Plas sherri në Athinë, plagoset moderatorja dhe këngëtarja e njohur

para 5 dite - Reporteri

Një skenë e frikshme dhune ka ndodhur në një event muzikor në Athinë. Skena e dhunës ka ndodhur në ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë. Protagonistët e episodit...

Plas sherri në Athinë, plagoset moderatorja dhe këngëtarja e njohur (video)

para 5 dite - Indeks online

Një skenë e frikshme dhune ka ndodhur në një event muzikor në Athinë. Skena e dhunës ka ndodhur në ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë. Protagonistët e episodit...

Plas sherri në Athinë, plagoset moderatorja dhe këngëtarja e njohur (video)

para 5 dite - Indeks online

Një skenë e frikshme dhune ka ndodhur në një event muzikor në Athinë. Skena e dhunës ka ndodhur në ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë. Protagonistët e episodit...

E RËNDË/ Sherr në eventin muzikor në Athinë, plagoset moderatorja e njohur dhe këngëtarja Elena Paparizou (VIDEO)

para 5 dite - Albeu

Një skenë e frikshme dhune ka ndodhur në një event muzikor në Athinë. Skena e dhunës ka ndodhur në ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë. Protagonistët e episodit...

Sherr në një koncert në Greqi/ Lëndohet këngëtarja e njohur greke dhe prezantuesja

para 5 dite - Vizion Plus

Një sherr i madh ka ndodhur në një koncert në Greqi. Dy reperë janë përleshur me njëri-tjetrin, e për pasojë nga rrëmuja që u shkaktua në prapaskenat e koncertit mbeti e lënduar prezantuesja e njohur greke...

Ndërpritet koncerti në Athinë, plas keq sherri mes konkurentëve

para 5 dite - Ora news

Një skenë që për pak sa nuk ka tronditur ceremoninë e përvitshme të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi. Protagonistët e sherrit ishin dy djem që u përleshën...

Sherr banal në koncert, lëndohet këngëtarja e njohur greke

para 5 dite - ABC News

Një sherr banal ka ndodhur në një nga koncertet më të rëndësishme në Greqi. Dy reperë janë përleshur me njëri-tjetrin, e për pasojë nga rrëmuja që u shkaktua në prapaskenat e koncertit mbeti e lënduar...

VIDEO/ Sherr masiv në eventin e madh muzikor në Athinë, Plagoset moderatorja e njohur dhe këngëtarja Elena Paparizou!

para 5 dite - Java News

Një skenë dhune për pak sa nuk ka tronditur ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë. Sipas mediave greke , protagonistët e episodit të rëndë, videot e të cilit po...

Sherr banal në koncertin e madh në Greqi, lëndohet këngëtarja e njohur dhe prezantuesja

para 5 dite - ABC News

Dy reperë janë përleshur me një tjetrin, e për pasojë nga rrëmuja që u shkaktua në prapaskenat e koncertet mbeti e lënduar prezantuesja e njohur greke Roula Koromila dhe këngëtarja Elena Paparizou. Sipas...

Përleshje mes pjesëmarrësve në ndarjen e çmimeve muzikore në Athinë. Plagoset moderatorja dhe këngëtarja (VIDEO)

para 5 dite - NOA

GREQI- “Mad Video Music Awards 22”, ceremonia vjetore e ndarjes së çmimeve muzikore në Athinë u shoqërua me përleshje mes pjesmarrësve. Protagonistët e ngjarjes së rëndë ishin dy persona që u përleshën...

Plas sherri në eventin muzikor në Athinë, plagoset moderatorja e njohur dhe...

para 5 dite - BalkanWeb

Një skenë dhune për pak sa nuk ka tronditur ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë. Protagonistët e episodit të rëndë, videot e të cilit po bëjnë xhiron e rrjeteve...

Skenë e rëndë: Plas keq sherri, plagoset moderatorja e njohur dhe këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët

para 5 dite - Bota Press

Një skenë dhune për pak sa nuk ka tronditur ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë. Protagonistët e episodit të rëndë, videot e të cilit po bëjnë xhiron e rrjeteve...

Plas sherri në eventin muzikor në Athinë, lëndohet këngëtarja e njohur greke

para 5 dite - FaxWeb

Një skenë dhune për pak sa nuk ka tronditur ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë. Protagonistët e episodit të rëndë, videot e të cilit po bëjnë xhiron e rrjeteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK