Akuzohen për plagosje të rëndë, çfarë thoshte Donaldi në Big Brother për sherrin në gjimnaz

para një jave - GazetaBlic

Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjalë e mediave pasi mund të dënohen me burg. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 2013, kur ishin në gjimnaz dhe aspak të njohur për publikun. Mbi to rëndon...

Akuzohen për plagosje të rëndë, çfarë thoshte Donaldi në Big Brother për sherrin në gjimnaz

para një jave - Reporteri

Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjalë e mediave pasi mund të dënohen me burg. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 2013, kur ishin në gjimnaz dhe aspak të njohur për publikun. Mbi to rëndon...

Akuzohen për plagosje të rëndë, çfarë thoshte Donaldi në Big Brother për sherrin në gjimnaz

para një jave - Insajderi.org

Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjalë e mediave pasi mund të dënohen me burg. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 2013, kur ishin në gjimnaz dhe aspak të njohur për publikun. Mbi to rëndon...

Akuzohen për plagosje të rëndë, ja si e tregonte Donaldi ngjarjen brenda shtëpisë së Big Brother Vip

para një jave - Panorama

Donald dhe Romeo Veshaj kanë qenë qendra e vëmendjes së mediave rozë pas lajmit të bujshëm që mund të dënohen me burg. Mbi to rëndon akuza e plagosjes së rëndë me dashje, në një ngjarje që ka ndodhur në...

Rrezikojnë dënim me burg pasi akuzohen për plagosje të rëndë, si e tregonte Donaldi ngjarjen me të vëllanë brenda “Big Brother Vip”

para një jave - Java News

Donald dhe Romeo Veshaj kanë qenë qendra e vëmendjes së mediave rozë pas lajmit të bujshëm që mund të dënohen me burg. Mbi to rëndon akuza e plagosjes së rëndë me dashje, në një ngjarje që ka ndodhur në...

“E rraha dhe përfundova në polici”, sherrin e bujshëm të 2013 Donaldi e paska treguar vetë në BB VIP?

para një jave - Albeu

Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjalë e mediave pasi mund të dënohen me burg. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 2013, kur ishin në gjimnaz dhe aspak të njohur për publikun. Mbi to rëndon...

Akuzohen për plagosje të rëndë, çfarë thoshte Donaldi në Big Brother për sherrin në gjimnaz

para një jave - ABC News

Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjalë e mediave pasi mund të dënohen me burg. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 2013, kur ishin në gjimnaz dhe aspak të njohur për publikun. Mbi to rëndon...

Akuzohen për plagosje të rëndë, çfarë thoshte Donaldi pak muaj më parë për sherrin në gjimnaz

para një jave - Ekonomia Online

Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjalë e mediave pasi mund të dënohen me burg. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 2013, kur ishin në gjimnaz dhe aspak të njohur për publikun. Mbi to rëndon...

Akuzohen për plagosje të rëndë, çfarë thoshte Donaldi në Big Brother për sherrin në gjimnaz

para një jave - Tetova Sot

Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjalë e mediave pasi mund të dënohen me burg. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 2013, kur ishin në gjimnaz dhe aspak të njohur për publikun. Mbi to rëndon...

Akuzohen për plagosje të rëndë, çfarë thoshte Donaldi pak muaj më parë për sherrin në gjimnaz

para një jave - Insajderi.org

Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjalë e mediave pasi mund të dënohen me burg. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 2013, kur ishin në gjimnaz dhe aspak të njohur për publikun. Mbi to rëndon...

“Donald dhe Romeo Veshaj të dënohen me burg!”- Kërkesa e Prokurorit për Gjykatën. Si dy vëllezërit rrahën një person duke i shkaktuar shëmtim të përhershëm të fytyrës

para një jave - Panorama

Prokuroria e Apelit të Vlorës nuk e pranon një vendim të Gjykatës së Apelit të këtij rrethi që lidhet me një ngjarje të rëndë të disa viteve më parë e që ka protagonistë dy vëllezërit Donald dhe Romeo...

Ngacmuan të fejuarën e të riut dhe më pas e plagosën, sherri i 2013-ës që rrezikon lirinë e Donaldit dhe Romeos

para një jave - Bota Sot

Vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj bëhen vazhdimisht kryefjalë e mediave dhe kjo për shkak të historive të dashurisë, mirëpo ditët e fundit, binjakëve u rrezikohet liria e tyre. Themi këtë pasi më 27 maj...

Ngacmuan të fejuarën e të riut dhe më pas e plagosën, sherri i 2013-ës që rrezikon lirinë e Donaldit dhe Romeos

para një jave - Reporteri

Vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj bëhen vazhdimisht kryefjalë e mediave dhe kjo për shkak të historive të dashurisë, mirëpo ditët e fundit, binjakëve u rrezikohet liria e tyre. Themi këtë pasi më 27 maj...

Ngacmuan të fejuarën e të riut dhe më pas e plagosën, sherri i 2013-ës që rrezikon lirinë e Donaldit dhe Romeos

para një jave - Periskopi

Vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj bëhen vazhdimisht kryefjalë e mediave dhe kjo për shkak të historive të dashurisë, mirëpo ditët e fundit, binjakëve u rrezikohet liria e tyre. Themi këtë pasi më 27 maj...

Ngacmuan të fejuarën e të riut dhe më pas e plagosën, sherri i 2013-ës që rrezikon lirinë e Donaldit dhe Romeos

para një jave - Insajderi.org

Vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj bëhen vazhdimisht kryefjalë e mediave dhe kjo për shkak të historive të dashurisë, mirëpo ditët e fundit, binjakëve u rrezikohet liria e tyre. Themi këtë pasi më 27 maj...

Dalin detaje të reja nga historia e përleshjes ku u përfshinë vëllezërit Veshaj

para një jave - Indeks online

Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 7 shkurt 2013 të ndodhur në afërsi të shkollës së mesme “Mustafa Qemal Ataturku” në lagjen “Pavarësia” të Vlorës, si pasojë e një sherri të ndodhur mes disa personave...

Romeon dhe Donaldin i pret burgu, ja për çfarë akuzohen

para një jave - OraInfo

Romeo dhe Donald Veshaj, janë dy personazhe shumë të komentuara. Publikohen detaje nga dosja hetimore ndaj vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj të cilët janë dënuar me 2 vite burg për veprën penale “plagosje...

Dalin detaje të reja nga historia e përleshjes ku u përfshinë vëllezërit Veshaj

para një jave - Lajm

Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 7 shkurt 2013 të ndodhur në afërsi të shkollës së mesme “Mustafa Qemal Ataturku” në lagjen “Pavarësia” të Vlorës, si pasojë e një sherri të ndodhur mes disa personave...

“Dëmtim të përhershëm të fytyrës së Arjanit”, Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë burgim për plagosje

para një jave - Albeu

Gjatë gjithë kohës është përfolur për dy vëllezërit Veshaj, të cilët supozohet të kenë krye një plagosje të rëndë me dashje. Kjo ngjarje ka të bëje me kohën kur Romeo dhe Donaldi kanë qenë në gjimnaz....

Dalin detaje të reja nga historia e përleshjes ku u përfshinë vëllezërit Veshaj

para një jave - Lajmi.net

Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në 7 shkurt 2013 të ndodhur në afërsi të shkollës së mesme “Mustafa Qemal Ataturku” në lagjen "Pavarësia" të Vlorës, si pasojë e një sherri të ndodhur mes disa personave...

Romeon dhe Donaldin i pret burgu, ja për çfarë akuzohen

para një jave - Almakos

Romeo dhe Donald Veshaj, janë dy personazhe shumë të komentuara. Publikohen detaje nga dosja hetimore ndaj vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj të cilët janë dënuar me 2 vite burg për veprën penale “plagosje...

Romeon dhe Donaldin i pret burgu, ja për çfarë akuzohen

para një jave - in7

Romeo dhe Donald Veshaj, janë dy personazhe shumë të komentuara. Publikohen detaje nga dosja hetimore ndaj vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj të cilët janë dënuar me 2 vite burg për veprën penale “plagosje...

“I shëmtuan fytyrën përgjithmonë”, Donald e Romeo Veshaj i ngacmuan të fejuarën vlonjatit dhe e rrahën

para një jave - News33

Donald dhe Romeo Veshaj nuk i kanë mbyllur hesapet me drejtësinë dhe më datën 27 maj pritet që Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë të shqyrtojë dosjen e tyre. Dy vëllezërit më herët janë dënuar nga dy gjykata...

‘I shëmtuan fytyrën përgjithmonë’/ Donald e Romeo Veshaj akuzohen për plagosje të rëndë, dosja shqyrtohet në Gjykatën e Lartë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 12.05.2022 nga Shekulli Vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj nuk i kanë mbyllur hesapet me drejtësinë. Më 27 maj 2021 Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë do të shqyrtojë dosjen e dy vëllezërve...

Donaldi dhe Romeo rrezikojnë 10 vite burg

para një jave - Bota Press

Publikohen detaje nga dosja hetimore ndaj vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj të cilët janë dënuar me 2 vite burg për veprën penale “plagosje e rëndë me dashje”, kryer në bashkëpunim. Më 27 maj 2022 Kolegji...

Zbulohet historia e sherrit ku u përfshinë Donaldi e Romeo, në mes një vajzë – “Dëmtim të përhershëm të fytyrës”

para një jave - Revista Kosovarja

Publikohen detaje nga dosja hetimore ndaj vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj të cilët janë dënuar me 2 vite burg për veprën penale “plagosje e rëndë me dashje”, kryer në bashkëpunim. Më 27 maj 2022 Kolegji...

I ngacmuan të fejuarën dhe e goditën me sende të forta, zbulohet sherri që mund të çojë pas hekurave vëllezërit Veshaj

para një jave - ABC News

Prej disa orësh, në media po qarkullon lajmi se vëllezërve, Donald dhe Romeo Veshaj i rrezikohet liria. Shkak për këtë është bërë një ngjarje e ndodhur në vitin 2013, në kohën kur djemtë ishin në gjimnaz...

Zbulohet historia e plagosjes ku u përfshinë Donald e Romeo Veshaj dhe u dënuan nga gjykata. ‘Të plagosurit i shkaktuan shëmtim të përhershëm të fytyrës’

para një jave - Panorama

Publikohen detaje nga dosja hetimore ndaj vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj të cilët janë dënuar me 2 vite burg për veprën penale “plagosje e rëndë me dashje”, kryer në bashkëpunim. Më 27 maj 2022 Kolegji...

Kë “plagosën me dashje” vëllezërit Veshaj, çështja në Gjykatën e Lartë

para një jave - Insajderi.org

Vëllezërit binjakë Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë burgun për shkak të një ngjarjeje që ka ndodhur disa vite më parë. Siç raportohet, ata akuzohen për një plagosje të rëndë me dashje në bashkëpunim,...

I ngacmuan të fejuarën dhe e shpërfytyruan, zbardhet sherri mes vëllezërve Veshaj dhe vlonjatit

para një jave - Insajderi.org

Donald dhe Romeo Veshaj nuk i kanë mbyllur hesapet me drejtësinë dhe më datën 27 maj pritet që Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë të shqyrtojë dosjen e tyre. Dy vëllezërit më herët janë dënuar nga dy gjykata...

“I shëmtuan fytyrën”, binjakët Donald e Romeo Veshaj në Gjykatë të Lartë

para një jave - Epoka e Re

Vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj nuk i kanë mbyllur hesapet me drejtësinë. Më 27 maj 2022, Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë do të shqyrtojë dosjen e dy vëllezërve të cilët janë dënuar nga dy gjykata...

Akuzohen për plagosje të rëndë me dashje, Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë 10 vite burg

para një jave - Reporteri

Romeo dhe Donald Veshaj janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar të cilët akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri tani binjakët aktorë po vazhdojnë të...

Romeo dhe Donald Veshaj rrezikojnë deri në 10 vite burg? Historia e plagosjes së rëndë vite më parë

para një jave - Panorama

Kur gjërat sapo kishin filluar të qetësoheshin dhe vëllezërit Veshaj, Romeo dhe Donald, filluan t’i riktheheshin rutinës, siç kanë thënë vetë, një lajm i bujshëm që ka protagonistë dy aktorët është raportuar...

Vëllezërit Veshaj në telashe, akuzohen për plagosje të rëndë me dashje, rrezikojnë 10 vite burg

para një jave - ABC News

Donald dhe Romeo Veshaj do të dalin para Gjykatës së Lartë më 27 maj për një ngjarje që ka ndodhur pesë vite më parë. Vëllezërit binjakë janë dënuar në vitin 2017 nga gjykata e Vlorës për veprën penale...

E bujshme! Binjakët Veshaj rrezikojnë burgun për një plagosje në vitin 2017. Ja kur zhvillohet seanca?

para një jave - NOA

TIRANË– Aktorët Romeo dhe Donald Veshaj rrezikojnë nga 3 deri në 10 vjet pasi akuzohen për plagosje të rëndë me dashje. Gazetarja Anduena Llabani shkruan se binjakët që tashmë moderojnë programin “Më lër...

Binjakët Veshaj rrezikojnë 10 vite burg/ Historia e plagosjes së rëndë vite më parë i përndjek akoma. Më 27 maj kanë…

para një jave - Java News

Kur gjërat sapo kishin filluar të qetësoheshin dhe vëllezërit Veshaj, Romeo dhe Donald, filluan t’i riktheheshin rutinës, siç kanë thënë vetë, një lajm i bujshëm që ka protagonistë dy aktorët është raportuar...

“I dëmtuan fytyrën, kokën e i thyen kockat”, zbardhet Dosja e Veshajve, rrahja në shkollë

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj nuk i kanë mbyllur hesapet me drejtësinë. Më 27 maj 2021 Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë do të shqyrtojë dosjen e dy vëllezërve të cilët janë dënuar nga dy...

"Plagosje e rëndë", Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë të dënohen deri në 10 vjet burg?

para një jave - Gazeta Express

Një ngjarje e pesë viteve më parë që ka protagonistë dy aktorët e humorit, Romeo dhe Donald Veshaj, rikthehet sërish në vëmendje për shqyrtim në gjykatë. Dy binjakët Veshaj, fytyra të njohura të ekranit,...

Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë 10 vite burg

para një jave - OraInfo

Akuzohen për plagosje të rëndë me dashje, Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë 10 vite burg. Romeo dhe Donald Veshaj janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar të cilët akuzohen prej 5 vitesh për...

Donaldi e Romeo rrezikojnë të dënohen me 10 vite burg?

para një jave - Aktuale

Romeo dhe Donald Veshaj janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar të cilët akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri tani binjakët aktorë po vazhdojnë të...

Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë të dënohen me 10 vite burg?

para një jave - GazetaBlic

Binjakët më të famshëm të momentit padyshim që janë Donald dhe Romeo Veshaj. Sipas mediave Donaldi dhe Romeo akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri më tani aktorët...

Akuzohen për plagosje të rëndë me dashje, Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë 10 vite burg

para një jave - Albeu

Romeo dhe Donald Veshaj janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar të cilët akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri tani binjakët aktorë po vazhdojnë të...

Donaldi e Romeo rrezikojnë të dënohen me 10 vite burg?

para një jave - Indeks online

Romeo dhe Donald Veshaj janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar të cilët akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri tani binjakët aktorë po vazhdojnë të...

Binjakët Veshaj rrezikohen të dënohen me 10 vite burg?

para një jave - Lajmi.net

Romeo dhe Donald Veshaj janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar të cilët akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri tani binjakët aktorë po vazhdojnë të...

Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë 10 vite burg

para një jave - Almakos

Akuzohen për plagosje të rëndë me dashje, Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë 10 vite burg. Romeo dhe Donald Veshaj janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar të cilët akuzohen prej 5 vitesh për...

Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë të dënohen me 10 vite burg?

para një jave - Revista Kosovarja

Binjakët më të famshëm të momentit padyshim që janë Donald dhe Romeo Veshaj. Sipas mediave Donaldi dhe Romeo akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri më tani aktorët...

Binjakët Veshaj rrezikojnë 10 vite burg! Plagosja e 2017 i përndjek, më 27 maj kanë gjyq

para një jave - Dosja.al

TIRANË – Aktorët Romeo dhe Donald Veshaj rrezikojnë nga 3 deri në 10 vjet pasi akuzohen për plagosje të rëndë me dashje. Gazetarja Anduena Llabani shkruan se binjakët që tashmë moderojnë programin “Më...

Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë të dënohen me 10 vite burg?

para një jave - Insajderi.org

Binjakët më të famshëm të momentit padyshim që janë Donald dhe Romeo Veshaj. Sipas mediave Donaldi dhe Romeo akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri më tani aktorët...

Binjakët Veshaj rrezikohen të dënohen me 10 vite burg?

para një jave - Lajm

Romeo dhe Donald Veshaj janë dy emra shumë të njohur për publikun shqiptar të cilët akuzohen prej 5 vitesh për plagosje të rëndë me dashje. Që nga viti 2017 e deri tani binjakët aktorë po vazhdojnë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK