundi. Së fundmi është publikuar një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihen Trixa...

Donaldi e la? Fifi reagon për Trixën (FOTO)

para 7 muajve - FaxWeb

Nga biseda midis Donaldit dhe Beatrix mbrëmjen e djeshme, duket se nuk ka më shpresë. Donaldi pas disa javësh debate dhe ftohje me Beatrix, ka vendosur ta lë atë. Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha...

Qarkullojnë të palarat e “BBV”, thuhet se dalja dhe rikthimi i Einxhelit ishte i planifikuar

para 7 muajve - GazetaBlic

Spektakli i djeshëm i “BBV ” ka qenë mjaft intensive, eleminimi i Einxhel nga shtëpia habiti të gjithë. Por bileta e saj vajtje-ardhje e ktheu përsëri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, edhe pse eleminimi...

Anita Haradinaj komenton ngjarjet në shtëpinë e famshme, ka disa fjalë për DJ Dagz

para 7 muajve - Epoka e Re

Zhvillimet në shtëpinë e famshme nuk i kanë ikur as moderatores Anita Haradinaj. Përmes Instagramit, ajo ka bërë me dije e ka përcjellur spektaklin e mbrëmshëm. Ajo ka komentuar edhe situatën e ndodhur...

Dalja dhe rikthimi i Einxhel ishte i planifikuar? Ish banori i “Big Brother” nxjerr zbuluar produksionin (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Të nominuarit e fundit në “Big Brother VIP” ishin Einxhel, Dj Dagz dhe Iliri. I gjithë publiku madje edhe opinionistët e emisionit ishin në një mendje, se nga shtëpia do të largohej Dj Dagz. Por në fakt...

Debat me Arbanën dhe produksionin? Nëna e Beatrix e sqaron publikisht: Të dashur ndjekës të BB VIP…

para 7 muajve - Top Channel

Parashutat më datën 9 janar dedikuar Donaldit, sollën edhe njëherë tjetër konfuzion për marrëdhënien e tij me Beatriksin. Por menjëherë pas kësaj, u aludua në mediat online, se mamaja e Triksës, Antigone...

Ndahen Trixa dhe Donaldi, reagon Fifi

para 7 muajve - Arbresh

Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që ta lë atë. Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha direkt që është më mirë të vazhdojë vetëm. Kjo ka bërë që një prej mikeshave të Trixës,...

Krisje në marrëdhënien e tyre, Beniada ka disa fjalë për Beatrixin dhe Donaldin

para 7 muajve - Epoka e Re

Në shtëpinë e famshme situatat janë tensionuar shumë midis çiftit Beatrix dhe Donald, të cilët duken më afër ndarjes se kurrë. Kjo situatë arriti kulmin e saj kur Beatrix shprehu në dhomën e rrëfimit se...

Kërcënoi Arbana Osmanin dhe produksionin? Reagon mamaja e Beatrix Ramosajt (FOTO LAM)

para 7 muajve - Albeu

Në mediat rozë, qarkulluan lajme se nëna e Beatrixës, Antigone Ramosaj ishte konfliktuar me moderatoren, Arbana Osmani. U tha se shkak janë bërë parashutat më datën 9 janar dedikuar Donaldit dhe sipas...

Anita Muçaj komenton “Big Brother” nga shtëpia, ka një sugjerim për Dj Dagz

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Ajo ka percjellur spektaklin e mbrëmshëm teksa ka ndarë edhe disa storie në rrjete sociale. Në storien e saj në Instagram, Anita Muçaj ka publikuar disa pamje nga tv teksa shihet duke e ndjekur programin...

Anita Haradinaj komenton ngjarjet në shtëpinë e famshme, ka disa fjalë për DJ Dagz

para 7 muajve - Periskopi

Zhvillimet në shtëpinë e famshme nuk i kanë ikur as moderatores Anita Haradinaj. Përmes Instagramit, ajo ka bërë me dije e ka përcjellur spektaklin e mbrëmshëm. Ajo ka komentuar edhe situatën e ndodhur...

U përfol se debatoi ashpër me Arbana Osmanin, reagon mamaja e Beatrix Ramosajt

para 7 muajve - ABC News

Në mediat rozë, qarkulluan lajme se nëna e Beatrixës, Antigone Ramosaj ishte konfliktuar me moderatoren, Arbana Osmani. U tha se shkak janë bërë parashutat më datën 9 janar dedikuar Donaldit dhe sipas...

Anita Haradinaj komenton ngjarjet në shtëpinë e famshme, ka disa fjalë për DJ Dagz

para 7 muajve - Periskopi

Zhvillimet në shtëpinë e famshme nuk i kanë ikur as moderatores Anita Haradinaj. Përmes Instagramit, ajo ka bërë me dije e ka përcjellur spektaklin e mbrëmshëm. Ajo ka komentuar edhe situatën e ndodhur...

‘Kam nevojë për psikolog vetë’, Beniada ka dy fjalë për Donaldin pas krisjes me Beatrix

para 7 muajve - FaxWeb

Mbrëmjen e djeshme, në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” situatat janë tensionuar shumë midis çiftit Beatrix dhe Donald, të cilët duken më afër ndarjes se kurrë. Kjo situatë arriti kulmin e saj kur...

Demaskohet produksioni i “Big Brother”, dalja e Einxhel e planifikuar publikohen mesazhe

para 7 muajve - Lajmi.net

Moderatorja ishte në nominim me Ilir Shaqirin dhe partnerin e saj Dj Dagz, dhe publiku vendosi ta largonte nga gara. Mirëpo bileta e saj vajtje-ardhje arriti që ta bënte atë sërish pjesë të shtëpisë më...

Donaldi reagon i revoltuar:”Nuk paguhem për t’i dhënë vëmendje Trixës”

para 7 muajve - GazetaBlic

Në mbrëmjen e djeshme të prime-s gjatë transmetimit live të “Big Brother Vip”, ndodhi një konflikt mes çiftit Donald-Beatrix. Ftohja mes çiftit kohëve të fundit ka qenë shumë e theksuar, këngëtarja nga...

Demaskohet produksioni i “Big Brother”, dalja e Einxhel e planifikuar publikohen mesazhe

para 7 muajve - Realiteti

Mbrëmjen e djeshme moderatorja Arbana Osmani lexoi emrin e Einxhel Shkirës si të eliminuarës nga shtëpia e ‘big Brother VIP’. Moderatorja ishte në nominim me Ilir Shaqirin dhe partnerin e saj Dj Dagz,...

Dyshja po e kalojnë shumë mirë me njëri-tjetrin, publikohen momente intime në shtrat te Dagz dhe Einxhel

para 7 muajve - Sovrani

Dyshja po e kalojnë shumë mirë me njëri-tjetrin brenda shtëpisë.Dj Dagz dhe Einxhel, janë çifti i dytë i krijuar brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri. Ata krahas qëndrimit së bashku në shtëpi po kalojnë...

Momente intime në shtrat te Dagz dhe Einxhel

para 7 muajve - Arbresh

Dj Dagz dhe Einxhel, janë çifti i dytë i krijuar brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri. Ata krahas qëndrimit së bashku në shtëpi po kalojnë kohë edhe në suitë teksa së fundmi janë publikuar disa video...

“U nxitove kur le Borën e i the të dua Beatrixit”, opinionistja e njohur ia thotë troç, Donaldi befason me përgjigjen: Nuk paguhem për këtë unë!

para 7 muajve - Albeu

Ditët e fundit duket se mes Donaldit dhe Beatrixës ka një ftohje të theksuar. Beatrix u shpreh se partneri i saj nuk i jep më vëmendje si në ditët e para. ‘’Nuk ma kap më dorën si në fillim’’, u shpreh...

Publikohen momente intime në shtrat te Dagz dhe Einxhel

para 7 muajve - Lajm

Dj Dagz dhe Einxhel, janë çifti i dytë i krijuar brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, Dagz i dhuron puthje dhe përqafime partneres së tij. Kujtojmë se, mbrëmë Einxhel ishte...

Donaldi nuk mbahet, thyen rregullin kryesor: Shanë gjatë bisedës me Beatrixën

para 7 muajve - Gazeta Metro

Së fundmi gjërat mes Beatrixë dhe Donaldit kanë ndryshuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Këngëtarja është shprehur se aktori nuk po i jep vëmendjen që dikur i kishte dhënë, dhe se sipas saj...

“Iliri do të mërzitet”, çfarë ndodhi me eleminimin mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP”

para 7 muajve - ABC News

Mbrëmja e djeshme në spektaklin “Big Brother VIP”, ka qenë plot tension. E eleminuara e radhës nga shtëpia ishte moderatorja Einxhel Shkira, e cila ka rezultuar me shumë fat. Pasi sapo mbërriti në studio,...

Donaldi e humb kontrollën, shpërthen në të shara gjatë debatit me Beatrix

para 7 muajve - Periskopi

Së fundmi gjërat mes Beatrixë dhe Donaldit kanë ndryshuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Këngëtarja është shprehur se aktori nuk po i jep vëmendjen që dikur i kishte dhënë, dhe se sipas saj...

Donaldi nuk duron, ‘shpërthen’ në të shara

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Nga çiftet më të komentuara në mediat rozë janë Donaldi dhe Beatrix, por si duket lidhjes së tyre i erdhi fundi. Së fundmi është publikuar një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihen Trixa...

“Unë do mundohem edhe njëherë..”, Donaldi dhe Beatrix drejt ndarjes?

para 7 muajve - Realiteti

Çifti kanë biseduar në oborrin e shtëpisë. Donaldi dhe Beatrix siç duket do i ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net. Dyshimet veçse u shtuan pas një debati që ata kanë pasur mbrëmë pas spektaklit...

“Ku je moj motër, sqarohu me Donaldin”, opinionistja këshillon Beatrixën

para 7 muajve - Lajmi.net

Për këtë arsye, mbrëmë u diskutua raporti i tyre teksa një koment e bën edhe opinionistët, shkruan lajmi.net. Në këtë rol për spektaklin e mbrëmshëm, ishin Balina Bodinaku dhe Dalina Buzi, ku kjo e fundit...

E tepron Donaldi: Nuk paguhem për t’i dhënë vëmendje Trixës

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Ditët e fundit duket se mes Donaldit dhe Beatrixës ka një ftohje të theksuar. Beatrix u shpreh se Donaldi nuk i jep më vëmendje si në ditët e para. “Nuk ma kap më dorën si në fillim’’, u shpreh ajo. Nga...

Donaldi “shpërthen” në të shara gjatë debatit me Beatrix

para 7 muajve - Lajm

Madje, kjo gjë u dallua edhe nga opinionistët të cilët i komentuan situatat e fundit mes dyshes, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, së fundmi është publikuar një video teksa Donaldi dhe Beatrix shihen duke biseduar...

Donaldi shanë gjatë debatit me Beatrix, a po i vjen fundi lidhjes së tyre?

para 7 muajve - Arbresh

Lidhjes pak më shumë se një mujore mes Beatrixës dhe Donaldit, brenda shtëpisë së famshme, duket se i ka ardhur fundi. Pas spektaklit të mbrëmshëm, ku Beatrix shprehu rezerva në lidhje me qëndrimin e Donaldit,...

“Ku je moj motër, sqarohu me Donaldin”, opinionistja këshillon Beatrixën

para 7 muajve - Press Online

Raporti mes dyshes është ftohur kohët e fundit. Për këtë arsye, mbrëmë u diskutua raporti i tyre teksa një koment e bën edhe opinionistët, shkruan lajmi.net. Në këtë rol për spektaklin e mbrëmshëm, ishin...

“Ku je moj motër, sqarohu me Donaldin”, opinionistja këshillon Beatrixën

para 7 muajve - Lajm

Për këtë arsye, mbrëmë u diskutua raporti i tyre teksa një koment e bën edhe opinionistët, shkruan lajmi.net. Në këtë rol për spektaklin e mbrëmshëm, ishin Balina Bodinaku dhe Dalina Buzi, ku kjo e fundit...

Arbër Hajdari mungoi në ‘Big Brother VIP’, Arbana Osmani nxjerr mesazhet

para 7 muajve - FaxWeb

Bamirësi Arbër Hajdari mungoi mbrëmjen e djeshme në spektaklin e “Big Brother VIP”. Ai u zëvendësua nga skenaristja Dalina Buzi, ndërsa shkak për mungesën e tij u tha se ishte një impenjim familjar. Arbana...

Iliri, Einxheli apo Dagz-i? Ky është banori që u eliminua mbrëmë

para 7 muajve - Bota Press

Nominimet e kësaj të marte ishin shumë të forta. Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin tre më të votuarit nga banorët për të shkuar në nominime, shkruan lajmi.net. Donaldi si i preferuar i publikut kishte mundësinë...

“Ku je moj motër, sqarohu me Donaldin”, opinionistja këshillon Beatrixën

para 7 muajve - Realiteti

Raporti mes dyshes është ftohur kohët e fundit. Për këtë arsye, mbrëmë u diskutua raporti i tyre teksa një koment e bën edhe opinionistët, shkruan lajmi.net. Në këtë rol për spektaklin e mbrëmshëm, ishin...

Parashuta me ditëlindjen e Borës, ftohen raportet mes Donaldit dhe Trixës

para 7 muajve - Arbresh

Mbrëmja e së martës ka qenë e mbushur me emocione në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Në Big Brother VIP është diskutuar për një nga ngjarjet më të diskutuara të javës, ku mbi shtëpi ka fluturuar një...

Parashuta me ditëlindjen e Borës dhe ftohja e raporteve me Donaldin, Beatrix Ramosaj diskuton dyshimet e saj në spektaklin e BBV

para 7 muajve - Realiteti

Mbrëmja e së martës ka qenë e mbushur me emocione në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Në Big Brother VIP është diskutuar për një nga ngjarjet më të diskutuara të javës, ku mbi shtëpi ka fluturuar një...

Ja si u rikthye Einxhell në shtëpi të Big Brother

para 7 muajve - Gazeta Metro

Publiku e eliminoi Einxhellin pas një televotimi, eliminim i cili e dëshpëroi shumë DJ Dagz që e përcolli me lot të dashurën e tij jashtë shtëpisë. Megjithatë, ajo u rikthye për shkak të një dhurate që...

Einxhel del jashtë shtëpisë me votat e publikut, rikthehet në lojë me biletën në kafen turke, shihni gëzimin e Dj Dagz

para 7 muajve - FaxWeb

Fati duket se ka qenë në anën e Einxhelit mbrëmjen e djeshme. Pasi grumbulloi shumicën e votave nga publiku për të dalë jashtë, duket se eksperienca e saj nuk ndërpritet me kaq. Në pakon e kafesë turke,...

Einxhel eliminohet nga Big Brother VIP si më e votuara e javës, por i qëllon bileta kthyese

para 7 muajve - Telegrafi

Në spektaklin e së martës është larguar konkurrenti i radhës nga Big Brother VIP. Mes Ilirit, DJ Dagzit dhe Einxhel që ndodheshin në televotim gjatë javës, banorja më e votuar nga publiku për të dalë rezultoi...

Ftohje mes çiftit? Donaldi për Beatrix: Nuk jam klloun, vëmendje i kam dhënë

para 7 muajve - Bota Sot

Ditët e fundit duket se mes Donaldit dhe Beatrixës ka një ftohje të theksuar. Beatrix u shpreh se partneri i saj nuk i jep më vëmendje si në ditët e para. ‘’Nuk ma kap më dorën si në fillim’’, - u shpreh...

Bileta e rikthen Einxhelin në shtëpinë e Big Brother VIP

para 7 muajve - Klan Kosova

Moderatorja e njohur Einxhel Shkira ka qenë më pak e votuar nga publiku këtë javë. Pas largimit nga shtëpia, ajo është rikthyer sërish, përcjell Klankosova.tv. Rikthimi i saj u bë falë biletës kthyese...

Kush thotë se babadimri nuk ekziston? Ai e riktheu Einxhell në shtëpi të Big Brother

para 7 muajve - Gazeta Express

Publiku e eliminoi Einxhellin pas një televotimi Ky eliminim e dëshpëroi shumë DJ Dagz, i cili me lot e përcjelli të dashurën e tij jashtë shtëpie. Megjithatë, ajo do të rikthehet dhe krejt kjo për shkak...

Einxhel Shkira largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

para 7 muajve - Klan Kosova

Moderatorja e njohur Einxhel Shkira ka qenë më pak e votuar nga publiku këtë javë. Si pasojë e kësaj, ajo duhet të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip, përcjell Klankosova.tv. Ajo u largua, duke lënë...

Einxhel Shkira me biletë kthyese: Iliri do të mërzitet

para 7 muajve - Bota Sot

Einxhel Shkira ka qenë e eleminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother VIP Albania. Me të ardhur në studio, ajo ka hapur biletën që kishte, dhe është pikërisht Arbana ajo e cila ka lexuar atë. Fati ka...

Einxhel rikthehet në Big Brother

para 7 muajve - Indeks online

Sonte u eliminua Einxhel. Mirëpo pas eliminimit ajo është pritur në studio dhe ka hapur biletën e saj dhe ajo ishte biletë e kthimit. Einxhel kthehet përsëri në shtëpinë e Big Brother VIP, duke vazhduar...

Einxhel eliminohet nga Big Brother VIP si më e votuara e javës, por i qëllon bileta kthyese

para 7 muajve - OraInfo

Në spektaklin e së martës është larguar konkurrenti i radhës nga Big Brother VIP. Mes Ilirit, DJ Dagzit dhe Einxhel që ndodheshin në televotim gjatë javës, banorja më e votuar nga publiku për të dalë rezultoi...

Ky është banori që u eliminua sonte

para 7 muajve - Bota Sot

Nominimet e kësaj të marte ishin shumë të forta. Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin tre më të votuarit nga banorët për të shkuar në nominime. Donaldi si i preferuar i publikut kishte mundësinë të ndryshonte...

Ky është banori që u eliminua nga ‘BBV’

para 7 muajve - Indeks online

Sonte është eliminuar një tjetër banor nga shtëpia e famshme. Moderatorja Arbana Osmani tregoi se cili prej të nominuarve është votuar më pak dhe duhet ta lë menjëherë shtëpinë, shkruan Indeksonline. Më...

Arbër Hajdari mungon në Big Brother, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Bota Sot

Big Brother Albania Vip ka nisur edhe sonte spektaklin e radhës. Për dallim nga herët e kaluara, sonte në studio mungon njëri nga opinionistët. Arbër Hajdari sonte nuk është krah Balinës siç jeni mësuar...

Pas eliminimit, Einxhel rikthehet në shtëpinë e Big Brother pasi i qëlloi bileta e kthimit

para 7 muajve - Lajmi.net

Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin të nominuarit e kësaj të marte, shkruan lajmi.net. E befasia e kësaj nate ishte eliminimi i Einxhelit. Ajo pas eliminimit është pritur në studio dhe ka hapur biletën e saj...

Arjola Demiraj provokon edhe sonte me paraqitjen e saj në spektaklin e Big Brother VIP

para 7 muajve - GazetaBlic

Arjola Demiri është nga banoret e para që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother. Në secilin spektakël banorët shkëlqëjnë me paraqitjen, kështu duke u kujdesur për veshjet, grimin e flokët nga njerëz profesionistë...

Einxhel eliminohet nga Big Brother VIP si më e votuara e javës, por i qëllon bileta kthyese

para 7 muajve - in7

Në spektaklin e së martës është larguar konkurrenti i radhës nga Big Brother VIP. Mes Ilirit, DJ Dagzit dhe Einxhel që ndodheshin në televotim gjatë javës, banorja më e votuar nga publiku për të dalë rezultoi...

Arjola nuk ndalet, provokon edhe sonte, nxjerr gjoksin

para 7 muajve - OraInfo

Arjola Demiri është nga banoret e para që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother. Në secilin spektakël banorët shkëlqëjnë me paraqitjen, kështu duke u kujdesur për veshjet, grimin e flokët nga njerëz profesionistë...

Çifti Donald-Beatrix drejt ndarjes? Ndërhyn opinionistja

para 7 muajve - Lajmi.net

Ajo rrëfeu se ka momente kur ndihet shumë e kompletuar, por ka momente kur ndihet bosh nga ana e Donaldit, shkruan lajmi.net. Trixa gjithashtu rrëfeu që ajo i kupton të gjitha ato që Donaldi i ka kaluar,...

Dalina Buzi ‘sulmon’ Donaldin: Ka filluar të të bezdis e dashura jote Beatrixi

para 7 muajve - Lajmi.net

Ata janë duke sqaruar ftohjen e Donaldit kohëve të fundit, shkruan lajmi.net. Dalina është opinionistja që po zëvendëson Arbërit, ka dhënë ‘thumbime’ drejt Donaldit. Ajo e ka ‘akuzuar’ Donaldin se ka filluar...

Ftohje mes çiftit? Donaldi për Beatrix: Nuk jam klloun, vëmendje i kam dhënë

para 7 muajve - Arbresh

Ditët e fundit duket se mes Donaldit dhe Beatrixës ka një ftohje të theksuar. Beatrix u shpreh se partneri i saj nuk i jep më vëmendje si në ditët e para. ‘’Nuk ma kap më dorën si në fillim’’,- u shpreh...

Iliri, Einxheli apo Dagz-i? Ky është banori që u eliminua sonte

para 7 muajve - Lajmi.net

Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin tre më të votuarit nga banorët për të shkuar në nominime, shkruan lajmi.net. Donaldi si i preferuar i publikut kishte mundësinë të ndryshonte rezultatin por ai preferoi...

Einxhel eliminohet nga Big Brother VIP si më e votuara e javës, por i qëllon bileta kthyese

para 7 muajve - Almakos

Në spektaklin e së martës është larguar konkurrenti i radhës nga Big Brother VIP. Mes Ilirit, DJ Dagzit dhe Einxhel që ndodheshin në televotim gjatë javës, banorja më e votuar nga publiku për të dalë rezultoi...

Iliri, Einxheli apo Dagz-i? Ky është banori që u eliminua sonte

para 7 muajve - Realiteti

Nominimet e kësaj të marte ishin shumë të forta. Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin tre më të votuarit nga banorët për të shkuar në nominime, shkruan lajmi.net. Donaldi si i preferuar i publikut kishte mundësinë...

Çifti Donald-Beatrix drejt ndarjes? Ndërhyn opinionistja

para 7 muajve - Realiteti

Beatrixa ka rrëfyer sot të gjitha ndjesitë e saj pas parashutës e cila u bë surprizë për Donaldin para dy ditësh. Ajo rrëfeu se ka momente kur ndihet shumë e kompletuar, por ka momente kur ndihet bosh...

Dalina Buzi ‘sulmon’ Donaldin: Ka filluar të të bezdis e dashura jote Beatrixi

para 7 muajve - Realiteti

Beatrixa dhe Donaldi janë duke u sqaruar pas luhatjeve të tyre sidomos pas parashutës që erdhi surprizë për Donaldin. Ata janë duke sqaruar ftohjen e Donaldit kohëve të fundit, shkruan lajmi.net. Dalina...

Pas eliminimit, Einxhel rikthehet në shtëpinë e Big Brother pasi i qëlloi bileta e kthimit

para 7 muajve - Realiteti

Befasia e Big Brother VIP ka ndodhur sonte. Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin të nominuarit e kësaj të marte, shkruan lajmi.net. E befasia e kësaj nate ishte eliminimi i Einxhelit. Ajo pas eliminimit është...

Einxhel rikthehet në Big Brother

para 7 muajve - Arbresh

Sonte u eliminua Einxhel. Mirëpo pas eliminimit ajo është pritur në studio dhe ka hapur biletën e saj dhe ajo ishte biletë e kthimit. Einxhel kthehet përsëri në shtëpinë e Big Brother VIP, duke vazhduar garën për çmimin e madh.

Einxhel rikthehet në Big Brother

para 7 muajve - Epoka e Re

Moderatorja Einxhel Shkira  duket se është me shumë fat. Pasi u eliminuar nga shtëpia e Big Brother VIP asaj i qëlloi bileta e kthimit. Të njëjtin fat e kan pasur më herët edhe dy banorë tjerë të Big…...

“Nëna e Trixës në sherr me autoret e ‘BBV’”, kjo është e vërteta!

para 7 muajve - Indeks online

Parashutat të cilat u hodhën ditë më parë në ‘BBV’ dedikuar Donaldit dhe Borës shkaktuan debate të shumta si brenda poashtu edhe jashtë shtëpisë. Për këtë arsye në disa media ka qarkulluar lajmi se Antigona...

Einxhel Shkira me biletë kthyese, niset sërish drejt shtëpisë së BB VIP

para 7 muajve - Periskopi

Einxhel Shkira ka qenë e eleminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother VIP Albania. Me të ardhur në studio, ajo ka hapur biletën që kishte, dhe është pikërisht Arbana ajo e cila ka lexuar atë. Fati ka...

Befasi në Big Brother, ja kush është eliminuar

para 7 muajve - Gazeta Metro

Einxhel nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania VIP, sepse ajo sonte është eleminuar me votat e publikut. Einxhel i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi, pasi që sot është eliminuar...

Einxhel rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Befasia e Big Brotheer VIP ka ndodhur sonte. Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin të nominuarit e kësaj të marte. E befasia e kësaj nate ishte eliminimi i Einxhelit. Ajo pas eliminimit është pritur në studio...

Iliri, Einxhel apo Dagz? Ky është banori që u eliminua sonte

para 7 muajve - Epoka e Re

Nominimet e kësaj të marte ishin shumë të forta. Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin tre më të votuarit nga banorët për të shkuar në nominime. Donaldi si i preferuar i publikut kishte mundësinë të ndryshonte...

Einxhel Shkira largohet nga shtëpia e Big Brother VIP si më e votuara e javës

para 7 muajve - Realiteti

Në spektaklin e së martës është larguar konkurrenti i radhës nga Big Brother VIP. Mes Ilirit, DJ Dagzit dhe Einxhel që ndodheshin në televotim gjatë javës, banorja më e votuar nga publiku për të dalë rezultoi...

Befasi në Big Brother, eliminohet Einxhel

para 7 muajve - Periskopi

Einxhel nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania VIP Einxhel i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi, pasi që sot është eliminuar nga Big Brother Albania me votat e publikut. Por, ajo...

Iliri, Einxheli apo Dagz-i? Ky është banori që u eliminua sonte

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Nominimet e kësaj të marte ishin shumë të forta. Iliri, Dagz-i dhe Einxhel ishin tre më të votuarit nga banorët për të shkuar në nominime Donaldi si i preferuar i publikut kishte mundësinë të ndryshonte...

Arjola nuk ndalet, provokon edhe sonte, nxjerr gjoksin

para 7 muajve - Lajmi.net

Në secilin spektakël banorët shkëlqëjnë me paraqitjen, kështu duke u kujdesur për veshjet, grimin e flokët nga njerëz profesionistë të fushës, shkruan lajmi.net. Ajo që ka rënë në sy tash e disa javë gjatë...

Arbër Hajdari mungon sonte në Big Brother, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Lajmi.net

Për dallim nga herët e kaluara, sonte në studio mungon njëri nga opinionistët, shkruan lajmi.net. Arbër Hajdari sonte nuk është krah Balinës siç jeni mësuar ta shihni zakonisht, e krah Balinës sonte është...

Arjola nuk ndalet, provokon edhe sonte, nxjerr gjoksin

para 7 muajve - Realiteti

Arjola Demiri është nga banoret e para që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother. Në secilin spektakël banorët shkëlqëjnë me paraqitjen, kështu duke u kujdesur për veshjet, grimin e flokët nga njerëz profesionistë...

Arjola nuk ndalet, provokon edhe sonte, nxjerr gjoksin

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Arjola Demiri është nga banoret e para që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother. Në secilin spektakël banorët shkëlqëjnë me paraqitjen, kështu duke u kujdesur për veshjet, grimin e flokët nga njerëz profesionistë...

Votoni, kush dëshironi të largohet sonte nga BBV, Iliri, Einxhel apo Dj Dagz?

para 7 muajve - Lajmi.net

Që nga e premtja, në nominim janë tre banorë, shkruan lajmi.net. Iliri, Einxhel dhe Dagz ishin banorët më të nominuar të cilët shkuan në nominim, e njëri nga ta sonte do të largohet nga shtëpia më e famshme...

Arjola nuk ndalet, provokon edhe sonte, nxjerr gjoksin

para 7 muajve - Almakos

Arjola Demiri është nga banoret e para që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother. Në secilin spektakël banorët shkëlqëjnë me paraqitjen, kështu duke u kujdesur për veshjet, grimin e flokët nga njerëz profesionistë...

Arbër Hajdari mungon sonte në Big Brother

para 7 muajve - Revista Kosovarja

Big Brother Albania Vip ka nisur edhe sonte spektaklin e radhës. Për dallim nga herët e kaluara, sonte në studio mungon njëri nga opinionistët. Arbër Hajdari sonte nuk është krah Balinës siç jeni mësuar...

Nuk flisnin me njëri tjetrin? Sqarohet çifti

para 7 muajve - Realiteti

Beatrixa dhe Donaldi jo gjithmonë po kalojnë momente të mira. Shumë shpesh ata po përplasen me njëri tjetrin, edhe për gjëra tejet të vogla, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës ata përsëri kanë pasur një tjetër...

Votoni, kush dëshironi të largohet sonte nga BBV, Iliri, Einxhel apo Dj Dagz?

para 7 muajve - Realiteti

Sonte është spektakli i radhës i Big Brother Albania Vip. Që nga e premtja, në nominim janë tre banorë, shkruan lajmi.net. Iliri, Einxhel dhe Dagz ishin banorët më të nominuar të cilët shkuan në nominim,...

Parashuta ‘mollë’ sherri mes Arbanës dhe nënës së Trixës? Reagon kjo e fundit

para 7 muajve - Realiteti

Dy ditë më parë mbi oborrin e shtëpisë së BBV-së kanë kaluar disa parashuta. Në mesin e parashutave ishte edhe ajo me mbishkrimin ‘9 janar’ ku i dedikohej Donaldit, shkruan lajmi.net. Donaldi ishte ai...

Arbër Hajdari mungon sonte në Big Brother, kjo është arsyeja

para 7 muajve - Realiteti

Big Brother Albania Vip ka nisur edhe sonte spektaklin e radhës. Për dallim nga herët e kaluara, sonte në studio mungon njëri nga opinionistët, shkruan lajmi.net. Arbër Hajdari sonte nuk është krah Balinës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK