Horoskopi 23 qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 5 dite - TV21

Dashi Mesdita që kalon, zgjidhjet e problemeve që ju shqetësojnë vijnë pa mundim. Konjukturat dhe ngjarjet megjithatë duan seriozitet nga ju, në të gjitha fushat e jetës tuaj dhe në të gjitha marrëdhëniet...

Horoskopi: Cilat janë shenjat me të cilat punoni më mirë?

para 5 dite - Bota Sot

Në vendin e punës gjithmonë krijohen dinamika interesante me kolegët. Gjithashtu në vendin e punës, mund të takoni edhe njerëz për të krijuar marrëdhënie me miqësi që shkojnë përtej aktivitetit profesional....

Horoskopi 23 Qershor 2022

para 5 dite - Klan

Horoskopi 23 Qershor 2022 Dashi Jeni në shoqërinë e planetëve që favorizojnë një evolucion të qetë racional dhe konstruktiv të jetës suaj. Së pari është Neptuni në shenjën e fqinjit të mirë të Peshqve...

Horoskopi për ditën e enjte, 23 qershor 2022

para 5 dite - News33

Dashi Të jesh i motivuar është shumë gjë e mirë, por është e rëndësishme që të mos lejoni që suksesi t’ju largojë nga njerëzit që ju duan dhe ju mbështetin. Nesër do t’ju jepet një mundësi zgjedhjeje midis...

Horoskopi për ditën e enjte, 23 qershor 2022

para 5 dite - News33

Dashi Të jesh i motivuar është shumë gjë e mirë, por është e rëndësishme që të mos lejoni që suksesi t’ju largojë nga njerëzit që ju duan dhe ju mbështetin. Nesër do t’ju jepet një mundësi zgjedhjeje midis...

Horoskopi për ditë e enjte, 23 qershor 2022

para 5 dite - Vizion Plus

Dashi Të jesh i motivuar është shumë gjë e mirë, por është e rëndësishme që të mos lejoni që suksesi t’ju largojë nga njerëzit që ju duan dhe ju mbështetin. Nesër do t’ju jepet një mundësi zgjedhjeje midis...

Horoskopi ditor, e enjte 23 qershor 2022

para 5 dite - Gazeta Metro

Dashi Sot do të merrni një lajm të mirë për një udhëtim ju që jeni në një marrëdhënie. Mjaft interesante është që do të jeni në shoqërinë e personave të këndshëm. Beqarët do kenë një ditë me fat në dashuri...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 qershor 2022

para 5 dite - BalkanWeb

Situatat e punës mund të ecin jashtëzakonisht mirë, por mos u kapni duke menduar se gjërat do të ecin gjithmonë kaq mirë për ju. Ekziston një rrymë vështirësish që mund të dalin në sipërfaqe në çdo kohë....

“Ditë interesante për ndjenjat, koha e duhur për një propozim në punë”, çfarë kanë parashikuar yjet për sot

para 5 dite - ABC News

Dashi Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të bëjnë njohje të shkëlqyera, por duhet të prisni për në fundjavë. Kujdes mos e teproni në punë, pa shumë zhurmë. Demi Emocionet janë në një gjendje përgjumjeje,...

Horoskopi 23 qershor: Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme

para 5 dite - Insajderi.org

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të shohin një mënyrë të re për t’u bërë të pasur. Megjithatë, mos nxitoni teksa merrni një vendim. Rekomandohet të kujdeseni për veten. Rishikoni dietën ushqimore dhe...

Horoskopi për ditën e enjte, 23 qershor 2022

para 5 dite - Bota Sot

DASHI Venusi fillon një tranzit të rëndësishëm për shenjën e Dashit. Marrëdhëniet në çift që funksionojnë do forcohen më tej dhe do i nënshtrohen një shtytjeje të mëtejshme për të ecur përpara dhe për...

Horoskopi 23 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 5 dite - Infokusi

Dashi Mesdita që kalon, zgjidhjet e problemeve që ju shqetësojnë vijnë pa mundim. Konjukturat dhe ngjarjet megjithatë duan seriozitet nga ju, në të gjitha fushat e jetës tuaj dhe në të gjitha marrëdhëniet...

Bëjini sytë katër, njohje të reja, çfarë kanë parashikuar yjet për sot

para 5 dite - FaxWeb

Dashi Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të bëjnë njohje të shkëlqyera, por duhet të prisni për në fundjavë. Kujdes mos e teproni në punë, pa shumë zhurmë. Demi Lexo edhe : Temperatura përvëluese...

Horoskopi Ditor E Enjte 23 Qershor 2022

para 6 dite - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të bëjnë njohje të shkëlqyera, por duhet të prisni për në fundjavë. Kujdes mos e teproni në punë, pa shumë zhurmë. Demi Të...

Horoskopi për ditën e enjte, ja cilat shenja do u jepet një mundësi zgjedhje

para 6 dite - Syri.net Kosova

Dashi Të jesh i motivuar është shumë gjë e mirë, por është e rëndësishme që të mos lejoni që suksesi t’ju largojë nga njerëzit që ju duan dhe ju mbështetin. Nesër do t’ju jepet një mundësi zgjedhjeje midis...

5 shenja të qarta se ai ka një TË DASHUR!

para 6 dite - Albeu

Dyshoni se parteri juaj po ju tradhton dhe ju fsheh gjëra që ju nuk duhet t’i bëni? Nëse nuk jeni të sigurt nëse keni të drejtë, ka shenja që tregojnë qartë se partneri juaj ka një dashnore. Mund ta keni...

Horoskopi ditor, e enjte 23 qershor 2022

para 6 dite - Indeks online

Dashi Sot do të merrni një lajm të mirë për një udhëtim ju që jeni në një marrëdhënie. Mjaft interesante është që do të jeni në shoqërinë e personave të këndshëm. Beqarët do kenë një ditë me fat në dashuri...

Horoskopi ditor, e enjte 23 qershor 2022

para 6 dite - Arbresh

Dashi Sot do të merrni një lajm të mirë për një udhëtim ju që jeni në një marrëdhënie. Mjaft interesante është që do të jeni në shoqërinë e personave të këndshëm. Beqarët do kenë një ditë me fat në dashuri...

Horoskopi 23 qershor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 6 dite - News33

Dashi Sot do të merrni një lajm të mirë për një udhëtim ju që jeni në një marrëdhënie. Mjaft interesante është që do të jeni në shoqërinë e personave të këndshëm. Beqarët do kenë një ditë me fat në dashuri...

Horoskopi 23 qershor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 6 dite - Albeu

Dashi Sot do të merrni një lajm të mirë për një udhëtim ju që jeni në një marrëdhënie. Mjaft interesante është që do të jeni në shoqërinë e personave të këndshëm. Beqarët do kenë një ditë me fat në dashuri...

Horoskopi 23 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 6 dite - Ora news

Dashi Mesdita që kalon, zgjidhjet e problemeve që ju shqetësojnë vijnë pa mundim. Konjukturat dhe ngjarjet megjithatë duan seriozitet nga ju, në të gjitha fushat e jetës tuaj dhe në të gjitha marrëdhëniet...

3 shenjat e horoskopit që do të gjejnë dashurinë e vërtetë në korrik dhe gusht

para 6 dite - RTV 21

Vera do të sjellë kthesa të pabesueshme ndjenjash sidomos për njerëzit e lindur në shenjat e mëposhtme , të cilët do të shijojmë dashurinë gjatë korrikut dhe gushtit. Nëse bëni pjesë në listën e fatlumëve...

Horoskopi ditor, e enjte 23 qershor

para 6 dite - Revista Kosovarja

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të shohin një mënyrë të re për t’u bërë të pasur. Megjithatë, mos nxitoni teksa merrni një vendim. Rekomandohet të kujdeseni për veten. Rishikoni dietën ushqimore dhe...

Testi i famshëm Rorschach që tradhton ndërgjegjen tuaj, a jeni gati ta bëni?

para 6 dite - ABC News

Testi Rorschach është një test psikologjik që përdoret nga psikologët për të ekzaminuar personalitetin dhe gjendjen emocionale të një personi. Ai u shpik në vitin 1921 nga psikologu zviceran Herman Rorschach...

Rritje rroge dhe sukses profesional, korriku do të jetë i mbarë për këto 3 shenja të Horoskopit

para 6 dite - Albeu

Muaji i parë i verës po përfundon për pak ditë dhe po përgatitet të japë stafetën korrikut, i cili do të na sjellë një hap më pranë pushimeve verore. Sipas yjeve në të ardhmen e afërt, disa shenja të Horoskopit...

Rritje rroge dhe sukses profesional, korriku do të jetë i mbarë për këto 3 shenja të Horoskopit

para 6 dite - ABC News

Muaji i parë i verës po përfundon për pak ditë dhe po përgatitet të japë stafetën korrikut, i cili do të na sjellë një hap më pranë pushimeve verore. Sipas yjeve në të ardhmen e afërt, disa shenja të Horoskopit...

Rritje rroge dhe sukses/ Korriku do të jetë i mbarë për këto 3 shenja të horoskopit

para 6 dite - Java News

Muaji i parë i verës po përfundon për pak ditë dhe po përgatitet të japë stafetën korrikut, i cili do të na sjellë një hap më pranë pushimeve verore. Sipas yjeve në të ardhmen e afërt, disa shenja të Horoskopit...

Tregoni kujdes nga shenja më e fortë e horoskopit. Ja cila është ajo…

para 6 dite - Panorama

Është vërtet e pabesueshme, por ajo është shenja më e fortë e horoskopit, kokëfortësia e tij do t’i lërë të gjithë pa fjalë. E dini se cila është ajo? Faktorët që ndikojnë në karakterin dhe personalitetin...

A jeni gati për parashikimin e astrologut Paolo Fox?

para 6 dite - Syri.net Kosova

Dashi-Sot është më mirë të mos i përqendroni të gjitha energjitë tuaja në dashuri, sepse qielli është i pafavorshëm për ndjenjat. Puna do të kërkojë përkushtim por ju mos u trembni. Demi-Ka ardhur koha...

Horoskopi Branko e enjte 23 qershor 2022: parashikimet shenjë për shenjë

para 6 dite - NOA

Horoskopi Branko Dashi: Këtë të enjte 23 përpiquni të dëgjoni këshillat e një personi që dashuroni, që qëndron pranë jush: përpiquni t’i besoni edhe vetes sepse vetëm kështu, duke pasur vigjilencë do të...

Zgjidh një nga letrat dhe zbulo fatin tënd te fundjavës

para 6 dite - Revista Kosovarja

Zgjidhni në mënyrë intuitive një kartë dhe zbuloni se çfarë mesazhi përmban për ju! Kartela nr. 1 Është koha që jeta juaj të bëhet më e lehtë. Është koha për të ecur në rrugën e hirit hyjnor me besim,...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 23 Qershor 2022

para 6 dite - Java News

Dashi Sot do të merrni një lajm të mirë për një udhëtim ju që jeni në një marrëdhënie. Mjaft interesante është që do të jeni në shoqërinë e personave të këndshëm. Beqarët do kenë një ditë me fat në dashuri...

Horoskopi 22 qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 6 dite - TV21

Dashi Dita jote është plot energji, aksion dhe aventura, por nervat, polemikat apo edhe gabimet që ndodhin nga nxitimi nuk pushojnë së ekzistuari. E ndjen se ka ardhur koha për të ecur përpara, për të...

Sezoni i Gaforres sapo ka nisur, si do t’ju ndryshojë jeta

para 6 dite - Revista Kosovarja

Prej ditës së sotme futemi në sezonin e Gaforreve dhe sipas astrologëve është momenti i duhur për të mbledhur veten dhe për të përcaktuar qëllimet e reja për muajt në vijim. Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit...

Horoskopi 22 Qershor 2022

para 6 dite - Klan

Horoskopi 22 Qershor 2022 Dashi – Hapet një dritë mjaft e ndritshme dhe plot ngjyra në Zodiak. Saturni dhe Dielli ju shikojnë me dashamirësi, duke favorizuar suksesin e nismave tuaja. Planetët mbrojnë...

Shenjat më me fat të javës, parashikimi i yjeve nga astrologia Meri Shehu

para 6 dite - Bota Sot

Në parashikimin e përjavshëm në “Rudina” në Tv Klan për shenjat e horoskopit, Meri Shehu shprehet se java do jetë e qetë, pa ngjarje të forta sepse po ndodhin tranzicione që duan kohën e tyre. por asnjëra...

12 shprehitë e këqija gjatë të mësuarit

para 6 dite - RTK

Studimet janë rruga kryesore për karrierën tuaj. Shumë persona, sidomos gjatë kësaj kohe, hasin vështirësi gjatë të mësuarit, duke mos mbajtur në mend asgjë. Kjo vjen sidomos nga strategjia e keqe dhe...

12 shprehitë e këqija gjatë të mësuarit

para 6 dite - Alsat-M

Studimet janë rruga kryesore për karrierën tuaj. Shumë persona, sidomos gjatë kësaj kohe, hasin vështirësi gjatë të mësuarit, duke mos mbajtur në mend asgjë. Kjo vjen sidomos nga strategjia e keqe dhe...

Çfarë të bëni pasi keni zbuluar tradhtinë e partnerit, këshilla që ju ndihmojnë

para 6 dite - Bota Sot

Momenti kur zbulon se partneri të tradhton me dikë tjetër, është si të të bjerë çatia mbi kokë. Një nga ato situatat tipike që nuk ia uron asnjë vajze t'i ndodhë, e jo më vetes. Një fije e hollë e ndan...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 22 qershor 2022

para 6 dite - News33

Dashi Do të mbizotërojë shpirti i skuadrës me kolegët, kur njëri nuk ia del e ndihmon tjetri, pa zili dhe kritika, për të arritur objektivin. Investimet do të duhet të monitorohen: konsultohuni me një...

12 shprehitë e këqija gjatë të mësuarit

para 6 dite - Bota Sot

Studimet janë rruga kryesore për karrierën tuaj. Shumë persona, sidomos gjatë kësaj kohe, hasin vështirësi gjatë të mësuarit, duke mos mbajtur në mend asgjë. Kjo vjen sidomos nga strategjia e keqe dhe...

Sa orë jashtë orarit lejohet të keni në Gjermani?

para 6 dite - Ina

Shumë punonjës në Gjermani punojnë më shumë orë sesa parashihet në kontratë dhe jo gjithmonë vullnetarisht. Por sa orë jashtë orarit lejohen në të vërtetë? Në Gjermani, sipas informacioneve të sindikatave,...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 22 qershor 2022

para 6 dite - Vizion Plus

Dashi Do të mbizotërojë shpirti i skuadrës me kolegët, kur njëri nuk ia del e ndihmon tjetri, pa zili dhe kritika, për të arritur objektivin. Investimet do të duhet të monitorohen: konsultohuni me një...

Horoskopi për ditën e sotme, 22 qershor 2022

para 6 dite - BalkanWeb

Mendoni përsëri për një citim ose një lloj mësimi që keni dëgjuar nga dikush afër jush. Fjalët e tyre mund të mos kenë pasur kuptim atëherë, por tani ju keni filluar ta vlerësoni këtë grimcë mençurie....

“Një takim i papritur pritet të ndodhë këtë të mërkurë”, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë të horoskopit

para 6 dite - Indeks online

Dashi Dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur. Demi Ndjenja të përziera që nga fundjava e kaluar,...

“Një takim i papritur pritet të ndodhë këtë të mërkurë”, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë të horoskopit

para 6 dite - ABC News

Dashi Dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur. Demi Ndjenja të përziera që nga fundjava e kaluar,...

Parashikimi i horoskopit 22 qershor 2022, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 6 dite - Panorama

DASHI Nuk do t’ju mungojnë emocionet dhe momentet e këndshme. Në punë do të jeni të përkushtuar. Në dashuri raporti është i qetë. DEMI Do t’i jepni kohë vetes duke ju përkushtuar kënaqësive ose hobeve...

Horoskopi 22 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 6 dite - Infokusi

Dashi Dita jote është plot energji, aksion dhe aventura, por nervat, polemikat apo edhe gabimet që ndodhin nga nxitimi nuk pushojnë së ekzistuari. E ndjen se ka ardhur koha për të ecur përpara, për të...

Horoskopi ditor, e mërkurë 22 Qershor 2022

para 6 dite - Bota Sot

Horoskopi premton një ditë të mbushur me telashe dhe shqetësime, me shumë mundësi nuk do të mund të pushoni. Sidoqoftë, mos e vononi zgjidhjen e problemeve për më vonë: përpjekjet tuaja do të shpërblehen...

12 shprehitë e këqija gjatë të mësuarit

para 6 dite - KosovaPress

Studimet janë rruga kryesore për karrierën tuaj. Shumë persona, sidomos gjatë kësaj kohe, hasin vështirësi gjatë të mësuarit, duke mos mbajtur në mend asgjë. Kjo vjen sidomos nga strategjia e keqe dhe...

“Takim i papritur, ditë surprizash”, si pritet të jetë kjo e mërkurë për 12 shenjat e Zodiakut

para 6 dite - FaxWeb

Dashi Dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur. Demi Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj Ndjenja të përziera...

Horoskopi Ditor, e mërkurë 22 qershor 2022

para 7 dite - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur. Demi Të lindur më:...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 22 qershor 2022

para 7 dite - Syri.net Kosova

Dashi: dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë 22 ndaj, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur. Demi: ndjenja të përziera që nga fundjava...

Horoskopi sot, e mërkurë 22 qershor 2022

para 7 dite - Arbresh

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Dashuria nuk është pika juaj e fortë këtë të mërkurë, shtyni diskutimet me partnerin për të enjten. Puna është intensive, por ndiheni të kënaqur. Demi Të lindur më:...

Sa orë jashtë orarit lejohet të keni në Gjermani?

para 7 dite - Indeks online

Shumë punonjës në Gjermani punojnë më shumë orë sesa parashihet në kontratë dhe jo gjithmonë vullnetarisht. Por sa orë jashtë orarit lejohen në të vërtetë? Në Gjermani, sipas informacioneve të sindikatave,...

Horoskopi 22 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 dite - Ora news

Dashi Dita jote është plot energji, aksion dhe aventura, por nervat, polemikat apo edhe gabimet që ndodhin nga nxitimi nuk pushojnë së ekzistuari. E ndjen se ka ardhur koha për të ecur përpara, për të...

Horoskopi 22 qershor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 7 dite - Albeu

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të shohin një mënyrë të re për t’u bërë të pasur. Megjithatë, mos nxitoni teksa merrni një vendim. Rekomandohet të kujdeseni për veten. Rishikoni dietën ushqimore dhe...

Sa orë jashtë orarit lejohet të keni në Gjermani?

para 7 dite - Bota Sot

Shumë punonjës në Gjermani punojnë më shumë orë sesa parashihet në kontratë dhe jo gjithmonë vullnetarisht. Por sa orë jashtë orarit lejohen në të vërtetë? Në Gjermani, sipas informacioneve të sindikatave,...

Sot dita më e gjatë e vitit, 3 shenjat e zodiakut që do të përfitojnë

para 7 dite - Albeu

21 qershori është dita më e gjatë e vitit dhe zyrtarisht nis vera. Solstici veror ndikon në të gjitha shenjat por vetëm disa prej tyre do të jenë më të favorizuara. Dashi Mund të mos jeni të magjepsur...

5 pyetje që duhet t’i bëni vetes përpara se të bashkoheni me ish-in

para 7 dite - ABC News

Çdo marrëdhënie është një organizatë e veçantë, me funksionet e veta të veçanta dhe kohën e vet të jetës. Por çfarë ndodh kur mendoni të riktheni “ai ka vdekur për mua” në jetën tuaj ? Mbajeni këtë mendim...

Horoskopi ditor, e mërkurë 22 Qershor 2022

para 7 dite - Revista Kosovarja

Horoskopi premton një ditë të mbushur me telashe dhe shqetësime, me shumë mundësi nuk do të mund të pushoni. Sidoqoftë, mos e vononi zgjidhjen e problemeve për më vonë: përpjekjet tuaja do të shpërblehen...

Zgjidh një orë dhe mëso se çfarë të pret në të ardhmen

para 7 dite - ABC News

Ky test ju jep një ide për psikikën tuaj, e cila mund të jetë e “groposur” thellë dhe ju nuk jeni as të vetëdijshëm për disa qëndrime, por gjithashtu zbulon se çfarë keni qenë në një jetë të kaluar dhe...

Cilën kafshë e patë fillimisht? Zgjedhja tregon se çfarë prisni nga një marrëdhënie

para 7 dite - ABC News

Gati për t’i zbuluar? Për të marrë pjesë është shumë e thjeshtë, fillimisht mendoni se cilën kafshë keni vënë re në imazh dhe më pas kontrolloni rezultatin. Nëse keni parë: Macen Kjo kafshë është sinonim...

Zakonet psikologjike që ju dëmtojnë juve dhe biznesin tuaj

para 7 dite - Ekonomia Online

Është shumë e rëndësishme të kemi marrëdhënie të mira me njerëzit, sepse lidhjet shoqërore janë një pjesë e madhe e jetës sonë. Sidoqoftë, koha e kaluar për ndërtimin e një marrëdhënie nuk sjell gjithmonë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 22 qershor 2022

para 7 dite - Gazeta Metro

Gjeni në vijim horoskopin ditor për ditën e mërkurë, 22 qershor 2022. Dashi Sot do bëni te pamundurën te riktheni qëndrueshmërinë dhe rehatinë ne jetën tuaj ne çift ju te dashuruarit. Pa u lodhur shume...

Sa orë jashtë orarit lejohet të keni në Gjermani?

para 7 dite - KosovaPress

Shumë punonjës në Gjermani punojnë më shumë orë sesa parashihet në kontratë dhe jo gjithmonë vullnetarisht. Por sa orë jashtë orarit lejohen në të vërtetë? Në Gjermani, sipas informacioneve të sindikatave,...

Solstici i verës, cilat shenja të Horoskopit do të favorizohen në dashuri

para 7 dite - ABC News

Sot, e martë 21 qershor 2022, fillon zyrtarisht vera dhe kjo është dita më e gjatë e vitit, sipas solsticit të verës. Në të njëjtën kohë, fillon epoka e Gaforres romantike dhe e ndjeshme, duke u dhënë...

Solstici i verës, cilat shenja të Horoskopit do të favorizohen në dashuri

para 7 dite - FaxWeb

Sot, e martë 21 qershor 2022, fillon zyrtarisht vera dhe kjo është dita më e gjatë e vitit, sipas solsticit të verës. Në të njëjtën kohë, fillon epoka e Gaforres romantike dhe e ndjeshme, duke u dhënë...

Sot dita më e gjatë e vitit/ Ja 3 shenjat e horoskopit që do të përfitojnë nga solstici veror

para një jave - Java News

21 qershori është dita më e gjatë e vitit dhe zyrtarisht nis vera. Solstici veror ndikon në të gjitha shenjat por vetëm disa prej tyre do të jenë më të favorizuara. Dashi Mund të mos jeni të magjepsur...

Sot është dita e gjatë e vitit, 3 shenjat që do të përfitojnë nga solstici veror

para një jave - ABC News

21 qershori është dita më e gjatë e vitit dhe zyrtarisht nis vera. Solstici veror ndikon në të gjitha shenjat por vetëm disa prej tyre do të jenë më të favorizuara. Dashi Mund të mos jeni të magjepsur...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 22 Qershor 2022

para një jave - Java News

Dashi Sot do bëni te pamundurën te riktheni qëndrueshmërinë dhe rehatinë ne jetën tuaj ne çift ju te dashuruarit. Pa u lodhur shume do arrini atë qe keni dashur. Beqaret do jene me te hapur ndaj takimeve...

13 mënyra për ta tejkaluar monotoninë e punës nga shtëpia

para një jave - Albeu

Në vijim mund të gjeni disa këshilla të dobishme, të cilat do t’iu ndihmojnë të dilni nga kjo gjendje, nëse po përballeni me të. Ndryshoni mjedisin Nëse jeni mërzitur nga puna që po e bëni dhe nuk po keni...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 22 qershor 2022

para një jave - Mapo

DASHI Hëna në shenjë mund të sjellë pak fat. Mes të premtes dhe të shtunës mund të shijoni disa momente shumë të këndshme. Më aktivët mund të organizojnë edhe diçka argëtuese. Në dashuri ka më shumë forcë,...

3 shenjat e horoskopit që do të gjejnë dashurinë e vërtetë këtë verë

para një jave - Syri.net Kosova

Vera do të sjellë kthesa të pabesueshme ndjenjash sidomos për njerëzit e lindur në shenjat e mëposhtme , të cilët do të shijojmë dashurinë gjatë korrikut dhe gushtit. Nëse bëni pjesë në listën e fatlumëve...

Jeta juaj do të ndryshojë rrënjësisht vetëm nëse heshtni për këto 5 gjëra

para një jave - Arbresh

Ndonjëherë që gjërat të ecin mirë, duhet të mbani “gojën mbyllur”. Në botën e sotme, me Facebook, Instagram, Snapshot dhe të gjitha llojet e mënyrave të tjera të globalizimit dhe rrjeteve sociale, shumica...

Horoskopi 21 qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - TV21

Dashi Ju krijoni një emër shumë më të mirë në rrethet ku jeni aktiv. Dita juaj është plot energji dhe jeni në humor për të bërë fillime të reja. Është e rëndësishme të kufizoni nervozizmin dhe impulsivitetin....

Horoskopi 21 Qershor 2022

para një jave - Klan

Horoskopi 21 Qershor 2022 Dashi Dielli, planeti juaj kujdestar, i ndihmuar nga Mërkuri, ju mbush me energjitë e duhura për një ditë në të cilën do të nxirrni në pah cilësitë tuaja më të mira, bujarinë...

“Beqarët do të kenë disa takime”/ Parashikimi i Horoskopit për sot, shenjat më me fat

para një jave - Java News

Dashi Jeta sentimentale për çiftet do jete e qete dhe pa probleme. Disa festa apo darka qe do bëni ju beqare me miqtë do ju japin mundësi te njihni dike shume interesant. Mos e lini t’iu ike nga duart...

Horoskopi për ditën e martë, 21 qershor 2022

para një jave - Vizion Plus

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të shohin një mënyrë të re për t’u bërë të pasur. Megjithatë, mos nxitoni teksa merrni një vendim. Rekomandohet të kujdeseni për veten. Rishikoni dietën ushqimore dhe...

“Beqarët do të kenë disa takime”, parashikimi i yjeve për sot, shenjat më me fat

para një jave - ABC News

Dashi Jeta sentimentale për çiftet do jete e qete dhe pa probleme. Disa festa apo darka qe do bëni ju beqare me miqtë do ju japin mundësi te njihni dike shume interesant. Mos e lini t’iu ike nga duart...

Horoskopi 21 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Ju krijoni një emër shumë më të mirë në rrethet ku jeni aktiv. Dita juaj është plot energji dhe jeni në humor për të bërë fillime të reja. Është e rëndësishme të kufizoni nervozizmin dhe impulsivitetin....

Horoskopi ditor, e marte 21 qershor

para një jave - Bota Sot

DASHI Planetët do ju bëjnë një dhuratë shumë të bukur gjatë kësaj dite dhe keni për t’u ndier më të plotësuar se kurrë më parë. Në përgjithësi do jetë një ditë shumë e mirë si për ju të dashuruarit ashtu...

Horoskopi për ditën e martë, 21 qershor 2022

para një jave - FaxWeb

Dashi: një ditë që fillon me këmbën e djathtë, në fund të fundit Hëna po ju buzëqesh. Mos u shqetësoni për kolegët tuaj, vazhdoni përpara. Demi: Mëngjes i plogësht, por pasdite do të keni rikuperim. Mundohuni...

Horoskopi Ditor – 21 Qershor 2022

para një jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Jeta sentimentale për çiftet do jete e qete dhe pa probleme. Disa festa apo darka qe do bëni ju beqare me miqtë do ju japin mundësi te njihni dike shume interesant....

Horoskopi 21 qershor 2022: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para një jave - Albeu

Dashi Kjo ditë ka të bëjë me argëtimin dhe shoqërimin, ndaj shijoni jetën, mos rrini zgjuar në shtëpi. Horoskopi i bën thirrje Dashit të tregojë më shumë interes për gjithçka që ndodh përreth. Mos u largoni...

13 këshilla nga një nënë për vajzën e saj, si ta jetojë jetën

para një jave - Bota Sot

Shumë kohë më parë i kam premtuar vetes t’i shkruaj një letër krenare vajzës sime ku do të mbledh gjithë mençurinë e jetës sime dhe do t’i tregoj të gjitha gjërat që do të doja që dikush të më shkruante,...

Horoskopi ditor, e marte 21 qershor

para një jave - Revista Kosovarja

DASHI Planetët do ju bëjnë një dhuratë shumë të bukur gjatë kësaj dite dhe keni për t’u ndier më të plotësuar se kurrë më parë. Në përgjithësi do jetë një ditë shumë e mirë si për ju të dashuruarit ashtu...

Horoskopi i Brankos, 21 Qershor 2022: cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së martë?

para një jave - NOA

Horoskopi Branko Dashi: një ditë që fillon me këmbën e djathtë, në fund të fundit Hëna po ju buzëqesh. Mos u shqetësoni për kolegët tuaj, vazhdoni përpara. Horoskopi Branko Demi: Mëngjes i plogësht, por...

Ja kur duhet të thoni ‘jo’ në punë

para një jave - Bota Sot

Ju sapo keni dalë vullnetar për të ndihmuar kolegun tuaj të ri. Por tani po përpiqeni të kuptoni se kur mund të gjeni kohën për t’i përshtatur të gjitha. Kjo ndodh shumë – veçanërisht për gratë. Menaxherët...

Shenjat e zodiakut që do të gjejnë dashurinë e vërtetë në korrik dhe gusht!

para një jave - Top Channel

Vera do të sjellë kthesa të pabesueshme ndjenjash sidomos për njerëzit e lindur në shenjat e mëposhtme të zodiakut të cilët do të shijojnë dashurinë gjatë korrikut dhe gushtit. Nëse bëni pjesë në listën...

13 këshilla nga një nënë për vajzën e saj, si ta jetojë jetën

para një jave - Ekonomia Online

Shumë kohë më parë i kam premtuar vetes t’i shkruaj një letër krenare vajzës sime ku do të mbledh gjithë mençurinë e jetës sime dhe do t’i tregoj të gjitha gjërat që do të doja që dikush të më shkruante,...

10 cilësitë bazë të një njeriu ‘mendërisht’ të shëndetshëm

para një jave - Revista Kosovarja

E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë do të thotë të jesh i shëndetshëm mendërisht? Ndonëse diskutimet lidhur me këtë mund të jenë të shumta, ka disa karakteristika të përbashkëta të njerëzve që janë...

Çfarë misioni të ka rezervuar fati? Zgjidhni një simbol dhe zbulojeni!

para një jave - Bota Sot

Ky test mund t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë veten. Ndonjëherë na duhet një shenjë apo simbol nga jashtë për të parë brenda vetes dhe për të mësuar diçka shumë të rëndësishme për veten tonë. Ju thjesht...

Test/Figura që shihni së pari në foto do të zbulojë frikën tuaj më të madhe në dashuri

para një jave - ABC News

Ky iluzion optik do t’ju ndihmojë të zbuloni se çfarë është ose të përcaktoni nëse është e vërtetë që mund të zbulojë vërtet personalitetin tonë. Ajo që shihni së pari në këtë foto do të zbulojë frikën...

Disa arsye të forta pse gratë shtatzëna duhet të shkojnë në plazh

para një jave - in7

Nëse ju jeni shtatzënë duhet të shkoni sa më shpesh në plazh këtë verë. Valët e detit, dielli i ndritshëm, rëra e nxehtë e gjëra të tilla, të ngjashme, do ju bëjnë të ndiheni të relaksuara. Përveç relaksit...

Çfarë misioni të ka rezervuar fati? Zgjidhni një simbol dhe zbulojeni!

para një jave - Insajderi.org

Ky test mund t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë veten. Ndonjëherë na duhet një shenjë apo simbol nga jashtë për të parë brenda vetes dhe për të mësuar diçka shumë të rëndësishme për veten tonë. Ju thjesht...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet gjatë datave 20-26 qershor

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi : Gjithçka do të shkojë për mrekulli. Të enjten Venusi do të vendoset në pozicion të favorshëm për Dashin, duke shënuar fillimin e një periudhe mjaft interesante në sferën e dashurisë. Gjatë muajit...

Horoskopi javor nga Paolo Fox: Venusi sjell trazira dhe kriza për këtë shenjë, por kujt do t’i vi një lajm i mirë të enjten

para një jave - Albeu

Dashi: Gjithçka do të shkojë për mrekulli. Të enjten Venusi do të vendoset në pozicion të favorshëm për Dashin, duke shënuar fillimin e një periudhe mjaft interesante në sferën e dashurisë. Gjatë muajit...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 21 Qershor 2022

para një jave - Java News

Dashi Jeta sentimentale për çiftet do jete e qete dhe pa probleme. Disa festa apo darka qe do bëni ju beqare me miqtë do ju japin mundësi te njihni dike shume interesant. Mos e lini t’iu ike nga duart...

Si “ta thyeni akullin” me dikë që sapo jeni njohur?

para një jave - Bota Sot

Këto 13 këshilla do t’ju ndihmojnë të lini një përshtypje të parë të mirë dhe gjithmonë të jeni në gjendje të bisedoni me dikë që sapo keni takuar. 1. Tregoni interesin tuaj për personin me të cilin po...

Si ‘ta thyeni akullin’ me dikë që sapo jeni njohur

para një jave - Gazeta Metro

Këto 13 këshilla do t’ju ndihmojnë të lini një përshtypje të parë të mirë dhe gjithmonë të jeni në gjendje të bisedoni me dikë që sapo keni takuar. 1. Tregoni interesin tuaj për personin me të cilin po...

Horoskopi javor për periudhën nga 20 – 27 qershor

para një jave - Revista Kosovarja

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime. Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

3 shenjat e horoskopit që do të gjejnë dashurinë e vërtetë në korrik dhe gusht

para një jave - Revista Kosovarja

Vera do të sjellë kthesa të pabesueshme ndjenjash sidomos për njerëzit e lindur në shenjat e mëposhtme , të cilët do të shijojmë dashurinë gjatë korrikut dhe gushtit. Nëse bëni pjesë në listën e fatlumëve...

Horoskopi 20 Qershor 2022

para një jave - Klan

Horoskopi 20 Qershor 2022 Dashi Rreshtim i shkëlqyer i planetëve me një kthese të papritur të fatit, veçanërisht nëse festoni ditëlindjen tuaj në dhjetëditëshin e parë. Jupiteri në shenjën tuaj dhe Merkuri...

Horoskopi për ditën e hënë, 20 qershor 2022

para një jave - Vizion Plus

Dashi Nëse nuk jeni të sigurt për ndjenjat tuaja, mos hyni në lojë: rrezikoni të krijoni ndonjë situatë të pakëndshme, për të cilën mund të pendoheni. Përpara se t’i futeni kokë e këmbë një ndërmarrjeje,...

“Përpiquni të reflektoni”, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë horoskopi ditën e sotme

para një jave - ABC News

Dashi Situata me interes të jashtëzakonshëm mund të lindin në këtë ditë të parë të javës. Paratë dhe puna kthehen në plan të parë në mendjen tuaj. Demi Ka një tension në ajër, megjithatë yjet do të jenë...

Horoskopi 20 qershor, një ditë e lumtur për këtë shenjë, zbuloni çfarë thonë yjet për ju sot

para një jave - Insajderi.org

Dashi Situata me interes të jashtëzakonshëm mund të lindin në këtë ditë të parë të javës. Paratë dhe puna kthehen në plan të parë në mendjen tuaj. Demi Ka një tension në ajër, megjithatë yjet do të jenë...

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet shenjë për shenjë nga 20 deri më 26 qershor 2022

para një jave - NOA

Ky është takimi më i shumëpritur i javës, horoskopi javor i Paolo Fox, astrologut më të dashur në Itali, i cili do të zbulojë se çfarë parashikojnë yjet në ditët në vijim. Pra, le të shohim se çfarë na...

Horoskopi 20 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Pranoni propozime dhe mundësi rinovimi. Një udhëtim, një marrëveshje, një njohje, do t’ju japë gëzim të papritur. Së bashku me Hënën në shenjën e Peshqve, e kuptoni më mirë se kurrë se përveç vrapimit...

Horoskopi ditor, 20 qershor 2022

para një jave - Bota Sot

Dashi: Situata me interes të jashtëzakonshëm mund të lindin në këtë ditë të parë të javës. Paratë dhe puna kthehen në plan të parë në mendjen tuaj. Demi: Ka tension në ajër, megjithatë yjet do të jenë...

Horoskopi ditor, 20 qershor 2022

para një jave - Gazeta Metro

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Situata me interes të jashtëzakonshëm mund të lindin në këtë ditë të parë të javës. Paratë dhe puna kthehen në plan të parë në mendjen tuaj. Demi Të lindur më: 20...

Horoskopi Ditor – 20 Qershor 2022

para një jave - RTV 21

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Situata me interes të jashtëzakonshëm mund të lindin në këtë ditë të parë të javës. Paratë dhe puna kthehen në plan të parë në mendjen tuaj. Demi Të lindur më: 20...

Imazhi i parë që shihni, tregon se çfarë problemi keni

para një jave - ABC News

Testet psikologjike janë shumë të rëndësishme për të mbajtur mendjen tuaj të trajnuar dhe për të stimuluar inteligjencën tuaj. Duke analizuar përgjigjen tuaj, në fakt, testi zbulon se çfarë ju mungon....

Horoskopi ditor, e hënë 20 qershor 2022

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Keni shumë çështje për të kaluar gjatë ditës së sotme ju që jeni në një çift në çift. Pjesa e parë e ditës do të ketë aktivitete të tjera. Më e qetë mbrëmja. Beqarët do kenë takime ë njëpasnjëshme,...

Disa arsye të forta pse gratë shtatzëna duhet të shkojnë në plazh

para një jave - Bota Sot

Nëse ju jeni shtatzënë duhet të shkoni sa më shpesh në plazh këtë verë. Valët e detit, dielli i ndritshëm, rëra e nxehtë e gjëra të tilla, të ngjashme, do ju bëjnë të ndiheni të relaksuara. Përveç relaksit...

Disa arsye të forta pse gratë shtatzëna duhet të shkojnë në plazh

para një jave - Albeu

Nëse ju jeni shtatzënë duhet të shkoni sa më shpesh në plazh këtë verë. Valët e detit, dielli i ndritshëm, rëra e nxehtë e gjëra të tilla, të ngjashme, do ju bëjnë të ndiheni të relaksuara. Përveç relaksit...

Horoskopi Javor 20-26 Qershor 2022: Puna, dashuria dhe financat për secilën shenjë

para një jave - Java News

Horoskopi javor i Dashit 20-26 qershor: Mos i kushtoni shumë rëndësi ngjarjeve të javës së tretë të qershorit. Përsa i përket emocioneve, do të merrni një vendim të gabuar, i cili përfundimisht do të kthehet...

Zbuloni çfarë thotë mantra juaj për romancat e kësaj vere

para një jave - Bota Sot

Dashi: Merreni shtruar Dashët impulsivë janë gjithmonë gati për t'i shprehur ndjesitë e tyre dhe për ta shijuar jetën me pasion! Një Dash mund të bjerë shpejt në dashuri, por po aq shpejt personi tjetër...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 20 Qershor 2022

para një jave - Java News

Dashi Keni shumë çështje për të zgjidhur gjatë ditës së sotme ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Pjesa e parë e ditës do të ketë aktivitete të shumta. Më e qetë mbrëmja. Beqarët do kenë takime ë njëpasnjëshme,...

Personat e lindur në këto shenja s’mund të lidhen bashkë sepse janë toksikë

para një jave - Revista Kosovarja

Edhe pse mund të jemi çmendurisht të dashuruar me dikë, pasioni nuk do të jetë asnjëherë i mjaftueshëm për të vazhduar marrëdhënien. Bazuar në tiparet e tyre, ka disa çifte që nuk përputhen aspak dhe marrëdhënia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK