Horoskopi për sot: Plot lajme të mira dhe emocione të bukura

para një jave - GazetaBlic

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni sot duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim. Demi Përpiquni të fokusoheni...

HOROSKOPI/ Emocione dhe lajme të mira, çfarë rezervojnë yjet për sot

para një jave - ABC News

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni nesër duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim. Demi Përpiquni të fokusoheni...

Horoskopi 14 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Bota Sot

Dashi Sot, do të mund të qartësoni, normalizoni dhe përmirësoni çdo marrëdhënie dhe marrëdhënie ndërpersonale. Do të ndiheni sërish të qetë, të kënaqur dhe të sigurt, me njerëzit që ju rrethojnë. Nëse...

Horoskopi ditor, e shtunë 14 maj 2022

para një jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Kushtojini vëmendje mendimeve të ndrydhura dhe të pashprehura, ato janë fundi i çdo marrëdhënieje ndaj merrnin guximin dhe lirshmërinë t’i flisni. Puna shkon mirë,...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 maj 2022, shenjat me fat

para një jave - FaxWeb

Dashi: Mos lejoni që keqkuptimet e vogla të dëmtojnë qetësinë dhe rehatin tuaj. Nëse keni diçka për t’i thënë partnerit, mos hezitoni, bëjeni tani! Demi: Sot (e shtunë 14) ndjeheni të fortë, keni një energji...

Problemet që i kanë të gjithë ata që e mendojnë diçka shumë gjatë

para një jave - Telegrafi

Jeni edhe ju një person që i pëlqen t’u hyjë arsyetimeve për një çështje të thellë? Duhet të dini se përveç telasheve që sjell ky tipar, ka edhe shumë të mira që shoqërojnë ata që “e vrasin mendjen shumë”...

Horoskopi për ditën e shtunë, 14 maj 2022

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi: Mos lejoni që keqkuptimet e vogla të dëmtojnë qetësinë dhe rehatin tuaj. Nëse keni diçka për t’i thënë partnerit, mos hezitoni, bëjeni tani! Demi: Sot (e shtunë 14) ndjeheni të fortë, keni një energji...

7 gjëra që njerëzit e suksesshëm nuk do t’i bënin kurrë

para një jave - Albeu

Shpesh ne nuk mund të ndikojmë në rrethanat e jashtme të jetës sonë. Por ajo që ne patjetër kemi nën kontrollin tonë është fokusi dhe zakonet tona, dhe kjo e fundit ndikon veçanërisht shumë në mënyrën...

Horoskopi 14 Maj 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para një jave - Albeu

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni nesër duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim. Demi Përpiquni të fokusoheni...

Horoskopi për ditën e shtunë, 14 maj 2022

para një jave - Arbresh

Dashi: Mos lejoni që keqkuptimet e vogla të dëmtojnë qetësinë dhe rehatin tuaj. Nëse keni diçka për t’i thënë partnerit, mos hezitoni, bëjeni tani! Demi: Sot (e shtunë 14) ndjeheni të fortë, keni një energji...

Çfarë bëni kur nuk jeni të lumtur në martesën tuaj

para një jave - Revista Kosovarja

Pra, çfarë bëni kur nuk jeni të lumtur në martesën tuaj? A jupaketoj dhe largohu? Jo, ende jo. Komunikoni Diskutimi i gjërave me partnerin tuaj është mënyra më e lehtë për të zgjidhur ndonjë problem në...

Horoskopi ditor, e shtunë 14 maj 2022

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Sot nuk do e kuptoni partnerin/en në bisedat që do t’ju bëjë. Më mirë dëgjojeni dhe mos reagoni keq sepse kjo mund të prishë harmoninë tuaj në,çift. Beqarët duhet t’i marrin gjërat me qetësi në mënyrë...

Horoskopi për 13 maj 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para një jave - Gazeta Metro

Në vijim mund të gjeni parashikimin e yjeve për secilën shenjë të horoskopit. Dashi Është një ditë shumë e mirë për të zgjidhur disa probleme sentimentale. Përfitoni për të rinovuar dashurinë. Beqarët...

Test/ Cilën bravë do të zhbllokonit të parën? Zgjedhja juaj do të zbulojë më shumë për të ardhmen

para një jave - ABC News

Testet me fotografi në të cilat duhet të zgjidhni diçka, atë që vëreni fillimisht, veçoni, tregojnë se çfarë ju tërheq bazuar në ndërgjegjen tuaj. Në këtë test, ju duhet të zgjidhni kyçin që do të zhbllokoni...

Shenjat që jep universi kur jeni duke i bërë gjërat gabim në jetë

para një jave - Syri.net Kosova

Ka ardhur koha në secilën prej jetës sonë, që ne të fillojmë të pyesim nëse jemi në të vërtetë në shtegun ku duhej të ishim. Ka ardhur koha kur mendojmë se ndoshta vendimet tona nuk ishin mjaft të sakta...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 14 Maj 2022

para një jave - Java News

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni nesër duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim. Demi Përpiquni të fokusoheni...

Horoskopi 13 Maj 2022

para një jave - Klan

Horoskopi 13 Maj 2022 Dashi – Të lindurit e kësaj shenje shumë shpejt do të kuptojnë se komplekset me të cilat keni luftuar prej vitesh, janë të kota. Kalojeni ditën ashtu sikurse ju dëshironi dhe jo siç...

Horoskopi 13 Maj 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para një jave - News33

Dashi Është një ditë shumë e mirë për të zgjidhur disa probleme sentimentale. Përfitoni për të rinovuar dashurinë. Beqarët do mundohen gjatë të gjithë kohës të bëjnë për vete personin që pëlqejnë, por...

“Emocione të reja në horizont”, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë të Horoskopit

para një jave - Indeks online

Dashi Historitë e ndërlikuara të dashurisë duhen mbajtur nën kontroll, sidomos këto ditë. Shmangni nxitimin dhe agresionin në punë, përpiquni të jeni më të qetë dhe të mendoni para se të flisni apo veproni....

Horoskopi për ditën e premte, 13 maj 2022

para një jave - Vizion Plus

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të ndihen të lirë për të eksperimentuar në aspektin personal. Kërkoni një mënyrë më efikase për të përfunduar detyrat e përditshme dhe mësoni më shumë nga ata që...

“Emocione të reja në horizont”, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë të Horoskopit

para një jave - ABC News

Dashi Historitë e ndërlikuara të dashurisë duhen mbajtur nën kontroll, sidomos këto ditë. Shmangni nxitimin dhe agresionin në punë, përpiquni të jeni më të qetë dhe të mendoni para se të flisni apo veproni....

Horoskopi 13 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Bëhu gati të pretendosh dhe të arrish me lehtësi disa nga synimet e tua sot, kryesisht për shkak të miqësisë dhe bashkëpunimit tënd të shkëlqyer me ata që të rrethojnë. Nëse jeni të fejuar, do të...

Horoskopi ditor, e premte 13 maj 2022

para një jave - Bota Sot

Dashi Është një ditë shumë e mirë për të zgjidhur disa probleme sentimentale. Përfitoni për të rinovuar dashurinë. Beqarët do mundohen gjatë të gjithë kohës të bëjnë për vete personin që pëlqejnë, por...

Horoskopi ditor, e premte 13 maj 2022

para një jave - Periskopi

Dashi Është një ditë shumë e mirë për të zgjidhur disa probleme sentimentale. Përfitoni për të rinovuar dashurinë. Beqarët do mundohen gjatë të gjithë kohës të bëjnë për vete personin që pëlqejnë, por...

Çfarë do të sjellë vera për ju, e tregon shenja e horoskopit

para një jave - FaxWeb

Vera po afron dhe të gjithë e presim me padurim! Kemi përpara ditë të nxehta me diell dhe netë të gjata pa gjumë. A jeni kuriozë se çfarë ju pret në muajit të vazhdim? Yjet e kanë përcaktuar këtë sipas...

Horoskopi për ditën e premte, 13 maj 2022, kujdes nga…

para një jave - FaxWeb

Dashi: Historitë e ndërlikuara të dashurisë duhen mbajtur nën kontroll, sidomos këto ditë. Shmangni nxitimin dhe agresionin në punë, përpiquni të jeni më të qetë dhe të mendoni para se të flisni apo veproni....

Horoskopi për ditën e premte, 13 maj 2022

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi: Historitë e ndërlikuara të dashurisë duhen mbajtur nën kontroll, sidomos këto ditë. Shmangni nxitimin dhe agresionin në punë, përpiquni të jeni më të qetë dhe të mendoni para se të flisni apo veproni....

Horoskopi ditor, 13 maj 2022

para një jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Historitë e ndërlikuara të dashurisë duhen mbajtur nën kontroll, sidomos këto ditë. Shmangni nxitimin dhe agresionin në punë, përpiquni të jeni më të qetë dhe të...

Horoskopi 13 Maj 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para një jave - Albeu

Dashi Është një ditë shumë e mirë për të zgjidhur disa probleme sentimentale. Përfitoni për të rinovuar dashurinë. Beqarët do mundohen gjatë të gjithë kohës të bëjnë për vete personin që pëlqejnë, por...

Horoskopi ditor, 13 maj 2022

para një jave - Arbresh

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Historitë e ndërlikuara të dashurisë duhen mbajtur nën kontroll, sidomos këto ditë. Shmangni nxitimin dhe agresionin në punë, përpiquni të jeni më të qetë dhe të...

Horoskopi ditor, e premte 13 maj 2022

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Është një ditë shumë e mirë për të zgjidhur disa probleme sentimentale. Përfitoni për të rinovuar dashurinë. Beqarët do mundohen gjatë të gjithë kohës të bëjnë për vete personin që pëlqejnë, por...

Këto shenja tregojnë se është koha për të lënë vendin tuaj të punës…

para një jave - Panorama

Shumë prej nesh ndihen të mbingarkuar pas një jave të gjatë pune dhe madje mund të dëshirojnë t’i lëmë fare punën, por ku është kufiri midis një vendi tipik pune dhe atij që ndikon negativisht në shëndetin...

Horoskopi ditor, e premte 13 maj 2022

para një jave - Gazeta Metro

Horoskopi ditor, e premte 13 maj 2022. Dashi Është një ditë shumë e mirë për të zgjidhur disa probleme sentimentale. Përfitoni për të rinovuar dashurinë. Beqarët do mundohen gjatë të gjithë kohës të bëjnë...

Deri në fund të muajit MAJ, këtyre 3 shenjave të Horoskopit pritet t’i “lulëzojnë” financat

para një jave - Albeu

Muaji maj, do të ketë sipas yjeve shumë surpriza, ekonomike për disa shenja të Horoskopit. Tre më me fat në zodiak do të shohin të ardhurat e tyre të rriten dhe xhepat e tyre të “fryhen” me para. Lexoni...

Fati yt/ Horoskopi, 12 maj 2022

para një jave - Fakte

Dashi Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa partnerin/en, bëni mirë t’i kushtoni më shumë kohë atij. Dashuria në çift do shkojë mirë sot. Beqarët do kenë disa takime interesante dhe do mund të...

Si ta shprehni siç duhet zemërimin tuaj

para një jave - Bota Sot

Ju mund të dëshironi të kryqëzoni krahët dhe të prisni që universi të lajë hesapet, por kjo nuk është zgjidhja. Atë drejtësi që të gjithë e presim shumë herë, zakonisht nuk e marrim, ndaj nxirrni një mësim...

Horoskopi ditor, e premte 13 maj 2022

para një jave - Java News

Dashi Është një ditë shumë e mirë për të zgjidhur disa probleme sentimentale. Përfitoni për të rinovuar dashurinë. Beqarët do mundohen gjatë të gjithë kohës të bëjnë për vete personin që pëlqejnë, por...

Fati yt/ Horoskopi, 12 maj 2022

para një jave - Zhurnal

Dashi Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa partnerin/en, bëni mirë t’i kushtoni më shumë kohë atij. Dashuria në çift do shkojë mirë sot. Beqarët do kenë disa takime interesante dhe do mund të...

Horoskopi 12 Maj 2022

para një jave - Klan

Horoskopi 12 Maj 2022 Dashi – Saturni në Ujor sot ju jep një gjendje të veçantë psikofizike, duke theksuar karakteristikat tuaja si shenjë zjarri. Përgatituni për të shijuar suksesin, por duhet të prisni...

Modelet e padobishme të të menduarit

para një jave - Mapo

Brunilda Hoxhaj Lektore UET Mendja njerëzore është një makineri komplekse kuptim-bërëse, të cilën jo shumë njerëz e kuptojnë plotësisht. Pa u munduar fare, shumica e njerëzve mendojnë që “e dinë” se çfarë...

Shenjat që tregojnë se keni një burrë dembel

para një jave - Panorama

Shumë nuse që kanë shpresa dhe ëndrra për të jetuar në një martesë me të drejta të barabarta mund të kuptojnë se burrat e tyre i respektojnë dhe i duan. Megjithatë, të qenit një kontribues i barabartë...

Lloji i njerëzve toksikë që tërhiqni në jetë bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

para një jave - Revista Kosovarja

Ju duhet të keni parë, në një moment, të gjithë historinë tuaj të takimeve dhe keni menduar, “Çfarë dreqin po mendoja?” Epo, kjo pyetje, natyrisht, tregon keqardhje. Por, ajo që tregon gjithashtu është...

Horoskopi për ditën e sotme

para një jave - News33

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Aventurat, flirtet dhe netët erotike janë në rend të ditës për ju e megjithatë po kërkoni diçka tjetër apo jo? Nga ana tjetër jini vigjilentë për marrëdhëniet tuaja...

Si ta shprehni siç duhet zemërimin tuaj

para një jave - KosovaPress

Ju mund të dëshironi të kryqëzoni krahët dhe të prisni që universi të lajë hesapet, por kjo nuk është zgjidhja. Atë drejtësi që të gjithë e presim shumë herë, zakonisht nuk e marrim, ndaj nxirrni një mësim...

Horoskopi për ditën e enjte, 12 maj 2022

para një jave - Vizion Plus

Dashi Është koha për të bërë disa rregullime financiare. Ju nuk duhet domosdoshmërisht të ulni shpenzimet, por duhet të filloni të mendoni për fitimet afatgjata kundrejt kënaqësisë afatshkurtër. Filloni...

“Ditë pozitive për ndjenjat, të dashuruarit do të kenë shumë surpriza”, shenjat më me fat për sot

para një jave - ABC News

Dashi Aventurat, flirtet dhe netët erotike janë në rend të ditës për ju e megjithatë po kërkoni diçka tjetër apo jo? Nga ana tjetër jini vigjilentë për marrëdhëniet tuaja të punës, mos i humbisni aleatët...

Horoskopi i datës 12 maj 2022

para një jave - Bota Sot

Dashi Në përgjithësi optimizmi do ju shoqërojë gjatë gjithë kësaj dite. Sido që të jetë mos lejoni që shpirti pozitiv t’iu shtyjë të bëjë gjëra që nuk mund t’i realizoni dot. Nëse jeni në një lidhje mos...

Horoskopi i datës 12 maj 2022

para një jave - Periskopi

Dashi Në përgjithësi optimizmi do ju shoqërojë gjatë gjithë kësaj dite. Sido që të jetë mos lejoni që shpirti pozitiv t’iu shtyjë të bëjë gjëra që nuk mund t’i realizoni dot. Nëse jeni në një lidhje mos...

Horoskopi 12 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Është dita e duhur për të pranuar gabimet tuaja të së shkuarës, për t’iu afruar sërish njerëzve nga të cilët kishit larguar, si dhe për të forcuar rrethin tuaj shoqëror me njohje të reja emocionuese...

Horoskopi për ditën e sotme

para një jave - Insajderi.org

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Aventurat, flirtet dhe netët erotike janë në rend të ditës për ju e megjithatë po kërkoni diçka tjetër apo jo? Nga ana tjetër jini vigjilentë për marrëdhëniet tuaja...

Trazira në punë, shenja që do dëmshpërblehet! Surpriza në dashuri, horoskopi ditor

para një jave - Dosja.al

Dashi Aventurat, flirtet dhe netët erotike janë në rend të ditës për ju e megjithatë po kërkoni diçka tjetër apo jo? Nga ana tjetër jini vigjilentë për marrëdhëniet tuaja të punës, mos i humbisni aleatët...

Horoskopi 12 Maj 2022, Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para një jave - Albeu

Dashi Edhe pse kohët e fundit e keni neglizhuar paksa partnerin/en, bëni mirë t’i kushtoni më shumë kohë atij. Dashuria në çift do shkojë mirë sot. Beqarët do kenë disa takime interesante dhe do mund të...

Vera do t’u sjellë pasuri! Shenjat e horoskopit që do të “notojnë” në para, mundësi të mëdha biznesi

para një jave - Vizion Plus

Gjatë verës që po vjen, disa shenja të Horoskopit do të kenë shumë fat dhe para nëpër duar. Nuk përjashtohen mundësitë për biznes. Demi, Peshorja dhe Peshqit Këto tre shenja të zodiakut janë grupuar së...

Test/Gjëja e parë që shihni në këtë foto zbulon anën tuaj të errët

para një jave - ABC News

Ky test i shpejtë do të zbulojë anën tuaj të errët. Gjëja e parë që vini re në këtë imazh do t’ju tregojë shumë për atë që po ndodh në ndërgjegjen tuaj. Ka shumë gjëra që mund të shihni në këtë skicë,...

Vera do t’u sjellë pasuri! Shenjat e horoskopit që do të “notojnë” në para, mundësi të mëdha biznesi

para një jave - Albeu

Gjatë verës që po vjen, disa shenja të Horoskopit do të kenë shumë fat dhe para nëpër duar. Nuk përjashtohen mundësitë për biznes. Demi, Peshorja dhe Peshqit Këto tre shenja të zodiakut janë grupuar së...

Shenjat që jep universi kur jeni duke i bërë gjërat gabim në jetë

para një jave - Gazeta Metro

Ka ardhur koha në secilën prej jetës sonë, që ne të fillojmë të pyesim nëse jemi në të vërtetë në shtegun ku duhej të ishim. Ka ardhur koha kur mendojmë se ndoshta vendimet tona nuk ishin mjaft të sakta...

Vera do t’u sjellë pasuri! Shenjat e horoskopit që do të “notojnë” në para, mundësi të mëdha biznesi

para një jave - ABC News

Gjatë verës që po vjen, disa shenja të Horoskopit do të kenë shumë fat dhe para nëpër duar. Nuk përjashtohen mundësitë për biznes. Demi, Peshorja dhe Peshqit Këto tre shenja të zodiakut janë grupuar së...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 12 maj 2022

para një jave - Java News

Dashi Disa marrëdhënie do t’ju bezdisin dhe do t’ju rëndojnë kur thjesht nuk jeni në humor për t’u marrë me këdo që është i ngeshëm për të menduar ose vendosur. Mbajeni për vete nëse jeni në humor të keq...

Vera do t’u sjellë pasuri/ Shenjat e Horoskopit që do të “notojnë” në para, mundësi të mëdha biznesi

para një jave - Java News

Gjatë verës që po vjen, disa shenja të Horoskopit do të kenë shumë fat dhe para nëpër duar. Nuk përjashtohen mundësitë për biznes. Demi, Peshorja dhe Peshqit Këto tre shenja të zodiakut janë grupuar së...

Horoskopi 11 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - TV21

Dashi Do të zgjedhni prakticitetin dhe logjikën tuaj. Në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të zgjidhni dhe përmbushni disa nga detyrimet dhe detyrat tuaja në pritje, si dhe të arrini disa nga qëllimet...

Çka parashikojnë yjet për ju sot?

para një jave - Alsat-M

Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Do të zgjedhni prakticitetin dhe logjikën tuaj. Në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të zgjidhni dhe përmbushni disa nga detyrimet dhe detyrat tuaja në pritje, si...

Horoskopi 11 Maj

para një jave - Klan

Horoskopi 11 Maj Dashi – Do të keni dëshira të ndryshme gjatë ditës së sotme. Nëse do të keni shansin të merrni disa ditë pushim, do të ishte perfekte. Përpiquni t’i vini punët në vijë dhe më pas përkushtojuni...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 11 maj 2022

para një jave - Vizion Plus

Dashi Të lindurit e kësaj shenje shumë shpejt do të kuptojnë se komplekset me të cilat keni luftuar prej vitesh, janë të kota. Kalojeni ditën ashtu sikurse ju dëshironi dhe jo siç dëshirojnë të tjerët....

7 shenja që tregojnë se jeni të suksesshëm edhe nëse nuk besoni

para një jave - Revista Kosovarja

Të tjerët jetojnë në korsinë e shpejtë, dhe ju nuk po bëni ndonjë përparim? Mos u zhgënjeni dhe thjesht të sigurt për këtë! Shenjat e një jete të suksesshme shpesh janë të lehta për t’u humbur. Këtu janë...

Fati juaj sot, çfarë thotë horoskopi

para një jave - Insajderi.org

Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Do të zgjedhni prakticitetin dhe logjikën tuaj. Në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të zgjidhni dhe përmbushni disa nga detyrimet dhe detyrat tuaja në pritje, si...

‘Ditë e dobishme për lidhjet’, shenja që duhet të bëjë kujdes me paratë, horoskopi

para një jave - Dosja.al

Dashi Qielli të mërkurën nuk flet për telashe dhe as nuk ka ndonjë ogur negativ për dashurinë, por këtë duhet të përpiqeni ta shfrytëzoni maksimalisht. Në këtë periudhë favorizohen profesionistët e lirë....

Horoskopi ditor, 11 maj 2022

para një jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Qielli të mërkurën nuk flet për telashe dhe as nuk ka ndonjë ogur negativ për dashurinë, por këtë duhet të përpiqeni ta shfrytëzoni maksimalisht. Në këtë periudhë...

Këto janë shenjat që jep universi kur jeni duke i bërë gjërat gabim në jetë

para një jave - Bota Sot

Ka ardhur koha në secilën prej jetës sonë, që ne të fillojmë të pyesim nëse jemi në të vërtetë në shtegun ku duhej të ishim. Ka ardhur koha kur mendojmë se ndoshta vendimet tona nuk ishin mjaft të sakta...

Këto janë shenjat që jep universi kur jeni duke i bërë gjërat gabim në jetë

para një jave - ABC News

Ka ardhur koha në secilën prej jetës sonë, që ne të fillojmë të pyesim nëse jemi në të vërtetë në shtegun ku duhej të ishim. Ka ardhur koha kur mendojmë se ndoshta vendimet tona nuk ishin mjaft të sakta...

​7 shenja që tregojnë se jeni të suksesshëm edhe nëse nuk besoni

para një jave - Vizion Plus

Të tjerët jetojnë në korsinë e shpejtë, dhe ju nuk po bëni ndonjë përparim? Mos u zhgënjeni dhe thjesht të sigurt për këtë! Shenjat e një jete të suksesshme shpesh janë të lehta për t’u humbur. Këtu janë...

7 shenja që tregojnë se jeni të suksesshëm edhe nëse nuk besoni

para një jave - Gazeta Metro

Të tjerët jetojnë në korsinë e shpejtë, dhe ju nuk po bëni ndonjë përparim? Mos u zhgënjeni dhe thjesht të sigurt për këtë! Shenjat e një jete të suksesshme shpesh janë të lehta për t’u humbur. Këtu janë...

Shenjat që jep universi kur jeni duke i bërë gjërat gabim në jetë

para një jave - Albeu

Ka ardhur koha në secilën prej jetës sonë, që ne të fillojmë të pyesim nëse jemi në të vërtetë në shtegun ku duhej të ishim. Ka ardhur koha kur mendojmë se ndoshta vendimet tona nuk ishin mjaft të sakta...

Dy gjëra duhet të zotëroni nëse doni një martesë të suksesshme

para një jave - ABC News

Ideja e martesës me një person që do të jetë partneri dhe mbështetësi juaj më i mirë, tingëllon shumë bukur. Megjithatë, kur të gërmoni pak më thellë nën “syzet” romantike rozë, do të bëheni të vetëdijshëm...

Ata që mund të bien në dashuri gjatë muajit maj

para një jave - Telegrafi

Maji është muaji i lumturisë së madhe në dashuri, për të gjithë të gjallët, e veçanërisht për tri shenjat e horoskopit. Me Venerën në shenjën e Dashit, ne do të besojmë në gjykimin tonë kur bëhet fjalë...

Horoskopi i verës 2022: Shenjat më me fat në dashuri

para një jave - Bota Sot

Horoskopi i verës do të jetë i jashtëzakonshëm për këto shenja të zodiakut Vera është tashmë pranë nesh, dhe bashkë me të edhe dëshira për të bërë pushime, për t’u çlodhur, e ndoshta edhe për të rënë në...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 11 Maj 2022

para një jave - Java News

Dashi Të lindurit e kësaj shenje shumë shpejt do të kuptojnë se komplekset me të cilat keni luftuar prej vitesh, janë të kota. Kalojeni ditën ashtu sikurse ju dëshironi dhe jo siç dëshirojnë të tjerët....

Shenjat që tregojnë se jeni të suksesshëm edhe nëse nuk besoni

para 2 jave - Telegrafi

Të tjerët jetojnë në korsinë e shpejtë, dhe ju nuk po bëni ndonjë përparim? Mos u zhgënjeni dhe thjesht të sigurt për këtë! Shenjat e një jete të suksesshme shpesh janë të lehta për t’u humbur. Këtu janë...

Horoskopi 10 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - TV21

Dashi Më në fund ka ardhur dita kur do të qetësoheni vërtet. Humori juaj do të përmirësohet, do të menaxhoni dhe eliminoni stresin dhe pasigurinë si dhe do të rinovoheni ndjeshëm brenda jush. Mos u jepni...

5 shenja se duhet të kujdeseni më shumë për veten

para 2 jave - GazetaBlic

Në botën e sotme të ethshme, ndonjëherë kaotike, ne shpesh harrojmë të kujdesemi për shëndetin tonë mendor. Por neglizhimi i nevojave tona mund të na çojë në depresion, zemërim, shëndet të keq dhe pakënaqësi....

Horoskopi për ditën e martë, 10 maj 2022

para 2 jave - News33

Dashi Do të keni dëshira të ndryshme gjatë ditës së nesërme. Nëse do të keni shansin të merrni disa ditë pushim, do të ishte perfekte. Përpiquni t’i vini punët në vijë dhe më pas përkushtojuni vetes. Kënaquni...

Dashuria e madhe i pret këto 3 shenja

para një jave - Revista Kosovarja

Maji është muaji i lumturisë së madhe në dashuri, për të gjithë të gjallët, e veçanërisht për tri shenjat e horoskopit. Me Venerën në shenjën e Dashit, ne do të besojmë në gjykimin tonë kur bëhet fjalë...

Horoskopi 10 Maj 2022

para 2 jave - Klan

Horoskopi 10 Maj 2022 Dashi – Ditë gjatë së cilët trupa të ndryshëm qiellorë grumbullohen për të sjellë së bashku situata pozitive për shenjën tuaj. Saturni ju stimulon nga shenja e Ujorit, duke sjellë...

7 shenjat që ju të dy jeni të destinuar për të qenë së bashku

para 2 jave - Bota Sot

Ekziston një shpirt binjak për të gjithë, megjithatë, jo të gjithë e gjejnë atë. Ndonjëherë duhet kohë para se të kuptoni se ata janë të duhurit për ju. Por nëse jeni në dyshim, këtu janë disa shenja sinjalizuese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK