“Çmendet” Balenciaga? Njerr në treg çantën si qese plehrash me çmimin 1790 dollarë

para 2 muajve - FaxWeb

Balenciaga sapo ka nxjerrë në treg trendin e saj të fundit, që e ka vënë në qendër të sulmeve të njerëzve. Marka e njohur ka lançuar shitjen e çantave që ngjajnë si qese të plehrash me vlerë 1470 paund...

Çanta si qese plehrash, Balenciaga e nxjerr në treg me çmimin 1790 dollarë

para 2 muajve - Bota Press

Balenciaga sapo ka nxjerrë në treg trendin e saj të fundit, që e ka vënë në qendër të sulmeve të njerëzve. Marka e njohur ka lançuar shitjen e çantave që ngjajnë si qese të plehrash me vlerë 1470 paund...

Godet sërish! Balenciaga nxjerr në treg çantën në formë qeseje mbeturinash, me çmim marramendës

para 2 muajve - Top Channel

Së fundmi Balenciaga ka nxjerrë në treg trendi-n e saj të fundit, që e ka vënë në qendër të ‘sulmeve’ të njerëzve. Marka e njohur ka lançuar çantat që ngjajnë si qese plehrash me vlerë 1470 paund, 1790...

Dalin në treg çanta që duken si qese plehrash, kushtojnë deri 1,800 dollarë

para 2 muajve - Reporteri

Balenciaga sapo ka nxjerrë në treg trendin e saj të fundit, që e ka vënë në qendër të sulmeve të njerëzve. Marka e njohur ka lançuar shitjen e çantave që ngjajnë si qese të plehrash me vlerë 1470 paund...

Balenciaga hedh në treg një çantë si qese plehrash me çmim marramendës

para 2 muajve - Ekonomia Online

Sfilata Dimër 2022 e Balenciaga-s arriti sërish t’i linte të gjithë pa fjalë. Marka kaloi përtej shkëlqimit të javës së modës, pasi i kushtoi respekt krizës së vazhdueshme në Ukrainë me një poezi të recituar...

Çanta si qese plehrash, Balenciaga e nxjerr në treg me çmimin 1790 dollarë

para 2 muajve - Insajderi.org

Balenciaga sapo ka nxjerrë në treg trendin e saj të fundit, që e ka vënë në qendër të sulmeve të njerëzve. Marka e njohur ka lançuar shitjen e çantave që ngjajnë si qese të plehrash me vlerë 1470 paund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK