E premtja e zezë, çfarë duhet të bëni në këtë ditë

më 5.2022 - ABC News

Nëse je supersticioz dhe shqetësohesh për këtë bashkim dhe historinë që fshihet pas, nuk je vetëm. Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafata...

E premte 13, çfarë duhet të bëni për ditën më të zezë të vitit?

më 5.2022 - Albeu

Nëse je supersticioz dhe shqetësohesh për këtë bashkim dhe historinë që fshihet pas, nuk je vetëm. Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafata...

E premte 13, çfarë duhet të bëni për ditën më të zezë të vitit?

më 5.2022 - Bota Sot

Nëse je supersticioz dhe shqetësohesh për këtë bashkim dhe historinë që fshihet pas, nuk je vetëm. Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafata...

Sot e premte, data 13! Pse konsiderohet e pafat kjo ditë?

më 5.2022 - TV21

Besëtytnitë rreth numrit 13, e konsiderojnë atë si një numër të pafat. Në fakt, për të qenë më të saktë, siç tregon një artikull i National Geographic, në disa kultura anglo-saksone e premtja e 13-të shihet...

Ja pse kjo ditë është më e zeza e vitit

më 5.2022 - News33

Nëse je supersticioz dhe shqetësohesh për këtë bashkim dhe historinë që fshihet pas, nuk je vetëm. Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafata...

Pse e premtja e 13-të konsiderohet si “e mallkuar”?

më 5.2022 - Revista Kosovarja

Po ju u shkojnë gjërat ters ditën e sotme? Qetësohuni dhe të prisni të ndërrohet data në kalendar… është e premte 13. E “premtja e mallkuar” është një bestytni perëndimore, burimi i së cilës është i diskutueshëm....

Pse konsiderohet e pafat e premtja e datës 13?

më 5.2022 - RTV 21

Besëtytnitë rreth numrit 13, e konsiderojnë atë si një numër të pafat. Në fakt, për të qenë më të saktë, siç tregon një artikull i National Geographic, në disa kultura anglo-saksone e premtja e 13-të shihet...

Sot data 13 dhe ditë e premtë, njihet si ditë “e zezë”, ja arsyeja

më 5.2022 - Indeks online

Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafat të vitit. Për shumë njerëz, ky është makthi më i madh që mund të ndodhë në kalendarin e një viti....

Pse ditën e premte që përkon me datën 13 e quajnë ditën më të zezë të vitit?

më 5.2022 - NOA

Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafat të vitit. Për shumë njerëz, ky është makthi më i madh që mund të ndodhë në kalendarin e një viti....

Pse ditën e premte që përkon me datën 13 e quajnë ditën më të zezë të vitit?

më 5.2022 - Infokusi

Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafat të vitit. Për shumë njerëz, ky është makthi më i madh që mund të ndodhë në kalendarin e një viti....

Pse ditën e premte që përkon me datën 13 e quajnë ditën më të zezë të vitit?

më 5.2022 - Java News

Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafat të vitit. Për shumë njerëz, ky është makthi më i madh që mund të ndodhë në kalendarin e një viti....

E premte 13, çfarë duhet të bëni për ditën më të zezë të vitit?

më 5.2022 - FaxWeb

Nëse je supersticioz dhe shqetësohesh për këtë bashkim dhe historinë që fshihet pas, nuk je vetëm. Data 13 e premte, prej vitesh, që para lindjes së Krishtit, është konsideruar një prej ditëve më të pafata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK