Çfarë nuk guxoni të bëni nëse ju kafshon gjarpri?

para 5 dite - Syri.net Kosova

Ekspertët theksojnë se në rast se hasni një gjarpër, nuk duhet ta prekni kurrë, por ta anashkaloni. Në rast kafshimi të padëshiruar nga gjarpri, rekomandohet: telefononi menjëherë urgjencën, pushoni, imobilizoni...

Çfarë nuk guxoni të bëni nëse ju kafshon gjarpëri?

para 6 dite - Bota Sot

Ekspertët theksojnë se në rast se hasni një gjarpër, nuk duhet ta prekni kurrë, por ta anashkaloni. Në rast kafshimi të padëshiruar nga gjarpri, rekomandohet: telefononi menjëherë urgjencën, pushoni, imobilizoni...

Çfarë nuk guxoni të bëni nëse ju kafshon gjarpri?

para 6 dite - Indeks online

Ekspertët theksojnë se në rast se hasni një gjarpër, nuk duhet ta prekni kurrë, por ta anashkaloni. Në rast kafshimi të padëshiruar nga gjarpri, rekomandohet: telefononi menjëherë urgjencën, pushoni, imobilizoni...

Çfarë nuk guxoni të bëni nëse ju kafshon gjarpri

para 5 dite - Gazeta Metro

Ekspertët theksojnë se në rast se hasni një gjarpër, nuk duhet ta prekni kurrë, por ta anashkaloni. Në rast kafshimi të padëshiruar nga gjarpri, rekomandohet: telefononi menjëherë urgjencën, pushoni, imobilizoni...

Çfarë nuk guxoni të bëni nëse ju kafshon gjarpri?

para 6 dite - Insajderi.org

Ekspertët theksojnë se në rast se hasni një gjarpër, nuk duhet ta prekni kurrë, por ta anashkaloni. Në rast kafshimi të padëshiruar nga gjarpri, rekomandohet: telefononi menjëherë urgjencën, pushoni, imobilizoni...

Çfarë nuk guxoni të bëni nëse ju kafshon gjarpri?

para 6 dite - KosovaPress

Ekspertët theksojnë se në rast se hasni një gjarpër, nuk duhet ta prekni kurrë, por ta anashkaloni. Në rast kafshimi të padëshiruar nga gjarpri, rekomandohet: telefononi menjëherë urgjencën, pushoni, imobilizoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK