Dua Lipa përfundon në gjykatë, dhe kjo është arsyeja

para 5 dite - Zhurnal

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në ‘Instagramin’ e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Dua Lipa sërish përfundon në Gjykatë

para 5 dite - RTV 21

Artistja, Dua Lipa është paditur sërish për shkelje të të drejtave të autorit pasi ka postuar në Instagram foto të bërë nga një paparaci. Sipas dokumenteve gjyqësore të paraqitura në Gjykatën në Kaliforni...

Dua Lipa është paditur sërish për shkelje të të drejtave të autorit pasi ka postuar fotografi të paparacëve në Instagram

para 5 dite - Alsat-M

Sipas dokumenteve gjyqësore të paraqitura në Gjykatën e Qarkut të ShBA në Kaliforni, fotografi me bazë në New York, Robert Barbera, po pretendon se këngëtarja kreu shkelje të të drejtave të autori pasi...

Dua Lipa përfundon në gjykatë, dhe kjo është arsyeja

para 5 dite - Lajmi.net

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në 'Instagramin' e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Këngëtarja e famshme shqiptare përfundon në gjykatë vetëm se postoi në “Instagram” një foto të…

para 5 dite - Infokusi

Në botë, personazhet e famshëm janë të ndjekur gjithandej nga paparacët, të cilët presin me padurim që t’i “kapin mat” dhe më pas të publikojnë fotografitë e tyre. Ka pasur raste që yjet janë ankuar për...

Paditet Dua Lipa, kjo është arsyeja

para 5 dite - GazetaBlic

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në Instagramin e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Ngritet padi kundër Dua Lipës, ja për çka akuzohet

para 5 dite - Indeks online

Dua Lipa është paditur për publikimin e fotografive të paparacëve të saj. Këtë herë, një fotograf me qendër në New York, i quajtur Robert Barbera, po pretendon se këngëtarja ka shkelur të drejtat e autorit...

Dua Lipa përfundon në gjykatë, dhe kjo është arsyeja

para 5 dite - Lajm

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në ‘Instagramin’ e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Dua përfundon në gjykatë

para 5 dite - Epoka e Re

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në Instagramin e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Dua Lipa përfundon në gjykatë, kjo është arsyea

para 5 dite - ATV Live

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në ‘Instagramin’ e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Dua Lipa përfundon në gjykatë

para 5 dite - Gazeta Express

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në Instagramin e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Dua Lipa përfundon në gjykatë

para 5 dite - Informatat

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në Instagramin e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Dua Lipa përfundon në gjykatë, ja kush e ka paditur

para 5 dite - Bota Sot

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa ka postuar në Instagramin e saj një foto të shkrepur nga paparaci. Mirëpo ky i fundit e ka paditur në gjykatë. Bëhet fjalë për fotografin, Robert Barbera...

Dua Lipa paditet sërish për shkelje të të drejtave të autorit

para 5 dite - Pa censure

Sipas dokumenteve gjyqësore të paraqitura në Gjykatën e Qarkut të ShBA në Kaliforni, fotografi me bazë në New York, Robert Barbera, po pretendon se këngëtarja kreu shkelje të të drejtave të autori pasi...

Dua Lipa përfundon në gjykatë/ Arsyeja nuk është aspak e zakontë

para 5 dite - Panorama

PANORAMA PLUS / Në botë “paparacët” janë “ferri” i personazheve të famshëm. Kryesisht ndodh që janë artistët e njohur që ankohen për to, për shkelje të privatësisë në shumë raste. Me Dua Lipën ka ndodhur...

Ngritet padi kundër Dua Lipës, ja për çka akuzohet

para 5 dite - Gazeta Metro

Dua Lipa është paditur për publikimin e fotografive të paparacëve të saj. Këtë herë, një fotograf me qendër në New York, i quajtur Robert Barbera, po pretendon se këngëtarja ka shkelur të drejtat e autorit...

Dua Lipa përballet me probleme ligjore, paditet nga një fotograf

para 5 dite - ABC News

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në Instagramin e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Paditet Dua Lipa, kjo është arsyeja

para 5 dite - Insajderi.org

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në Instagramin e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

Dua Lipa përballet me probleme ligjore, paditet nga një fotograf

para 5 dite - Arbresh

Dua Lipa është paditur pasi ka postuar një foto të shkrepur nga paparaci në Instagramin e saj. Kjo është hera e dytë që ndodh brenda një viti. Këtë herë, fotografi Robert Barbera, pretendon se këngëtarja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK