Ndahen Kendall Jenner dhe Devin Booker

para 6 dite - Klan

Ndahen Kendall Jenner dhe Devin Booker Pas 2 vitesh lidhje, modelja është shprehur se “dëshironte hapësirë dhe kohë” Kendall Jenner dhe Devin Booker i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Ylli i “Kardashians”...

Kendall Jenner dhe Devin Booker janë ndarë

para 6 dite - RTV 21

Kendall Jenner dhe Devin Booker kanë vendosur të bëjnë “një pushim” në romancën e tyre. Jenner dhe Booker janë ndarë pas dy vjet bashkë, kështu kanë bërë të ditur burime pranë modeles. “Kendall dhe Devin...

Kendall Jenner ndahet nga Devin Booker

para 6 dite - Bota Sot

Kendall Jenner dhe Devin Booker duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Ylli i “Kardashians” dhe basketbollisti thuhet se janë ndarë pas dy vitesh, sipas një burimi të afërt me Kendall për E!News....

Kendall Jenner ndahet nga i dashuri

para 6 dite - Koha.net

Modelja 26-vjeçare Kendall Jenner hyri në lidhje me yllin e basketbollit Devin, 25 vjeç, në vitin 2020, por një burim i brendshëm pretendoi se dyshja u ndanë pasi ishin në "faqe të ndryshme" kur bëhej...

Ndahen Kendall Jenner dhe Devin Booker

para 6 dite - Telegrafi

Kendall Jenner dhe Devin Booker duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Ylli i “Kardashians” dhe basketbollisti thuhet se janë ndarë pas dy vitesh, sipas një burimi të afërt me Kendall për E!News...

Ndahet çifti i njohur pas dy vitesh lidhje

para 6 dite - Informatat

Kendall Jenner dhe Devin Booker janë ndarëe pas dy vitesh lidhjeje. Dyshja e famshme, të cilët u lidhën në vitin 2020, thuhet se janë ndarë prej afro dy javësh. Lajmin e kanë konfirmuar për mediat e huaja...

Kendall Jenner ndahet nga i dashuri i ri?

para 6 dite - Indeks online

Kendall Jenner i ka dhënë fund lidhjes dyvjeçare me basketbollistin Devin Booker. Sipas një burimi, çifti është ndarë që dy javë, por ata po shpresojnë të rikthehen sërish bashkë, transmeton Indeksonline....

Kendall Jenner ndahet nga i dashuri i ri?

para 6 dite - Indeks online

Kendall Jenner i ka dhënë fund lidhjes dyvjeçare me basketbollistin Devin Booker. Sipas një burimi, çifti është ndarë që dy javë, po rata po shpresojnë të rikthehen sërish bashkë, transmeton Indeksonline....

Kendall Jenner dhe Devin Booker ndahen pas dy vitesh lidhje

para 6 dite - Arbresh

Kendall Jenner dhe Devin Booker janë ndarëe pas dy vitesh lidhjeje. Dyshja e famshme, të cilët u lidhën në vitin 2020, thuhet se janë ndarë prej afro dy javësh. Lajmin e kanë konfirmuar për mediat e huaja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK