Eurovision 2022, kush janë 25 finalistët

para një jave - Klan Macedonia

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Eurovision 2022, kush janë 25 finalistët

para një jave - Tetova Sot

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Me vota nga publiku dhe juria profesionale në natën e dytë të gjysmëfinales u kualifikuan dhjetë këngë në finale

para një jave - Portalb

Mbrëmë u mbajt nata e dytë e gjysmëfinales të Eurovizionit. Në këtë mbrëmje garuan tetëmbëdhjetë shtete dhe dhjetë nga ata u kualifikuan me vota nga publiku dhe juria profesionale për finalen e madhe,...

25 finalistët e Eurovision 2022: Këta janë favoritët për të shtunën

para një jave - Gazeta Metro

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Eurovision 2022, kush janë 25 finalistët

para një jave - Epoka e Re

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Eurovision 2022, kush janë 25 finalistët

para një jave - Albeu

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Eurovision 2022, kush janë 25 finalistët

para një jave - Indeks online

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Nata e dytë e Eurovision, këto janë 10 shtetet tjera që arritën finalen

para një jave - ATV Live

Është zhvilluar nata e dytë e Eurovision-it. Kanë konkurruar 18 këngë të tjera dhe janë paraqitur shkurtimisht edhe tre shtetet që kalojnë automatikisht në finale. Pas televotimit nga shtetet që u prezantuan,...

NATA E DYTË E EUROVISION-IT/Këto janë 10 shtetet tjera që arritën finalen

para një jave - Press Online

Në këtë mbrëmje kanë konkurruar 18 këngë të tjera dhe janë paraqitur shkurtimisht edhe tre shtetet që kalojnë automatikisht në finale. Pas televotimit nga shtetet që u prezantuan këtë natë, janë përzgjedhur...

Këto janë vendet që do të garojnë në finalen e Eurovision 2022

para një jave - TV21

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Maqedonia e Veriut nuk shkon në finalen e Eurovision 2022

para një jave - TV21

Maqedonia e Veriut nuk arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision 2022, përcjell TV21. Këngëtarja Andrea me këngën e saj “Rrathët” sonte në gjysmëfinalen e dytë këndoi e 11-ta radhazi nga gjithsej...

Ka përfunduar nata e dytë gjysmëfinale e Eurovisionit

para një jave - RTV 21

Ka përfunduar nata e dytë gjysmëfinale e Eurovisionit të këtij viti. 18 shtete morën pjesë në natën e dytë, për të kaluar në finalen e 14 majit. Pas përfundimit të performancave është hapur televotimi...

Kush janë 25 finalistët e Eurovision 2022

para një jave - Zhurnal

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Këta janë 25 finalistët e Eurovisionit 2022 (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Tashmë dihen 25 finalistët e Eurovisionit 2022. Në gjysmëfinalen e parë u kualifikuan 10 vende: Zvicra, Armenia, Islanda, Lituania, Portugalia, Norvegjia, Greqia, Ukraina, Moldavia dhe Holanda. Ndërsa...

Maqedonia e Veriut nuk shkon në finalen e Eurovision 2022

para një jave - Aktuale

Maqedonia e Veriut nuk arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision 2022, përcjell TV21. Këngëtarja Andrea me këngën e saj “Rrathët” sonte në gjysmëfinalen e dytë këndoi e 11-ta radhazi nga gjithsej...

Maqedonia e Veriut nuk shkon në finalen e Eurovision 2022

para një jave - Ina

Maqedonia e Veriut nuk arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision 2022, përcjell TV21. Këngëtarja Andrea me këngën e saj “Rrathët” sonte në gjysmëfinalen e dytë këndoi e 11-ta radhazi nga gjithsej...

Nuk shkoi në finale, por Ronela “e kall” Italinë

para një jave - TV21

Këngëtarja Ronela Hajati ishte përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision të këtij viti. “Sekret” nuk ia doli deri në finale, por pamje nga një performim i fundit para audiencës italiane u shpërnda gjithandej,...

Nuk e preku finalen, por Ronela ‘e kall’ Italinë

para një jave - RTV 21

Këngëtarja Ronela Hajati ishte përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision të këtij viti. “Sekret” nuk ia doli deri në finale, por pamje nga një performim i fundit para audiencës italiane u shpërnda gjithandej,...

VIDEO/Andrea realizoi perfromancën! A do të shkojë Maqedonia e Veriut në finalen e Eurovision 2022

para një jave - TV21

Andrea sonte performoi me numër 11 në Eurovision. Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut me këngën “Circles” po garon për të hyrë në finalen e madhe të Eurosong2022.

Përfundon nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision 2022, 10-të shtete të tjera kalojnë në finalen e së shtunës

para një jave - Telegrafi

Ka përfunduar edhe nata e dytë gjysmë finale e Eurovision 2022. Në gjysmëfinalen e dytë morën pjesë dhe konkurruan 18 shtete të tjera për të kaluar në finalen e së shtunës. Ndërsa gjithashtu janë prezantuar...

Andrea nuk kualifikohet në finalen e Eurovizionit 

para një jave - Zhurnal

Nata e dytë gjysmëfinale e Eurovizionit u mbajt në Torino të Italisë, ku performuan Maqedonia, Finlanda, Izraeli, Serbia, Azerbajxhani, Gjeorgjia, Malta, San Marino, Australia, Qipro, Irlanda, Estonia,...

Mbyllet gjysmëfinalja e dytë, mësohen 25 finalistët e Eurovision 2022

para një jave - Bota Sot

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Mbyllet gjysmëfinalja e dytë, mësohen 25 finalistët e Eurovision 2022

para një jave - Indeks online

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Kush janë 25 finalistët e Eurovision 2022

para një jave - NOA

Itali- Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera...

Eurovision 2022, kush janë 25 finalistët

para një jave - ABC News

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Maqedonia e Veriut nuk kualifikohet në finalen e Eurovizionit

para një jave - Klan Macedonia

Nata e dytë gjysmëfinale e Eurovizionit u mbajt në Torino të Italisë, ku performuan Maqedonia, Finlanda, Izraeli, Serbia, Azerbajxhani, Gjeorgjia, Malta, San Marino, Australia, Qipro, Irlanda, Estonia,...

“Eurovision 2022” kompleton finalistët

para një jave - RTK

Ka përfunduar nata e dytë e gjysmëfinales e festivalit evropian “Eurovision Song Contest 2022” në Torino të Italisë. Si në vitet e kaluara, edhe këtë herë festivalin keni pasur mundësi ta ndiqni në Radio...

Eurovision 2022, sonte nata e dytë gjysmëfinale

para një jave - TV21

Sonte mbahet nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision Song Contest 2022. Në natën e dytë gjysmëfinale do performojnë 18 shtete. Në Instagram është publikuar lista zyrtare e vendeve që do të performojnë sonte...

Eurovision 2022 – nis nata e dytë gjysmëfinale

para një jave - Telegrafi

Ka nisur nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision 2022. Sonte (e enjte) në gjysmëfinalen e dytë do të vendosen edhe 10 shtetet e fundit kualifikuese për finalen e madhe të shtunës më 14 maj. Gjithsej 18 këngë...

Sonte nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision 2022

para një jave - RTV 21

Sonte mbahet nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision Song Contest 2022. Në natën e dytë gjysmëfinale do performojnë 18 shtete. Në Instagram është publikuar lista zyrtare e vendeve që do të performojnë sonte...

Nis nata e dytë e gjysmëfinalës së “Eurovision 2022”

para një jave - RTK

Ka nisur nata e dytë e gjysmëfinales e festivalit evropian “Eurovision Song Contest 2022” në Torino të Italisë. Si në vitet e kaluara, edhe këtë herë festivalin do të keni mundësi ta ndiqni në Radio Televizionin...

Përfundon nata e dytë e Eurovision, këto janë 10 shtetet tjera që arritën sonte finalen

para një jave - Lajmi.net

Është zhvilluar sonte nata e dytë e Eurovision-it. Në këtë mbrëmje kanë konkurruar 18 këngë të tjera dhe janë paraqitur shkurtimisht edhe tre shtetet që kalojnë automatikisht në finale, shkruan lajmi.net....

Maqedonia e Veriut nuk kualifikohet në finalen e Eurovizionit

para një jave - Tetova Sot

Nata e dytë gjysmëfinale e Eurovizionit u mbajt në Torino të Italisë, ku performuan Maqedonia, Finlanda, Izraeli, Serbia, Azerbajxhani, Gjeorgjia, Malta, San Marino, Australia, Qipro, Irlanda, Estonia,...

Këta janë 25 finalistët e Eurovision 2022

para një jave - Arbresh

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Maqedonia e Veriut nuk shkon në finalen e Eurovision 2022

para një jave - Lajm

Maqedonia e Veriut nuk arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision 2022, përcjell TV21. Këngëtarja Andrea me këngën e saj “Rrathët” sonte në gjysmëfinalen e dytë këndoi e 11-ta radhazi nga gjithsej...

Mbyllet gjysmëfinalja e dytë, mësohen 25 finalistët e Eurovision 2022

para një jave - Gazeta Metro

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Këto janë 10 shtetet tjera që arritën sonte finalen e Eurovisionit

para një jave - Periskopi

Është zhvilluar sonte nata e dytë e Eurovision-it. Në këtë mbrëmje kanë konkurruar 18 këngë të tjera dhe janë paraqitur shkurtimisht edhe tre shtetet që kalojnë automatikisht në finale. Pas televotimit...

Mbyllet gjysmëfinalja e dytë, mësohen 25 finalistët e Eurovision 2022

para një jave - KosovaPress

Eurovision 2022 tashmë ka të 25 finalistët e saj, të cilët më 14 maj do të konkurrojnë për vendin e parë në skenë më të madhe të muzikës. Në gjysmëfinalen e dytë u zgjodhën edhe 10 shtetet e tjera finaliste...

Nis nata e dytë e gjysmëfinalës së “Eurovision 2022”

para një jave - Epoka e Re

Ka nisur nata e dytë e gjysmëfinales e festivalit evropian “Eurovision Song Contest 2022” në Torino të Italisë. Si në vitet e kaluara, edhe këtë herë festivalin do të keni mundësi ta ndiqni në Radio Televizionin...

Sonte gjysmëfinalja e dytë e Eurovizionit, këto janë shtetet që garojnë

para një jave - Lajmi.net

Të martën u mbajt nata e parë e gjysmëfinales së festivalit evropian të këngës. 10 shtete kaluan ne finalen e këtij spektakli, shkruan lajmi.net Ndërsa sonte do mbahet nata e dytë e gjysmëfinales e “Eurovision...

Sonte gjysmëfinalja e dytë e Eurovizionit, këto janë shtetet që garojnë

para një jave - in7

Të martën u mbajt nata e parë e gjysmëfinales së festivalit evropian të këngës. 10 shtete kaluan ne finalen e këtij spektakli. Ndërsa sonte do mbahet nata e dytë e gjysmëfinales e “Eurovision Song Contest...

Sonte gjysmëfinalja e dytë e Eurovizionit, këto janë shtetet që garojnë

para një jave - Gazeta Metro

Të martën u mbajt nata e parë e gjysmëfinales së festivalit evropian të këngës. 10 shtete kaluan ne finalen e këtij spektakli. Ndërsa sonte do mbahet nata e dytë e gjysmëfinales e “Eurovision Song Contest...

Sonte nata e dytë gjysmëfinale e Eurovisionit

para një jave - RTV 21

Sonte është gjysmëfinalja e dytë e përzgjedhjes së këngëve në “Eurovision 2022”. E 11-ta sonte do jet përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut, Andrea Koevska me këngën “CIRCLES”. Faqja zyrtare e Eurovisionit...

Sot nata e dytë e gjysmëfinalës së “Eurovision 2022”

para një jave - RTK

Sonte është gjysmëfinalja e dytë e përzgjedhjes së këngëve në “Eurovision 2022”, ku do të performohen këngët konkurruese që do të keni mundësi ti ndiqni në RTK. Faqja zyrtare e Eurovisionit në Instagram...

Ronela nuk është më “sekret”/ Kënga e Hajatit u interpretua e para në Eurovizion, por nuk u kualifikua

para një jave - Top Channel

Ronela Hajati, përfaqësuesja jonë në Eurovizion, gjithashtu performoi e para, duke celur spektaklin e madh në Torino. Me këngën “Sekret”, të shkruar dhe kompozuar nga vetë ajo, paraqitja ishte elektrizuese....

Ronela Hajati ka dy fjalë pasi nuk arriti në finale

para një jave - OraInfo

Pasi nuk arriti në finale, Ronela Hajati ka dy fjalë. Kënga e Ronela Hajatit “Sekret” nuk arriti të çojë Shqipërinë në finalen e Eurovisionit. Megjithatë, këngëtarja u shpreh e lumtur pasi përmes një postimi...

Pasi nuk arriti në finale, Ronela Hajati ka dy fjalë

para një jave - Revista Kosovarja

Kënga e Ronela Hajatit “Sekret” nuk arriti të çojë Shqipërinë në finalen e Eurovisionit. Megjithatë, këngëtarja u shpreh e lumtur pasi përmes një postimi ajo tha se ka fituar dashurinë e publikut. “Edhe...

Pasi nuk shkoi në finale, Ronela Hajati: “Fitova Eurovisionin sepse fitova publikun”

para një jave - Aktuale

Kënga e Ronela Hajatit “Sekret” nuk arriti të çojë Shqipërinë në finalen e Eurovisionit. Megjithatë, këngëtarja u shpreh e lumtur pasi përmes një postimi ajo tha se ka fituar dashurinë e publikut. “Edhe...

“Do të isha e fundit”, reagon Ronela pas skualifikimit nga “Eurovision 2022”

para një jave - Top Channel

Këngëtarja Ronela Hajati ka reaguar pas vendimit, për të mos kaluar në finalen e “Eurovision 2022”. Me anë të një postimi në Instagram, ajo është shprehur se edhe po të ishte në sërish në finale do të...

Ronela thotë se e fitoi Eurovisionin

para një jave - RTV 21

Mbrëmë në Torino është mbajtur gjysmëfinalja e parë e Eurovision 2022. Kjo natë magjike është hapur me performancën e artistes shqipatre Ronela Hajati e cila këtë vit perfaqësoi Shqipërinë me këngën “Sekret”....

Reagon Ronela Hajati: Edhe po të shkoja në finale, do dilja e fundit

para një jave - Indeks online

Ronela Hajati ka bërë reagimin e parë në rrjetet sociale pas skualifikimit nga “Eurovision”. Ndryshe nga sa prisnim ajo është shfaqur e buzëqeshur krah balerinëve të saj. “Edhe po të kaloja në finale do...

Nuk kaloi në finalen e Eurovision, Ronela Hajati: Kam fituar publikun

para një jave - Telegrafi

Mbrëmë (e martë) është mbajtur gjysmëfinalja e parë e Eurovision 2022. Shqipëria këtë vit u përfaqësua nga këngëtarja, Ronela Hajati e cila nuk arriti të kualifikohet në finale e madhe që mbahet të shtunën...

Nuk shkoi në finalen e Eurovision, vjen reagimi i parë i Ronela Hajatit

para një jave - Albeu

Këngëtarja Ronela Hajati ka reaguar për herë të parë pasi nuk mundi të shkonte dot në finalen e “Eurovision-it”. Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Hajati ka publikuar një fotografi krahas balerinëve,...

Nuk kaloi në finale, Ronela Hajati: E kam fituar Eurovisionin tim!

para një jave - Zeri

Shqipëria pas tri viteve rresht, mbrëmë ka dështuar të kalojë në finalen e Eurovisonit Këngëtarja Ronela Hajati hapi dje natën e parë gjysmëfinale të Eurovision 2022 me këngën ‘Sekret’, por nuk arriti...

Nuk shkoi dot në finale, reagon Ronela Hajati: Unë e fitova Eurovisionin, mora dashurinë e publikut

para një jave - ABC News

Ronela Hajati ka reaguar për herë të parë pasi nuk mundi të shkonte dot në finalen e “Eurovision-it”. Këngëtarja ka publikuar një fotografi me balerinët ku shihet e buzëqeshur ndërsa ka shkruar se fitorja...

Nuk shkoi dot në finale, reagon Ronela Hajati: Unë e fitova Eurovisionin, mora dashurinë e publikut

para një jave - Tetova Sot

Ronela Hajati ka reaguar për herë të parë pasi nuk mundi të shkonte dot në finalen e “Eurovision-it”. Këngëtarja ka publikuar një fotografi me balerinët ku shihet e buzëqeshur ndërsa ka shkruar se fitorja...

Qejfi më i madh se Stambolli: Ronela thotë se fitoi Eurovizionin sepse fitoi publikun

para një jave - Periskopi

“Sekreti” i Ronela Hajatit nuk arriti të çojë Shqipërinë në finalen e Eurovisionit. Megjithatë, këngëtarja u shpreh e lumtur pasi ajo tha se ka fituar dashurinë e publikut. “Edhe sikur të isha në finale...

Ronela Hajati: Edhe po të shkoja në finale, do dilja e fundit

para një jave - Epoka e Re

Ronela Hajati ka bërë reagimin e parë në rrjetet sociale pas skualifikimit nga “Eurovision”. Ndryshe nga sa prisnim ajo është shfaqur e buzëqeshur krah balerinëve të saj. “Edhe po të kaloja në finale do...

Pas dështimit në “Eurovision”, Ronela jep porosinë e fortë

para një jave - Flaka

Shqipëria nuk arriti dot të prekë finalen e së shtunës. Ronela Hajati me këngën e saj të titulluar “Sekret” mbetën në gjysëmfinalen e parë, duke mos u kualifikuar tutje. Pasi u shuan shpresat për Shqipërinë,...

Mediat e huaja vlersojnë veshjen e Ronela Hajatit si më të keqen në ‘Eurovizion 2022’

para një jave - Dosja.al

TIRANË- Këngëtarja Ronela Hajati nuk ka kaluar dot në finalen e “Eurovision 2022”. Këngëtarja e cila përfaqësonte vendin tonë me këngën “Sekret” u bë mëmë nga shumë media dhe u gjykua për performancën...

Pas dështimit në “Eurovision”, reagon Ronela Hajati

para një jave - Lajm

Mbrëmë është mbajtur gjysëmfinalja e parë e “Eurovision Song Contest 2022”. Shqipëria nuk arriti dot të prekë finalen e së shtunës, shkruan lajmi.net. Ronela Hajati me këngën e saj të titulluar “Sekret”...

Pas dështimit në “Eurovision”, reagon Ronela Hajati

para një jave - Lajmi.net

Mbrëmë është mbajtur gjysëmfinalja e parë e "Eurovision Song Contest 2022". Shqipëria nuk arriti dot të prekë finalen e së shtunës, shkruan lajmi.net. Ronela Hajati me këngën e saj të titulluar “Sekret”...

Nuk shkoi dot në finale, reagon Ronela Hajati: Unë e fitova Eurovisionin, mora dashurinë e publikut

para një jave - Insajderi.org

Ronela Hajati ka reaguar për herë të parë pasi nuk mundi të shkonte dot në finalen e “Eurovision-it”. Këngëtarja ka publikuar një fotografi me balerinët ku shihet e buzëqeshur ndërsa ka shkruar se fitorja...

Nuk shkoi dot në finale, reagon Ronela Hajati: Unë e fitova Eurovisionin, mora dashurinë e publikut

para një jave - Fakti Ditor

Ronela Hajati ka reaguar për herë të parë pasi nuk mundi të shkonte dot në finalen e “Eurovision-it”. Këngëtarja ka publikuar një fotografi me balerinët ku shihet e buzëqeshur ndërsa ka shkruar se fitorja...

Nuk kaloi në finalen e Eurovision, Ronela Hajati: Kam fituar publikun

para një jave - Press Online

Mbrëmë (e martë) është mbajtur gjysmëfinalja e parë e Eurovision 2022. Shqipëria këtë vit u përfaqësua nga këngëtarja, Ronela Hajati e cila nuk arriti të kualifikohet në finale e madhe që mbahet të shtunën...

Nuk kaloi në finalen e Eurovision, reagimi i Ronela Hajati

para një jave - ATV Live

Mbrëmë (e martë) është mbajtur gjysmëfinalja e parë e Eurovision 2022. Shqipëria këtë vit u përfaqësua nga këngëtarja, Ronela Hajati e cila nuk arriti të kualifikohet në finale e madhe që mbahet të shtunën...

Pas dështimit në “Eurovision”, reagon Ronela

para një jave - Arbresh

Shqipëria nuk arriti dot të prekë finalen e së shtunës. Ronela Hajati me këngën e saj të titulluar “Sekret” mbetën në gjysëmfinalen e parë, duke mos u kualifikuar tutje. Pasi u shuan shpresat për Shqipërinë,...

S’ja doli në Eurovizion! Ronela ‘ngushëllon’ veten: Unë fitova publikun, ata kanë të drejtë

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Ronela Hajati nuk shkoi dot në finalen e Eurovizion 2022. Duket se kjo nuk e ka dëshpëruar aspak këngëtaren e cila e kishte nisur këtë rrugëtim me shumë vrull. Pasi mësoi se nuk do të mund të...

Merret vendimi/ Shqipëria nuk kalon në finalen e “Eurovision 2022”

para një jave - Top Channel

Këngëtarja Ronela Hajati përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision 2022” me këngën “Sekret”. Pas një nate të gjatë me shumë performanca nga përfaqësuesit e shteteve, pritjes i erdhi fundi. Me performancën e...

Ronela Hajati performon e para, ndez skenën e “Eurovision 2022”

para një jave - Top Channel

Këngëtarja Ronela Hajati përfaqëson Shqipërinë ne “Eurovision 2022” me këngën “Sekret”. Ajo shkëlqeu me performancën e saj, e shoqëruar nga Klaudia Pepa dhe katër balerinë italianë. E veshur me një fustan...

Ndezi skenën/ Ronela Hajati shkëlqen me performancën e saj në “Eurovizion 2022”

para një jave - Top Channel

Këngëtarja Ronela Hajati përfaqëson Shqipërinë ne “Eurovizion 2022” me këngën “Sekret”. Ajo shkëlqeu me performancën e saj e shoqëruar nga Klaudia Pepa dhe katër balerinë italianë. E veshur me një fustan...

Sonte gjysmëfinalja e parë e “Eurovision Song Contest 2022”, zbulohen detajet e para

para një jave - Top Channel

Sonte është nata e parë gjysmëfinale e “Eurovision 2022”, ku do të performohen 17 këngët e para konkurruese. Këtë vit vetëm 10 të përzgjedhur do të kalojnë në finalen e madhe, e cila do të mbahet ditën...

Ronela Hajati nuk kualifikohet në finalen e madhe të Evrovizionit

para një jave - KosovaPress

Ka përfunduar mbrëmja e parë gjysmëfinale e edicionit 66 të këngës së Evrovizionit në Torino. Këngëtarja Ronela Hajati, e cila përfaqësoi Shqipërinë me këngën “Sekret”, nuk arriti të kualifikohej për skenën...

Ronela Hajati performon në skenën e këngës së Evrovizionit

para një jave - KosovaPress

Sonte në Torino të Italisë po mbahet gjysmëfinalja e parë e edicionit të 66 të këngës së Evrovizionit. E para në skenë është ngjitur përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati me këngën “Sekret”, e cila...

Kënga e Evrovizionit nis sonte, Ronela Hajati këndon e para

para një jave - KosovaPress

Shqipëria do të hapë sot e para Festivalin evropian të këngës Eurovision Song Contest 2022, që zhvillohet në Torino, Itali, nga 10-14 maj. Këngëtarja Ronela Hajati me këngën “Sekret”, do të ngjitet e para...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK