Temperaturat e larta, si të freskoheni pa e ndezur kondicionerin

para 5 dite - Albeu

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Keni vapë? Si të freskoheni pa e ndezur kondicionerin

para 5 dite - Albeu

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Si ta mbani shtëpinë e freskët gjatë verës

para 5 dite - RTV 21

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit për shtëpinë, ka edhe disa gjëra që mund të bëni pa shpenzuar aspak....

Keni vapë? Si të freskoheni pa e ndezur kondicionerin

para 5 dite - FaxWeb

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Keni vapë? Si të freskoheni pa e ndezur kondicionerin

para 6 dite - ABC News

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Ja si të veproni për një shtëpi të freskët në verë

para 6 dite - Bota Sot

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Keni nxehtë? Ja si të veproni për një shtëpi të freskët në verë

para 6 dite - Alsat-M

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Ja si të veproni për një shtëpi të freskët në verë

para 6 dite - Aktuale

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Mësoni këto këshilla: Si të veproni për një shtëpi të freskët në verë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Ja si të veproni për një shtëpi të freskët në verë

para 6 dite - Revista Kosovarja

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Nuk duroni dot ajrin e kondicionuar, ka disa mënyra si mund ta shmangni

para 6 dite - Ora news

Pavarësisht nëse nuk duroni dot ajrin e kondicionuar ose nëse jeni duke u përpjekur të kurseni para, ka mënyra për t'u ndjerë rehat pa ftohje artificiale. Duke qenë se trupi nuk duhet të jetë shumë i nxehtë...

Ja si të veproni për një shtëpi të freskët në verë

para 6 dite - Vizion Plus

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Ja si të veproni për një shtëpi të freskët në verë

para 6 dite - Indeks online

Temperaturat e larta janë një nga problemet më të mëdha të stinës së verës, veçanërisht kur shtëpia duket po aq e nxehtë sa ambienti i jashtëm. Krahas kondicionerëve, apo mënyrave të tjera të freskimit,...

Jeni djegur nga dielli, ja si të ‘shpëtoni’

para 6 dite - Bota Sot

Dihet që ekspozimi i pambrojtur në diell mund të çojë në djegie. Sigurisht, duhet të përpiqeni të shmangni djegiet nga dielli duke aplikuar një krem me spektër të gjerë çdo dy orë kur jeni jashtë gjatë...

Jeni djegur nga dielli, ja si të ‘shpëtoni’

para 7 dite - Revista Kosovarja

Dihet që ekspozimi i pambrojtur në diell mund të çojë në djegie. Sigurisht, duhet të përpiqeni të shmangni djegiet nga dielli duke aplikuar një krem me spektër të gjerë çdo dy orë kur jeni jashtë gjatë...

Jeni djegur nga dielli? Këto këshilla do t’ju shpëtojnë

para një jave - Syri.net Kosova

Dihet që ekspozimi i pambrojtur në diell mund të çojë në djegie. Sigurisht, duhet të përpiqeni të shmangni djegiet nga dielli duke aplikuar një krem me spektër të gjerë çdo dy orë kur jeni jashtë gjatë...

Bëni këto gjëra dhe do ta freskoni shtëpinë tuaj pa patur nevojë për kondicioner

para një jave - ABC News

Një shqetësim i madh për qytetarët janë faturat e “fryra” të energjisë elektrike, pasi sa më e lartë të jetë temperatura aq më të larta janë nevojat për konsum. Por ka disa mënyra të thjeshta që shtëpia...

Jeni djegur nga dielli? Këto këshilla do t’ju shpëtojnë

para një jave - ABC News

Dihet që ekspozimi i pambrojtur në diell mund të çojë në djegie. Sigurisht, duhet të përpiqeni të shmangni djegiet nga dielli duke aplikuar një krem me spektër të gjerë çdo dy orë kur jeni jashtë gjatë...

Si të përballohet i nxehti më mirë pa përdorur kondicioner

para një jave - Koha.net

Në piskun e ditëve të nxehta të verës, jetesa pa kondicioner është sfiduese dhe shumë e parehatshme, mirëpo ka njerëz që për arsye të ndryshme nuk e instalojnë dot atë në shtëpi. Ekspertët japin disa këshilla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK