U anulua bashkëpunimi mes Era Istrefit dhe Mozzikut, por kënga rrjedh në internet

më 8.2022 - Lajm

Dyshja e njohur, Mozzik dhe Era Istrefi paralajmëruar se për herë të parë po bashkëpunimin në një projekt muzikor. Megjithatë në ditë kur pritej lansimi i tij, reperi nga Ferizaj doli me një postim ku...

Era Istrefi merr vëmendje në veshjen plot stil derisa thekson linjat trupore

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi pas një pauze të gjatë iu është rikthyer performancave muzikore. Pas lansimit të projekteve të reja, tashmë Era është e angazhuar me koncerte pothuajse çdo natë...

U anulua bashkëpunimi mes Era Istrefit dhe Mozzikut, por kënga rrjedh në internet

më 8.2022 - Telegrafi

Dyshja e njohur, Mozzik dhe Era Istrefi paralajmëruar se për herë të parë po bashkëpunimin në një projekt muzikor. Megjithatë në ditë kur pritej lansimi i tij, reperi nga Ferizaj doli me një postim ku...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë papritur bashkëpunimin

më 8.2022 - News33

“Po vjen Era Mozz” shkroi Mozzik për të prezantuar projektin e ardhshëm me Era Istrefin, por duket se era iku shpejt, sepse kënga u anulua. Vendimin e bëri të ditur Mozzik përmes një postimi në Instagram,...

U anulua bashkëpunimi mes Era Istrefit dhe Mozzikut, por këngën mund ta dëgjoni

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Dyshja e njohur, Mozzik dhe Era Istrefi paralajmëruan për herë të parë bashkëpunimin në një projekt muzikor. Megjithatë në ditë kur pritej lansimi i tij, reperi nga Ferizaj doli me një postim ku njoftonte...

Anulohet dueti i Mozzikut dhe Era Istrefit pak ditë pas paralajmërimit

më 8.2022 - Telegrafi

Pak ditë më parë reperi i njohur, Mozzik paralajmëroj një bashkëpunim të ri me këngëtaren, Era Istrefi. Përmes një fotografie ku të dy shihen përkrah njëri-tjetrit, pritej që kënga të publikohej mesnatën...

Anulohet dueti i Mozzikut dhe Era Istrefit pak ditë pas paralajmërimit

më 8.2022 - Alsat-M

Pak ditë më parë reperi i njohur, Mozzik paralajmëroj një bashkëpunim të ri me këngëtaren, Era Istrefi. Përmes një fotografie ku të dy shihen përkrah njëri-tjetrit, pritej që kënga të publikohej mesnatën...

Anulohet projekti mes Mozzik dhe Era Istrefit

më 8.2022 - Indeks online

Pas konfirmimit të një bashkëpunimi mes reperit Mozzik dhe këngëtares Era Istrefi pak ditë më parë, ata kanë anuluar projektin e tyre. Njoftimin për anulimin e këngës mes dyshes e ka bërë të ditur Mozzik...

Mozzik njofton anulimin e bashkëpunimit me Era Istrefit

më 8.2022 - TV21

Është anuluar dueti mes reperit Mozzik dhe këngëtares Era Istrefi. Kështu ka njoftuar reperi përmes një postimi në InstaStory, teksa u kërkoi falje të gjithëve për pritjen. “Projekti me Era Istrefin anulohet....

Era Istrefi thekson linjat trupore në paraqitjen e radhës

më 8.2022 - Insajderi.org

Këngëtarja Era Istrefi është e angazhuar me koncerte pothuajse çdo natë dhe një të tillë ajo e ka mbajtur edhe mbrëmë . Ajo që mori vëmendje ishte paraqitja e saj atraktive dhe plot stil. Krijuesja e hitit...

Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit

më 8.2022 - RTV 21

Është anuluar dueti mes reperit Mozzik dhe këngëtares Era Istrefi. Kështu ka njoftuar reperi përmes një postimi në InstaStory, teksa u kërkoi falje të gjithëve për pritjen. “Projekti me Era Istrefin anulohet....

Çfarë ndodhi? Era Istrefi dhe Mozzik anulojnë duetin që do të sillnin

më 8.2022 - Syri.net Kosova

Mozzik ka lajmëruar anulimin e duetit që do të sillte me Era Istrefin. Ky lajm ishte i papritur për ndjekësit pasi ata pak ditë më parë patën zbuluar se kanë bashkuar forcat me një bashkëpunim. Arsyeja...

Era Istrefi merr vëmendje me një nga paraqitjet e fundit, thekson linjat trupore në veshjen plot stil

më 8.2022 - Lapsi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi pas një pauze të gjatë është iu është rikthyer performancave muzikore. Pas lansimit të projekteve të reja, tashmë Era është e angazhuar me koncerte pothuajse...

Çfarë ndodhi? Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit

më 8.2022 - OraInfo

E papritur, anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit. Mozziku ka njoftuar se dueti me Era Istrefin êshtë anuluar. Përmes Instagramit, reperi kërkoi falje nga fansat për pritjen duke mos e treguar arsyen....

Era Istrefi merr vëmendje me një nga paraqitjet e fundit, thekson linjat trupore në veshjen plot stil

më 8.2022 - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi pas një pauze të gjatë është iu është rikthyer performancave muzikore. Pas lansimit të projekteve të reja, tashmë Era është e angazhuar me koncerte pothuajse...

U anulua bashkëpunimi mes Era Istrefit dhe Mozzikut, por kënga rrjedh në internet

më 8.2022 - Debat

Dyshja e njohur, Mozzik dhe Era Istrefi paralajmëruar se për herë të parë po bashkëpunimin në një projekt muzikor. Megjithatë në ditë kur pritej lansimi i tij, reperi nga Ferizaj doli me një postim ku...

Çfarë ju ndodhi? Anulohet hiti i Mozzik dhe Era Istrefit

më 8.2022 - Albeu

Gjatë kohës kur të gjithë fansat po prisnin bashkëpunimin e tyre Mozzik dhe Era Istrefi kanë marrë një vendim tjetër. Dyshja ka vendosur që të mos e publikojë këngën. Mozzik ka postuar mbrëmjen e djeshme...

Çfarë ndodhi? Era Istrefi dhe Mozzik anulojnë duetin që do të sillnin

më 8.2022 - Informatat

Mozzik ka lajmëruar anulimin e duetit që do të sillte me Era Istrefin. Ky lajm ishte i papritur për ndjekësit pasi ata pak ditë më parë patën zbuluar se kanë bashkuar forcat me një bashkëpunim. Arsyeja...

Çfarë ndodhi? Anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit

më 8.2022 - Almakos

E papritur, anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit. Mozziku ka njoftuar se dueti me Era Istrefin êshtë anuluar. Përmes Instagramit, reperi kërkoi falje nga fansat për pritjen duke mos e treguar arsyen....

Era Istrefi dhe Mozzik anulojnë duetin që do të sillnin

më 8.2022 - Bota Press

Mozzik ka lajmëruar anulimin e duetit që do të sillte me Era Istrefin.Ky lajm ishte i papritur për ndjekësit pasi ata pak ditë më parë patën zbuluar se kanë bashkuar forcat me një bashkëpunim. Arsyeja...

Era Istrefi dhe Mozzik anulojnë duetin që do të sillnin

më 8.2022 - Revista Kosovarja

Mozzik ka lajmëruar anulimin e duetit që do të sillte me Era Istrefin. Ky lajm ishte i papritur për ndjekësit pasi ata pak ditë më parë patën zbuluar se kanë bashkuar forcat me një bashkëpunim. Arsyeja...

Era Istrefi merr vëmendje me një nga paraqitjet e fundit, thekson linjat trupore në veshjen plot stil

më 8.2022 - Lajm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi pas një pauze të gjatë është iu është rikthyer performancave muzikore. Pas lansimit të projekteve të reja, tashmë Era është e angazhuar me koncerte pothuajse...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e njoftuan para pak ditësh

më 8.2022 - Revista

6 ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor. Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë, shkruan lajmi.net. Lajmin e bëri...

Çfarë ndodhi? Era Istrefi dhe Mozzik anulojnë duetin që do të sillnin – Abc News

më 8.2022 - Lapsi

Mozzik ka lajmëruar anulimin e duetit që do të sillte me Era Istrefin. Ky lajm ishte i papritur për ndjekësit pasi ata pak ditë më parë patën zbuluar se kanë bashkuar forcat me një bashkëpunim. Arsyeja...

Një tjetër krisje në showbiz? Ç’po ndodh mes Mozzik dhe Era Istrefit, anulojnë papritur publikimin e këngës së tyre (FOTO)

më 8.2022 - Zyrtare

Një tjetër raport duket se është prishur në showbizin shqiptar. Vetëm 6 ditë pasi njoftuan se kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim, Era Istrefi dhe Mozzik kanë anuluar bashkëpunimin e tyre. Këtë gjë...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e njoftuan para pak ditësh

më 8.2022 - Reporteri

Gjashtë ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor. Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë. Lajmin e bëri të ditur Mozzik...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën e paralajmëruar

më 8.2022 - Bota Sot

6 ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor. Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë. Lajmin e bëri të ditur Mozzi me...

Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve. Mozzik jep njoftimin, çfarë ndodhi mes tyre

më 8.2022 - NOA

Pak ditë më parë Mozzik dhe Era Istrefi njoftuan se do të vinin me një bashkëpunim, mirëpo diçka ka ndodhur. Bashkëpunimi i tyre është anuluar. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Mozzik me anë të një postimi...

Një tjetër krisje në showbiz? Ç’po ndodh mes Mozzik dhe Era Istrefit, anulo...

më 8.2022 - BalkanWeb

Një tjetër raport duket se është prishur në showbizin shqiptar. Vetëm 6 ditë pasi njoftuan se kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim, Era Istrefi dhe Mozzik kanë anuluar bashkëpunimin e tyre. Këtë gjë...

E papritur, anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit

më 8.2022 - Aktuale

Mozziku ka njoftuar se dueti me Era Istrefin êshtë anuluar. Përmes Instagramit, reperi kërkoi falje nga fansat për pritjen duke mos e treguar arsyen. Gjithsesi, ai tha se shpejt do të dalin projekte të...

E papritur! Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që njoftuan pak ditë më parë. Çfarë ndodhi mes tyre?

më 8.2022 - Panorama

PANORAMA PLUS / Një tjetër raport duket se është prishur në showbizin shqiptar. Vetëm 6 ditë pasi njoftuan se kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim, Era Istrefi dhe Mozzik kanë anuluar bashkëpunimin...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e njoftuan para pak ditësh

më 8.2022 - Flaka

6 ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor. Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë, shkruan lajmi.net. Lajmin e bëri...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e njoftuan para pak ditësh

më 8.2022 - Lajmi.net

6 ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor. Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë, shkruan lajmi.net. Lajmin e bëri...

Anulohet kënga e Mozzikut me Era Istrefin

më 8.2022 - Insajderi.org

Para disa ditëve Mozzik dhe Era Istrefi kanë lajmëruar se po sjellin një projekt të ri muzikor. Mirëpo nuk dihet se cka ka ndodhë por që projekti i tyre muzikor është anuluar. Mozzik ka lajmëruar në Instastory...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e njoftuan para pak ditësh

më 8.2022 - Arbresh

6 ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor. Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë. Lajmin e bëri të ditur Mozzi me...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e paralajmëruan para pak ditësh

më 8.2022 - Epoka e Re

Gjashtë ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor. Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë. Lajmin e bëri të ditur Mozzi...

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e njoftuan para pak ditësh

më 8.2022 - Arbresh

6 ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor. Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë, shkruan lajmi.net. Lajmin e bëri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK