E lidhur me Capital T? Adrola Dushi sqaron si qendron e vërteta një herë e mirë

para një jave - ABC News

Capital T dhe Adrola Dushi janë një nga dyshet më të komentuara të momentit. Ata po përfliten prej disa kohësh se janë në një lidhje, por duket se asnjëra nga palët nuk e ka pranuar. Së fundmi, modelja...

Adrola Dushi urim special për Fifin dhe ish-partnerin!

para një jave - NOA

TIRANË- Adrola Dushi ka uruar Fifin dhe ish-partnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e re. E ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, Adrola i bëri një urim special çiftit, duke i uruar jetë të gjatë...

Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi rrëfehet për herë të parë

para një jave - Bota Sot

Modelja Adrola Dushi ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku është pyetur dhe ‘provokuar’ për të thënë detaje nga jeta e saj sentimentale, por duket se bukuroshja i menaxhoi...

Adrola Dushi urim special për ish-partnerin për lidhjen me Fifin

para një jave - Bota Sot

Modelja Adrola Dushi ka uruar ish-parnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e tij me këngëtaren Fifi. E ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, Adrola i bëri një urim special çiftit, duke i uruar jetë...

I lidhur apo single? Donald Veshaj e thotë troç: E di e gjithë Shqipëria…

para një jave - Bota Sot

Donald Veshaj ka hedhur poshtë zërat mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” për rinisjen e mundshme të një romance dashurie. I pyetur nga modelja Adrola Dushi nëse është në një lidhje dashurie, Donaldi tha...

Adrola Dushi urim special për Fifin dhe ish-partnerin!

para një jave - Arbresh

Adrola Dushi ka uruar Fifin dhe ish-partnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e re. E ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, Adrola i bëri një urim special çiftit, duke i uruar jetë të gjatë dhe të...

I lidhur apo single? Donald Veshaj e thotë troç: E di e gjithë Shqipëria…

para një jave - Top Channel

Donald Veshaj ka hedhur poshtë zërat mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” për rinisjen e mundshme të një romance dashurie. I pyetur nga modelja Adrola Dushi nëse është në një lidhje dashurie, Donaldi tha...

Adrola Dushi përgjigjet për herë të parë në pyetjen se a është në lidhje me reperin Capital T

para një jave - Telegrafi

Ish-missi Adrola Dushi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Më lër të flas”. Ajo përballë vëllezërve Romeo dhe Donald Veshaj iu është përgjigjur shumë pyetjeve që lidhen me jetën e saj profesionale...

Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi rrëfehet për herë të parë

para një jave - Top Channel

Modelja Adrola Dushi ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku është pyetur dhe ‘provokuar’ për të thënë detaje nga jeta e saj sentimentale, por duket se bukuroshja i menaxhoi...

Adrola Dushi urim special për ish-partnerit për lidhjen me Fifin: S’kam gjë kundra…

para një jave - Top Channel

Modelja Adrola Dushi ka uruar ish-parnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e tij me këngëtaren Fifi. E ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, Adrola i bëri një urim special çiftit, duke i uruar jetë...

I lidhur apo single? Donald Veshaj e thotë troç: E di e gjithë Shqipëria…

para një jave - News33

Donald Veshaj ka hedhur poshtë zërat mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” për rinisjen e mundshme të një romance dashurie. I pyetur nga modelja Adrola Dushi nëse është në një lidhje dashurie, Donaldi tha...

Adrola Dushi jep një mesazh publik për Fifin dhe Adisin dhe zbulon me kë është në lidhje

para një jave - Panorama

Panorama Plus / Me një buzëqeshje dhe pa asnjë siklet, Adrola Dushi uroi publikisht Filloreta Raçin e njohur si Fifi dhe ish-bashkëshortin e saj Adis Patushi për romancën e tyre. Ish-bashkëshorti i modeles,...

I lidhur apo single? Donald Veshaj e thotë troç: E di e gjithë Shqipëria…

para një jave - Arbresh

Donald Veshaj ka hedhur poshtë zërat mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” për rinisjen e mundshme të një romance dashurie. I pyetur nga modelja Adrola Dushi nëse është në një lidhje dashurie, Donaldi tha...

Ish gruaja e të dashurit të Fifit, Adrola Dushi ka dy fjalë për çiftin

para një jave - Revista Kosovarja

Modelja shqiptare Adrola Dushi, së fundi ishte pjesë e emisionit “Më lër të flasë”. E bukura zbuloi shumë të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe ajo personale, shkruan “Kosovarja”. Siç dihet Dushi...

Fifi dhe Donaldi një duet muzikorë?

para një jave - Revista Kosovarja

Artistja Fifi dhe aktori i humorit Donaldi, krijuan një miqësi të ngushtë derisa ishin banorë në “Big Brother VIP”. Kjo miqësi e dyshes vazhdoi edhe jashtë spektaklit derisa gjithmonë treguan mbështetje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK